banner
banner

הנה הסיבה לכך שניתן להרחיב יתר על המידה את ראלי הביטקוין הנוכחי

עצרת יתר

לפני החציון שלו, הביטקוין התגייס לכמעט 10,000 $, אך אנליסטים וסוחרים רבים מאמינים כי ייתכן שמפגזי השוורים הנוכחי יתרחשו יתר על המידה..

לאחר ה -11 במאי, כאשר ביטקוין חצה את תגמול החסימה שלו, המטבע טיפל ל -8,600 דולר – 8,800 דולר, אך הוא הצליח להחזיר את הקצב ולהתחיל להתגייס שוב כדי לעבור רמות של 9,000 דולר..

סוחר בכיר, JOE007, שהפסיד 20 מיליון דולר בחודש מתפקידיו האנטי ראלי בביטקוין, הצהיר כי ריצת השוורים הנוכחית חרגה מגבולותיה..

bitcoin, btcusd, cryptocurrency, crypto

הוא כינה את העצרת של ביטקוין “עצרת FOMO מאורגנת”, כאשר לווייתנים גדולים מניפולטים במחיר תוך שימוש במניע “חצוי”..

“תרשים הביטקוין השבועי הוא ההגדרה של אלטקוין לא נוזלי. מחזור מצחיק שעבר. תקוותי היא שהמחצית תשמיד כלכלית כמה שיותר כורים סינים ואנחנו יכולים למעשה לקיים שוק שור לגיטימי במקום סרט המשאבה והזריקה הזה. “

מייסד ומנכ”ל בינאנס, צ’אנגפנג ג’או, היה עליז יותר בנושא, מכיוון שהבורסה שלו הגיעה לשיא חדש בהיקף המסחר הפועל 24 שעות ביממה (16 מיליארד דולר), ופרסם בטוויטר כי “מצב FOMO עכשיו”.

בן ארור, 15.9 מיליארד דולר כעבור כמה שעות.

עדיין הולך חזק. מצב FOMO עכשיו. לקח זמן, חחח.

לאט לאט. https://t.co/Fe1PPX0kim pic.twitter.com/gsgfDyVsbQ

– CZ Binance &# 128310;&# 128310;&# 128310; (@cz_binance) 30 באפריל 2020

נייג’ל גרין, מייסד ומנכ”ל פיתוח ייעוץ פיננסי עצמאי, סבר כי ה- FOMO הזה יכול להעלות את המחיר עוד יותר בשווקי הצפנה והמסורתיים בשבועות הקרובים..

“עם התאוששות בדרך, הם לא רוצים להחמיץ את הערך הנוכחי בשוק לטווח הארוך, מה שמביא להעלאת השווקים גבוהים יותר. אנו עדים למה שעשוי להפוך להתאוששות חזקה בשוקי המניות העולמיים כאשר המשקיעים מסתכלים קדימה על המחצית השנייה של 2020 ועד 2020, “- הצהיר גרין.

לאחר התרסקות השוק של אמצע מרץ, שהביא את ביטקוין לשפל של 4.106,98 דולר בשנת 2020, עם הפסד של כמעט 50% בן לילה, הרגש סביב התקופה שלפני החציון החזיר את המחיר לכמעט 10,000 דולר, רמת התנגדות מכריעה..

הסוחרים היו אופטימיים ביותר שהמחיר יעלה עוד יותר גם לאחר המחצית, אך לאכזבתם הוא ירד באותו יום ל -8.601,80 דולר. הביטקוין התאושש ל -9.317,88 דולר ב -13 במאי והמשיך להתגבר לרמות התנגדות חדשות למשך כשבוע, אך אז צנח שוב ונעצר בין 8,800 $ ל -9,300 $.

הירידה בתגמול חסום משפיעה על קהילת הביטקוין ושוק במובנים רבים. כמה כורים ייאלצו להפסיק את הפעילות, מכיוון שהמיזם שלהם כבר לא רווחי. על מנת להסתדר, הם יצטרכו למכור את הביטקוין שהם מייצרים במחיר גבוה יותר כדי לכסות עלויות תפעול.

לחץ הקנייה הזה בא לידי ביטוי אז בשוק הספוט. בהתחשב במגפת ה- COVID19, שהשפיעה רבות על כל השווקים הפיננסיים, כל מנהלי הנכסים, קרנות הגידור, משרדי המשפחה ואפילו אנשים רגילים היו נבהלים ומחסלים נכסים הפכפכים במזומן כדי שיוכלו להפחית את הסיכון להפסדים נוספים..

תופעה מסוג זה נקראת מחנק נזילות. צניחת המחירים הגדולה באמצע מרץ בביטקוין ובמדד ה- S בארה”ב&P 500 קרה בגלל מכירה שנגרמה על ידי פאניקה. לאחר מכן, בנקים מרכזיים וממשלות החלו בתוכניות הזרמת נזילות כדי להביא זרם הון לשווקי הסיכון. כתוצאה מכך, גם מחירו של ביטקוין ראה עלייה.

אך המשבר עדיין נמשך, וההשפעות שלו על השוק ככל הנראה יהיו ארוכות טווח. לכן, עדיין לא ברור אם המשקיעים ימשיכו להשתמש בנכסים המועדים לסיכון בזמן שמגפת ה Coronavirus עדיין תתקיים. וכמובן, זה משפיע גם על מחיר הביטקוין.

על פי JOE007, רבים אינם לוקחים בחשבון את הנזילות הנמוכה של שוק ה- BTC. הסוחר גם העלה השערה כי קיימת האפשרות כי המטבע היוקרתי של Tether, USDT, יכול היה לשמש באופן מלאכותי להעלות את מחיר הביטקוין כדי למשוך אנשים לקנות בנרטיב המחצית..

יתר על כן, הסוחר מצפה כי המומנטום השורי לטווח הארוך של ביטקוין עדיין ימשיך, המונע על ידי ביקוש שיטתי שנוצר על ידי משקיעים מוסדיים וקמעונאיים..

bitcoin, btcusd, cryptocurrency, crypto

סוחר העונה לשם Big Chonis Trading גם הציע כי בציוץ קודם הוא שם לב להיווצרות אות TD9 בתרשים היומי ב -30 באפריל. TD9 היא מערכת רציפה של TD אשר נדלקת כאשר מטבע קריפטו עובר עצרת יתר, וצפוי תיקון מחירים צפוי.

“החציון של #bitcoin הוא בעוד 11 יום … מספיק זמן למשאבת FOMO אחת נוספת …? קשה להתעלם מאיך שנר אתמול נסגר, ונפתח היום ב- TD9, “צייץ סוחר הלווייתנים.

האנליסט הטכני של מטבעות קריפטוגרפיים, צורן קול, מאמין כי בעתיד הקרוב הביטקוין יחזור לטווח תמיכה שבין 7,700-8,000 דולר. במהלך הריצה של המטבע ל -9,500 דולר, שוק הביטקוין עבר עצרת יתר, כאשר השוורים דחפו את ההסתברות שהוא יהיה צמרת מקומית.

“אני באופן אישי חושב שהפסגה המקומית נמצאת בפנים. מעט מוקדם לקרוא לזה אבל נראה כמו SFP של הריק הנזילות של 9.2. דובים פוצצו את החוצה. שופרי אופוריה. הייתי רוצה לראות 84xx להחזיק להמשך אחרת 7.7-8k הוא תחום העניין הבא שנמשך זמן רב, “- אמר קול.

ביטקוין דוחה בקו מגמה גדול. מקור: נוניה ביזניץ

תייס מצפה שאם BTC יירד מתחת לרמת התמיכה של 7,000 $, סביר להניח שזה יתחיל בחידוש מגמת הדוב.

“במידת הצורך, 6.8 מיליון דולר ו -6.4 אלף דולר נמצאים מתחת, אך מעבר לרמות אלה יצביע על המשך מגמת הדוב ששיחררה מחירים נמוכים עד 3800 דולר בשנה האחרונה, לאחר שהגיעה לשיא של כ -15 אלף דולר ביולי 2019,” – הסביר תייס.

ההתכנסות של ביטקוין העומדת בפני דחייה בהתנגדות משמעותית של 10,000 דולר מאז ה -12 במרץ, אות מכירה של TD9, העצרת שנעצרה מיד לאחר הפחתת ה- BTC, והמטבע שהתיישב בתבנית מסחר צדדית, כל אלה מעידים על כך שביטקוין נמצא בסוף הריצת השוורים שלו. . ובכל זאת, לא ניתן לשלול לחלוטין את המשך המומנטום החיובי.

תמונה מוצגת: fortune.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me