banner
banner

חיזוי מחיר EOS 2020/2021/2025: המסע האולטימטיבי ל -106 דולר ממריא

 • חיזוי המחיר של EOS חיובי הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.
 • EOS הופכת בהדרגה למובילה בענף היישומים המבוזרים.
 • ל- EOS יש פוטנציאל לנוע בין $ 10 ל- $ 14 עד סוף 2019.
 • בהחלפת חיזוי המחירים של 2019, אנו מגלים ש- EOS יכולה לסחור בין $ 20 ל- $ 30 עד דצמבר 2020.

תוכן העניינים:

 1. סקירת פרוייקט
 2. האם EOS מתחרה ראויה לאת’ריום?
 3. מציץ קדימה
 4. חיזוי מחיר EOS 2019 – פרסומים וקבלת מומחים
 5. פְּסַק דִין
 6. לקראת 2020
 7. חמש השנים הבאות
 8. שאלות נפוצות על EOS

EOS מתנדנד בסביבות 4.16 $ בזמן כתיבת שורות אלה. זה תיקן 3% נמוכים יותר במהלך 24 השעות האחרונות. עם זאת, היא צברה קרקע נגד ביטקוין לרשום הפסד של 1.20%. המחיר פתח את המסחר של היום במחיר של 4.27 דולר. זה זינק לשיאים בסביבות 4.38 $ בעוד שבחסרונות זה נגע בשפל של 4.2094 $. עם שווי שוק של 3.9 מיליארד דולר EOS מדורגת השמינית הקריפטוגרפית בגודלה בשוק. במהלך 24 השעות האחרונות, 1.6 מיליארד דולר החליפו ידיים על פי הנתונים ב- CoinMarketCap.

מקור תרשים: ראיית מסחר

ל- EOS יש היצע כולל של 1,021,875,787 אסימוני EOS בעוד 925,175,782 EOS נמצאים כעת במחזור. EOS נקנית ונמכרת בכבדות בבורסת המטבעות OKEx תוך שימוש בצמד מסחר EOS / USDT. הבורסה פיקדה על 5.87% מכלל נפח המסחר, והחליפה במדויק 98,248,834 דולר. זה נגרר על ידי BW.com, שם הוחלפו 70,125,810 דולר באמצעות צמד מסחר EOS / USDT. DigiFinex מגיעה למקום השלישי, עם אותו צמד מסחר שעומד על 68,052,962 דולר.

מקור תרשים: Coinmarketcap

בחדשות קשורות אחרות, MinerGate הגדילה את היקף השירותים ואת תיק העבודות שלה במטרה להפוך למפיק בלוקים של EOS. יתר על כן, הארנק של לומי חתם על הסכם למשתמשים שלו להשתתף ולהצביע במערכת האקולוגית של EOS.

סקירת פרוייקט

EOSIO, אחד מפרויקטי המטבעות השאפתניים ביותר מתאר את עצמו כפרוטוקול הדור הבא והקוד הפתוח. במהלך שלבי הפיתוח הראשוניים שלה, חובב מטבעות קריפטו כינה אותו ‘רוצח את’ריום’. עם זאת, אנו נאשר טענה זו ככל שנלך בדיון זה.

EOS הוצגה לשוק באמצעות הנפקת מטבעות ראשונית (ICO) ביוני 2017. לקח ל- ICO שנה להשלים והפכה לארוכה ביותר בשוק. על פי הנייר הלבן, EOS מתכוונת להיות רשת בלוקצ’יין שתומכת במיליוני עסקאות בשנייה. במקביל, עסקאות בתשלום אפס והובלת הענף מבחינת פריסת יישומים מבוזרים.

כמו Ethereum, EOS היא פלטפורמה חכמה לבניית חוזים המתמחה במערכות מבוססות בלוקצ’יין התומכות ביצירת dApps בקנה מידה מסחרי באמצעות פרוטוקול EOSIO. פרוטוקול הבלוקצ’יין של EOSIO פותח על ידי Block.one, מובילה עולמית בתוכנות בלוקצ’יין בעלות ביצועים גבוהים.

EOSIO שוחרר בשוק ביוני 2018. עם זאת, הפיתוח עדיין נמשך בכדי להבטיח שהרשת תייעל את קלות הפיתוח של “פתרונות בלוקצ’יין ברמת הארגון”. האתר מתאר את EOSIO כ:

“פלטפורמת בלוקצ’יין שתוכננה לעולם האמיתי. EOSIO, שנבנה למקרי שימוש ציבורי ופרטי, ניתן להתאמה אישית למגוון רחב של צרכים עסקיים בענפים עם הרשאות אבטחה עשירות המבוססות על תפקידים, מהירויות מובילות בתעשייה ועיבוד יישומים מאובטח.

רשת EOS מציעה מדרגיות ומהירות בתעשיית הקריפטו להשיג השהיה ותפוקה בעסקאות. אגרות עסקאות אפסות הופכות את הרשת לחסכונית באמצעות אופטימיזציה של משאבים. מכיוון שאנו חיים בעולם מודרני EOS היא ידידותית לסביבה, ברת קיימא וחסכונית באנרגיה.

האם EOS מתחרה ראויה לאת’ריום?

EOS עולה בהדרגה והופכת לפלטפורמה המועדפת לפיתוח יישומים מבוזרים בענף. למשל, בין 30 הדייפ הטובים ביותר, 13 מהם בנויים על EOS. נראה כי השדרוג השוטף של Ethereum דוחף מפתחים לפרוטוקולים אחרים כמו Tron (TRX) ו- EOS. חלק מה- dApps הגדולים והאינטראקטיביים ביותר בפרוטוקול EOS כוללים EOS Knights, BetDice, ITAM Games, BigGame ו- Dragon Option בין היתר..

בדירוג הבלוקצ’יין האחרון שפרסמה ממשלת סין, EOS שמרה על המקום הראשון. המרכז הסיני לפיתוח מידע ותעשייה דירג 35 פרויקטים של בלוקצ’יין. טרון (TRX) הגיע למקום השני ברשימה בעוד את’ריום הסתפק בעמדה השלישית. EOS הציון הגבוה ביותר היה 148.5, טרון 144.1 ואתריום 136.6.

מציץ קדימה

בכל הקשור להתפתחויות העתידיות, EOS מתכננת את הצגתו של סיבית תקלות ביזנטית אסינכרונית (abFT) עד שנת 2019. הדבר יביא לשיפור בלתי הפיכות של הזמן בכך שיאפשר למומחי תקשורת לתקשר ביניהם ישירות. כדי להישאר בקו אחד עם הנייר הלבן Block.one מתכוון לבנות ירושה של משאבים אוניברסליים (URI). ה- URI יהווה בסיס לאינפלציה של 4% כאמור בעיתון הלבן.

יתר על כן, Huobi, אחת מהבורסות המובילות בקריפטוגרפים, עובדת כעת על שחרור בורסה ייעודית ל- EOS. שיתוף פעולה בין קהילת EOS לבין Huobi יוליד את Crypto Kylin Testnet; פלטפורמה לבדיקת פרויקטים של בלוקצ’יין. הואובי עובד גם על פלטפורמת הצבעה כדי להבטיח שקהילת ה- EOS תהיה מודעת לבחירות בצומת.

חיזוי מחיר EOS 2019 – פרסומים וקבלת מומחים

ביצועי מטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2019 היו תופעה מדהימה. בעקבות השפל שהושג בדצמבר 2019, השוק זכה לתנופה מגהית ברבעון הראשון והשני של 2019. עם זאת, כרגע התנודתיות גבוהה ביותר והופכת את התחזיות לאגוז קשה לפיצוח. בחלק זה נבדוק מה אומרים פרסומים ואישים אחרים בנוגע לחיזוי EOS.

תסתכל על: תחזית אדווה: ניתוח צפוי לשנת 2019 & 2020

CoinSwitch

על פי CoinSwitch, EOS היא פלטפורמה מצוינת עבור מפתחים לבנות יישומים מבוזרים מבוססי-מסחר. הערך של EOS תלוי מאוד בטכנולוגיה שלה ובמה שהיא תמשיך להציע למפתחים. CoinSwitch מראה את האופטימיות שלה למחיר EOS ואומר:

“EOS יכולה לגעת ב -15 דולר עד 2019. ביזנס אינסיידר צופה כי EOS הולכת להתפתח כ- ICO האימתני ביותר ברשת את’ריום. מכירת ההמונים וההרחבה של EOS הופכת אותו לאחד מחמשת האסימונים המשמעותיים ביותר, לפי שווי השוק. “

Digitalcoin

בתחזית שלה למחיר EOS, מטבע דיגיטלי צופה כי EOS תעלה עד 7.68 $ עד סוף 2019. הפלטפורמה משתמשת בנתונים היסטוריים כדי לספק חיזוי של חודש על חודש ל- EOS כפי שנצפה בתרשים להלן. המחיר הגבוה ביותר עבור EOS בדצמבר 2019 יעמוד על 8.05 דולר לעומת המחיר הנוכחי של 4.16 דולר.

WalletInvestor

WalletInvestor הוא מאוד דובי מבחינת חיזוי מחיר ה- EOS החל משנת 2019 ואפילו חמש שנים קדימה. מומחי חיזוי ב- WalletInvestor רואים שב- EOS יש ירידה הדרגתית אך יציבה במחיר הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

תחזית לטווח קצר של Digitalcoin תחזית מחיר לטווח הארוך ל- EOS

בצ’אנגלי

המומחים ב- Changelly מאמינים כי מגמת ה- EOS תעקוב בעיקר אחר התנהגות השוק הכללית. עם זאת, בגלל התכונות והיתרונות הייחודיים של המטבע, סביר להניח שהוא יבלוט בקרב השאר. Changelly אומר כי מיקום ה- EOS בענף היישומים המבוזרים יתרום לצמיחתה ככל שהתעשייה תגדל. ל- EOS יש פוטנציאל לגדול ל- 14 $ עד סוף 2019, המחיר בו החליפה ידיים בפברואר 2018. צ’אנג’לי לא מצפה ש- EOS תעלה ל -500 $ בשנת 2020, אך חיובי שתהיה צמיחה משמעותית.

חיזוי מחיר EOS [עודכן]

EOS נמצאת במגמת ירידה מאז אמצע 2018. המחיר נשבר מתחת לתמיכה אופקית ביחס ל- BTC במהלך משאבת ה- Halving Bitcoin. זה היה באיחוד מאז, בין אם דובי או שורי, זה לא בטוח. רמות התמיכה וההתנגדות מסומנות על ידי קו המגמה. התמיכה היא איפשהו סביב 0.00013-0.00015 BTC ואילו ההתנגדות היא סביב 0.0003-0.00033 BTC. 

תרשים שבועי של EOS / BTC על Binance (TradingView)תרשים שבועי של EOS / BTC על Binance (TradingView)

יתר על כן, הדבר פוגע ברגשות המשקיעים מכיוון שאלטקוינים אחרים, כולל אתריום, צועדים צעדים שוריים. הפסד יחסי זה על נכסים עם סיכון שוויוני גורם למשקיעים לעבור למטבעות קריפטוגרפיים אחרים. 

עם זאת, ל- EOS הייתה נטייה לעכב את פעולת המחיר שלה. בשנת 2018, בעוד שרוב האלטקוינים היו במגמה דובית, היא יצרה ATH חדש בסביבות אפריל. למרות שהמגמה מנקודה ואילך הייתה דובית.

אולי תרצה גם: חיזוי מחיר של IOTA (MIOTA): כמה גבוה יכול IOTA להגיע?

חיזוי מחיר EOS 2020

הביצועים של EOS בשנת 2020 עשויים להיות בהירים יותר מאשר התמונה שלה בשנת 2019. שוק הקריפטוגרפיה כולו צפוי לבצע ביצועים טובים בהרבה בשנת 2020. לכן, בהפקרת חיזוי המחירים של 2019, אנו מגלים ש- EOS יכולה לסחור בין 20 דולר ל -30 דולר עד דצמבר 2020. עם זאת, אתרים מסוימים כמו Tradingbeasts.com מציבים את מחיר ה- EOS עד סוף 2020 בסכום של 16 דולר. מצד שני, Theoofy.com צופה כי EOS תיסחר במחיר של 22 דולר בשנת 2020. בתרחיש אחר, בפרסום נכתב כי EOS עשויה להישאר בין 7 ל -9 דולר באותה תקופה..

למרות התחזיות המגוונות, הרוב מרגישים ש- EOS לפחות יגדל בערכו. לכן, אנו יכולים לומר כי EOS היא השקעה טובה הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

חיזוי מחיר EOS לשנת 2020 [עודכן]

המשולש היורד ב- EOS שמר על התחזית הדובית בקריפטוגרפי מאז שהושג בשנת 2018. אפשרויות המסחר האפשריות לקראת סוף השנה יהיו תלויות מאוד ברזולוציה מהמשולש..

ברבעון הרביעי או בתנודתיות אדירה הנגרמת על ידי ביטקוין, אנו יכולים לצפות לתמיכה והתנגדות עד 6-8 השבועות הבאים. עדיין לא ברור אם מתרחשת פריצה, ונטייתו דובית בינתיים. התמיכה האופקית עומדת על 2.1 $ וההתנגדות כרגע היא סביב ה- EMA של 50 התקופות (ממוצע נע אקספוננציאלי) ב -3.1 $. 

תרשים שבועי של EOS / USD על Binance (TradingView)תרשים שבועי של EOS / USD על Binance (TradingView)

חיזוי מחיר EOS ב- 5 השנים הבאות

כפי שכבר דובר, ל- EOS פוטנציאל צמיחה עצום הן בטווח הקצר (סוף 2019) והן בטווח הארוך (לקראת 2025). CoinSwitch צופה כי בחמש השנים הקרובות, EOS ייערך בשווי 106.77 $. זוהי חיזוי שורי במיוחד אך ניתן להשיג זאת תוך תמיכה על ידי צמיחה בתעשיית dApps, צמיחה כללית בשוק הקריפטו וכן צמיחה בטכנולוגיית EOS יחד עם אימוץ אסימונים ברחבי העולם. גורם נוסף העשוי לתרום רבות לצמיחת ה- EOS הוא יכולתו להתעלות מעל לתחרות את’ריום וטרון. זה יעניק את תמיכתו המאסיבית מזירת הפיתוח, וידחוף אותה עוד יותר לעבר קבלה ואימוץ המוניים.

חיזוי מחיר EOS [עודכן]

חיזוי מחיר EOS לשנת 2021

הפריצה מהמשולש בסוף שנת 2021 תקבע את המומנטום במחיר המטבע הקריפטוגרפי בתחילת שנת 2021. השיאים הקודמים ב -5.4, 8.6 דולר וב -23 דולר יהיו רמות ההתנגדות של השוורים. פריצה למטה עשויה לכוון את התמיכה בשלב גילוי המחירים הראשוני בשנת 2018 סביב $ 0.5. 

חיזוי מחיר EOS לשנת 2022

התרשים החודשי ב- EOS מגלה כי $ 2.16 הוא תמיכה קריטית עבור השוורים. בעוד שהתמיכה מלמטה עדיין שלמה, סדרה של שיאים נמוכים מלמעלה היא שוב אות מדאיג עבור המשקיעים..

כמו רוב האלטקוינים בשוק הקריפטו, העלייה המוקדמת ב- EOS הייתה מהירה ואסטרונומית דומה לשלב הסיום של Hyperwave. לפיכך, הרזולוציה של Hyperwave תציע בדיקה חוזרת של רמות הצטברות ב 0.7 דולר. זה דורש סגירה חודשית מעל 4.2 $ (שיא גבוה יותר בתרשים החודשי) כדי לקבוע תחזיות שוריות. 

תרשים חודשי של EOS / BTC על Binance (TradingView)תרשים חודשי של EOS / BTC על Binance (TradingView)

חיזוי מחיר EOS לשנת 2025

חיזוי המחיר לחמש שנים עבור EOS תלוי בהרבה גורמים. בשנת 2019, לאחר הצטברות אופורית ניכרת, Block.one הכריזה על פלטפורמת המדיה החברתית ‘קול’. ב -4 ביולי השנה, השיק הצוות את פלטפורמת המדיה החברתית המבוזרת. המחיר צפה במגמת עלייה מינורית ביולי, אך זה יכול להיות גם בגלל המומנטום החיובי באלטקוינים.

אפילו בתחילת 2019, EOS הייתה המטבע המצטיין בעל המטבעות הדירוגים הגבוהים ביותר בהערכות רבות של ממשלת סין וארגונים פרטיים. עם זאת, מתחרים רבים מובילים את השוק, מכיוון ש- EOS ממשיכה לאבד נתח שוק. נראה שההימור שלהם על פלטפורמת המדיה החברתית אינו מתנגן כמתוכנן. יתר על כן, הם השקיעו בזה זמן וכסף רב (כ -150 מיליון דולר).

הצוות דוחף גם ליישם פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים ב- EOSIO באמריקה הלטינית. זה יכול לשמש זרז להיפוך שורי. עם זאת, נראה שהזמן שלשמו נגמר. בעוד שמטבעות קריפטוגרפיים עדיין נמצאים בשלב המוקדם, EOS נותרה מאחור באפקט הרשת מול המתחרים.  

שאלות נפוצות על EOS

מה שווי השוק של EOS היום (30 ביולי 2019)?

המחיר הנוכחי של EOS הוא 4.16 דולר.

האם EOS הולכת לרדת במחיר?

בהתבסס על התחזיות שלעיל, EOS תעלה בהדרגה במחיר אפילו בנסחר של 106.77 $ עד 2025.

האם EOS יגיע ל -10 דולר?

אם המחיר יישבר מעל המשולש היורד לפני סוף 2020, יתכן שהיעד של EOS יהיה 10 דולר. יתר על כן, ה- ATH ב- EOS הוא 23 $ אשר ניתן לטאטא במקרה של המשך. אף על פי כן, פריצה שלילית היא אפשרות נוספת שעל המשקיעים לגדר מפני.

מה המחיר הנוכחי של EOS?

מחיר EOS הוא 2.4 $ בעת כתיבת שורות אלה. לטוקן שווי שוק של 2.4 מיליארד דולר והוא כולל מחזור מסחר 24 שעות ביממה של 1.3 מיליארד דולר.

היכן אוכל לקנות אסימוני EOS?

אתה יכול לרכוש EOSIO [EOS] בבורסות המובילות במטבעות קריפטוגרפיים, כולל Coinbase, Binance, Kraken, Bitstamp, Okex, Huobi, Bittrex, Poloniex וכן הלאה..

אתה יכול גם להמר על EOS בבורסה כמו Binance.

האם EOSIO ישרוד?

ההישרדות של EOS תובטח על ידי הצמיחה ברשת של היישומים המבוזרים והאסימונים עליו. האימוץ ההולך וגובר בשירותי הבלוקצ’יין והנפקת אסימונים הוא החשוב ביותר להישרדות ה- EOS.

עם זאת, מתחרים כמו Teos, Ethereum, Tron וכן הלאה מהווים סיכון עסקי עצום עבור המשקיעים.

האם EOS תגיע ל -1,000 דולר?

הערכת שווי של 1,000 דולר עבור EOS תדרוש רווח של פי 40 מ- ATH הקודם. בהתחשב בסולם המטבע של הדברים, זה נראה מופרך. היצע ה- EOS הוא כמיליארד בערך; לפיכך, הערכת שווי של טריליון דולר תדרוש מקרה שימוש במפולת של EOS כמו ה- iPhone. עם זאת, היא עשויה להיראות להתחרות באת’ריום ששווי השוק הנוכחי שלה צפוי ל -30 מיליארד דולר.

האם EOS יכולה לנצח את את’ריום?

ל- EOS יש פוטנציאל להתעלות על את’ריום ולשלוט בשוק ה- dApp.

האם פרוטוקול EOS יכול לקרוס?

לא. EOS Block.one פרוטוקול בנוי הוא חזק.

מה יהיה מחיר ה- EOS בשנת 2020?

EOS תנוע בין 20 ל -30 דולר עד סוף 2020.

מה יהיה ערך ה- EOS בשנת 2025?

EOS תיסחר ב -106.77 דולר עד 2025.

חדשות EOS:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me