banner
banner

צלול לעולם המטבעות הקריפטוגרפיים וכלי מסחר אחרים באמצעות TradeATF

סחר CFD במדדים, מטבעות קריפטוגרפיים, מתכות, מט”ח, מניות וסחורות בפלטפורמה אחת

הבחירה בחברת התיווך הנכונה היא קריטית כמו בחירת נכסי סחר. אם החלטתך נכונה, מסע המסחר שלך יהיה מהנה ופחות מסוכן. אם אתה מקבל החלטה גרועה, הסיכונים לאובדן או להונאה הם גבוהים. עם גידול המתווכים, קל ליפול טרפים של הרמאים. זו הסיבה שאתה צריך להיזהר כשאתה מחפש חברה שתצטרף אליה.

TradeATF היא אחת מחברות התיווך המהימנות שאתה יכול לסמוך עליהן עם הכספים שלך. TradeATF היא אחת מחברות התיווך המהימנות. המותג הוקם בשנת 2018 ומנוהל תחת הנהלת Hoch Capital Ltd. לחברה משרד פיזי רשום בלימסול שבקפריסין ומחזיקה ברישיון מטעם רשות ניירות ערך בקפריסין..

המשרד מתאים לסוחרים המעוניינים לסחור ב- CFD במדדים, מטבעות קריפטוגרפיים, מתכות, מט”ח, מניות וסחורות. למרות ש- TradeATF לא עוסקת בענף זמן רב, היא כבר לומדת את חבלי המסחר המקוון. לא יחלוף זמן רב עד שהחברה תתחיל להתערבב עם אלה שהיו עמודי התווך בתחום. למרות ש- TradeATF לא עוסקת בענף זמן רב, היא כבר לומדת את חבלי המסחר המקוון. לא יחלוף זמן רב עד שהחברה תתחיל להתערבב עם אלה שהיו עמודי התווך בתחום.

נכסים מסחריים

החברה מחויבת להבטיח לך שלעולם לא יחסר לך נכסים לסחר. כדי להבטיח שזה אפשרי הם כללו אפשרויות רבות של נכסי מסחר, כך שתוכל לשקול מגוון. אלו כוללים:

 • מדדים: מדדי המסחר אטרקטיביים למדי, כנראה משום שהם מציעים לסוחרים סיכויים להפוך את התיק שלהם לעשיר יותר. תוכל גם להשיג זאת אם תבחר לסחור במדדים כגון DAX, DOW, NK, FTSE ו- NSDQ. מדדי המסחר אטרקטיביים למדי, כנראה משום שהם מציעים לסוחרים סיכויים להפוך את התיק שלהם לעשיר יותר.
 • מטבעות מטבעות: זהו אחד ממכשירי המסחר המתקדמים הטכנולוגית המובילים. TradeATF מציעה מעל 25 מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות CFD, ביניהם ביטקוין, את’ריום, וליטקוין. אם אתה זקוק לקריפטוסים, אין צורך לעבור את הטרחה בכרייתם. אתה יכול להשיג קריפטו על ידי חיזוי תנועות שוק ב- TradeATF.
 • מתכות: השקעה וסחר במתכות יקרות כמו זהב אינן מגמה חדשה. מתכות: השקעה וסחר במתכות יקרות כמו זהב אינן מגמה חדשה. CFDs על מתכות זמינות הם זהב, נחושת, כסף, פלטינה ופלדיום. לכל אחד מהם התפשטות ספציפית שלו. לדוגמה, המרווח עבור נחושת מוגדר ליותר או שווה ל- 0.185. ניתן להשיג זהב, נחושת, כסף, פלטינה, ופלדיום. לכל אחד מהם התפשטות ספציפית שלו. לדוגמה, המרווח עבור נחושת מוגדר ליותר או שווה ל- 0.185.
 • מט”ח: TradeATF היא ביתם של כ 45- CFD על זוגות מטבע. פורקס הוא בין ניירות הערך המנפים המובילים. TradeATF מציעה אפשרויות מרובות כדי שתוכלו לסחור כמה שתרצו. תוך כדי זה, אתה יכול גם לגשת לחבילות תרשימים חדשות חמות בזמן אמת, ולמפות סחר במטבע.
 • מניות: אתה רשאי להשקיע ב- CFD בחברות פופולריות, כולל תאגיד אמזון, עליבאבא גרופ הולדינג, אלטבה בע”מ, חברת 3M, אמריקן אינטרנשיונל גרופ בע”מ, ואדובי מערכות אינספורד..
 • סחורות: TradeATF מציעה מגוון סחורות באמצעות CFD. אפשרויות השוליים שלהם גם ידידותיות, כאשר בחלק מהסחורות שאתה יכול לסחור בהן הם קפה, קקאו, שמן, תירס וכותנה. הגיע הזמן לבחון את האפשרויות הזמינות ולפענח במדויק את השווקים לרווחים עסיסיים!

פלטפורמות מסחר זמינות

TradeATF תומך במסחר על פני 3 פלטפורמות, כלומר; Webtrader, Meta Trader 4 ואפליקציה לנייד. התיווך נותן לך את הפריבילגיה לבחור את אחד שאתה רוצה להשתמש בו, והדבר הטוב הוא שאתה יכול להשתמש בכולם.

 • מטא טריידר 4 (MT4): המשך בקריירת המסחר שלך עם הפלטפורמה המובילה ברחבי העולם. ל- MT4 יש ממשק ידידותי למשתמש שהופך אותו למתאים לסוחרים מתחילים וותיקים כאחד. באמצעות פלטפורמה זו תוכלו לעקוב אחר תנודתיות השוק, להגדיר ולהתאים הצעות מחיר ולקבוע הפסד עצירה ולקבל צווי רווח. ל- MT4 יתרונות שונים כולל:
 1. יש לו ממשק פשוט המציע חווית שוק נוחה
 2. זמינות מידע היסטורי ובזמן אמת מקלה על ניתוח הנתונים
 3. נוכחות של נכסי מסחר ללא הגבלה
 • סוחר אינטרנט: התחל את הרפתקת המסחר שלך מבלי לעבור את התהליך המייגע של התקנת תוכניות או תוכנות. עם חיבור אינטרנט יציב, אתה אמור לגשת להזדמנויות מסחר אינסופיות ב- TradeATF. היתרונות של שימוש ב- Webtrader מפורטים להלן.
 1. סנכרון מלא עם אפליקציות מסחר אחרות מבטיח שלא תאבד את התקדמות המסחר שלך
 2. אתה מקבל גישה עד 9 מסגרות זמן
 3. התרשימים החיים הזמינים ב- Webtrader משפרים את הנוחות בכל הנוגע לתזרים המסחר
 • אפליקציה לנייד לאנדרואיד ו- iOS: עקוב אחר כל מה שקורה בעולם הסחר באמצעות מכשיר כף היד שלך. TradeATF רוצה שתישאר בראש אם גם כאשר אתה רחוק מהמחשב האישי שלך. יש להם אפליקציית מסחר סלולרית דרכה תוכלו לעקוב אחר תרשימים, לקבל חדשות חמות ולבצע עסקאות בין היתר. היתרונות של פלטפורמה זו הם:
 1. אתה יכול לעקוב אחר התקדמות השוק בכל מקום ובכל זמן
 2. האפליקציה מאפשרת לך לנתח תרשימים ולבצע או לסגור עסקאות גם כאשר אינך קרוב למחשב הנייד שלך.

חשבונות מסחר

ל- TradeATF שלושה סוגים של חשבונות העונים על צרכי המסחר והמומחיות השונים של לקוחותיהם. אתה יכול להצטרף לזה שאתה מרגיש שהכי מתאים לך.

 • כסף: סוג חשבון זה מיועד למתחילים עם מינימום מרווחים של 0.07 ומינוף מקסימלי של עד 1: 500 (חשבון פרו בלבד).
 • זהב: ברגע שיהיה לך נוח עם כישורי המסחר שלך, תוכל להצטרף לחשבון זה. המרווחים המינימליים הם 0.05, מינוף מקסימלי עד 1: 500 (חשבון פרו בלבד). החשבון מאפשר גידור.
 • פְּלָטִינָה: זה מיועד לסוחרים מנוסים. זה מאפשר 03 מרווחי מינימום, 50% הנחה להחלפה, ומינוף מקסימאלי של 1: 500 (חשבון פרו בלבד).

מרכז החינוך ולוח השנה של TradeATF

מלבד הצעתו של יותר מ -250 נכסי סחר, המשרד מציע גם חומרים חינוכיים מקיפים. אם אתה חדש בתחום המסחר המקוון וברצונך ללמוד עוד על כך, תוכל לקבל מידע חשוב כאן. אתה יכול גם להשתמש בסעיף כדי להגביר את הידע שלך. המשאבים החינוכיים הם בצורת:

 • ספרים אלקטרוניים
 • הדרכות
 • לוח שנה כלכלי
 • קורסים
 • דווח על לוח השנה של העונה
 • וידאו לפי דרישה (V.O.D)

אפשרויות בנקאיות

אתה יכול לממן את חשבונך או למשוך את כספיך באמצעות אפשרויות בנקאיות שונות ב- TradeATF. התיווך תומך במגוון שיטות בנקאיות לנוחות ואמינות. האפשרויות העומדות לרשותך הן:

 1. וִיזָה
 2. מָאֵסטרוֹ
 3. מאסטרקארד
 4. סקריל
 5. נטלר
 6. VPay

שפות נתמכות

TradeATF מציעה את שירותיה לקהל רחב ברחבי העולם. הם מבינים את הצורך במספר שפות כדי להפחית את הסבירות למחסומי שפה. כתוצאה מכך, הם הפכו את האתר שלהם לנגיש ב -9 שפות, כולל:

 1. אנגלית
 2. פורטוגזית
 3. אספניול
 4. גֶרמָנִיָת
 5. צָרְפָתִית
 6. הוֹלַנדִי
 7. ליטאי
 8. רוּסִי
 9. שוודית

אמצעי תמיכה בלקוחות

ל- TradeATF אנשי מקצוע מקצועיים ושירותי לקוחות שמטפלים בסוגיות ובשאילתות בנוגע לרישום, אימות, מכשירי מסחר והפקדות ומשיכות. תוכל ליצור קשר עם דלפק העזרה של המשרד באמצעות

 • צ’אט חי
 • אימייל: [מוגן בדוא”ל]
 • טלפון: טלפון: +80039397777 שני – שישי: 7 עד 17 GMT

סיכום

1. המסחר המקוון צובר פופולריות. אתה יכול להיות חלק מגידול זה על ידי סחר עם תיווך מהימן כגון TradeATF. למרות שהחברה לא פועלת זמן רב, לפי מה שהיא מציעה ללקוחותיה, היא כבר לומדת את החבלים ולפני זמן רב, היא תהיה בין הטובות ביותר.

TradeATF מקפידה על הגינות וכן מוודאת כי ביטחונך נשמר. היא מציעה מסחר באמצעות Webtrader, אפליקציות מובייל למשתמשי Android ו- iOS ו- MT4. ביצוע עסקאות פיננסיות ב- TadeATF הוא מהיר ומאובטח מכיוון שהתיווך שותף עם נותני שירותים מובילים ואמינים. שירות הלקוחות זמין 24/5, כאשר צ’אט חי, דוא”ל וטלפון הם אמצעי הקשר העיקריים.

אזהרת סיכון: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 75.59% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה.

עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד CFD עובדים והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. כמו כן, TradeATF אינה מציעה שירותים לתושבי איטליה.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me