banner
banner

ביטקוין (BTC) ואתריום (ETH) ראה תיקון חד. מה יעשו המשקיעים עכשיו?

פרסומת פמקס

שוק המטבעות הרחב יותר נכנס לתיקון עמוק ביום רביעי, 27. בינואר. ביטקוין (BTC) ואת’ריום (ETH) נכנסו לתיקונים חדים והפכו את סנטימנט השוק הכולל לשלילי עם שווי השוק הכולל לרדת מתחת ל -900 מיליארד דולר..

בתרשים של 24 שעות ביטקוין בדק שוב רמות מתחת ל -30,000 דולר אם כי הוא התאושש שוב ונסחר כרגע ברמות של 31,653 דולר. עם זאת, הלחץ המתמשך כלפי מטה על מחיר ה- BTC במהלך 15 הימים האחרונים הותיר את המשקיעים מבולבלים בשאלה אם אנו הולכים לתיקון גדול נוסף בימים הקרובים..

כך היה המקרה של Ethereum (ETH). למרות שהגיעה לשיאה בכל הזמנים מעל 1450 $, ETH לא הצליחה לשמור על המומנטום. למעשה, כל תיקון מחירים ב- BTC הביא להזמנת רווחים בו זמנית גם ב- ETH. הנה מה שהמשקיעים צריכים לעשות בזמן הנתון.

יסודות הביטקוין ברשת (BTC) משתפרים, כתובות לווייתנים עולות

ובכן, למען האמת, שחקנים גדולים בלווייתנים בתעשייה המשיכו לבנות את עמדותיהם בביטקוין בשבועיים האחרונים של תיקון המחירים. חברות רשומות ציבורית כמו MicroStrategy ו- Marathon Patent Group הקימו עמדות ענק במהלך התיקון האחרון.

שתי החברות צברו כמות טובה שלכאורה הולכת לאחסון קירור וכתוצאה מכך מחסור באספקת BTC. ביום רביעי השיקה ענקית ההשקעות הקנדית Ninepoint Partners את קרן הביטקוין שלהם למרות מכשולי הרגולציה שעברו סביב תעודת סל ביטקוין.

מנתוני סנטימנט עולה כי מאז יוני 2020 יש לנו עוד “מגה-לוויתן” של ביטקוין עם מעל 100 אלף ביטקוין +. מצד שני, כתובות ביטקוין (BTC) עם 1000+ BTC ממשיכות לגדול במספרים.

&# 128051; לראשונה מאז ה -24 ביוני, # ביטקוין יש כתובת לוויתן שנייה עם 100k+ $ BTC אסימונים נערכו, עם התפתחות זו שצצה לפני 4 שעות @ santimentfeedהנתונים של. כעת יש גם 233 כתובות חדשות עם 1,000+ $ BTC בהם, ברור #שיא של כל הזמנים. https://t.co/I6xhR4mEcv pic.twitter.com/U5XNrQrfed

– סנטימנט (@ santimentfeed) 28 בינואר 2021

היסודות המשתפרים הללו וההשתתפות המוסדית מצביעים על כך ששחקני קמעונאות יכולים להתחיל לצבור כמה כמויות מעכשיו. כן, לאחר העצרת מגה בתחילת החודש, תנודתיות המחירים של ביטקוין (BTC) עשויה להימשך ואולי נראה ירידות נוספות. נקיטת גישת הקנייה המעוממת במקום ללכת על הכל בבת אחת תהיה גישה נבונה.

כמו כן, אם אתה מישהו שמחכה להחזיק לתקופה של 5 שנים, כל טבילה כאן היא רמה טובה לקנות. במהלך העשור האחרון, BTC העניקה תשואות מורכבות של 200% על בסיס שנתי, והביאה כל סוג נכס אחר בפער עצום. אם אתה עושה את המתמטיקה שלך, אתה יודע מה אתה יכול להרוויח מכאן ואילך. מודאג מהפעולה הרגולטורית?

להפתעתך, מתברר כי מחוקקים ומוסדות מסורתיים מתחממים אט אט ל- BTC. ראש עיריית מיאמי, פרנסיס סוארס, מוכן להפוך את העיר למוקד חדשנות קריפטו. מעניין לציין כי העיתון הלבן של ביטקוין (BTC) מופיע כעת באתר הרשמי של התאגיד העירוני של מיאמי. פטריק מק’נרי, נציג המחוז העשירי של קרולינה מהקונגרס האמריקני, שיבח את ראש עיריית מימי.

מתרשם ממה שאתה עושה במיאמי, ראש העיר @FrancisSuarez. אני מקווה שקובעי מדיניות נוספים יצטרפו אלינו לתמיכה בחדשנות אמריקאית. https://t.co/FfWTKVyIa1

– פטריק מק’נרי (@PatrickMcHenry) 27 בינואר 2021

דומה שדומה למצב באסיה! בנק סינגפור הצהיר לאחרונה כי לנכסי הצפנה יש אפשרות להחליף חלקית את הזהב בעתיד.

Ethereum (ETH) עובר טרנספורמציה בסיסית עם DeFi

כן, Ethereum (ETH) היה תנודתי תוך כישלון ברמת שיאים חדשים! עם זאת, אם אנו רואים, היא זכתה לתמיכה חזקה בסביבות 1100 דולר. אפילו במחיר של 1100 דולר, מחיר ה- ETH הוא 50% לעומת השנה שעברה. בדיוק כמו ביטקוין, יסודות ה- ETH מתחזקים.

היצע ה- ETH בבורסות הגיע לשפל של 26 חודשים והוביל לסחיטת אספקה. כמו כן, יש עניין מוסדי עצום סביב ההשקה של CME Ether Futures בעשרת הימים הקרובים.

&# 128051; # את’ריום ירד לשפל של 1,215 דולר מוקדם יותר היום, אך מדדי היצע החליפין ממשיכים לצייר תמונה שורית. היחס של $ ETH אסימונים בבורסות, כמו גם אסימונים המוחזקים על ידי 10 המובילות הראשונות לבורסת לווייתנים, נמצאים כעת בשפל של 26 חודשים. &# 128526; https://t.co/Riti75WFHO pic.twitter.com/kbDQqeYNMk

– סנטימנט (@ santimentfeed) 28 בינואר 2021

אנליסטים בשוק הם שוריים לגבי Ethereum (ETH), בהתבסס על הצמיחה של שוק Crypto DeFi. קצין האסטרטגיה הראשי של CoinShares, Meltem Demirors, הצהיר לאחרונה כי את’ריום עובר שינויים מבניים מהותיים. היא הוסיפה:

“ראינו די חומר רץ, וכשמדובר ביישומים, מוצרים ושירותים חדשים שנבנים רבים מהם נבנים על גבי רשת את’ריום”.

אנליסט Fundstrat כבר נתן יעד פי 7 ל- ETH מהרמות הנוכחיות.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me