banner
banner

מדריך למתחילים לכריית Dogecoin

כריית Dogecoin

דוגקוין נמצאת במרכז הבמה מאז פעלולי המחירים שלה בהובלת אילון מאסק. אנשים רבים מתעניינים יותר ויותר במטבע הממים הזה. אם אתה קורא את היצירה הזו, זה כנראה בגלל שאתה רוצה גם חלק ממנה. אחת הדרכים להשיג DOGE היא לכרות אותו. למזלכם, תהליך זה קל משחשבתם, ובמדריך זה אנו נראה לכם כיצד בדיוק לעשות זאת.

מה זה דוגקוין?

Dogecoin הוא מטבע קריפטוגרפי שנועד לבדר אנשים בזמן שהם מנווטים בעולם הקריפטו. הוא נוצר מתוך Litecoin על ידי hardfork, אך עדיין שומר על מאפייני הליבה של הביטקוין. למעשה, שדרוגים של Dogecoin מבוססים על הצעות השיפור של ביטקוין, מה שהופך אותו למדי מאובטח מכיוון שהאבטחה של ביטקוין היא החזקה ביותר מכל מטבע החוץ.

המטבע אמנם נוצר בשביל הכיף, אך הוא גדל בפופולריות עם השנים. אחת הסיבות לכך היא אילון מאסק, שכבר צייץ על מטבע הקריפטוגרפיה והתייחס אליו כקריפטו החביב עליו..

בעוד ש- Dogecoin משמש בעיקר להפקת יוצרי תוכן ברשתות החברתיות כגון Reddit ו- Twitter, ניתן גם להחליף אותו תמורת מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, מכיוון שהוא רשום במספר בורסות מובילות, כולל בינאנס, OKEx, ו הואובי העולמי.

פרטים טכניים:

 • היצע השוק: אינסופי;
 • אספקה ​​שוטפת: 128,441,150,198 (פברואר 2021);
 • זמן חסימה: דקה אחת;
 • תגמול חסום: 10,000 לחסימה;
 • שיעור האינפלציה: 5.2 מיליארד DOGE בשנה;
 • קושי: 6,213,941.73;
 • אלגוריתם כרייה: DigiShield;
 • מטרת קושי מחדש: אחרי כל חסום;
 • אלגוריתם קונצנזוס: Scrypt.

דרישות לכריית Dogecoin

מקור: news.bitcoin.com

יש כמה דרישות שחייבות להיות במקום בכדי לכרות את Dogecoin בהצלחה. זה יהיה תלוי במידת הכרייה שאתה רוצה וגורמים אחרים, אך להלן הדברים הבסיסיים שאתה צריך בכדי להתחיל עם כריית Dogecoin:

 • חיבור לאינטרנט: כרייה אי אפשר בלי זה;
 • מחשב אישי: כל מערכת הפעלה Windows, OS X או Linux תתאים;
 • תוכנת כרייה;
 • ארנק מלא של Dogecoin, הידוע גם בשם Dogecoin Core Wallet.

כריית סולו Dogecoin

כריית Dogecoin יכולה להיעשות בשתי דרכים, אחת מהן היא כריית סולו. זהו מצב בו כורה מחליט לכרות לבד ומספק את כל הציוד וכוח הגיבוב. יש להם גם את תגמול החסימה כולו עבור עצמם – אם הם יגיעו לכרות בלוק. אך יש לציין כי הסיכוי שכורה סולו יצליח לכרות בלוק הוא קטן מאוד בהשוואה לאלו שממוקשים בבריכות. הסיבה היא פשוטה – לבריכות יש יותר כוח גיבוב שכן כל חבר תורם את כוח הגיבוב שלהם, ולכן הם צפויים לכרות יותר חסימות מאשר כורה סולו..

באופן כללי, כריית סולו של Dogecoin אינה רווחית בקנה מידה קטן, מה שאומר שאתה הולך גדול או הולך הביתה. נכון לעכשיו, הרבה יותר משתלם לכרות את Litecoin מאשר לכרות את Dogecoin בלבד, מכיוון שקצב החשיש כה גבוה, כמעט בלתי אפשרי להרוויח מכך..

כריית בריכות Dogecoin

הנה השיטה השנייה לכריית Dogecoin. זה כרוך במאמץ קולקטיבי וסביר יותר שהוא יצליח. הסיבה לכך היא אוסף כוח החשיש מכל חברי הבריכה, מה שהופך את הבריכה לחזקה מזו של כורה סולו. עם זאת, מכיוון שכורים רבים מעורבים, תגמולי חסימות חולקים גם בהתאם לכוח החשיש שתורם כל חבר בבריכה..

זוהי שיטת הכרייה המומלצת למי שעושה לראשונה כריית Dogecoin. זה יבטיח שהם יקבלו החזר גבוה יותר על ההשקעה וגם ישמור עליהם מספיק מוטיבציה להמשיך.

חומרת כריית Dogecoin

מקור: medium.com

כריית Dogecoin דורשת חומרה כלשהי, הכוללת את הדברים הבאים:

מעבד למחשב: אם אתה הבעלים של מחשב מיושן לחלוטין או כמעט מת, רוב הסיכויים שניתן להשתמש במעבד לכריית Dogecoin. ראוי לציין שאם אתה רוצה להגדיל את כוח הכרייה שלך, עליך להגן על המחשב שלך, מכיוון שכרייה עם המעבד עלולה לפגוע בו בגלל התחממות יתר. לשם כך תזדקק ל- GPU, שהוא הרבה יותר חזק ויגדיל את הסיכויים שלך לכרייה מספיק.

Scrypt ASIC כורה: זהו ציוד חזק מאוד לכריית מטבעות קריפטוגרפיים בעזרת אלגוריתם Scrypt. הם גם חומרה די יקרה, אז זו השקעה לא קטנה. דוגמאות לחומרה זו כוללות:

 • שליחות קטלנית Innosilicon A2;
 • Bitmain Antminer L3;
 • BW L21 Scrypt כורה.

תוכנת כריית Dogecoin

בדיוק כמו שנדרשת חומרה לכריית Dogecoin, יש גם תוכנה הנדרשת לתפקיד. הבחירה שלך באיזו תוכנה להשתמש תלויה בסוג החומרה בה אתה משתמש (מעבד, GPU או כורים ASIC של Scrypt). סוגי התוכנה כוללים:

עבור מעבד: יש תוכנה חינמית בשם CPUminer, שאותה תוכלו להתקין בקלות, ואתם מוכנים לצאת לדרך.

עבור GPU: יש מגוון של תוכנות GPU לבחירה, תלוי ברמת הניסיון שלך וגורמים אחרים. בדרך כלל, GPUs משתמשים ב- CGminer, אך יש Easy Miner, שמתאים יותר למתחילים המשתמשים ב- GPU.

Scrypt ASIC כורים: זו התוכנה האידיאלית לכריית מטבעות קריפטוגרפיים מבוססי סקריפט, כמו Dogecoin ו- Litecoin. Scrypt ASIC Miners משתמשים גם ב- CGminers ו- Easyminers.

רווחיות כריית Dogecoin

הרווחיות של כריית Dogecoin גדלה משמעותית בהשוואה לפני מספר שנים, כאשר מחיר DOGE עלה. עם זאת, אם ברצונך לכרות אותו, חכם יותר להיצמד לבריכה, במיוחד אם אתה רק מתחיל. חוץ מזה, הכרייה הממוזגת של Dogecoin ו- Litecoin מעניקה סיכוי טוב יותר להרוויח רווחים אמיתיים, אז כדאי שתנסו זאת ולא את Dogecoin לבד..

סיכום

זה המידע הדרוש לך כדי להתחיל ככורה Dogecoin. אם תמלא אחר העצות המפורטות, סיכויי ההצלחה שלך יגדלו משמעותית. עם זאת, בהצלחה בהרפתקת הכרייה שלך, ואנחנו מקווים שתמצא את המידע מועיל.

תמונה מוצגת: הקריפטונום

הערה: פוסט זה פורסם במקור ב- 31 בדצמבר 2018 והוא עודכן לחלוטין בשלמותו ובאמינותו של התוכן ב- 22 בפברואר 2021.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me