banner
banner

למד כיצד להימנע מתשלום עמלות גבוהות על חילופי קריפטו

הימנע מתשלום עמלות גבוהות

בורסות מקצצות את כספי הקריפטו שלך עבור שירותיהם, ולמרות שאתה לא יכול להתחמק לחלוטין מעמלות, אתה יכול להימנע מתשלום עמלות גבוהות באמצעות כמה טריקים.

הדבר הראשון שאתה צריך להיות מודע אליו הוא מבני העמלות השונים המועסקים בבורסות וכיצד תוכל לתפעל אותם לטובתך. בסופו של דבר אתה יכול לחסוך כסף על ידי בחירת חילופי הצפנה הנכונים לעסקה ספציפית.

בואו ניכנס לאיזה עמלות אתה מחויב בדרך כלל בבורסות קריפטו:

עמלות מסחר

העמלה הבסיסית ביותר בבורסות היא עמלת המסחר. תשלום זה מוחל כאשר אתה סוחר בקריפטו תמורת קריפטו אחר. עצה פשוטה תהיה למצוא בורסה עם עמלת המסחר הנמוכה ביותר. אך ישנם עמלות רבות נוספות המתווספות לתהליך המסחר כפי שתגלה במהרה.

דמי חליפין

דמי חליפיןעמלות אחרות המחויבות בבורסות עשויות לכלול עמלת יצירת כתובות, דמי פיקדון ודמי משיכה עבור עסקאות. מרבית הבורסות אינן גובות דמי פיקדון, אך הדבר עלול לגרום לדמי משיכה גבוהים יותר.

כמו כן, בורסה שאינה גובה עמלת משיכה יכולה לבוא לידי ביטוי בדמי מסחר גבוהים יותר, או שעמלת מסחר קטנה עשויה להגדיל את דמי ההפקדה והמשיכה.

עליכם להיזהר מאסטרטגיה זו של הסתרת עמלות מסוימות תוך פרסום כבד של אלה שכנראה קטנים יותר. רוב הבורסות משווקות את עצמן בצורה כזו ומסתירות את העמלות הלא תחרותיות באותיות הקטנות. זו הסיבה שמשתמשים רבים מתלוננים ברשת לאחר המסחר כאשר הם מגלים שהבורסה לקחה נתח גדול יותר מהכספים שלהם.

חלק מהעמלות מחושבות על בסיס אחוז המסחר, בעוד שאחרות מחייבות שיעור קבוע לכל סכומי המסחר. כדי להימנע מתשלום עמלות גבוהות בעת סחר בסכומים נמוכים, אל תבחר בבורסות המשתמשות במערכת עמלה קבועה.

כשרואים בורסה שטוענת שיש להם אפס עמלות, ללא דמי חליפין וללא דמי שירות, אתה מתחיל לתהות, איך הם עושים את הכסף שלהם? פשוט, הם פשוט מוכרים את הזוג בקצב גבוה יותר מהשוק הפתוח.

עמלת פרימיום

דמי המרהעבור עסקאות מיידיות, תצטרך לשלם את התמורה תמורת שירות פרימיום מסוג זה. אפשרויות קנייה מיידיות מגיעות עם מחירים מנופחים. בואו נגיד שהבורסה מציעה את שני סוגי השירותים; קנייה של ביטקוין באה מיידית להחיל עמלת עסקה של 7%, בעוד שלמסחר בשוק שלהם יהיה מחיר נמוך יותר למסחר, בדרך כלל מתחת ל -1%. באופן טבעי, היית בוחר לבצע סחר בשוק במקום ללכת לסחר מיידי.

דמי המרה

עמלות נסתרות אחרות כרוכות בעמלות המרה. אם אתה מפקיד מטבע פיאט אחר לבורסה המקבלת רק דולר, תחויב בתשלום בגין המרת המטבע שלך. אבל כמה יכול לעלות עמלת המרה? ובכן, Coinbase מוסיף מרווח של 0-2% לשער החליפין. ואם אתה רוצה לפדות באותו חשבון, תאבד כסף בשער החליפין פעמיים. דרך טובה להימנע מתשלום עמלות גבוהות להמרות היא על ידי ביצוע אותם מראש בחיים האמיתיים לפני הפקדה או משיכה בבורסה כלשהי..

עכשיו, כשיש לך הבנה טובה יותר של האופן שבו עמלות עובדות בבורסות, בוא נבדוק כמה שיטות למזער עמלות אלה כדי שתוכל לקבל את אותו כסף בעסקאות הפעילות היומיומיות שלך..

לעולם אל תשתמש בכרטיסי אשראי

nocreditcardביצוע הפקדות פיאט באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב כרוך בעמלות אסטרונומיות בכל תמורה. Coinbase מחייב עמלה של 3.9% על הפקדת כרטיס אשראי, והחיוב יכול להגיע אפילו ל -5%.

אז במקום להשתמש בחשבון אשראי, עליכם לבחור בחשבון פיקדון חליפין, חשבון בנק או ארנק אלקטרוני.

ניתן לממן חשבונות פיקדונות חליפין באמצעות ACH ולרוב אינך מחויב בגין ההפקדה, ורוב החשבונות הללו הם דולר ארה”ב שמבוטח FDIC. באמצעות חשבון מסוג זה, דמי המסחר יכולים להיות איפשהו בטווח של 0.25% במקום עמלות של 4% -5% שנגבים באמצעות כרטיס.

הוסף נזילות באמצעות הזמנות השוק שלך

ישנן מרכזיות מסוימות שמתגמלות את המשתמשים על השימוש בהזמנות הגבלה, בהן לא רק שאתה נמנע מתשלום עמלות גבוהות, אתה למעשה לא משלם עמלות בכלל. זו דרכם לתגמל סוחרים על הוספת נזילות לשוק. עם זאת, אתה משלם עמלות כאשר אתה לוקח נזילות (מה שמכונה עמלת נוטל), כלומר אתה ממלא הזמנת קנייה בצד השאלה, או שאתה ממלא הזמנת מכירה בצד ההצעה..

שימו לב לעמלות המשיכה

במקום למשוך קריפטוגרפיה ישירות מארנק Coinbase שלך ​​לבורסות אחרות, תוכל לבחור קודם להעביר אותם ל- Coinbase Pro..

ואז, מחשבון Coinbase Pro שלך, אתה יכול להעביר את הכספים שלך לבורסות אחרות. לא מחויבים עמלות בגין העברת הכספים שלך מ- Coinbase ל- Coinbase Pro, ויש עמלות חדשות שנגרמו בעת העברת קריפטו מ- Coinbase Pro לבורסות אחרות.

פלטפורמות עמית לעמית

פלטפורמת עמית לעמיתפלטפורמות עמית לעמית או שוק שווקים מאפשרים לאנשים ליצור קשר זה עם זה מבלי לדרוש מגוף שלישי לתווך את העסקה. שני הצדדים קובעים את תנאי הסחר בכוחות עצמם, ומסכימים על מחיר המכירה או הקנייה, כמו גם אמצעי התשלום והמיקום (אם הם מחליטים להיפגש באופן אישי).

חלק משווקים אלה הם LocalBitcoins, Paxful ו- LocalEthereum. גם אם אין עמלות מסחר, המרה, הפקדה או משיכה, הפלטפורמה מחילה עמלה בשיעור של 1% על המוכרים. הקונים אינם צריכים לשלם עמלות כלשהן.

חסרון נוסף הוא שבפלטפורמות כאלה יש פחות משתמשים, כך שתצטרכו לחכות כדי למצוא מוכר, וברגע שמצאתם אחד כזה, עליכם להיות זהירים מאוד, מכיוון שישנם הרבה רמאים..

סחר רק כשאתה צריך

הדרך הפשוטה ביותר להימנע מתשלום עמלות גבוהות היא לא לסחור כלל. על ידי סחר פעיל, הכסף שתוציא על עשרות עמלות מצטבר. אז הצעד הטוב ביותר יהיה לסחור רק לעתים רחוקות כשיש הזדמנויות שיכולות להביא לתוצאות רווחיות גבוהות.

סיכום

אם אתה סוחר פעיל, עליך לבחון מקרוב את הבורסות ואת כל העמלות שלהן. למרות שאתה עשוי למצוא אחד עם עמלות נמוכות יותר במחלקה אחת, סביר להניח שיהיה חיובים גבוהים יותר עבור היבטים אחרים. עליכם לשקול את סגנון המסחר שלכם וכיצד תוכלו להשתמש בו כדי להתחמק מתשלום עלויות מיותרות.

תמונה מוצגת: cryptowisser.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me