banner
banner

האם דוגקוין הוא השקעה טובה? העתיד של דוגקוין

Dogecoin: בדיחה שהפכה למטבע מטבע מבטיח

היו הרבה אנקדוטות בתעשיית הטכנולוגיה שבהן ניסויים קטנים שאינם רציניים התגלו כהמצאות נהדרות. אבל לא רבים יאמינו שגם בדיחות או לעג יכולים להוביל למשהו מדהים ומבטיח. זה הסיפור של דוגקוין – אחד המטבעות שהראו מבטיח להישאר.

היסטוריה קצרה של המטבע מספרת לנו כי דוגקוין נוצר בתחילה כתוצאה מבדיחה שהעלה ג’קסון פאלמר בנובמבר 2013. בעקבות בדיחה זו היא כאשר המתכנת בילי מרקוס יצר קשר עם פאלמר, הם החליטו להפוך את דוגקוין למציאות. בזמן שהם הרכיבו את Dogecoin, פלמר ומרקוס חזו לעצב את המטבע הזה כצורה ידידותית ונגישה יותר של מטבע קריפטוגרפי שיכול להגיע לכל משתמש ברחבי העולם ובסופו של דבר ישתלט על משתמשים שמרתיעים בגלל המורכבות הקרה של הביטקוין..

אולי תרצה גם: חיבור הקריפטו של אילון מאסק עובר הלאה, מגיע למייסד דוגקוין ג’קסון פאלמר

קהילת דוגקוין בתהליך הגידול שלה הפכה לאחת הקהילות הפעילות והמשיכה לעיתים קרובות לגייס כספים למטרות צדקה – מאולימפיאדת החורף 2014 ועד NASCAR. בשנת 2014, Dogecoin יוצאת גם לכספומט הראשון שלה, עם השקה בוונקובר.

הכל התנהל כשורה עד שנת 2015 (לפחות אנו מניחים שזה יהיה) לפני שג’קסון פאלמר הודיע ​​שהוא לוקח “חופשה מורחבת” מקהילת המטבעות. כשהוא מכנה את המערכת האקולוגית “רעיל”, פאלמר ניצל את האירוע לפיצוץ היבטים בתעשייה, תוך שהוא מעודד את המשתמשים ב- dogecoin לא לאבד מעיניהם את שורשיו המהנים והשובבים.

מה זה דוגקוין

Dogecoin הוא מטבע קריפטוגרפי שמבוסס על או שאתה יכול להגיד מזלג מתוך Luckycoin (שהוא, בתורו, מבוסס על Litecoin). Dogecoin תוכנן במקור להיות אלטרנטיבה נגישה יותר לביטקוין, ליטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים. מלבד החזון להיות מטבע מטבע נפוץ וידידותי למשתמש אין תכונות פורצות דרך שמבדילות את Dogecoin מהחבילה.

התפתחות המטבע נותרה עומדת ולא ראתה שינויים או עדכונים מאז שעזב ג’קסון פאלמר בשנת 2015, אך נהנתה משמעותית משיפורים בקוד Litecoin..

למרות שההתפתחות לא מבדילה את המטבע, מה שבעצם מייחד אותו ומוסיף ערך ל- Dogecoin הוא הקהילה החזקה, התוססת, התוססת והפעילה ביותר שקמה סביבו ושמרה על האש של Dogecoin..

מאפייני האינפלציה של Dogecoin

מבחינה קודנית, Dogecoin אולי לא שונה בהרבה מאחרים אך באופן אופייני Dogecoin מבדיל את עצמו מרוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים. המטבע הוא מטבע אינפלציוני, ולא דפלציוני. ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים מתוכננים עם מכסה קשה של מטבעות. הבעיה הפוטנציאלית בכך היא שברגע שהמכסה יושג זה אולי לא יהיה רווחי עבור הכורים להמשיך ולקיים את המערכת. זה יוביל לעמלות גבוהות שלא מקובלות על מנת לעודד כורים או לזמני עסקאות ארוכים מאוד מכיוון שלא יהיה תמריץ לעבד עסקאות רשת..

היוצר של Dogecoin, בהיותו משתתף באיחור למשחק, חיפש לפתור את הבעיה על ידי הבטחה שכורים תמיד יתוגמלו ב- Dogecoin חדש וכך תמיד יהיה תמריץ לכרות מטבעות נוספים. גישה מבוססת אינפלציה נועדה גם להחליף מטבעות אבודות ולשמור על Dogecoin על יציבות של 100 מיליארד מטבעות.

כדי לתת מושג על היותו של דוגקוין אינפלציוני ג’קסון פאלמר כתב בשנת 2014:

“המטרה של המטבע היא להשאיר כמאה מיליארד מטבעות במחזור – וכך לאחר יצירת 100 מיליארד כלבי מטבע, תגמולים ימשיכו ב -10,000 כל בלוק. זה יעזור לשמור על הכרייה ולייצב את מספר המטבעות במחזור (בהתחשב בארנקים אבודים ובדרכים שונות אחרות בהן מטבעות עלולים להיהרס) על 100 מיליארד. “

מבדלי כריית Dogecoin

הסיבה העיקרית לכך שכל כך הרבה משתמשים מכרים את הקריפטו המסוים הזה היא שהוא לא זקוק למחשב חזק. כל מחשב אישי הופך בקלות לגטר מטבעות יקרים. עבור רוב הכורים, חישוב בלוק אחד לוקח כשלוש דקות. תהליך הכרייה עצמו אינו שונה מייצור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. כדי להתחיל, כורה צריך רק להחזיק בארנק Dogecoin ולהתקין תוכנה מיוחדת. מומלץ להוריד אותו מאתרים מהימנים – כך הם יכולים להגן לא רק על המחשבים אלא גם על הארנק עצמו.

מקרי שימוש ב- Dogecoin

דוגקוין תפס עניין בקרב העמים מכיוון שבמהלך כל ההיסטוריה והמסע שלה היה אמור להיות סאטירי וסתם בשביל מטבע הכיף להפוך לעמוד התווך החשוב בעולם הקריפטו. בגלל הפופולריות הזו, אנשים משתמשים ב- Dogecoin מסיבות שונות.

  • מכיוון ש- Dogecoin עמלות עסקה נמוכות להפליא וזמני עסקאות מהירים, כמו גם ערך יציב יחסית, יש סוחרים המשתמשים בו כאמצעי חליפין. לדוגמא, אם מישהו מעוניין למשוך כסף מחליפין מטבעות קריפטוגרפיים, יכול להיות מאוד יקר לעשות זאת אם המטבע הוא בביטקוין. לכן, חלק מהסוחרים עשויים לבחור לסחור תחילה בביטקוין שלהם ב- Dogecoin ואז למשוך את המטבע שלהם כ- Dogecoin לפני שיעברו בהמשך למשהו אחר..
  • מכיוון שהמחיר של כל יחידה של Dogecoin הוא כל כך נמוך, הרבה אנשים משתמשים בו אך ורק לצורך ספקולציות. אפשר לרכוש מיליוני יחידות רבות מבלי לבזבז הון, וכל עליית מחירים קטנה יכולה להוביל לרווחי שוק סבירים.
  • Dogecoin מקובל מאוד גם כמעט בכל מרכזיות מרכזיות, כמו גם במספר שירותי החלפה מיידית כגון Shapeshift ו- Flyp.me. מכיוון ש- Dogecoin משולב ב- Shapeshift, ניתן להשתמש בו לתשלום עבור מגוון רחב של שירותים וסחורות שממשק ה- API של Shapeshift מובנה.

מה מניע את מחירי הדוגקוין? | סקירת דוגקוין

גם לאחר היותו יציב יחסית, דוגקוין היה תנודתי מאוד ונוטה לעלאות גדולות ומטבלים גדולים בדרכו שלו. במיוחד Dogecoin חווה היסטוריה סוערת למדי ונוטה לשינויים מחודדים למדי במחירים.

בשלושת החודשים האחרונים, המטבע חווה עלייה של כמעט 20% שהוא תערובת של המדדים הבסיסיים והטכניים שלו. יעילות הכרייה שלה, הערך המהותי הגבוה יותר והמחיר הנמוך הם מרכיבים בסיסיים שהופכים את Dogecoin למעניין.

מדוע Dogecoin יכול לעלות בעתיד?

מטבע אינפלציוני: זה אולי נראה אינטואיטיבי לקרוא לאינפלציה דבר טוב מכיוון שהוא הופך את ה- DOGE לשווה פחות מאשר אם היה מחסור; עם זאת, זו תכונה שעשויה בהחלט להבטיח את הישרדותו של דוגקוין בעתיד. מספר רב של מטבעות עלול לאבד או להיפגע כתוצאה ממשתמשים מאבדים חומרה, שוכחים סיסמאות ארנק וכו ‘. הדבר נכון במיוחד לגבי מטבע קריפטוגרפי, כמו Dogecoin, שם משתמשים מוציאים באופן קבוע את מטבעותיהם. מטבע אינפלציוני יכול לעזור להבטיח אספקה ​​מתמדת וכי כרייה תהיה לפחות רווחית למחצה.

קהילה חזקה: Dogecoin ללא ספק יש אחת הקהילות הטובות ביותר בעולם הקריפטו. הם גם גייסו כסף עבור ארגוני צדקה, מנסים לשים Dogecoin פיזי על הירח ולשלוח באופן קבוע את Dogecoin כטיפים למשתמשים אחרים כפרס על תוכן משעשע או אינפורמטיבי שהופך אותם לנגישים, ידידותיים ומועילים. הקהילה הזו היא שאפשרה ל- Dogecoin לשרוד כל כך הרבה זמן, ומשמעות הדבר היא כי סביר להניח כי המטבע הקריפטוגרפי לא ימות בקרוב, ולכן סביר להניח שלא תאבד את כל ההשקעה שלך..

דוג ‘אחד תמיד יהיה דוג’ אחד: מקלט מקובל בקרב קהילת דוגקוין הוא שלא משנה מה המחיר יעלה במונחים דולריים, 1 DOGE תמיד יהיה שווה ל- 1 DOGE. בעיקרו של דבר, הם אומרים שהם רוצים להשתמש במטבע כמטבע עסקי, ולא כנכס ספקולטיבי. זה למעשה דבר טוב מאוד מנקודת מבטו של סוחר. המשמעות היא שלמרות ש- Dogecoin לא עומדת מאחוריה טכנולוגיה חדישה, משתמשים בה רבים כמטבע ראוי על ידי משתמשים רבים, כלומר יש לה מטרה שימושית..

אם החלטתם לקנות את Dogecoin, עליכם לעיין במדריך שלנו בנושא – היכן ואיך לקנות את Dogecoin.

להלן מספר מאמרים שנבחרו בעבודת יד שאולי מעוניינים לקרוא בהמשך:

  • העתיד של את’ריום: האם זה מת, או שהוא יעלה?
  • 7 מעקב אחר תיקי מטבעות קריפטוגרפיים הטובים ביותר & אפליקציות ניהול (2019 מעודכן)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me