banner
banner

סוחרים מאוכזבים מחפשים אלטרנטיבה של Coinbase לאחר התרסקות לאחרונה

פרסומת פמקס

הפסקות אחרונות בבורסה בארה”ב Coinbase הניעו סוחרים ממורמרים לעשות שני דברים: למתוח ביקורת על הפלטפורמה מבוססת סן פרנסיסקו ב- Crypto Twitter ולחפש אלטרנטיבה קיימא. בשבוע שעבר, הביטקוין שבר את מחסום 10,000 הדולר רק כדי ש Coinbase יקרוס בדיוק כשהמחיר זחל לעבר הרמה הפסיכולוגית הזו שהוא נבדק בתדירות כה מאוחרת. רמז לרשמה ולגינוי נרחב בקהילה, ואחריו נמהר פוסט בבלוג על ידי מהנדס התוכנה מיכאל דה הוג, והסביר כי התנועה האוטומטית של הבורסה לא הצליחה לעמוד בקצב הגידול הדרמטי בכמות התנועה.

תירוצים הם כולם טובים וטובים, אבל הם לא גוזרים עם סוחרים חזקים שנתקלו בבעיה זו בעבר. בשלושת החודשים האחרונים יש ל- Coinbase הלך לא מקוון לא פחות מארבע פעמים. וזה לא הלהיט היחיד של יחסי הציבור שהחברה ספגה בזמן האחרון: חדשות שכן מכירת תוכנת מעקב לממשלת ארה”ב גרם למשתמשים רבים לעשות זאת תעלה את הרציף

משירות פתוח ל- KYC מלא

עבור חלק מהמשתמשים, זה הקש האחרון ונקודת הסיום הצפויה של המעבר של Coinbase להיות בובה ממשלתית כפי שהם תופסים את זה. תגובה אופיינית למעבר של Coinbase למודל KYC פורסמה בפורום Bitcointalk בסוף 2018, עם BitHodler מֵעִיר “מפתיע אותי שלקח כל כך הרבה זמן עד שהם הגיעו עם הצעדים האלה. Coinbase היה שירות פתוח שאיפשר לאנשים להפקיד ולמשוך בכל עת ללא כל שאלה.

“אני משתמש ב- Coinbase בחופש די הרבה זמן וזה נגמר עכשיו. אולי זה דבר טוב איך זה מכריח אנשים לדאוג לאחסון שלהם מעתה ואילך. “

למרות הביקורת, ל- Coinbase יש מעל 30 מיליון משתמשים, עם שמונה מיליון הרשמות בין אמצע 2018 לאמצע 2019. הנפילה מההתרסקויות האחרונות תתברר רק כאשר ומספר המשתמשים החדשים מתפרסם, אם כי טוען כי הבורסה “נראה שתוכנת להתנתק בכל עת שיש מחיר של 500 דולר + במחיר הביטקוין“לא עושים לזה טובות.

שש מחלופות המטבעות הטובות ביותר

לא חסרות חלופות Coinbase עבור אלה המעוניינים לעבור. bitFlyer ארה”ב הוא רק אחד מהם. הושקה בסוף 2017, הפלטפורמה הידידותית למשתמש פועלת ב -47 מדינות וטריטוריות ומאפשרת למשתמשים לקשר את חשבון הבנק שלהם ולקנות ביטקוין עם דולר. הוא כולל גם ברק פרו החלפה למשתמשים מתקדמים יותר, שנבנו על ידי ותיקי וול סטריט. bitFlyer ארה”ב תומכת כיום בביטקוין, אתריום, אתריום קלאסי, ליטקוין ומזומן ביטקוין.

נגזרים וחילופי מניות שבסיסה בסינגפור, פמקס הושק בנובמבר על ידי צוות של מתווכים לשעבר של מורגן סטנלי ומציע חוזים קבועים (חוזים עתידיים ללא תאריכי תוקף) על נכסים כולל ביטקוין ואתר, במינוף פי 100. Phemex הודיעה לאחרונה על מנוי פרימיום תוכנית המספקת מסחר נקודתי עם אגרות אפס במחיר נמוך מ- 9.99 דולר ארה”ב לחודש, ומנוע המסחר שלה מסוגל להתמודד עם 300,000 עסקאות בשנייה, עם זמני תגובה להזמנה של פחות מאלפית השנייה..

בינאנס, בינתיים, היא בורסת הקריפטו המובילה בעולם לפי נפח מסחר, ומטפלת בעסקאות בשווי של למעלה מ -2 מיליארד דולר ביום. זה יכול לתמוך בלמעלה מ -1.4 מיליון עסקאות בשנייה. אחת המתחרות העיקריות של Coinbase, Binance השיקה את שלה זרוע ארה”ב בספטמבר האחרון ותומך בצמדי פיאט של דולר ארה”ב. עם מסחר נקודתי, רמפות פיאט, הלוואות קריפטו, חוזים עתידיים עם מינוף 125x ו- DEX, Binance ראויה לשיקולכם.

דריביט היא הבורסה הגדולה בעולם לפי נפח מסחר באופציות ומאפשרת למשתמשים לסחור בביטקוין ואתר עם מינוף של עד 100x. האזהרה היא שרק BTC מתקבל להפקדות. דריביט, שבסיסה בפנמה, היא אפשרות הגונה עבור סוחרים מנוסים יותר. מרגיע, מערכת הפירוק והניהול הסיכוני המצטבר שלה סבלה מאפס מקרים של הפסדים חברתיים מאז שהושקה בשנת 2016.

למי שמשתוקק לשקט הנפשי שמקורו בשימוש בפלטפורמה ותיקה, חותמת ביט הוא תקן הזהב. בעיקר משום שהיא פתחה את שעריה הווירטואליים בשנת 2011. לאחר שהעלתה למעלה מארבעה מיליון משתמשים, הפלטפורמה שבסיסה בלונדון משלבת קלות מסחר עם אבטחה מהשורה הראשונה, אם כי היא סבלה מהפסקה של 4.5 שעות ב- 25 באפריל. בעקבות זאת נערכו ביקורות כדי לפתור את הבעיות ולהבטיח שכל המערכות מתפקדות כרגיל. Bitstamp תומך בביטקוין, אתריום, ליטקוין, אדווה ומזומן ביטקוין.

אפשרות נוספת לסוחרים שנמלטים מ- Coinbase היא מַזַל תְאוּמִים, הראשון בעולם SOC 1 סוג 1 ו- SOC 2 חילופי קריפטו ואפוטרופוס מוסמך. כמו Coinbase, הוא ממוקם בארצות הברית ומספק חבילת כלי מסחר עבור טירונים ומשתמשים מתקדמים יותר. עם תמיכה ב -22 זוגות מסחר והפקדות / משיכות בחינם, תאומים הם הימור בטוח ומוכיח פופולרי במיוחד בקרב משקיעים מוסדיים.

ברור ש- Coinbase אינו המופע היחיד בעיר. אם התפכחת מהפלטפורמה, אין שום דבר שמונע ממך לקחת את העסק שלך למקום אחר. אמנם לכל חילופי הדברים צפוי להיות יום רע מדי פעם, כאשר איבדת אמון, הגיע הזמן להתפרש.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me