banner
banner

כיצד להפוך ביטקוין למזומן

כיצד להפוך ביטקוין למזומן

הביטקוין הפך פופולרי מאוד כנכס שכולם רוצים שיהיה לו. ישנן דרכים רבות לרכוש את הקריפטו הזה, אך רוב האנשים לא יודעים להפוך את הביטקוין למזומן. אין זה אומר שאי אפשר לבזבז אותו לבד. למעשה, יש אלפי חנויות ברחבי העולם שמקבלות BTC כתשלום. עם זאת, זה עדיין לא מקובל מספיק, ולכן יש שמעדיפים שהוא יומר למזומן.

במדריך זה אנו נותנים לך הוראות מפורטות כיצד להפוך אותו בפועל למזומן פיאטי לבזבז. ישנן מספר דרכים לעשות זאת, אך אנו נכסה רק את הנפוצות ביותר שתוכל לבצע בקלות.

כיצד להפוך ביטקוין למזומנים באמצעות בורסות

חילופי מטבעות מטבעות קריפטוגרפיים הם היעד המסורתי לקנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים בכסף פיאט ולהחלפה זו גם זו. כדי להפוך את הביטקוין למזומן, תוכלו לעבור לכל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים וליצור חשבון. לא ייתכן שפלטפורמה שנחשבת לבורסת המטבעות הטובה ביותר לא תירשם לביטקוין.

יצירת חשבון בבורסה היא בדרך כלל קלה כמו שימוש בדוא”ל וסיסמה. חלקם עשויים לדרוש ממך לעבור דרך KYC, בעוד שאחרים לא עשויים, אך הקפד לבחור בבורסה מהימנה. דוגמאות לחילופי דברים כאלה הם Binance, Coinbase, מַזַל תְאוּמִים, ו חותמת ביט.

לאחר שתיצור חשבון, תוכל להעביר את הביטקוין שלך מארנק פרטי לכתובת ארנק החליפין. משם, תוכל לבצע הזמנת חליפין לקבלת USD, EUR, AUD, או כל מה שתרצה. ברגע שיש לך את זה בארנק החליפין שלך, אתה יכול להתחיל משיכה ולקבל את זה בחשבון הבנק שלך. שים לב כי ייתכן שתידרש לבצע אימות נוסף לפני משיכת המזומנים שלך.

מקור: Freepik.com

מסחר בין עמיתים לעמית (P2P)

אם אתם מחפשים כיצד להפוך את הביטקוין למזומן, זוהי דרך נוספת שהופכת לפופולארית מאוד – מסחר P2P. מספר בעלי מטבעות קריפטוגרפיים יטענו שזה הרבה יותר נוח מהשימוש המקובל בבורסה להחלפת ביטקוין למזומן. מעניין כי כמה חילופי קריפטו מקלים על סחר זה בכך שהם משמשים כמתווכים כדי להבטיח שאיש לא יבגוד.

ישנם גם שוקי P2P המיועדים לסחר מסוג זה, כגון LocalBitcoins, Localcrypto, Paxful ועוד. יתכן שתידרש ליצור חשבון בצורה מאוד קלה ואז תיכנס לשוק. שם, תוכלו לבחור בין האפשרויות למכור ואז לבחור קונה ברשימה. עם ההסכמה לרכישה, הפלטפורמה נועלת את הביטקוין שלך ומודיעה לרוכש לשלוח את סכום המזומן המוסכם (למספר חשבון הבנק שסיפקת) תוך זמן קצוב. ה- BTC יישלח לקונה לאחר שתאשר את קבלת התשלום.

כיצד להפוך ביטקוין למזומן באמצעות כרטיסי חיוב של BTC

השימוש בכרטיסי חיוב של ביטקוין הופך פופולרי יותר ויותר. הסיבה לכך היא שהוא מציע גמישות רבה יותר לשימוש ובנכס של הנכס. אחד הדברים המרכזיים שאתה יכול לעשות בכרטיסי חיוב אלה הוא להפוך את הביטקוין למזומן.

אם יש לכם כרטיס כזה עם ביטקוין, תוכלו להמיר את הביטקוין שלכם בקלות למזומן בנקודת מכירה או בכספומט ביטקוין. ישנן חברות רבות המנפיקות כרטיסי חיוב בביטקוין, כגון Wirex ו- BitPay. אם אתה צריך להפוך את ביטקוין למזומן באופן קבוע, ושיטה זו נשמעת לך נהדר, ייתכן שתרצה להשיג את אחד הכרטיסים האלה.

המרה ומסחר ללא מרשם

המסחר להמרה וללא מרשם (OTC) הוא שיטה מתפתחת לשינוי ביטקוין למזומן על ידי המרתו לכל מטבע פיאט נתמך שתבחר. שירות זה זמין גם על ידי המרכזיות והוא ללא תשלום. כל שעליך לעשות הוא להעביר את הביטקוינים שלך לארנק חליפין מקוון שבו השירות נתמך ואז לבצע את המסחר ולמשוך. הבורסות התומכות בכך כוללות את Binance ו- Poloniex.

כספומטים של ביטקוין

כספומטים של ביטקוין מתחילים להיות פופולריים, ממש כמו אלה המקובלים. מטרתם פשוטה, לקנות או למכור BTC, לכן אתה יכול פשוט לגשת לאחד באזור שלך שתומך במכירת ביטקוין. שים לב שרוב הכספומטים של ביטקוין מיועדים לרכישת ביטקוין במקום למכור, אז ודא שהוא מאפשר מכירה. אתה יכול להשתמש בשירות מגניב זה המכונה מכ”מ כספומט מטבעות למצוא כספומטים סביבך.

לאחר שתתחיל בתהליך, תקבל הוראות ברורות על המסך לעקוב ולמכור את ה- BTC שלך בקלות ולקבל תמורת כסף מזומן.

דברים שכדאי לזכור כשאתה הופך ביטקוין למזומן

מקור: Freepik.com

אם אתה רוצה לדעת כיצד להפוך את ביטקוין למזומן בצורה נכונה, עליך לדעת שיש לקחת בחשבון שני דברים עיקריים.

הראשון הוא מיסים. בארצות הברית, למשל, המסגרת הרגולטורית לקריפטו עדיין מעט מטושטשת, אך הם מאוד ברורים במיסוי הצפנה. מס הכנסה פרסם מסמכים רבים על הגשת מיסים מעסקאות קריפטו. אחת הפעולות שימשכו בבירור מיסוי היא קנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים. חלק מהבורסות מספקות פרטים על רווחי הצפנה והעסקאות שלך לרשויות המס, כך שזה לא משהו שאתה יכול להימנע ממנו אם אתה נמצא בתחום כזה..

ההיבט החשוב השני הוא שכר טרחה. בעוד שחלק משירותים אלה אינם כרוכים בתשלום, אחרים כגון שימוש בבורסה למכירת הביטקוין שלך (הנקודה הראשונה) מושך עמלות. אפילו P2P נסחר במקומות כמו LocalBitcoins גובה עמלות אז אתה צריך להיות מוכן לכך. שים לב גם שעמלות יכולות להשתנות באופן משמעותי, במיוחד עבור ביטקוין, בהתאם למצב השוק הרווח.

סיכום

לסיום המדריך שלנו כיצד להפוך את ביטקוין למזומן, בואו נתעמק בדרכים אלה שוב. אז אתה יכול להשתמש בבורסה כדי למכור, לעסוק במסחר P2P, להשתמש בכרטיס חיוב של ביטקוין ולהשתמש בשירות OTC או בכספומט ביטקוין. זכור כי ייתכן שיהיה עליך לשלם מס בגין כך במדינות מסוימות, בעוד שבמדינות אחרות אתה רק צריך לדאוג לעמלות. עם זאת, אנו מקווים שמידע זה יעזור לכם במסע שלכם להפוך את הביטקוין שלכם למזומן.

תמונה מוצגת: freepik.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me