banner
banner

NuCypher ICO סקירה, דירוגים וניתוח מלא

סקירת ICO של NuCypher

היום אנחנו הולכים להביא לך עוד אחד סקירת ICO אשר זכה בהדרגה לתשומת לב רבה במרחב הקריפטו. מכיוון שהנתונים הדיגיטליים צומחים בקצב מהיר, האבטחה הפכה לבעיה. כעת, עם הופעתה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, אמצעים מסורתיים אינם פועלים באותה יעילות. לכן, על ידי התמקדות במערכת ניהול מפתח (KMS), NuCypher מאפשר שיתוף של נתונים פרטיים והאצלת זכויות פענוח באמצעות הצפנה מחדש של proxy, וזה ממש מגניב. אז בואו נעבור הלאה שלנו סקירת ICO של NuCypher לראות אם זה באמת דורש את תשומת לבך!

תאריך מכירת אסימון: אין עדכון

כובע קשה: אין עדכון

כיפה רכה: אין עדכון

מכירה מוקדמת: 30% נמכרו, 4.3 מיליון דולר

מקבל: ETH

אודות NuCypher

מערכת ניהול מפתח מבוזרת (KMS), NuCypher KMS מציעה שכבת פרטיות למערכות המבוזרות והיישומים המבוזרים. באמצעות שירותי הצפנה מחדש ובקרת גישה פרוקסי, NuCypher KMS מאפשר למפתחי DAPP לאחסן, לשתף, לנהל ולאבטח את הנתונים שלהם בבלוקצ’יין..

שריון גוף לנתונים, בנוסף מאפשר למשתמש להאציל את זכויות הפענוח שלא ניתן להשיג על ידי תוכניות ההצפנה המסורתיות. האסימון המקורי של NuCypher משמש כעמלות וכדי לתמרץ את משתתפי הרשת להפעיל צמתים.

עכשיו, זמן ההערכה!!!

 • נייר טכני טכני, התמקדות בפיתוח מוצרים

הצוות של NuCypher נקט בגישה מפורטת עם המסמך הלבן שלו כשהוא מעביר אתכם ברקע, בארכיטקטורה ובאבטחת הרשת. מדברים ארוכות על הפונקציונליות של הפרויקט, הוא מספק תובנה ברורה גם למקרי השימוש בו וזה מגע נחמד. אחרי שאמרנו את זה, הוא מלא רצוף בפרטים טכניים על הצפנה והפצת סמלי כורים, וזה די קשה להבין עבור משקיע הדיוט..

הצוות כבר החל לעבוד על המוצרים שלו כמו יישומי Hadoop ו- Kafka שתוכלו לבקש הדגמה. לאחרונה הצוות חשף את תוכנית ההצפנה מחדש של ה- proxy Umbral שמפעילה את רשת KNS שלהם.

אף על פי שהפרויקט טרם הגיע לתאריכי תחילת ה- ICO, פירוט נכון של הכספים הוא תמיד צעד טוב לפני התקדמות, אך אין מידע על הפרדת הכספים..

 • פרופיל צוות Nucypher

צוות הוא הגורם המניע העיקרי מאחורי הצלחת הפרויקט מכיוון שהם אלה שצריכים לבצע את הרעיון ואז לספק את המוצר. ל- NuCypher כוח של 8 אנשים כחבר הליבה בצוות שלהם מלבד יועצים.

סקירת ICO של NucypherNuCypher (NKMS) – צוות

מקליין וילקיסון – מייסד ומנכ”ל משותף – מהנדס תוכנה, MacLane עבד בעבר במורגן סטנלי כבנקאי השקעות בנוגע ל- M&שירותי A ומימון.

מיכאל אגורוב, דוקטורט – מייסד שותף ו- CTO – מייקל הוא מדען מהמכון לפיזיקה וטכנולוגיה במוסקבה עם ניסיון בתכנות פיתון.

דייוויד נונז, דוקטורט –  Nuñez הוא הקריפטוגרף של הפרויקט שהיה בצוות מחקר במעבדת NICS בתחום האבטחה במחשוב ענן.

לאחר הצמדת פרופילי LinkedIn שלהם, היה קל להשיג את החוויה החינוכית והמקצועית שלהם, בעוד שחשבונות הטוויטר שלהם נתנו לנו תובנה לגבי הפעילות החברתית שלהם. רוב הצוות כולל מהנדסים אך אינו מזכיר דבר בנושא מחלקת פיתוח עסקי ושיווק.

שותפים ותומכים – הפרויקט כבר רכש תמיכה רבה כמו פוליאצ’ין קפיטל, Y Combinator, Satoshi Fund, FBG Capital, Semantic Ventures, Compound, Amino Capital, Galaxy ו- CoinFund..

 • מודל עסקי מאחורי אסימון NU

כלכלת אסימון: הרעיון שעומד מאחורי Token הוא לתגמל אותם לרשת הכורים שתורמת לספק משאב מועט לאחר שהם נצרכים. מלבד תגמול אסימוני ה- NU בגין תרומת עבודה, בעלי הנתונים יצטרכו לשלם גם באסימונים של ה- NU כדי לקבל גישה לשירותי הצפנה מחדש..

מטרת האסימון: מטרת האסימון היא להפיץ אמון במערכת. העיתון הלבן גם מציין כי קשה להשיג את האסימון על מנת לשמור על אופי הביזור של המערכת מכיוון שאף כורה אינו יכול להגיע קרוב ל -50 אחוז מהאמון. יתר על כן, אסימונים של NU יכולים לשמש גם כבטוחה כנגד התנהגות כורה.

הסיבה העיקרית להכנסת אסימוני NU היא להפוך את המערכת לבטוחה יותר ולהדוף כל התקפות שעלולות לגרום לרכישת רוב האמון. אסימוני ה- NU ישמשו לרכישת שירותי הפרויקט ולתגמול לכורים המספקים פעולות הצפנה מחדש..

Nucypher ICO NKMSNuCypher ICO – פרמטרים

 • טכנולוגיית גיבוי: טכנולוגיית גיבוי אתריום

NuCypher מבוססת על בלוקצ’יין את’ריום שהיא הפלטפורמה הפופולרית ביותר להשקת ICO. במקום להשתמש באת’ר, הצוות החליט ללכת עם אסימוני NU משלהם המסייעים באבטחת הפלטפורמה שלהם מכל התקפות.

עם התמקדות במהנדסים בצוות, המיקוד העיקרי של הפרויקט הוא ביצירת המוצר לפני שממשיכים עם חלק אחר. באשר לתנאים ולהגבלות, אין שום דבר בגורם זה, אין אזכורים או הגבלות מיוחדות, אם כי KYC נדרש.

 • גמישות למכירה בקריפטו

התאגדות החברה אינה ידועה מכיוון שהיא אינה מוזכרת בשום מקום, גם בספרה הלבנה ולא באתר.

הפצת אסימון: ה- ICO טרם סיפק מידע כלשהו על מבנה חלוקת האסימונים שהם הולכים לעקוב אחריו. עם זאת, העיתון הלבן אכן מצביע על חלוקת האסימון לכורים. כורה משולם באסימונים על ידי הבעלים או משתמש הנתונים.

כ -4 יועצים מונו על ידי ICO של NuCypher כולל דייב אוונס, פרופסור למדעי המחשב באוניברסיטת וירג’יניה, ג’וזפה אטניס, המכון הטכנולוגי של סטיבנס עם התמחות בהצפנה מחדש של פרוקסי, ג’ון באנטלמן בעל ניסיון של שלושה עשורים בניהול חברות תוכנה לצמיחה גבוהה וטוני בישופ שהוא סמנכ”ל ב- Equinix. והראש העולמי לשעבר של מרכזי נתונים במורגן סטנלי.

בִּטָחוֹן: בהתחשב באופי הפרויקט, הצוות בוודאי לוקח את האבטחה ברצינות. מינוי סעיף נפרד לאבטחת רשת, העיתון המסביר מסביר את הפתרונות לאיומי אבטחה שונים במונחים של פסאודו-אנונימיות של מפתחות הצפנה מחדש, הצפנה מחדש של פרוקסי מפתח מפוצל ופרוטוקול אתגר..

דגלים אדומים: לחברה אין מפת דרכים שמקשה על היכן בדיוק נמצא הפרויקט ולמה לצפות ממנו. הנקודה החסרה הגדולה ביותר היא אין תאריכים כלשהם.

 • קבלה בקהילה

הצוות די קבוע בפרסום עדכונים אודות הפרויקט תוך נוכחותו בטוויטר, דיסקורד, טלגרם, רדיט ודואר. עם למעלה מ -5,000 עוקבים בטוויטר וחברים של למעלה מ- 25,000 בטלגרם, הפרויקט בהחלט זכה לתשומת ליבם של המשקיעים והקהילה. אפשר להגיע בקלות לאנשים המשתלבים בפרויקט באמצעות ערוצי מדיה שונים ולתקשר איתם.

בעל איש מקצוע המסור לקהילה, הצוות עושה גם מאמצים להפיץ את הידיעה והידע על הרעיון.

ICO של NucypherNuCypher ICO – דירוגים

דירוג ממוצע: 7.8 / 10

הערה למשקיעים

ICO של NuCypher מכוונת לבעיה אמיתית בפתרון מוצק באמצעות הצפנה מחדש של proxy המאפשרת ניהול מפתח מבוזר ובקרת גישה קריפטוגרפית. אף על פי שהנייר הלבן מלא בפרטים טכניים, הדבר הטוב ביותר בפרויקט הוא מסירותם והתמקדותם בפיתוח המוצר לפני פרסום ה- ICO שלהם. ה- GitHub של NuCypher פעיל מאוד וה- testnet יפעל בעוד מספר שבועות בעוד שהמוצר צפוי להיות מושק בקרוב.

הפרויקט אכן חסר תחומים של צוות פיתוח עסקי ומסירת מידע על תאריכים, תקצוב קרנות, חלוקת אסימונים, שילוב בין היבטים אחרים. עם זאת, החברה כבר רכשה שותפים שישתמשו במוצר שלהם. ICO של NuCypher הוא פרויקט שלא רק מדבר את השיחה אלא גם הולך בהליכה!

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת פרמטרים שהם בעצם KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

 • ספר לבן – זמינות קוד או אב טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
 • פרופיל הקבוצה – הכוח והמוניטין של הקבוצה
 • מודל עסקי – הבעיה נפתרה, המטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
 • חוסן מכירה בקריפטו – התאגדות, חלוקת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
 • קבלה בקהילה – בְּהִירוּת & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאלת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמותה וכדאיותה של סקירת ה- ICO שלנו תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית..

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים המדרגים את פרויקטי ה- ICO בצורה משוחדת לחלוטין.

רוצה ש- ICO שלך ייבדק על ידי Coingape? תודיע לנו

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט של ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me