banner
banner

חוזים לאופציות של ביטקוין ימשכו ביקוש מסיבי מסוחרי הקריפטו האסיאתיים – CME Global Head

פרסומת פמקס

טים מק’קורט, ראש העולמי של קבוצת CME בתחום מוצרי המניות והשקעות אלטרנטיביות מאמין שההשקה הקרובה של חוזי אופציות של ביטקוין תהפוך ככל הנראה למועדף על כורי וסוחרי קריפטו אסייתיים. 

סוחרים להטבות ענק

קבוצת CME הודיעה על השקת מוצר נגזרת הקריפטו החדש שלה ב -20 בספטמבר. העדכון ציין כי אופציות בביטקוין Futures יציעו לסוחרי הביטקוין הזדמנות טובה לחסוך בשוליים באמצעות קיזוזי שוליים.

יתר על כן, שיעור ההפניה לביטקוין של CME CF (BRR) יחושב על בסיס נפח המסחר היומי של בורסות ביטקוין ופלטפורמות מסחר גדולות.. 

האפשרויות יסייעו עוד לסוחרים למתן סיכונים אפשריים של מחדל של צד נגדי באמצעות סליקה מרכזית. יתר על כן, זה ירחיב את אפשרויות הסוחרים ויעזור להם בניהול אסטרטגיות סיכון ובנייה, מכיוון שהוא יתמוך במסחר גמיש.

עלייה תלולה במסחר העתידי בביטקוין

מק’קורט מצפה שהאופציות יניבו ביצועים טובים באותה מידה כמו ביטקוין עתידיים, שהושקו לפני כמעט שנתיים. מעניין שחצי מהיקף המסחר בחוזים עתידיים בביטקוין מורכב מסוחרים בתת יבשת אסיה ואירופה. 

הוא הוסיף תובנות על הזינוק האחרון במסחר בביטקוין עתיד. ב- 13 במאי נסחרו חוזים עתידיים בשווי 1.3 מיליארד דולר (170,000 ביטקוין). לאחר מכן, עם ההפרשה ל”אופציות “לחוזים עתידיים, הסוחרים יכולים לנהל בקלות את סיכוני המחירים של הביטקוין תוך שהם זוכים לחשיפה הנכונה.. 

“בעוד החוזים העתידיים מעניקים לך חשיפה אחת לאחת, לפיה התנועה של הביטקוין הבסיסי מתורגמת ישירות לשווי דולר ספציפי לחוזה, אפשרות נותנת לך רמות מחיר של סטרייק משתנות ויכולה להעניק לך הגנה של מטה, או חשיפה הפוכה. בשבריר מהמחיר הבסיסי [נכסי], ” 

אמר מק’קורט.

לפי לאחרונה צִיוּץ על ידי CME, למרות הירידה במחירי הביטקוין, עניין הלקוחות בחוזים עתידיים של CME ביטקוין נותר חזק ברבעון השלישי עם OI יומי של מעל 4.6K חוזים, עלייה של 61% לעומת הרבעון השלישי 2018.

מָקוֹר- טוויטר

מהו חוזה עתידי של אופציות? 

חוזה אופציות מאפשר למשקיע לקנות או למכור נכס במחיר שביתה ספציפי. המשקיע יכול לקנות אותו לפני תאריך התפוגה או לפניו. זה מציב את המשקיע בעמדה יתרון שכן הוא / היא יכולים לנצל את תנודות המחירים מבלי להחזיק בפועל עמדה עתידית. עם זאת, החוזה העתידי מחייב את המשקיעים לקנות / למכור את הנכס במחיר החוזה בזמן עתידי מוגדר. 

ל- CME אין תוכניות להציע חוזים מוסדרים פיזית

עוד אמר כי אפשרויות הביטקוין יאפשרו לכורי הקריפטו לגדר במדויק את עלות הייצור שלהם. כורים הפועלים בסין כבר משתמשים בחוזים עתידיים של ביטקוין לצורך גידור. מק’קורט סיפר גם על השקתו של בקקט ואמר כי לקבוצת CME אין תוכניות להציע חוזים דומים שהוסדרו פיזית. יתר על כן, הוא אמר כי המיקוד הנוכחי הוא אבטחת אישורים רגולטוריים וגמר ההכנות להשקת חוזי האופציה החדשים.

עם זאת, נראה שג’ף דורמן, מנהל השקעות ראשי ומייסד שותף של ארקה, קרן גידור קריפטו אמריקאית, לא מסכים עם טענת הראשונים. לדבריו, אסטרטגיות אפקטיביות למסחר בקריפטוגרפים יגיעו ממכשירים נוספים מעבר לביטקוין. 

“יש רק כל כך הרבה שאתה יכול לעשות עם ביטקוין בלבד, [שכן] יש רק מקומות רבים שקרן תצטרך לסחור בביטקוין ובניירות ערך הקשורים לביטקוין,”

אמר דורמן.

הוא הוסיף כי בעתיד קבוצת CME תתמודד עם תחרות קשה. 

CME תשיק שני חוזים עתידיים לזהב בשנחאי

לפי ה הַכרָזָה, עתיד הזהב בשנחאי יהווה הצעת מוצרים המבוססת על מחיר אמת מידה זהב אזורי של בורסת הזהב בשנגחאי (SGE). ההשקה אמורה להיערך ב -14 באוקטובר.

מָקוֹר- טוויטר

החוזים יינקטו על ידי הדולר האמריקני ורנמינבי הסיני. העתיד יושק על ידי זרוע של CME- Commodity Exchange Inc (COMEX). החוזים העתידיים על זהב בשנחאי של COMEX יספקו גישה לארביטראז ‘עם 100 עוז. כמו כן, זה יתפוס יתרונות קיזוז שוליים בין COMEX 100 עוז. זהב עתידי (GC) ומוצרים אחרים מקבוצת CME. החוזים העתידיים ישתמשו במחיר ראש הממשלה שוויצרי של שנגחאי (השעה 15:00 בסין רגיל) להסדר הסופי.

האם ל”אופציות “של CME תהיה השפעה זהה לחוזים עתידיים בביטקוין? ספר לנו מה אתה חושב בתגובות למטה!

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me