banner
banner

סקירה של ביטקוין של אמריקה: קנו ביטקוין ישירות ממעל 500 מיקומי כספומט בארה”ב.

ביטקוין אוף אמריקה היא בורסת נכסים וירטואלית המחזיקה ומפעילה רשת רחבה של כספומטים של ביטקוין ברחבי ארה”ב המציעה רמת תאימות גבוהה – עובדת עם הרשויות בכדי להבטיח עמידה ב- KYC / AML..

מגפת ה- COVID-19 העולמית והפצת חבילת ה- CARE האמריקאית גרמה למשקיעים ברחבי הארץ לחפש נכסים חלופיים להשקיע בהם – ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים מובילים את הדרך. בין אם אתה מוצא כספומט ביטקוין בחנות המקומית שלך ובין אם ברצונך לרכוש ישירות באתר האינטרנט שלהם, Bitcoin of America מציע למשתמשים את שתי האפשרויות להשלים סחר מהיר..

בחלקים הבאים של המאמר אנו מתמקדים בביטקוין של ההיסטוריה של אמריקה, הנכסים ואמצעי התשלום המוצעים בפלטפורמה, אמצעי עמידה ויתרונות וחסרונות של שימוש בפלטפורמה – מקומית ומקוונת..

סקירה כללית: פלטפורמת Bitcoin of America

ביטקוין של אמריקה הינה בורסת נכסים דיגיטליים בארה”ב ומפעילת כספומט ביטקוין המאפשרת למשתמשים לרכוש ולמכור במהירות ובבטחה BTC ו- Litecoin (LTC) באמצעות fiat. פלטפורמת מטה שיקגו שהושקה בשנת 2015, המארחת כיום בין 15-50 עובדים, היא עסק רשום של שירותי כספים (MSB) עם משרד האוצר של ארצות הברית (FinCEN).

הפלטפורמה תואמת לחלוטין את כללי הכרת הלקוח שלך (KYC) והלבנת הון (AML) השומרים על סטנדרטים גבוהים בכל עסקי הנכסים הווירטואליים שלה..

“באמצעות מערכת ניטור עסקאות חזקה נגד הלבנת הון ותכונות תשלום מעולות ידידותיות למשתמש, אנו מספקים עסקאות מהירות ובטוחות במחירים הטובים ביותר בשוק.”

ביטקוין של אמריקה פועל ישירות מול לקוחותיו והציבור – בין אם בכספומטים מקומיים ובין אם באופן מקוון – באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית שלו, ומחסל את כל המתווכים. אתה יכול לממן ישירות ביטקוין ו- Litecoins לארנק החיצוני שלך או לבחור ארנק קריפטו המסופק על ידי המשרד.

עסק ה- BTM של Bitcoin of America

ביטקוין של אמריקה הוא אחד המפעילים הפופולריים ביותר של כספומטים בביטקוין עם רשת ענק של כספומטים הצפנה ברחבי ארצות הברית. החברה השקיעה רבות במכונות מגדלי הצפנה המקומיות שלהם, והתקינה כספומטים של ביטקוין בערים ובעיירות הגדולות בקיוסקים, קניונים וחנויות ברחבי הארץ..

מאז 2015, מספר כספומטי הביטקוין ברחבי העולם עלה מ- 348 ליותר מ -10,500 מכונות על פי נתוני סטטיסטה. מספרים אלה אינם מראים סימני האטה ככל שגידול העניין של מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם גדל.

חַנָקצמיחה פורחת של כספומטים של ביטקוין ברחבי העולם (תמונה: סטטיסטה)

על פי מטבע הכספומטים של Coin, פלטפורמת צבירה, ארה”ב מהווה למעלה מ- 80% מסך כספומטי הביטקוין בעולם. הביטקוין של אמריקה הוא אחד הגדולים ביותר

מיקומי BTM של Bitcoin of America

להלן רשימה של כמה מהמדינות והערים בהן ה- BTM של ביטקוין של אמריקה:

 • קליפורניה
 • לאס וגאס
 • אריזונה
 • טקסס – יוסטון
 • פלורידה
 • ניו יורק
 • דנבר
 • אלבמה
 • לואיזיאנה
 • דרום קרוליינה
 • צפון קרוליינה
 • אינדיאנה
 • מיסיסיפי
 • אוהיו
 • טנסי
 • קנטקי
 • דטרויט
 • אוקלהומה
 • וושינגטון וכו ‘.

מיקומים נוספים ברחבי ארה”ב זמינים בקישור זה כאן.

כיצד לשתף פעולה עם Bitcoin of America

הצמיחה ההדרגתית של כספומטים ביטקוין של אמריקה אפשרית עקב צמיחה ברשת השותפות של המשרד עם עסקים ברחבי הארץ. שירות “שותף איתנו” מביטקוין של אמריקה מאפשר לעסקים לארח בעסק שלך המרת מטבע דיגיטלי כדי להרוויח הכנסה פסיבית. ההופעה מאפשרת לסוחרים, עסקים, קיוסקים וחנויות להשיג זרם הכנסות חדש ולהיות עדים לתנועה מוגברת לדוכנים שלהם.

ביטקוין של אמריקה יישא בעלויות ההתקנה ובכל עלויות התפעול – שום סיכון לא מועבר לעסק.

“לאחר שרשמת את מיקומך באופן מקוון, אנשים באזורך המחפשים ביטקוין יבקרו בעסק שלך. מבקרים חדשים אלה הופכים בדרך כלל ללקוחות קבועים של המיקום שלך ומבצעים רכישות אחרות. ” – אתר Bitcoin of America.

אם ברצונך להוסיף כספומט של ביטקוין בעסק שלך, פעל לפי זה קישור ויש סיכוי להרוויח הכנסה פסיבית של עד 500 $ בכל חודש.

פלטפורמת המסחר המקוונת של Bitcoin of America

כספומטים של ביטקוין אמנם מציעים את האפשרויות המהירות והזולות ביותר לרכישת BTC ו- LTC מביטקוין של אמריקה; משתמשים המעוניינים לרכוש את נכסיהם בנוחות המחשב או הסמארטפון שלהם יכולים להגיע לאתר הפלטפורמה ולרכוש ישירות BTC או LTC. הפלטפורמה מקבלת קנייה ומכירה של קריפטו מהעברות בנקאיות, העברות בנקאיות וכרטיסי חיוב מראש.

אפשרות ה- Bitcoin of America Tablet

Bitcoin of America מציע גם נקודת מכירה ישירה של Bitcoin מהסוחרים והקיוסקים. ידוע גם בשם BTC ללא מרשם, מספרים / טאבלטים מממנים ישירות BTC לארנק שלך בתמורה למזומן. זה מצמצם את הטעויות שקורות בעת רכישת BTC באופן מקוון, כגון טעות הכתובת שלך. זה דומה לכספומט ביטקוין אך קטן יותר ומתארח אצל קופאית.

סיכום

עליית שוק הקריפטו פותחת שער לחברות כמו ביטקוין של אמריקה להציע אפשרויות מהירות ובטוחות יותר לרכישת ביטקוין. עם מבנה ציות ורגולציה חזק המוצב על הפלטפורמה כולל נהלי KYC / AML אינטנסיביים, שירות תמיכת לקוחות 24/7 ואופציות זולות לרכישת קריפטו, Bitcoin of America הוא דרך ללכת למחזיקי קריפטו בארה”ב..

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me