banner
banner

יחסי ציבור: גלגל הצלה לחקלאים דרך משק בוער

חקלאות היא חלק חיוני ממדינות העולם, מכיוון שהיא מספקת מקור הזנה לכל. עם זאת, הסקטור מתמודד עם כמה זעזועים מפריעים שמטרידים את החקלאים ומשפיעים על קיימות המיזמים שלהם. המפתח ביניהם הוא שריפות. רק בבריטניה, עלות שריפות החווה לחקלאים עמד על 46.4 מיליון ליש”ט בשנת 2018.

מכיוון ששינויי אקלים עולמיים מתרחשים עקב המשך השימוש בדלקים מאובנים, שיבושים יקרים בחקלאות ממשיכים לגדול. כדי להתמודד עם העלויות, הועלו רישומי הצפנה כדי לסייע בהקטנת ההפסדים שנגרמו, ומספקים לחקלאים חבל הצלה.

ארגון משק בוער

ה ארגון חווה בוער הוא ארגון מבוסס חקלאות שניסה להתמודד עם הפסדי החקלאים באמצעות רישום קריפטו. היא עושה זאת על ידי הצעת פרוטוקול חקלאי ייחודי של דליית תשואה קניינית. בכך, זה עוזר לדכא את החקלאים מההפסדים שנגרמו בעקבות ההכנסה הפסיבית שנוצרה.

מקורות החווה הבוערת

חקלאי בכפר בשם פלמינג פארמר התעורר יום אחד והבחין שגידולי הכפר כולו בוערים. הכפר עצמו היה תלוי מאוד בחקלאות. השריפה גרמה לנזק שעלול לשנות את החיים, כפי שחשו כל תושבי הכפר. החקלאי נזכר בסיפור שסיפרו סביו על סיטואציה דומה, אולם הם הצליחו להשיג “כוח מיוחד” שעזר לשמור על נוהלי החקלאות. השראה זו הובילה ליצירתו של את’ריום אסימונים מבוססים.

כיצד להשתמש בחווה בוערת

כדי לבודד את עצמם, צפויים חקלאים פוטנציאליים לרכוש FARM אסימונים בשירותי חליפין ועל ידי הוספת חיסול ל- Uniswap. Uniswap הוא בורסת קריפטו מבוזרת לחלוטין המציעה הנפקת נזילות אוטומטית בפרוטוקול את’ריום. 

אסימונים של Flaming Farm זמינים בשתי חלקים, פרטיים או ציבוריים. שתי הרישומים מתפרסמים בנפרד ויהיו זמינים ב- Coinmarketcap וב- Coingecko.

הראשונה תהיה מכירה פרטית. יש לו כובע קשה של 300 ETH (מטבעות את’ריום). הכוונה היא לצבור את עומק השוק הראשון במכירות ולטעום לקראת הרישום הציבורי הגדול יותר. הרישום הציבורי שאחריו מציג כריכה קשה של 600 ETH. כך יהיה הרישום העיקרי עם לוגו נעול נזילות.

אסימון FFARM

ישנם בסך הכל 10,000 אסימונים ממוקשים מראש. הם יכסו את סך כל הרישומים והמכירות; ויהיה בשיעור צריבה מינימלי של 2.5% להעברה, וישתנה עם עליית ההיצע. האסימונים יופצו באופן הבא:

  • 4,000 אסימונים בהיקף של 40% מהסך הכל יוקצו לרישום 600 ETH הציבורי. המכסה המקסימאלית ליחיד מוגדרת לכדי 20 ETH, כאשר כל אסימון מושך מחיר של 0.16 ETH.
  • 2,500 אסימונים מוקצים למכירה פרטית של 300 ETH. זה מסתכם ב -25% מכלל האסימונים. המכסה המרבית האישית נקבעת על 30 ETH, כשהמחיר הוא 0.13 ETH לאסימון.
  • עוד 25% או 2,500 אסימונים מוקצים לתוכנית הנזילות של Uniswap בשווי 495 ETH. זה יהיה זמין בתוך שבעה ימים ממכירת הקהל

ישנם גם 500 אסימונים (5%) צוותיים ועוד 500 (5%) אסימונים למימון פיתוח הפרויקט. השניים יתמודדו במשך 3 חודשים.

איך רווחים משקיעים ומשקיעים

מפתחי חווה בוערים משתמשים ב- DeFi פרוטוקול, שמייצר תשואות על נכסים על ידי הפעלת חקלאות תשואה. גידול תשואות הוא תהליך שיווקי בו בעלי נכסי הצפנה זוכים להשאיל את מטבעות הקריפטו שלהם, דמי השתכרות וריבית כהכנסה בתהליך..

מחזיקי אסימונים של FFARM זוכים להרוויח הכנסות באופן פסיבי מבלי להצטרך לסחור, הודות לפן החקלאי של התשואה. מיועד באופן אידיאלי לסייע לחקלאים הגידולים, הכנסה זו הנוצרת באסימונים המוחזקים משמשת לריפוי זעזועים בייצור. 

כך שכאשר מיזם החקלאות מקבל זעזוע וכתוצאה מכך הפסדים, הכנסות החקלאות מהתשואה מסימני FFARM עשויות לספק לחקלאים הון לרכישת שתילים של עונת השתילה הבאה, וכן לכסות הוצאות חקלאיות אחרות. זהו גם מחולל הכנסה בר-קיימא למשקיעים בסקטורים אחרים.

יתרון טבע דפלציוני

גידול התשואה סובל גם מסיכוני אינפלציה עצומים בזכות המבנה הפונקציונלי שלו. האסימונים מאבדים את ערכם בהדרגה עם הזמן כתוצאה מבעיית היצע יתר. כלומר, יותר אסימונים משתחררים לאורך זמן מבלי שיש עלייה בביקוש.

בעיה נוספת היא יציאה של ספק נזילות מרכזי. משקיעים ספקולנטים שנכנסים, כתוצאה מכך, מובילים לירידות מחירים חדות שפוגעות בנותרים בשוק. לפיכך היא תנצח את מטרתם של חקלאי היבול לעבור לשוק החקלאות התנובה ככדי לזעזועי החקלאות, רק לאבד ערך משמעותי..

לפרוטוקול התשואה הדפלציונית של Flaming Farm, מהראשונים ששוחררו, יש יתרון של שריפת סמלים. בעיקרו של דבר, מדובר בהוצאת אסימונים ממחזורם על ידי היוצרים, בהתחלה 2.5%. זה מתכוונן ככל שההיצע גדל. ניתן לבדוק את הסיכונים האינפלציוניים הקשורים לחקלאות תשואה כתוצאה מעודף היצע תוך שהם קורים, מה שמבטיח את יציבות הערך של האסימון.. 

הודות לתקרה מקסימלית של 30 ETH לאדם, ניתן להתאים את יציאתו של בעל נזילות גדול גם באמצעי הצוות. הקצאת הצוות של 5% מכלל האסימונים מסייעת בכיסוי של התרחשות כזו וכן בשריפה הדרגתית של אסימונים כדי להבטיח את מחיריהם..

סיכום

למרות שחקלאות היא קריטית לכל עם, היא עומדת בפני סיכונים עצומים העלולים לשבש את הייצור. הנושאים ברוב ההשלכות הללו הם חקלאים הסובלים מהפסדי הכנסות עצומים. בשל השינויים האקלימיים העולמיים הנוכחיים, המשמעות היא כי ריפוד החקלאים הפך לאפשרות קיימא מאוד לשמור על חקלאות וחקלאות..

חווה בוערת אסימונים מציעים עסקה טובה להם ולמשקיעים אחרים על ידי מתן זרם הכנסה נוסף. היא עושה זאת תוך ביטול הלחצים האינפלציוניים של גידול בתשואות באמצעות פרוטוקול דפלציה קנייני שלה. הארגון מבטיח לעמוד ביעד מקורותיו לתת לחקלאות חבל הצלה אם ייעשה העלאה מסיבית של חקלאים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me