banner
banner

סקירת וניתוח ICO של Bitclave

Bitclave – 0.041356 דולר (-5.60%), 0.00000429 BTC (-4.32%), 0.00004863 ETH (-6.47%)

פרטי הפרויקט 

 • תאריך התחלה של ICO | 29-11-2017
 • תאריך סיום ICO | 29-11-2017
 • מטבעות מקובלים | ביטקוין, את’ריום
 • סמכות השיפוט של התאגדות חברות | משרד במונט-וויו, קליפורניה, ארצות הברית. ביטקלייב רשומה כישות משפטית על פי החוק בסינגפור.
 • סוג הפרויקט | מערכת אקולוגית מבוזרת

סקירת ICO של Bitclave

מה זה Bitclave?

“Bitclave הוא סטארט-אפ המתמקד ביצירת הדור הבא של חיפוש מבוזר המופעל על ידי הפרטיות והאבטחה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. על ידי הסרת המתווכים במערכת האקולוגית של הפרסום הדיגיטלי, Bitclave מעניקה למשתמש שליטה על הנתונים שלהם ומחברת אותם ישירות לעסק שהם מחפשיםr. ” – צוות ביטקלאב

 • במילה הדיוט | Bitclave היא מערכת חיפוש מבוזרת, אשר הוקמה מראש בכוונה להגן על פרטיות הנתונים האישיים והעבודות. כמו כן, מדיניות הפרטיות של אותה עובדת על ביסוס ושמירה על תקן חדש לנותני שירותים ושיתוף פעולה צרכני.

עם זאת, זה לא כל מה שהפרויקט הזה מתוכנן להציע, שכן ‘המערכת האקולוגית לחיפוש פעיל של Bitclave’ (BASE) מאפשרת לפובליציסטים, בעלים וסימנים מסחריים לגבות פיצויים ממחצבות חקר רלוונטיות, ללא מתווכים..

פרמטרים של Bitclave ICOפרמטרים של Bitclave ICO

סקירת שוק ותעשייה

כולנו מודעים היטב לנתון שקידום ושיווק מקוון אינו מבטיח מכירות כלשהן.

עם זאת, אותו דבר עדיין מפורט כחלק שתלטני בקידום המכירות. אחרי הכל, אותם מפתים לקוחות לקוחות אפשריים והיא ספקי שירותי המטרה והיצרנים שמטילים מטבעות בהתקדמות של תצורות פרסומת מקוונות, הדגמה, צפיות וקליקים..

בקצרה בעוד שוק הפרסום המקוון הגיע לציון של 550 מיליארד דולר, אותו עדיין לא רשום בסעיף יעיל ויעיל..

במצב הזה, ביטקלייב עם BASE מתכננת לצאת לשוק עם נקודת מבט שונה לחלוטין. מערכת אקולוגית של חיפוש פעיל Bitclave מסוגלת לאגור ולנהל נפח מידע גדול, גם זה עם הפרטים הזעירים..

עם זאת הצוות לא מתכנן למכור נתונים אלה ליזמים גדולים, אלא הם נחושים להפיץ אותם לצרכנים בעזרת טכנולוגיית בלוקצ’יין מבוזרת..

סקירת המוצר

רשומות ונתונים של צרכנים של Bitclave מוגנים מפני האקרים וללא ספק ניתן לצרכנים לווסת את העיסוק בנתונים הפרטיים שלהם עם חוזי בלוקצ’יין..

 • מוגן מפני בוררים (מתווכים) | פרויקט Bitclave מבוסס על את’ריום פלטפורמת בלוקצ’יין התומכת בזה בכדי לוודא כי הצרכנים נתונים אישיים ותעודת הזהות שלהם מוגנים מפני מתווכים.
 • שימוש באסימונים | המטרה העיקרית של ‘אסימון לפעילות צרכנית‘המכונה גם’ CAT ‘תהיה תרומה בניהול התחייבויות BASE. במילים פשוטות יותר, בעלי האסימונים יהיו בעלי עסקים ויחידים. בעיקרון ‘CAT’ ישמש כמשאב תשלום עבור מידע, שירותים וסחורות בתוך המערכת האקולוגית.

 חוזקות הפרויקט 

 • צוות הפרויקט של bitclave מתכנן לעבוד עם שלולית בלתי מוגבלת של משתמשים אפשריים, כולל רוכשים וספקים..
 • להצלחה של כל פרויקט, חשוב שהצוות שעובד עליו יאמץ את הניסיון והמומחיות באותה קרקע. עם ניסיון בעבודה בחברות גדולות, 20 אנשי מקצוע מפרויקט Bitclave מאמצים ניסיון וידע רב בתחום פרטיות הנתונים, מערכת התשלומים וה- IT..
 • מנוע החיפוש BASE נמצא בשלב הבדיקה. גרסת אלפא למוצר השנייה הנקראת Match ICO מוכן למשפט (matchico.com)

חולשות הפרויקט

 • אין תוכנית פיתוח או תאריך השקה במפת הדרכים
 • אין שיפוי אם עבודה על דוכן זה תהיה קלה ויעילה כמו בגוגל, בקיצור, ממד רשת אפשרי אינו בטוח..

סקירת נייר לבן

בין אם זה מציאת מאפיינים הנדסיים של הפלטפורמה, שיתוף פעולה בין קונה למוכר או הסבר ספר חשבונות, עם כל המידע הדרוש נייר לבן נמסר לקהל הרבה לפני שתוכנן ICO. יתר על כן, עם זאת, התווסף גם תיאור שוק מנועי החיפוש עם אינטראקציה בין החיפוש למוכר.

סקירת צוות

הצוות נוסד בשנת 2016, יחד עם חזון לבנות מחדש את הקשר בין עסקים ולקוחות על בסיס אמון ושקיפות של חוזים חכמים..

מההתחלה עצמה, צוות Bitclave האמין כי ניתן להפוך את עולם האינטרנט למקום מבטיח יותר אם רק רשתות מודעות מוסתרות הופכות וגדלות לסובק מונע תנועה שבו לקוחות לקוחות וסימני מסחר, באותה מידה, לוקחים חלק ביצירת ערך. תוך שיוך אקספרסיבי אקספרסיבי המקשר בין גבהים ורכישות.

עם 20 מהנדסים, ישנם גם יועצים, שמוכנים לשרת עם ייעוץ מומחה בתחום מערכת התשלומים, הפרטיות וטכנולוגיית הבלוקצ’יין. עם מעט אנשי צוות העובדים ברוסיה, רוב חברי הצוות בפרויקט עובדים מסן פרנסיסקו וקליפורניה.

ניתן לבדוק את הפרופיל המלא של חבר הקבוצה בלינקדאין, כאשר Bitclave רשומה כמקום העבודה הנוכחי שלהם.

סקירת ICO של Bitclaveצוות ICO של Bitclave

אלכס בסונוב (מנכ”ל) – עם יותר מ -20 שנות ניסיון בתחום האבטחה, הפרטיות ובלוקצ’יין, אלכס עבד עם LG Electronics כמנהל מחלקת אבטחה.

פטריק טאג (CTO) – בעל תואר אקדמי ב- ECE (הנדסת חשמל ומחשבים) מאוניברסיטת קרנגי מלון, פטריק מחזיק במומחיות בתחום האבטחה המשולבת והניידת במובייל..

עמנואל אווסו (אדריכל ראשי) – מועמד למדעים מאוניברסיטת קרנגי מלון.

וסילי טרופימצ’וק (מנהל פרויקט) – עם מומחיות בפרסום, תורת המשחקים, טכנולוגיית בלוקצ’יין וניהול, וסילי בעל תואר שני במנהל עסקים עם תואר שני בפיתוח תוכנה. הוא גם יוצר פלטפורמת הסטודיו של אסטרה.

יאן מיכלבסקי (אדריכל ביטחון) – בהיותו יזם ומועמד למדעים באוניברסיטת סטנפורד, יאן מחזיק במומחיות במערכת המחשבים ובתמיכה בתכנות פרטיות.

אנדריי שלשוב (מפתח הליבה) – יזם, חדשן וחובב טכנולוגיית בלוקצ’יין, אנדריי הוא מפתח מחסניות מלא, המתמקד כיום באנדרואיד וב- iOS.

ההשקעה שלנו בפרויקט

שירות כפתרון לבעיה הוא היבט אחד, אולם לוודא כי המשתמש מסוגל להבין את אותו הדבר ולמרוח את תכונותיו שונה לחלוטין. צוות Bitclave עובד די קשה כדי לוודא שלא רק אנשים בעלי יכולת טכנולוגית מבינים במה שקורה מטבע מוצפן עולם, אך כולם חייבים להיות בעלי ידע זהה.

סקירת ICO של Bitclaveסקירת ICO של Bitclave

דירוג ממוצע: 8.5 / 10

רוצה שנבדוק את ה- ICO שלך, שלח לנו אימייל לכתובת [מוגן בדוא”ל]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me