banner
banner

כיצד לפצח את ההזדמנות הגדולה הבאה של השקעות ICO?

אחד הנושאים החמים בשוק וחביב על משקיעי הקריפטו, ICO היא שיטת גיוס כספים מבוזרת ייחודית שמרכזה מטבעות קריפטוגרפיים. מקור הון פופולרי לחברות סטארטאפ, ב- ICO, חלק מהקריפטוגרפיה הממומנת בהמונים מוקצה מראש למשקיעים בצורה סמלית תמורת מטבעות קריפטוגרפיים אחרים..

מכירת האסימונים הראשונה (ICO) נערכה ביולי 2013 על ידי מאסטרקוין. לאחרונה, בשנת 2017, ICOs צברו פופולריות עד כדי כך שגייסו כ- 6 מיליארד דולר באמצעות ICO באותה שנה בלבד.

הצוות שלנו הכין רשימת KPI שתוכלו להשתמש בהן לפני שתחליטו על ההשקעה הבאה שלכם ב- ICO.

7 שאלות שעליך לענות עליהן לפני שתגיע להחלטת ICO Investment?

  • נייר לבן

שאלה: מהו הפרויקט? מהו מבנה האסימון?

מסמך חיוני המפרט את מטרת הפרויקט. קרא מקרוב את המסמך הזה שיכול לספק לך הסבר משכנע מדוע צריך ליצור פרויקט זה, את המטרה שהוא ישמש וכיצד הוא יעודד את משתתפיו.

דברים שצריך להסתכל בנייר לבן:

כשאתה עובר על הנייר הלבן, חפש את מטרת האסימון במובן זה אם זה אסימון שירות או ביטחוני. אסימוני שירות מייצגים את הגישה העתידית שלך למוצר או לשירות החברה. במקרה שאסימון שואב את ערכו מנכס סחיר, זהו אסימון אבטחה ובכפוף לתקנות ניירות ערך פדרליים.

מכניקת אסימונים שיודיעו לכם על מספר האסימונים העומדים למכירה, הכובע הרך, הכובע הקשיח, כמה יישרף בהמשך וכמה יופץ בקרב הצוות.

שימוש בקרן שגויסה כמו כמה יעבור במחלקת השיווק או שישמש לפיתוח המוצר בפועל, בעיקרון, זה צריך להיות חלוקה נכונה של הכספים המופיעים במסמך.

  • פרופיל הקבוצה

מי האנשים שעומדים מאחורי הפרויקט הזה?

קבל הבנה על הרקע של הצוות המוביל. למשל, אם המיקוד של המוצר הוא ביוכימיה, צריך להיות אנשים בצוות שהם מומחים בתחום זה. יתר על כן, בדוק את הפרופילים שלהם בחשבונות LinkedIn, Twitter ו- Medium כדי לראות אם הם מזויפים או אמיתיים. אם אין מעט מידע זמין או שקשה למצוא אותו, זהו סימן שלילי.

  • מודל עסקי

איך הרוויחים המשקיעים מהפרויקט?

חפש את ההחזר על ההשקעה שפרויקט ICO מציע. החזר השקעה (ROI) מודד בעצם את רווח והפסד בהשקעה ביחס לסכום שהושקע. הידיעה על החזר ה- ROI מספקת לך את סכום הכסף שאתה עשוי להרוויח בעתיד בהשקעה.

  • קבלה בקהילה

האם אנשים מפתחים במיוחד מתרגשים מהפרויקטים האלה?

זה חיוני שהפרויקט יהיה בקהילה פתוחה כמו Telegram או Slack, כדי שמשקיעים יוכלו לנקות את השאלות שלהם. בדוק את גודל הקהילה שלהם, האם היא הוקמה לאחרונה והפעילות שהיא מעורבת בה. היא צריכה להיות נוכחת במספר מקורות אחרים כמו פייסבוק, טוויטר, Reddit וכו ‘..

  • אב טיפוס & מוצר

מה שלב הפרויקט?

חיוני כי ל- ICO כבר יהיה זמין אב-טיפוס או שהצוות יעבוד עליו. תצטרך משהו לשים בו אמון לפני שתשקיע ב- ICO. זה בעצם נותן לך מושג איזה סוג של ICO יהיה ויותר חשוב מהפרויקט יהיה על מה לגבות. זה מראה שהצוות לא סתם לא העלה רעיון אלא התקדם איתו.

  • טכנולוגיית גיבוי

מהי הפלטפורמה לאסימונים?

האם הפרויקט מבוסס על פלטפורמת bitcoin או Ethereum? מה הסיבה לבחירת פלטפורמה מסוימת? אלו הן כמה מהשאלות החשובות שיש לענות עליהן. פלטפורמה מהימנה פירושה שיש לך על מה לסמוך ולהסתמך על האותנטיות שלה.

  • הצהרת בעיה

איזו בעיה בעולם האמיתי הפרויקט הזה פותר?

האם הפרויקט פותר איזושהי בעיה או שהוא מבוסס על גחמה של מישהו? בדרך כלל מוגדר ונתון הצהרת הבעיה של פרויקט, אך אם אינך מוצא את הבעיה שהוא נותן לה את הפתרון, הגיע הזמן לחשוד..  

אחת האופציות המגמות והמשתלמות ביותר בשוק של ימינו, ICO היא דבר המצדיק תשומת לב למשקיעים. רק הקפד לזכור את הנקודות האלו תוך כדי ביצוע בדיקות נאותות כדי לפדות כסף על אפשרות זו.

אז ברגע שאתה משוכנע בשאלות האלה, אנו מאמינים שאתה מאוד מפצח את הרווח הגדול הבא שלך ב- ICO. הישאר מעודכן למאמר הבא שלנו בנושא כלים ל- ICO.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me