banner
banner
Related Posts

סטרטוס – מערכת אקולוגית אחת למדיה חברתית שתשלוט בכולן

פלטפורמות מדיה חברתית קיימות כבר הרבה זמן כדרך לתקשר עם אנשים בקנה מידה עולמי. הם בין מקרי השימוש העיקריים באינטרנט המציע גישה למדיה דיגיטלית, הקלה על העברת הודעות ושיחות, הצגת אנשים בפני הזדמנויות, דרכי שיווק ועוד.. 

כַּיוֹם, סטָטִיסטִיקָה מראים כי למעלה מ -3.4 מיליארד אנשים פעילים ברשתות החברתיות, כאשר למעלה מ -95% ממספר זה נמצאים לפחות בארבע פלטפורמות מדיה חברתית. אנשים מבלים ברחבי העולם בממוצע כ -3 שעות בכל יום באתרים כאלה. פייסבוק, טוויטר, לינקדאין, אינסטגרם, ו יוטיוב הם בין הפלטפורמות החברתיות המובילות ביותר. למעלה מ -90% מהמשתמשים ניגשים לאתרים אלה באמצעות טלפונים ניידים. למעלה מ -90% מהמשווקים משתמשים באפיקים אלה לצורך מודעות למותג באמצעות דפים ממומנים. 

מהם החסרונות של פלטפורמות חברתיות נוכחיות?

ברור כמו אור יום שפלטפורמות המדיה החברתית כאן כדי להישאר. חובבי הבלוקצ’יין ברחבי העולם מבינים את הצורך בשינוי באמצעות חקר הנושאים העכשוויים הפוקדים את הפלטפורמות הללו.

  • פלטפורמות התקשורת הקיימות מלאות בהטיות שנראות בהעלאת התוכן ובהשגת תוצאות חיפוש. דרך הסט בחירה אלגוריתמית, הפלטפורמות בוחרות את מה שאתה, כמשתמש, תראה בכל פיד. לכן הם מציגים את מה שהם מניחים שאולי תרצו לראות לפי האופן בו הם רואים בכם אדם. הבעיה כאן היא שאתה צריך להחליט מה הכי מתאים לך במקום אלגוריתמים ממוחשבים.
  • חוסר ביטחון הוא הנושא השני שיש לקחת בחשבון מכיוון שפושעים ברשת נגישים בקלות לפלטפורמות אלה. העדויות הבולטות ביותר לגורם זה הן התקפת הטוויטר המסיבית ביותר שקרה לאחרונה, תוך פגיעה בחשבונות של הפרסונות הבולטות ביותר בתחום הכספים והטכנולוגיה. ביטקוין המחזיקים ספגו הפסדים גבוהים באמצעות ההונאה. גם ל- YouTube היו השלכות על התרת פרסומות בהונאה בערוצים שונים. אלה לא הפערים היחידים שעוברים דרך הפלטפורמות בכל הנוגע לאבטחה.
  • נושאים אחרים כוללים איסוף מידע ממשתמשים ליצירת פרסומת לחוות דעת. זוהי דרך עקיפה להניע החלטות צרכניות בנושאים הנוגעים לאנשים ברחבי העולם או לשדר הנחיות שגויות לאנשים למען רווח הפלטפורמות.. 

מה זה סטרטוס?

אפולו פינטק הינה חברת פינטק המובילה בפיתוח פתרונות רלוונטיים לנקודות כאב בהווה ובעתיד בכל מגזר. פלטפורמת המדיה החברתית Stratus תהיה המערכת האקולוגית הכלולה ביותר בעולם שתציע את היכולות של כל פלטפורמות המדיה החברתית הפועלות כיום. הרעיון סביבו נשמע מסובך, ואולי אתה תוהה, “איך אני עוקף את כל זה?” זה פשוט; סטראטוס מקלה על סביבה ידידותית למשתמש לנוחות הנגישות.

כפלטפורמת מדיה חברתית המשתמשת בבלוקצ’יין, Stratus תשתמש בבלוקצ’יין אפולו כדי לספק לכל המשתמשים את התכונות הדרושות. מנכ”ל אפולו פינטק, סטיב מקוללה, מזכיר כי הפלטפורמות של סטרטוס יהיו נגישות דרך אתר ואפליקציה מרכזיים.

תכונות פלטפורמת Stratus

אפולו מקווה להשיק את שלב 1 ברבעון השלישי של 2020 כ- Stratus 1.0. השלב הראשון ישלב את מרכיבי פייסבוק, טוויטר, בינוני, ו- Paypal. בנוסף, המגוון הרחב של התכונות הצפויות כולל, חברים בקרבת מקום, הורדת נתונים, שיחות שמע ווידאו, עסקאות עמית לעמית, ארנקים וחשבונות אוניברסליים, מצב יום ולילה, סיפורים, פורומים, מאמרים, השוק, אירועים , דפים, קבוצות, יישומים, רשתית, תג כחול, hashtags, אזכורים, הערות ענן מילים ועוד.

השלב השני יכניס את הפונקציונליות של אינסטגרם, Coinbase, Robinhood ו- YouTube. השלב השלישי, בתורו, יציג את אלו של TikTok, LinkedIn, WhatsApp ו- Telegram. לבסוף, אתה יכול לצפות לביצועים של Travelocity, קדימה אבא, עבודה מעלה, ו Envato

מהתכונות הנרחבות שצוינו לעיל, סטרטוס תהיה רשת מדיה חברתית מבוססת בלוקצ’יין מרכזית שתחליף את הידועות באינטרנט כיום. עוד היא מקווה לחסל נקודות כאב בפלטפורמות תקשורת אופרטיביות.

צלעותיו של המערכת האקולוגית של סטרטוס

  • היתרון הראשון והחשוב ביותר של Stratus הוא הנוחות באמצעות הזמינות של כל שירות במקום אחד. מלבד היותה פלטפורמה חברתית, סטרטוס מציעה שירותים אחרים, כגון פיננסים ובנקאות, נסיעות, קניות ואחרים. לכן, משתמשים יכולים לנווט בכל שירות דרך חשבון יחיד, לוח מחוונים וארנק. 
  • אבטחה ופרטיות הם בראש סדר העדיפויות של אפולו פינטק. טכנולוגיית Blockchain מאפשרת סביבה בטוחה לניהול כל הפעילויות ללא חשש לפריצות, אובדן נתונים ועוד. יתר על כן, זה מבטל את הסיכויים למכור נתונים צרכניים לגופים אחרים, תוך שמירה על אמינות המערכת. 
  • השימושיות של המערכת עוברת ללא ספק. Stratus מפריד בין פעילויות לפי הקטגוריות השונות שלהן. משתמש יכול ליצור פרופיל שונה בכל קבוצה. עם זאת, הם יכולים לגשת לעדכון הכולל בפיד הראשי. עבור תשלומים, Stratus תומך בהחלפת קריפטו ופיאט באמצעות ארנק אפולו וארנק פיאט. 
  • סטרטוס עובד על החזון של מערכת אקולוגית חופשית כדי לומר כל מה שעולה על רוחכם. במקרה כזה מדובר בסביבה נטולת צנזורה עם אלגוריתמים חסרי משוא פנים. עם זאת, היא לא תאפשר תוכן לא חוקי בפלטפורמה לאבטחת משתמשים ותחזוקת רגולציה. 

הערת המחבר

זהו עולם מהפכני שאנו חיים בו, ואפולו פינטק מוכיח את הנקודה הזו. החברה מקדישה לדחוף את טכנולוגיית הבלוקצ’יין עד לגבולותיה ומספקת שערים מתאימים לנושאים שונים הפוקדים את החברה. פלטפורמת המדיה החברתית Stratus היא רשת מדיה חברתית מרכזית הפועלת תחת בלוקצ’יין אפולו ומקווה לבלוע את כל התכונות של רכזות חברתיות פופולריות כיום..

בניגוד לרוב האתרים המיינסטרים, Stratus שואפת להביא לאמינות, אבטחה וסביבה נטולת צנזורה. יתר על כן, זה מציב את החסרונות של הפלטפורמות האחרות, וצופה מחר טוב יותר לאינטרנט, שירותים ואינטראקציות. עוד עתיד לבוא כאשר הפלטפורמה עוברת שדרוגים בזמן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me