banner
banner

מילוי ביט

הקדמה: מה זה ביטפיל?

מילוי ביט היא פלטפורמה מבוססת קריפטוגרפיה המאפשרת למשתמשים להעלות שירותים מבוססי מנוי כמו מילוי ניידים ולהוסיף כספים שלהם ארנקים בפלטפורמות נבחרות. האתר מספק למשתמשיו קטלוג ענק של כרטיסי מתנה ושוברים, בתשלום באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין. המטרה העיקרית של הפלטפורמה היא להפוך את המוצרים והשירותים של קריפטוגרפי לנגישים יותר לכולם ברחבי העולם.

צילום מסך של bitrefill.com דף הבית של Bitrefill.com

Bitrefill משתמש רשת ברקים ו טכנולוגיית בלוקצ’יין לספק למשתמשים שלה חוויה מאובטחת על ידי הצעת תחליף לחשבונות בנק ומחליפים. רשת הברקים מבטיחה עסקאות מיידיות ושירותי ביטקוין מסחריים, כך שמשתמשים יוכלו לקנות בקריפטו שלהם בקלות.

הפלטפורמה מציעה מעל 750 כרטיסי מתנה ואפשרויות שירות למילוי מחדש, הנתמכות ביותר מ -170 מדינות ברחבי העולם. הוא גם מספק ממשק משתמש חלק ומאפשר עסקאות מהירות במטבעות קריפטוגרפיים פופולריים כמו ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, דוגקוין, ו לזנק.

יתרונות וחסרונות

כמו פלטפורמות מטבעות קריפטוגרפיות אחרות, ל- Bitrefill יש כמה נקודות חוזק וכמה תחומים לשיפור. היתרונות והחסרונות המשמעותיים ביותר של הפלטפורמה מפורטים להלן:

יתרונות

 • ממשק משתמש ברמה הגבוהה ביותר
 • תומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים
 • שירות לקוחות מעולה
 • עיבוד הזמנות מיידי
 • אין דרישות אימות KYC
 • אפליקציה סלולרית תואמת Android ו- IOS
 • ללא הגבלות מדינה

חסרונות

 • מטבע פיאט אינו נתמך
 • VISA / MasterCard לא נתמך
 • צ’אט חי אינו זמין באתר
 • עמלות גבוהות יחסית

יתרונות

חסרונות

 • ממשק משתמש ברמה הגבוהה ביותר
 • מטבע פיאט אינו נתמך
 • תומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים
 • VISA / MasterCard לא נתמך
 • שירות לקוחות מעולה
 • צ’אט חי אינו זמין באתר
 • עיבוד הזמנות מיידי
 • עמלות גבוהות יחסית
 • אין דרישות אימות KYC
 • אפליקציה סלולרית תואמת Android ו- IOS
 • ללא הגבלות מדינה

רקע מילוי ביטר

Bitrefill הוקמה בשנת 2014 על ידי סרג’י קוטליאר, שהוא כיום המנכ”ל, יחד עם מייקל גרונברגר, מיהו סמנכ”ל הכספים. סטינה לילנד היא COO הנוכחית, והצוות שלהם מורכב בעיקר ממומחי ביטקוין מנוסים, יזמים, מומחי IT ועורכי דין. מטה החברה נמצא בשטוקהולם, שבדיה. בעבר קיבלה מימון זרעים בעמק הסיליקון בשנת 2014 כדי לסייע בהקמת החברה.

לדברי צוות ההנהלה שלהם, המטרה העיקרית של השקת Bitrefill היא לספק לאנשים כלים נגישים המסייעים לתהליך ההחלפה המשמשת להחלפת כסף ולקניות..

הפלטפורמה הצליחה לממש משימה זו על ידי שיתוף פעולה עם למעלה מ -1,650 עסקים ברחבי העולם. יתר על כן, עסקים חדשים מתווספים ללא הרף לתמהיל כדי לסייע בהרחבת בסיס הלקוחות.

האם ביטול מילוי בטוח?

הפלטפורמה יישמה כמה אמצעי אבטחה כדי להגן על לקוחותיה. הצוות שלהם מיומן ביותר בתחום הסייבר והאבטחה הפיזית ותכנן תוכנית אבטחת מידע חדישה.

הפלטפורמה מיישמת גם בקרה קפדנית לזיהוי, אימות והענקת גישה למערכות אתרים של צד שלישי. כל מידע המועבר דרך השרתים שלהם מוצפן כראוי כדי להבטיח הגנה ופרטיות. יתר על כן, כל עובדי Bitrefill מקבלים הדרכות רלוונטיות בנוגע לשיטות אבטחה מעודכנות. הצוות עוסק כל הזמן בשילוב טכנולוגיות חדשות לשיפור מערכת האבטחה שלהם.

שירותים

Bitrefill מספקת למשתמשים שלה כלים נוחים

Bitrefill מספקת למשתמשים שלה כמה כלים נוחים המסייעים להם לבצע עסקאות עם הנכסים הדיגיטליים שלהם. הפלטפורמה מציעה כיום שלושה שירותים קריטיים למשתמשים בה, כלומר כרטיסי מתנה, גישה לרשת ברקים ומילוי מחדש של הטלפון.

כרטיסי ברכה

Bitrefill מספקת למשתמשים שלה אפשרות לרכוש כרטיסי מתנה עם מטבע מוצפן. יש להם אוסף נרחב של כרטיסי מתנה עם מעל 750 אפשרויות לבחירה. אלה מחולקים לקטגוריות כמו משחקים, בידור ונסיעות. לדוגמא, ניתן לקבל שוברים לאמזון, בהם ניתן לקנות מתנות ליקיריכם.

מדבקת הולוגרמה אבטחה של טרזור ​​דגם T Bitrefill.com – קנו ברחבי העולם

הפלטפורמה הופכת את התהליך לקל ונוח מאוד. הוא מזהה את מיקום המשתמש וממליץ בהתאם. אין צורך במשתמשים להירשם לחשבון או לאמת את עצמם לפני ביצוע הרכישה. יתר על כן, רק שלושה צעדים פשוטים נדרשים לביצוע הרכישה.

התהליך מהיר ומשתמשים יסופקו עם כרטיסי המתנה שלהם בתוך כ -2 דקות. זוהי דרך נוחה להמיר מטבעות דיגיטליים לפורמט שניתן לבזבז יותר.

מילוי טלפון מחדש

Bitrefill מספקת למשתמשים שלה גם את השירות למלא את הטלפונים הניידים ששולמו מראש עם ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים מכל מקום בעולם. זה יכול לשמש לכל מספר והוא זמין ב 160 מדינות. הפלטפורמה תומכת בלמעלה מ- 900 מפעילי טלפונים ברחבי העולם.

Bitrefill מספקת למשתמשיה את השירות למלא את הטלפונים הניידים ששולמו מראש

התהליך להשלמת יתרת הטלפון שלך הוא פשוט מאוד. על המשתמשים פשוט לבחור את ספקי הטלפון שלהם ולהזין את הסכום ואת מספר הטלפון שהם רוצים למלא. קוד מילוי מסופק לכתובות הדוא”ל שלהם. לאחר סריקת קוד ה- QR, התשלום שלהם מאושר על ידי המערכת. הסכום שנבחר מתווסף לטלפון שלך כמעט באופן מיידי. תוכל גם להוסיף את היתרות של אנשים אחרים על ידי הוספת מספרי הטלפון שלהם.

רשת ברקים

Bitrefill הציגה גם ייחודי ערוץ רשת ברקים בשם “ת’ור”. זה מאפשר למשתמשים לפתוח את הערוצים הפרטיים הריקים שלהם עם הצומת של Bitrefill. זה נותן להם את היכולת לקבל תשלומים מיידיים בערוץ זה מרחבי העולם.

Bitrefill הציגה גם ערוץ רשת ברקים ייחודי

תור מאפשר לכל אחד לקבל באופן מיידי או לשלוח מטבעות קריפטוגרפיים על ברק עם האפליקציה שלהם וקישור. קישור זה יכול להיות משותף עם כל מי שרוצה גישה לערוץ. רשת הברק היא פיתרון חדשני לסוחרים שרוצים לבצע חילופי חילופי מטבעות קריפטוגרפיים.

שיטות תשלום ואגרות נתמכות

הפלטפורמה תומכת רק בתשלומים שבוצעו במטבעות קריפטוגרפיים. הקריפטות הבאות מתקבלות:

אמצעי תשלום נתמכים

ביטקוין

Bitrefill מספקת למשתמשים רשת תאורה ביטקוין, שהיא רשת שרשרת צדדית. משתמשים יכולים לבצע עסקאות במהירות באמצעות רשת זו.

את’ריום

זהו מטבע מטבע משופר מבוסס הדור הבא, משופר מבוסס בלוקצ’יין, המשתמש בשיטות תשלום מבוזרות ונתמך על ידי פלטפורמת Bitrefill..

ליטקוין

מדובר ברשת ברקים זולה ומהירה יותר מביטקוין, שניתן להחליף ישירות באמצעות ארנק חיצוני.

דאשקוין

זוהי מטבע מטבע אנונימי ומתעורר שמאפשר עסקאות מהירות.

דוגקוין

זהו המטבע הקריפטוגרפי הזול ביותר שקיים בפלטפורמה בשל היצעו העצום.

עם זאת, הפלטפורמה אינה מספקת למשתמשיה מבנה עמלה ברור. האתר שלהם אינו מכיל גם מידע זה. העמלות שגובה הפלטפורמה מובנות בעסקה. עמלות אלה משתנות גם לפי מוצר או שירות ואופן התשלום בו משתמשים.

לטענת משתמשים מסוימים, העמלה הנגבית עבור AT&T בארצות הברית עמד על כ -1% ו -4.5% עבור MTN בניגריה. בממוצע, האגרה משתנה בין 2 ל -3% בהתאם למוצר ולסכום העסקה שבוצעה.

מדינות נתמכות

Bitrefill תומך בכל המדינות. אתר האינטרנט שלהם מציע תמיכה רב לשונית למשתמשים שלו מרחבי העולם.

מדינות ושפות

השפות הנתמכות כוללות אנגלית, ספרדית, רוסית, צרפתית, דויטש, וייטנאמית, איטלקית, פורטוגזית, סינית וקוריאנית.

מגבלות קנייה

Bitrefill מטילה מגבלות מסוימות על רכישות בהתאם למוצר ולשירות. יש מגבלות יומיות על קניית כרטיסי מתנה, תלוי בסוג המוצר. לפעמים ניתן להגדיל מגבלות אלה אם משתמשים מאמתים את חשבונותיהם. לדוגמה, בשובר המתנה של Amazon.com יש מגבלה מקסימלית של 2,000 דולר לעסקה. המחיר המינימלי של כרטיס מתנה הוא כ -10 דולר.

צילום מסך של bitrefill.com Bitrefill.com – קנו מאמזון

המגבלות היומיות על מילוי טלפוני הן בערך 100 דולר או שווה ערך למספר טלפון אחד. אם חוצים מגבלה זו, היא עלולה לגרום לשגיאת עסקה. במקרה זה, Bitrefill טוענת להחזיר את הסכום הנוסף למשתמש בהתאם למדיניות ההחזר שלהם. יתר על כן, לערוץ רשת Thor Lightning יש מגבלה מינימלית ומקסימלית של 50 דולר ו -1,500 דולר.

ממשק משתמש

Bitrefill מספקת ממשק משתמש נקי ומפותח דרך האתר והיישום הסלולרי שלה.

שולחן עבודה

קל לניווט באתר שלהם והופך את התהליך של קניית כרטיסי מתנה וטעינה של אשראי טלפוני לפשוט מאוד. יתר על כן, האתר מזהה באופן מיידי את מיקום המשתמש והופך את הצעות המתנה של כרטיסי מתנה לגלויים.

אפליקציה

אפליקציית הטלפון הושקה ב -10 באפריל 2018 והיא נתמכת על ידי דְמוּי אָדָם ו iOS. כרגע יש לו למעלה מ -10,000 הורדות ודירוג של 4.1 כוכבים ממשתמשיה. האפליקציה עודכנה מאז מספר פעמים כדי להחליק את כל הבאגים בפעולותיה. זה לא רק מאפשר למשתמשים לבצע רכישות בביטקוין מבלי להכניס כסף לחשבון, אלא הוא יכול גם להחזיק ביתרת המשתמשים ולשמש כארנק..

אפליקציית Bitrefill בגוגל פליי

כמה מהר מילוי המשלח שולח את המטבעות שלך?

Bitrefill מתיימרת לבצע עסקאות מיידיות באמצעות טכנולוגיית רשת הברקים שלה. במקרה של מילוי מחדש, התשלום נשלח ברגע שהמערכת מאשרת את תשלום העסקה. לאחר שליחת הסכום, המשתמשים מקבלים דוא”ל לאישור העסקה שלהם. עם זאת, במקרים מסוימים ניתן להתמודד עם עיכובים של עד 24 שעות. זה קורה בגלל העומס הרב ברשת הביטקוין.

הפלטפורמה מצטטת מחירים בביטקוין, שהוא די תנודתי. לכן, כאשר משתמשים מבצעים הזמנה, הסכום הנקוב ב- BTC יחול רק על 15 הדקות הבאות. לאחר מכן, שער החליפין של ביטקוין היה שונה, והמחיר החדש יוצג. הזמנות בדרך כלל מתוזמנות בחלון של 15 דקות, ומשתמשים צריכים לרענן את הדף ולקבל דף חדש במקום.

שירות לקוחות

Bitrefill יש שירות תמיכה לקוחות מוצק עבור המשתמשים שלה. אתר האינטרנט שלהם פשוט ואינו מצריך עזרה או הסבר רב. יש להם גם ייעודי שאלות נפוצות דף לענות על השאלות הבסיסיות הנוגעות לפלטפורמה. מקור הקשר העיקרי שלהם הוא באמצעות הדוא”ל שלהם.

משתמשים יכולים להגיש את פניותיהם אל [email protected], והם יקבלו מענה מהצוות תוך 24 שעות. באתר שלהם יש גם צור קשר דף שבו משתמשים יכולים להגיש ישירות את השאילתות שלהם. לפלטפורמה אין מערכת תמיכה בצ’אט חי ולא ניתן לבצע בירורים טלפוניים. הם גם שומרים על א בלוג כדי לעדכן את המשתמשים שלהם לגבי מוצרים ושירותים חדשים.

צילום מסך של bitrefill.com מדור אנשי הקשר של Bitrefill.com

לחברה נוכחות פעילה בפלטפורמות מדיה חברתית כמו טוויטר, פייסבוק, ו מִברָק.

ה- subreddit של Bitrefill מלא בנושאי לקוחות ובירורים לעזרה הקשורה לתקלות וקריסות במהלך עסקאות. עם זאת, צוות התמיכה בלקוחות אינו עונה בדרך כלל על פניות אלה. הטלגרם שלהם מטופל גם על ידי בוט.

דעת קהל

על פי ביקורות רבות ברשת, Bitrefill היא ספקית שירות קריפטו מהימנה שמבטיחה עסקאות אמינות. המהירות והשימושיות של הפלטפורמה זוכים להערכה רבה בקהילת הצפנה. אפליקציית הטלפון שלהם שומרת גם על דירוג של 4.1 כוכבים על סמך ביקורות משתמשים. עם זאת, משוב שלילי רב התקבל על עריכת המשנה שלהם.

מדור דעת הקהל

משתמשים רבים לא הצליחו לקבל תמיכה ברורה מהצוות שלהם בנושאים שלהם. היו מקרים רבים של קריסות עסקאות ונפילות מערכת שיש לטפל בהן ברצינות. לא היו דיווחים על הונאות או פריצות מאז השקתה של הפלטפורמה.

פְּרָטִיוּת

החברה מבוססת באירופה, החברה כפופה ל התקנות הכלליות האירופיות להגנת נתונים (GDPR), אשר מבטיחים ציות בנוגע לפרטיות המשתמשים בו. ל- Bitrefill אין דרישות KYC או AML מלקוחותיה להשתמש בפלטפורמה.

צילום מסך של bitrefill.com דף הפרטיות של Bitrefill.com

עם זאת, ללקוחות עדיין יש אפשרות להירשם לחשבון ולספק כמה נתונים אישיים. זה עשוי לכלול את שמם, פרטי התקשרות, מידע מקצועי ונתונים טכניים כמו כתובות ה- IP שלהם. החברה מבטיחה סודיות של כל מידע אישי המשותף.

דרך דרך ביטפיל

תהליך יצירת חשבון ב- Bitrefill הוא פשוט מאוד. יש לבצע את השלבים הבאים:

 1. היכנס לאתר Bitrefill ולחץ על “הירשם”.
 2. הכנס כתובת אימייל תקינה.
 3. בחר סיסמה חזקה לחשבונך.
 4. בדוק את CAPTCHA.
 5. לחץ על הלחצן צור חשבון.

צילום מסך של bitrefill.com דף ההרשמה של Bitrefill.com

לאחר מכן תקבל דוא”ל אישור במזהה הדוא”ל שסופק. לחץ על הקישור בהודעת הדוא”ל כדי לאמת את החשבון. כעת אתה יכול לגשת לפלטפורמה בקלות ולהשתמש בתכונות שלה ללא כל מגבלות. לא מעורב תהליך אימות KYC ממושך. משתמשים אינם צריכים לשלוח את כספם לפלטפורמה, אך הם יכולים לשמור אותם בארנקים לפי העדפתם.

סיכום

Bitrefill היא פלטפורמה לגיטימית שזכתה לתמיכה חזקה מצד חובבי קריפטו בולטים בקהילה. שירותי הפלטפורמה חלקים ונוחים לשימוש, מה שמביא לחוויית משתמש משמחת. תהליך הוצאת הקריפטו על כרטיסי מתנה ואשראי טלפוני נעשה מהיר ופשוט.

הפלטפורמה מציעה מבחר קטן של מטבעות קריפטוגרפיים אך מבחר עצום של כרטיסי מתנה. יש לה גם מבנה שכר טרחה נוח, שנע בין 2 ל -3%, וזה עוד נוצה על הכובע. התכונות החדשניות שלה, כמו ערוץ רשת הברקים, עשויות לייצר עניין בקרב סוחרים ברחבי העולם המעוניינים להיכנס לשוק הקריפטו..

עם זאת, Bitrefill יש כמה תחומים לשיפור. יש לשפר את שירותי התמיכה בלקוחות ולהגיב יותר לתלונות הלקוחות. הפלטפורמה צריכה לכלול גם יותר אמצעי תשלום ולהכניס אפשרות למטבע פיאט כדי להקל על אנשים שאין להם שום קריפטו. בסך הכל, הפלטפורמה היא דרך חדשנית להפוך את הקריפטוגרפיה לבילוי על מגוון מוצרים יומיומיים מרחבי העולם.

דֵרוּג

פסק דין סופי

הדירוג שלנו

8.5

בקר באתר

שאלות נפוצות

מה זה ביטפיל?

Bitrefill היא ספקית מקוונת של כרטיסי מתנה, מילוי חוזר סלולרי מראש ושירותי רשת ברק באמצעות ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים ברחבי העולם..

בכמה מדינות Bitrefill תומך?

על פי אתר האינטרנט שלהם, Bitrefill תומכת ב- 170+ מדינות בכל רחבי העולם.

האם Bitrefill מטילה כמה מגבלות על רכישות?

כן, כן. יש מגבלות יומיות על קניית כרטיסי מתנה, תלוי בסוג המוצר.

האם אוכל לשלם בדולר ארה”ב ב- Bitrefill.com?

לא, אתה לא יכול. Bitrefill.com תומך רק בתשלומים שבוצעו במטבעות קריפטוגרפיים.

איך אני קונה ביטקוין?

אתה יכול קנו ביטקוין עם חיוב או כרטיס אשראי. ראשית, אתה צריך שיהיה לך ארנק ביטקוין, אז אתה יכול לשלם בשיטות מסורתיות, כגון כרטיס אשראי, העברה בנקאית (ACH) או כרטיס חיוב כדי לקנות ביטקוין בבורסת ביטקוין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me