banner
banner

Bitcoin [BTC], Ethereum [ETH], ניתוח מחירים של Ripple [XRP] לשבוע 23 ביולי עד 29 ביולי

פרסומת פמקס

שוורים נהנים מהחיוביות כאשר הם לוקחים ביטקוין בבטחה מעל 8,000 דולר ארה”ב, אך אלטקוינים לא משכפלים את אותה ריצה, סך הכל שווי שוק המטבעות נמצא בעלייה. SEC ממשיכה לעכב ודוחה יישומי תעודת סל של ביטקוין, גוגל מסירה את MetaMask ואוסרת על אפליקציות כריית מטבעות קריפטו מחנויותיה,

נראה כי השוורים מחזיקים מעמד בשוקי הקריפטו במשך השבוע השני כאשר הם לקחו בהצלחה את מחירי ה- BTC מעל 8K. למרבה הצער, זה היה המקרה רק בביטקוין שכן רוב האלטקוינים כולל Ethererum, Ripple ו- Bitcoin Cash לא הצליחו לשחזר אותו לאחר שבוע מעורב עם מחיר חיובי צר או במקרים מסוימים תנועות שליליות..

בעוד הפעולה נמשכה בשוק היו הרבה חדשות אחרות שהעסיקו את רחוב הקריפטו. שווי השוק הכללי השבוע נצפה גם הוא בכמעט 5% המצביע על הזרמת כספים כאשר BTC שוב לוכדת כמה חדשות חיוביות בחזית התקשורת. מהחזית הטכנולוגית גוגל הסירה לפתע את תוסף הדפדפן Dapp MetaMask מחנות ההרחבות של Chrome ללא שום הסבר.

גוגל עדכנה גם את ההנחיות שלה לחנות הפליי שלה, שמונעת כעת אפליקציות העוסקות בכריית מטבעות קריפטוגרפיים. מהרגולטורים, ה- SEC האמריקני עיכב את פסק דינו בחמש בקשות לתעודת סל ביטקוין שהגישה ספקית הקרן דירקסיון לספטמבר תוך דחיית בקשת תעודת הסל שהוגשה על ידי תאומות וינקלבוס..

ביטקויןמקור: Coin360.io גישה אליו ב- 29 ביולי 2018, בשעה 10:55 בבוקר IST.

ביטקוין [BTC]

ביטקוין ראה שיא מוצק של כ -10.5% השבוע ועבר מעל 8000 דולר, מה שהביא את השוורים לשליטה בשבוע השני. הממוקם הרבה מעל אזור הבטיחות 8000 דולר ארה”ב, הביטקוין נהנה מהסנטימנט החיובי שנבנה סביבו, במיוחד עם חדשות שונות של התעניינות מוסדית גוברת. למרות שהיו כמה טלטולים בגלל דחייה ועיכובים של תעודת סל ביטקוין, זה עדיין לא הספיק להפר את התמיכה של 8000 דולר באופן משמעותי..

המחירים הגיעו לנקודת השיא של 8,424.2 דולר ולנקודה הנמוכה ביותר של 7,409.10 דולר במהלך השבוע. החילופים שהיו פעילים יותר, בהיקפים, עם BTC על פני זוגות שונים השבוע היו Binance (5.64%), OKEx (4.17%) ו- ZB.com (3.96%).  

השבוע ביזנס אינסיידר ראיין את ג’פרי ורניק, אחד המשקיעים המוקדמים בביטקוין, שאמר כי אנשים לא הבינו נכון את הביטקוין ואינם מודעים לפילוסופיה שלו כשהוא נוצר. הוא כינה את הביטקוין כ”כסף של אנשים “והסביר אותו כחנות ערך ולא כמנגנון תשלום. ביל מילר, מייסד מילר ווייט פרטנרס ומנהל השקעות ראשי, דן גם הוא בדעותיו לגבי ביטקוין ואמר כי ה- BTC מעניין אך הוא אינו מתרשם מהרבה אלטקוינים..

חשוב: ניתוח ביטקוין: מדוע SEC עשוי לאשר תעודת סל של ביטקוין? מה שונה הפעם?

אתריום [ETH]

בזמן שביטקוין המשיך את המהלך שלו, Ether לא הצליח לשחזר את אותו הדבר, והעניק השבוע רק רווח סנטימנטלי של 0.5%. הרבה אנליסטים מאמינים שלאת’ריום יש בעיות טכניות משלה, כולל עומס בלוקצ’יין, שלאט לאט הופך את המטבע לאטרקטיבי פחות. מטמאסק הארנק שלה הוסר גם מחנות Google Play. אך מכיוון שהשבוע עמד להסתיים, נפח האתריום ראה קפיצה מטורפת בכמויות שהשתלטו על נפח הביטקוין שנחשב לסימן לכך ששוורים עשויים לחזור. השבוע שלפנינו אמור לספר לנו את התמונה הברורה, אם כי לעיתים הכרכים נוטים לזלוג.

מחירי האתרים, בראש הדף, עמדו על 483.70 דולר והיו בשפל של 461.42 דולר, והיו פחות או יותר בתחום הצר הזה. השווקים שהיו פעילים יותר, בהיקפים, עם ETH על פני זוגות שונים השבוע היו DOBI (6.36%), Binance (4.74%) ו- ZB.COM (4.08%).

בחדשות שהקיפו את את’ריום היה כי חוקר בלוקי את’ריום את’תרסק היה בעל ניסיון פריצה לכאורה בו התוקף בעתיד ניסה להשתמש בסעיף ההערות כדי להגיש קוד זדוני. נראה כי המגיב הצליח לעקוף את הגנת ה- XSS של Disqus.

כמו כן, הרבה מומחים לא שוורים מאוד בנושא Ethereum, כולל Tetras Capital בניו יורק ו Timothy Young ממשרד המשפחה בסן פרנסיסקו, Capital Hand Hidden ששניהם האמינו שהערכת ETH והייפ סביבו לא היו מוצדקים מכיוון שלאתר היו בעיות טכניות כמו רשת. עומס, בעיות ביזור ורגולציה אפשרית על ICOs שמסביב, המשתמשים ב- Ehtereum Blockchain, שייחשבו כהנפקת ניירות ערך.

קרא גם: פקיסטנים שעוקבים אחר הצפנה להישרדות בתוך כלכלה מתמוטטת, עשויים לנוע לדרך של ונצואלה

קרא גם: הגיע הזמן, ממשלת ארה”ב. לבחון את עתיד המטבעות הקריפטוגרפיים ככסף בשימוע ב -18 ביולי

אדווה [XRP]

מבין כל מטבעות המיינסטרים XRP נראה מאכזב ביותר. רוח הרפאים של הכינוי ביטחון אינה מוכנה לעזוב את ה- XRP מכיוון שהמחירים נותרים עומדים עד שליליים למרות הרגש החיובי. בראש הדף, מחירי ה- XRP עמדו על 0.466983 דולר ולקראת התחתית היא ציטטה 0.438565 דולר. החילופים שהיו פעילים יותר, בהיקפים, עם XRP על פני זוגות שונים השבוע היו HitBTC (12.62%), Huobi (11.82%) ו- Binance (8.57%).

למרות שלא הייתה תנועה גדולה במחירים, XRP הצליח לאסוף כמה חדשות כשצ’רלי לי, מייסד Litecoin, כינה את XRP כיהלום. מדיה דיווחה גם על קורי ג’ונסון, אסטרטג השוק הראשי של ריפל, ואמר כי XRP היה המטבע הנכון להעביר כסף בגלל מהירותו המכונה ביטקוין ואת’ריום לאט למטרה זו. הוא גם אמר כי אדווה נרגשת מכך שהרגולטורים מסתבכים בקריפטוסים מכיוון שהדבר יביא לבהירות רבה יותר.

שאר המובילים והטלטולים

המטבעות האחרים שהפיקו לראשונה ולמטה השבוע על פי CoinMarketCap (הגישה אליו ב- 29 ביולי בשעה 23:15 אחר הצהריים).

הובלות

  • שיפוט – מראה עלייה של 224.71%
  • DMarket – מראה עלייה של 174.96%
  • adToken – מראה עלייה של 131.42%

שייקרס

  • SyncFab – מציג ירידה של 53.49%
  • Seele- מציג ירידה של 51.03%
  • Toacoin – מציג ירידה של 49.51%

מה לדעתך יהיה הרגש של שווקי הקריפטו בשבוע הבא? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me