banner
banner

“התביישתי בהמצאה שלי” מעיד סאטושי נקאמוטו שהוכרז בעצמו בבית המשפט

פרסומת פמקס

תומכי הביטקוין תמיד שיבחו את האנונימיות של היוצר של ביטקוין כנקודה קריטית להצלחתו. עם זאת, לאורך השנים אנשים רבים התייצבו בטענה שהם סאטושי למען רווחים אישיים.

עם זאת, איש לא התמיד כמו קרייג סאטושי גם לאחר שהתמודד עם ביקורת מאסיבית והיה מעורב במספר תיקים משפטיים באותו נושא. בעניינים משפטיים מסוימים, הוא התובע או המתלונן, ובאחרים הוא הנתבע.

קרולינה בולאדו, קייטי אננינה, ומחנך קריפטו העונה לשם העט הקריפטו של המאה ה -22 גיא נכח בדיון וסיפק עדכונים עובדתיים.

מקרה מס ‘9: 18-cv-80176, בבית המשפט המחוזי בארה”ב במחוז דרום פלורידה

המקרה המסוים שנדון מוקדם יותר בבית המשפט כולל את קרייג כנאשם. התביעה הוגשה על ידי אחיו של הקורבן, דייב קליימן. אירה קליימן, האח, האשים את סטושי בגניבת ביטקוין בשווי 10 מיליארד דולר מאחיו שנפטר. העניין כאן הוא שהמקרה נשען על ההנחה שגם דייב קליימן וגם קרייג סאטושי המציאו את הביטקוין.. 

השופט ריינהרט מכהן בתיק.

איירה קליימן מיוצגת על ידי ולוול (דווין) פרידמן, קייל וו. רוש וסטפן נ זק מ- Boies Schiller Flexner LLP.

רייט מיוצג על ידי אנדרס ריברו, אמנדה מקגוברן, זהרה מרקו, אלן ה ‘רולניק, בריאן לי פשאל ושניאור זלמן קאס מריבו מסטרה LLP..

לדברי אחיו של התובע, דייב קליימן נפטר בשנת 2013, אשר קרייג גנב את הביטקוינים שהיו שייכים לקליימן עבור חלקו. יתר על כן, קרייג גם מבקש לקצור את כל היתרונות עבור הקניין הרוחני של משהו שהם ייצרו יחד.

נקודות עיקריות מהדיון

לפי הדיווחים, בעוד שקרייג לא הצליח להביא הוכחה לטענותיו, הייתה הרבה דרמה בבית המשפט מבכי ועד השלכת מסמכים לבית משפט פתוח. על פי קטע מתצהיר זה ביציע, הוא העיד שהוא אכן סאטושי. קייטי צייצה,

כמה נקודות עיקריות:

אתה סאטושי? – כן

האם אתה מזהה את הספר הלבן הזה? – אני כתבתי את זה

מדוע עזבת את BTC והתנתקת מסאטושי? – ההמצאה שלי שימשה לדברים רעים * בכי *. הם יצרו #דרך משי ו #הידרה. הוא שימש למימון פורנוגרפיה של ילדים

– קייטי אננינה (@KatieAnanina) 28 ביוני 2019

אף על פי כן, גברי הקריפטו ציין כי כל מה שמעבר לעובדות המקרה שנחשפו היום מצביע על כך שקרייג עשוי להיות מעורב כלשהו בשלבים המוקדמים של הביטקוין. יתר על כן, מלבד סיפורים, אין לכך הוכחה מקיפה אחרת. הוא אמר,

“משהו פשוט לא יכול להיעשות אלא אם כן הוא עמוק בתמהיל”

סיפורם של דייב קליימן וקרייג סאטושי

בעוד שהטכניים שמאחורי הקוד של ביטקוין יכולים להיות מורכבים להבנה, זה כולל סדרת סיסמאות או קודי כניסה שיכולים לאשר את זהות היוצר שלו. היו גם קבוצה של חברות המעורבות בתיק שבעלותן הועמדה בספק.

עם זאת, לקופות או לביטקוינים בפועל בשווי של 10 מיליארד דולר שבגינם נלחם התיק יש סיפור עמוק סביבו. לדברי קרייג, קלימן והוא עצמו יצר ביטקוין יחד בשנת 2009, ולאחר מכן הם החלו בכריית האסימונים.

עם זאת, מאוחר יותר קרייג התאכזב משראה את השימוש בביטקוינים בדרך המשי. הוא בכה והביע אכזבה עמוקה מעצמו ביצירתו ורצה להשמיד את כל הביטקוין שלו ושל דייב. הוא אמר,

“אם הייתי בדרך שלי, הייתי מכניס פטיש דרך הכונן הקשיח שהחזיק אותם,”

עם זאת, ככל הנראה, דייב דיבר אותו על השמדת הקוד, והם ערכו סדרה של הסכמים. אחד מהם מהווה את עמוד השדרה של ההגנה של קרייג.

מיליוני הביטקוין שנכרה קודם לכן עדיין אינם נגישים לכל אחד בעולם. קרייג, הטוען לבעלות על כך, אומר כי תהיה לו גישה אליו לאחר שנת 2020. על פי הברית בין דייב לקרייג, הכניסה מוגנת מוגנת עד אז..

יתר על כן, זה היה הנושא העיקרי בדיון היום. בית המשפט ביקש מקרייג לייצר את מערך הקודים לפני הממשלה במשך זמן רב. עם זאת, אמר קרייג,

“אם הייתה דרך כלשהי שיכולתי, הייתי עושה זאת,”

עם זאת, השופט ציין מדוע קרייג לא הסביר את המצבים הללו קודם לכן,

“אז מאז 2016 ידעת שלא הייתה לך גישה לקבצים האלה ולא תהיה לך גישה עד 2020?” השופט ריינהרט אמר. “וידעת את זה בפברואר 2019 ובמרץ 2019?”

התיק נדחה עד לדיון הבא.

האם אתה חושב שקרייג רוכש זמן לסטות מהשווקים? אנא שתף ​​אותנו בדעותיך. 

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me