banner
banner

אסימון מתחם 101: פגוש את מתחם [COMP], אפליקציית DeFi לוקח את Crypto World בסערה

בימים האחרונים בחלל הצפנה נשלט פרוטוקול ההלוואות של פיננסים מבוזרים, אסימון ה- COMP של Compound. אסימון ה- COMP זינק במחיר הגבוה בכל הזמנים של 353 $ ב -21 ביוני והוא עדיין במגמת עלייה. שטח הקריפטו התחיל עם מטבע מטבע אחד בלבד, ביטקוין. אך עם הזמן מאות מטבעות נכנסו לענף. במאמר זה אנו נדריך אתכם אם כן וחלקם של אסימון זה.

הדרך לתהילה: KO, Maker Dethrones Compound

מתחם נמצא בתחום DeFi כבר די הרבה זמן. הוא אף הוצג כפלטפורמת ההלוואות הגדולה ביותר בחלל DeFi. עם זאת, פלטפורמה זו תמיד עמדה במקום השני שכן Maker נחשב לפנים של DeFi. הערך הכולל הנעול ב- Maker הוא כה גבוה שהוא שולט בחלל DeFi כבר הרבה זמן.

לצאת עם הישן פנימה עם החדש. מתחם לקח את שטח DeFi בסערה. זמן קצר לאחר שחרור אסימון ה- COMP של הממשל שלה, נראה כי מתחם נמצא מעל הירח כיוון שהפלטפורמה הפילה כמעט את Maker..

אסימון COMP 101מָקוֹר

מתחם קיים בחלל DeFi מאז אוקטובר 2018. עם זאת, הפלטפורמה אפילו לא התקרבה לנעילת 200 מיליון דולר. הדברים התרחשו כל כך מהר עד שהפלטפורמה שברה שיאים משלה כמו גם אחרים בשבוע האחרון. השווי הכולל שננעל במתחם היה בשפל של 90.403 מיליון דולר ב -14 ביוני 2020.

תוך פחות מ -24 שעות, הנתונים המשיכו לגדול והמשיכו באותו כיוון. בזמן הכתיבה הערך הכולל שננעל במתחם היה סכום עתק של 559.572 מיליון דולר.

אסימון COMPמָקוֹר

לעומת זאת, יצרנית נעלה עד 764 מיליון דולר. עם זאת, בזמן כתיבת פתיחת האשראי היו נעולים סך של 478.825 מיליון דולר.

הפער בין הערך הכולל שננעל בפלטפורמות DeFi העליונות היה כה גבוה, עד כי Maker שלטה בעבר ביותר ממחצית מכלל שטח ה- DeFi. אבל, בזמן העיתונות, הדומיננטיות של מתחם הייתה 37.66 אחוזים.

בנוסף, מתחם עקף את Maker גם מבחינת שווי השוק. בעת כתיבת שורות אלה, שווי השוק של מתחם עמד על 3,620,446,079 דולר ואילו שווי השוק של Maker עמד על 520,244,537 דולר בלבד. הפער העצום הזה מבהיר כי הדומיננטיות של מתחם תימשך זמן מה.

מה אסימון מתחם [COMP]?

מתחם היא פלטפורמת מימון מבוזרת [DeFi] המאפשרת למשתמשים שלה להרוויח ריביות וכן ללוות נכסים כנגד ביטחונות. המהדורה האחרונה של הפלטפורמה, אסימון COMP מאפשר למשתמשיה להשתתף בתהליך הממשל שלה. לאחרונה שוחרר אסימון ממשל זה למסחר. להלן צילום מסך כדי להבין זאת טוב יותר.

אסימון COMPמָקוֹר

הנה סרטון מאת הצוות ב- כריית קופסאות כדי להבין את האסימון טוב יותר.

לידת אסימון COMP

חזרה בפברואר, מתחם הוכרז שהפלטפורמה אמורה להפיץ את אסימון הממשל המתחם הידוע בכינויו אסימון ה- COMP. למרות שהאסימון הוכרז לפני מספר חודשים, הצוות החליט לחצות את ניהול פלטפורמת ההלוואות לבעלי האסימונים מהצוות. מוקדם יותר החודש, הסקר ‘התפלגות COMP למשתמשים’ קיבל אגודל של 100 אחוז מכל מחזיקי האסימונים.

אסימון COMPמָקוֹר

רק לפני שבוע צוות קומפונד גילה כי COMP, אסימון הממשל של פלטפורמת ההלוואות זמין למשתמשים בו. זמן קצר לאחר ההכרזה, הזוג COMP-ETH קיבל מחסה בבורסה המבוזרת, Uniswap. ביום הראשון עצמו צמד הצמד נזילות של יותר מ -2 מיליון דולר. בזמן כתיבת שורות אלה נרשמו כ 2682 עסקאות ונפח המסחר עמד על 4,527,407 דולר.

מספרים אלה נוטים עוד יותר לעובדה שהאסימון התחיל פורה.

אסימון COMP Blazed The Trail

שחרור אסימון ה- COMP אכן הפך ראשים. עם זאת, העלייה המשמעותית במחירו היא שחתכה את העסקה עבור רבים. הלהוט של האסימון הביא כמעט אפס נתונים לגבי מחירו ביום הראשון. עם זאת, לפי CoinMarketCap, האסימון נסחר במחיר של $ 82.99 דולר ב -17 ביוני 2020. לאחר מכן, מחיר האסימון נראה עולה במעלה עם בליטות דקיקות מאוד.

אסימון COMPמָקוֹר

יתר על כן, האסימון אכן ירד לשפל של 64.93 $ ביום השלישי לקיומו. אך נראה כי השפל לא נמשך זמן רב כאשר אסימון ה- COMP זינק לשיא של $ 234.46 ב- 19 ביוני 2020 שהיה פחות מ- 24 שעות. בזמן הכתיבה, האסימון נסחר בשיא כל הזמנים של 353.18 דולר עם עלייה של 71.64 אחוז במחירו ביממה האחרונה..

בנוסף, שווי השוק של האסימון נראה גם גואה מכיוון שהוא עומד כעת על 904,598,784 דולר ודוחק אותו למקום ה -19 ברשימת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים של CoinMarketCap.

מה גרם למסלול משמעותי כלפי מעלה, אתה שואל?

האם Coinbase דלק את ראלי מחיר אסימון COMP זה?

Coinbase שבסיסה בסן פרנסיסקו הייתה אחת מחילופי המטבעות הראשונים שהודיעה על תמיכתה באסימון ה- Comp. הבורסה פרסמה פוסט בבלוג שהודיע ​​כי האסימון יושק ב- Coinbase Pro החל מה 22 ביוני 2020 ופעילות המסחר תחל למחרת. הבורסה הציבה תהליך שיטתי של העלאת האסימון שזה עתה שוחרר.

ביום שני, 22 ביוני, ספרי ההזמנות שלנו COMP-USD ו- COMP-BTC יעברו למצב העברה בלבד, ויקבלו העברות נכנסות של COMP באזורים נתמכים. לא ניתן לבצע הזמנות או למלא. ספרי ההזמנות יהיו במצב העברה בלבד למשך 12 שעות מינימום. https://t.co/maPTOLdYiW

– Coinbase Pro (@CoinbasePro) 18 ביוני 2020

Coinbase לא הייתה הבורסה היחידה שגילתה עניין באסימון הממשל האחרון הזה. המרת מטבע הצפנים FTX, ששוחררה רק בשנה שעברה הלכה צעד קדימה ולא רק רשמה את COMP אלא גם פירסה את המסחר העתידי עבור האסימון. המחיר הממוצע של צמדי מסחר, COMP / ETH ו- COMP / USDT בפולוניקס, כמו גם COMP / USD ב- FTX US ואחריו COMP / USD ב- FTX יחושב כמחיר המדד של COMP בבורסה..

לאחר FTX כמו גם ההודעה של Coinbase, מחיר האסימון עלה בכמעט 80 אחוזים.

האם אתה חושב שאסימון ה- COMP של Compound הוא כאן כדי להישאר או רק פלא של תשעה ימים?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me