banner
banner

דוח סקירה וניתוח ICO של מטרונום

 סקירת ICO של מטרונום

ביטקוין ואתר בין שאר המטבעות הקריפטוגרפיים יצרו הרבה באזורים במרחב הקריפטו. עשיר בתכונות אך יחד עם זאת הם חסרים גם היבטים מסוימים, כאשר אחד מהם אינו יכולתם של הקריפטוסים הללו לעבור להעברת חסימות אחרות. עם מחשבה זו, פרויקט ICO חדש מתכנן להיכנס לתעשיית הקריפטו. פרויקט שאפתני, מטרונום ICO שואף להיות הקריפטו הראשון שניתן להעביר על פני רשתות שונות תוך מיקוד לתכונות הניידות, המהירות והתנודתיות בשוק הקריפטו. פרויקט ICO שואף למדי, נכון! אבל האם זה באמת שווה את ההשקעה שלך? בואו לחקור את הפרויקט הזה דרך שלנו סקירת ICO של מטרונום.

פרטים חשובים:

 • טֵלֵפּרִינטֶר: MTN
 • סוג אסימון: ERC20
 • סה”כ אסימונים: 10,000,000
 • תחילת תאריך המכרז הראשוני: מאי 2018
 • סיום תאריך המכרז הראשוני: יימשך 7 ימים
 • זמין למכירה של אסימונים: 80%
 • מקבל: ETH

מטרונום (MTN): מטבע הקריפטו המובנה האחרון

מטרונום פועלת לקראת יצירת מטבע קריפטוגרפי שניתן להעביר על פני רשתות חסימות שונות. המטרה היא לשלול את בידודן של רשתות חסימות שונות, את תנודתיות המחירים הקיימת ואת מהירות העסקה הנמוכה הנמצאת במרחב השוק של הצפנה באמצעות ניידות, אמינות וממשל עצמי..

ה ICO מטרונום פרויקט מגדיר את עצמו כ”קריפטוגרפיה חדשה, שתוכננה לסיבולת ברמה מוסדית. ” היא אף טוענת כי היא מציעה הזדמנות גישה שווה לציבור, אך אפס הרשאות למייסדים תוך היצע אסימון אמין.

עם אריכות ימים כמטרה העיקרית שלה, הצוות מאמין כי הוא מהנדס קריפטו בנוי להחזיק מעמד.

זמן ההערכה!!

 • העיתון הלבן

הנייר או ספר הבעלים מספקים תרחיש כדי לאפשר למשקיעים הפוטנציאליים לדעת למה הם יכנסו. עם זאת, בכל הנוגע לפרטים הטכניים של הפרויקט, מצאנו שהוא חסר.

הוא אינו מספק את המידע החיוני וכך ייושם הרעיון. גורם שלילי נוסף לפרויקט הוא היעדר אב-טיפוס. למרות שלחברי הצוות יש רקע חזק ופופולרי, אין לזה אב-טיפוס למשקיעים כדי להבין את הפרויקט ולקבל את ההחלטה שלהם להשקיע..

במטרה לחצות-בלוקצ’יין cryptocurrency, העיתון הלבן מתרברב “זוהי המטבע הקריפטוגרפי הראשון שיש בו את הפוטנציאל להיות מאובטח על ידי רשתות הבלוקצ’יין הטובות ביותר, ללא התחייבות קבועה לאיש בלוקצ’יין.”

בניגוד לאסימונים אחרים, ההיצע של מטרונום אינו מוגבל כאשר 100 אחוז מההכנסות ממכירת האספקה ​​הראשונית נותרות במערכת החוזים החכמים..

יתר על כן, החברה מזכירה כי ההכנסות במאה אחוז מהמכרז הראשוני ישמשו לתמיכה בקהילה. אף על פי שזו מחשבה נחמדה, פילוח נכון של תקצוב הכספים היה נותן תמונה הרבה יותר ברורה.

 • צוות פרופיל גבוה

הפרויקט מונה אגרוף מבחינת כישרון וניסיון עם צוות של 15 אנשים. המורכב ממדעני נתונים, מהנדסים ראשיים, תומכים בקהילה, שיווק ושותפויות, אנשי מקצוע מיומנים תורמים לפרויקט זה..

מטרונום ICOICO מטרונום: צוות

 • ג’ף גרזיק – מנכ”ל & מייסד שותף, מעצב ראשי, הוא גם מייסד שותף של חברת Bloq, חברת בלוקצ’יין המפתחת תוכנה ועבדה בעבר עם BitPay..
 • מתיו רוזאק – יושב ראש & מייסד משותף, רוזאק הוא המייסד המשותף של בלוק גם כן ושם גדול בתעשיית הבלוקצ’יין.
 • פיטר וסנס – הוא הקריפטוגרף הראשי של הפרויקט.

בפרויקט משתתפים גם שישה יועצים, כולם מהדינמיקה השונה של תעשיית הבלוקצ’יין. הצוות בהחלט בעל מעקב טוב ומוניטין בשוק.

עם זאת, אין פרופיל מדיה חברתית או קישורים לאותו זמין באתר. לכן, אם אתה רוצה לדעת עליהם, חפש באינטרנט.

לא לשכוח רשימה משובחת של שותפים כולל New Alchemy, Smith + Crown, Jaxx, Delta Strategy Group, Zeppelin Solutions ו- Perkins Coie.

מטרונום ICOסקירת ICO של מטרונום

 • מודל עסקי: מטבעות קריפטוגרפיים צולבים

הרעיון של מטרונום הוא חדשני שיש בו פוטנציאל עצום, ללא ספק. על ידי מתן הגדרתו כ”קריפטוגרפיה חדשה, שתוכננה לממשל עצמי ולאריכות ימים, אמינות לטווח הארוך וניידות מקסימאלית “, רעיון הפרויקט בהחלט מחזיק בערך. האמונה שזו תהיה “מטבע קריפטוגרפי ל -1,000 שנה” תהיה מתיחה בלי לקבוע אסטרטגיה ותהליך יישום מתאים.

מטרונום הוא מטבע קריפטוגרפי בדיוק כמו כל אחר כמו ביטקוין, אתריום בין היתר עם תכונה מיוחדת של cross-blockchain, בניגוד לקריפטוסים אחרים.

 • טכנולוגיית גיבוי: Ethereum Blockchain, ERC827

הרעיון של ICO של מטרונום הוא cross-blockchain שיאפשר לבעלים של מטרונום להעביר את ה- MTN על פני רשתות שונות. בתחילה, זה יונפק ב- Ethereum עם Ethereum Classic שצפוי לעקוב אחר כך ב- Rootstock ביטקוין, ו קטום.

מטרונום ישתמש ב- ERC827 שהיא קבוצת העל החדשה של ERC20. הוא מצויד בסטנדרטים העדכניים ביותר, ומציע אבטחה משופרת והעברה מבוזרת. יתר על כן, סטנדרטים חדשים אלה יאפשרו העברת נתונים וערך, מה שלא היה אפשרי ב- ERC20.

העיתון הלבן של ICO מטרונום מספק רשימה ארוכה של “תודות והצהרות”, כאשר לרוכשי MTN ניתנים הוראות רבות וסיכונים נלווים.

 • גמישות בקריפטו-מכירה

האספקה ​​הראשונית של האסימון תהיה 10,000,000 אסימונים שעבורם ייקבע המחיר על בסיס מכירה פומבית של מחיר. מתוך ההיצע הכולל, 20 אחוזים, כלומר 2 מיליון, יינתנו לכותבי ICO מטרונום בעוד ש -80% הנותרים ילכו להצעה ציבורית. 7 ימים הוקצו למכירה הפומבית הראשונית של האספקה ​​שלאחריה, המכרז יסתיים.

החברה אכן מאבטחת כ- 6 אנשים כיועצים. גוסטב סימונסון, ג’ים ניוזום ודון טפסקוט בין רבים אחרים שמגיעים מתחומי הקריפטו והבלוקצ’יין השונים.

בכל הנוגע לאבטחה, בתור התחלה החברה בחרה להיות תלונת ERC827 שהיא הסטנדרט העדכני ביותר של אתריום המציע תכונות אבטחה משופרות ותכונות העברה מבוזרות. מלבד זאת, הצוות לא מדבר על איך הם יספקו אמצעי אבטחה טובים יותר.

 • קבלה בקהילה

היותו מוכר בקהילה מגיע עם הפריבילגיות שלה כמו במקרה של המנכ”ל ג’ף גרזיק שיש לו מעל 50,000 עוקבים בטוויטר. לאחר שכבר הקמנו את חברת Bloq, חברה מבוססת בלוקצ’יין, חברי הצוות הראשי קבעו שמות בקהילת הבלוקצ’יין. אחרי שאמרנו את זה, יש גם הרבה דעות שליליות לגבי חלק מהחברים הללו.

קהילת מטרונום זמינה עבור המשקיעים הפוטנציאליים לפנות גם ב- Github, Twitter, Reddit, Facebook ו- Medium. עם קרוב ל -18,000 חברים בערוץ הטלגרם שלה, הוא בהחלט זוכה לתשומת לב רבה.

 • מפת דרכים

שלב הפרויקט:

ציר הזמן של הפרויקט אינו כוללני ועתידני במיוחד. הפרויקט כבר כיסה את שלושת השלבים של פיתוח רעיון, התחלת שותפות עם אלכימיה והפיכת אתר מטרונום ועיתון חי לשידור חי תוך כדי דילוג על האמצע שהוא פתיחת חוזה חכם. מטרונום נמצאת בשלב החמישי (מינוס השלישי בינתיים) ותפתח במכרז האספקה ​​הראשוני שלה במאי 2018.

דגלים אדומים:

בהיותו ה- cross-blockchain הראשון, במיוחד באת’ריום, הפרויקט טרם השרה אמון על המשקיעים. ללא שום דבר על יישום המפרט, איננו בטוחים כיצד הצוות מתכנן להשיג זאת. לא לשכוח שהחוזים החכמים שהיו צריכים להיות מושקים בינואר, עדיין לא פורסמו.

מטרונום ICOדירוג ICO של מטרונום

דירוג ממוצע: 7/10

הערה למשקיעים

ICO של מטרונום הוא באמת פרויקט שאפתני עם רעיון המטבע הקריפטוגרפי שלה. הפרויקט מציע קונספט לגיטימי כאשר הוא מצויד בצוות בעל פופולריות גבוהה במרחב הקריפטו. זה גם מביא תכונת אבטחה משופרת על השולחן עם השימוש ב- ERC827 יחד עם קהילת קוד פתוח, אוטונומיה וניידות..

עם זאת, ה- ICO מעלה חששות חמורים גם מבחינת היעדר מידע על יישום טכני והיצע סמלי בלתי מוגבל. פרויקט זה זקוק לעדות על כך שהמשקיעים הפוטנציאליים יוכלו להסיק את החלטתם כרגע. נראה כי פרויקט ה- ICO של מטרונום עף גבוה על הרעיון השאפתני ביותר שלו ועל צוות מבוסס..

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת פרמטרים שהם בעצם KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

 • ספר לבן – זמינות קוד או אב-טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
 • פרופיל הקבוצה – הכוח והמוניטין של הקבוצה
 • מודל עסקי – בעיה נפתרה, מטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
 • עמידות בקריפטו – התאגדות, חלוקת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
 • קבלה בקהילה בהירות & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאילת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמות וכדאיות שלנו סקירת ICO תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית..

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים המדרגים את פרויקטי ה- ICO בצורה משוחדת לחלוטין.

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט של ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

רוצה ש- ICO שלך ייבדק על ידי Coingape? תודיע לנו

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me