banner
banner

סקירה הדדית של נקסוס – מוצר ביטוח מבוזר המבוסס על מטבעות קריפטוגרפיים

סקירה כללית

טֵלֵפּרִינטֶר NXM
מחיר 37.1 דולר ארה”ב
שווי שוק / דירוג שוק 246,077,431 דולר ארה”ב / מס ’54
שיא של כל הזמנים 75.73 דולר
כל הזמן נמוך 6.96 דולר
מחזור אספקה 7,520,846 / 7,520,846
סוג אסימון ERC-20
ערך כולל נעול 69,589,587 דולר
אתר אינטרנט https://nexusmutual.io

Nexus Mutual הוא מוצר ביטוח מבוסס קריפטוגרפי המציע למשתמשים בו הגנה מפני פרצות חוזה חכם. זה מספק למשקיעים ב- Defi הגנה על פעילויות ספציפיות במערכת האקולוגית של הצפנה. אתה יכול להתייחס אליו כאל ביטוח, אך הצוות אינו רשאי לקרוא לו כך בשל השלכות משפטיות.

בינתיים, זה שונה מהידע היסודי שלנו בנושא מימון מסורתי. למרות שחברות הביטוח המסורתיות מספקות שירות חיוני, הן כמו הבנקים מעודדות רווחים. לפעמים הם יכולים לתעדף את הרווח שלהם מעל צרכי הלקוחות. 

בכל חיי היום יום שלנו אנו זקוקים לביטוח. עם זאת, אנו יכולים לשפר אותה כדי לשרת לקוחות ולא תאגידים גדולים יותר. ל- Nexus Mutual יש עוד דרך ארוכה לפני שהיא יכולה לשבש את המצב הקיים, אך כרגע היא עוזרת לנו לדמיין מחדש את ההתרחשות הנוכחית.. 

מסיבה זו בחרנו לסקור את הפרויקט המבוסס על בלוקצ’יין Nexus הדדי כדי לחקור את הפוטנציאל והעתיד שלו.

ישנם יתרונות וחסרונות לכל אחד ממודלי הביטוח הללו, Nexus Mutual משלב את התכונות הטובות ביותר של שניהם. פרויקט ה- Nexus Mutual עדיין צעיר, ומכאן האופי המוגבל של יישומיו. עם זאת, היישומים ראויים לתשומת לבנו. עליכם להבין כי נקסוס אינו מגן עליכם מפני רעידות אדמה, תאונות דרכים או נזקים. במקום זאת, הוא מתמקד אך ורק במקרה שימוש בקריפטו בלבד; כישלון חוזה חכם. 

ותיקים וטרייבים חדשים במרחב הצפנה מבינים שהמערכת האקולוגית רצופת פגיעות. קראת על חילופי פריצות, או תקלה בארנקים אסימוניים, או שגיאות אצבעות שומן. בינתיים, הדאגה הנפוצה כיום, במיוחד במימון מבוזר (Defi) היא של פגיעות בחוזים חכמים. 

ראינו כמה חוזים חכמים שנבדקו על ידי צדדים שלישיים בולטים נופלים קורבן לכמה התקפות מורכבות. ברוב המקרים, גם משתמשים וגם מייסדי פלטפורמות סובלים מאובדן כספים. Nexus Mutual פועלת למתן פגיעות מסוימת זו. זה “כיסוי חוזה חכם”מספק למשתמשים רמת בטיחות נוספת לאירועים כגון פריצת ה- DAO לשנת 2016. ישנן הגדרות נחרצות לסוג האירועים המצדיקים תשלום. 

סטטיסטיקות הדדיות של נקסוס

וסכום הכיסוי הפעיל לחוזה הוא להלן:

נקסוס הדדי - פעילמָקוֹר: nexustracker.io

משתמשים לא יקבלו תשלום עבור התקפות דיוג או כל בעיה שנוצרה עקב עומס ברשת. כמו כן, אורקלות, כורים וגופים אחרים מחוץ לחוזה החכם אינם מכוסים. לכן, חשוב תמיד לבחון את התנאים של סוג הכיסוי שתרצו לרכוש.  

כיצד עובד ביטוח הדדי של נקסוס?

במילים פשוטות, Nexus Mutual מאפשר לחברי הקהילה שלה לקנות כיסוי כנגד סיכון חוזה חכם מסוים. זו הצעה מפתה, אך כיצד היא מבצעת משימה זו? אתה הולך שלהם אתר אינטרנט ולחץ על “קנה כיסוי” מדף הבית. אתה תחליט על הפרוטוקול המסוים שעבורו תרצה לכסות. זה כולל את כל פרוטוקולי Defi העיקריים של חליפין של 1 אינץ ‘, YEan Finance, Opyn, ורבים אחרים. 

לאחר שתסיים שלב זה, המשך לבחור את כמות הכיסוי הרצוי ומשך הזמן. לאחר שתשלים שלב זה, אם אינך חבר קיים, תתבקש להצטרף למנהל ההדדי. לפני שתצטרף לחבר ב- Nexus Mutual, תידרש לשלם 0.002ETH ולהשלים את תהליכי KYC / AML הסטנדרטיים. 

להיות חבר אומר גם שאתה אסימון הדדי של Nexus (NXM) מַחְזִיק. כל החברים אחראים לבוררות הצעות ממשל, תביעות וכל הערכות הסיכון. על החברים להעריך את רמת הסיכון הקשורה לכל חוזה חכם. במקרה של נצלנות, החברים יצביעו כדי להחליט אם התביעה לגיטימית ולכן נדרשת תשלום. 

חברים ב- Nexus Mutual יכולים גם להמר את האסימונים שלהם עם חוזים חכמים מסוימים ביחס למידת הביטחון של החברים שהוא חוזה חכם. ככל שהאסימון של NXM הושקע יותר על חוזה חכם מסוים, כך יהיה זול יותר עבור חברים אחרים לקנות כיסוי. בתיאוריה, המשמעות היא שחברי הקהילה של נקסוס סיכנו כסף אמיתי כדי לומר שחכם מסוים הוא סיכון נמוך. 

הסכום הכולל נערםהסכום הכולל נערם

לדוגמאות, אם אתה מהימן את אסימון ה- NXM שלך בחוזה חכם בסיכון גבוה, אתה מסתכן באיבוד חלק מההתחייבות הזו אם החוזה החכם הזה נפרץ ותובענה תביעה על אותה פריצה.

לפי קיילי פטרי, מנהל ההתקשרות בקהילה של Nexus Mutual;

כל מעריץ שיכול לזהות איזה חוזה פחות מסוכן לפני חברים אחרים יזכה בפרסים עבור האות המוקדם שלהם. 

לאחר תחילת תביעה, בעלי NXM יתבקשו להצביע האם התביעה (פריצת חוזה חכם) היא לגיטימית. הצבעה בהתאם לקונצנזוס הרחב יותר מזכה במחזיק באסימון NXM יותר בעוד שהצבעה נגד הקונצנזוס תנעל את אסימון הבוחר לתקופה. כל משתמש שמנסה למלא טענות אשר נופלות מחוץ להגדרת הכיסוי עלול להשמיד את האסימונים שלו. 

מקרי השימוש & חברות ב- Nexus Mutual

להלן דרכים שונות בהן תוכל להשתתף בפלטפורמה של Nexus Mutual.

 1.   קונה כיסוי חוזה חכם

המוצר הראשון של Nexus Mutual הוא כיסוי החכם החכם, המכסה “שימוש לא מכוון בקוד”. 

כל חבר שקונה כיסוי חוזה חכם בוחר סכום קבוע המכונה סכום הכיסוי. סכום הכיסוי ישולם אם תהליך הערכת התביעות מאשר את התביעה. המשמעות היא שהתשלום לא בהכרח יהיה שווה להפסדים שנגרמו לפריצת החוזה החכם. ישנם צעדים שעליך לנקוט כדי לקנות כיסוי כמשתמש בפעם הראשונה בפלטפורמת Nexus. 

 • אתה בוחר “קנה כיסוי” בלוח המחוונים
 • הזן את כתובת החוזה החכם שעבורו תרצה לרכוש כיסוי
 • הזן את הסכום בדאי (דולר ארה”ב) או באתר שתרצה כסכום הכיסוי הקבוע.
 • הזן את משך הזמן שאתה רוצה שהכיסוי יימשך

לאחר שביצעת את כל אלה, נוצר הצעת מחיר וניתן לרכוש את הכיסוי אם יש לך מספיק קיבולת במחיר כיסוי. תתבקש להיות חבר ב- Nexus Mutual בשלב זה אם אינך חבר. 

היתרונות ברכישת כיסוי חוזה חכם

קניית כיסוי היא הפעילויות העיקריות המבוצעות על ידי חברי Nexus Mutual. אנשים מצטרפים לקהילה בכדי לספק כיסוי לסיכונים נפוצים. לאחר שנרכש כיסוי, תרומת העמית זורמת לבריכת ההון, והיא משפרת את מעמדו של ההדדי. מחיר הכיסוי מתייצר ליצירת עודף ארוך טווח המשותף במשותף לבסיס החברות.

 • תביעת תביעה

בעל כיסוי יכול להגיש תביעה בתקופת הכיסוי או עד 35 יום לאחר תקופת הכיסוי. סכום הכיסוי הקבוע מראה כי הערכת תביעות היא “כן” או “לא” פשוטה ואינה מתחשבת בכמות הנזק שנגרם. כדי להגיש תביעה, על בעל הכיסוי להחזיק 5% מסימני NXM הנעולים בזמן רכישת הכיסוי.

אם 10% מסימני NXM נעולים ברכישת הכיסוי, בעל הכיסוי יכול להגיש את התביעה להערכה פעמיים. “עלות” זו מהווה תמריץ למתן תביעות מרמה. ברגע שהתביעה מצליחה, ההימור מוחזר למשתמש. בינתיים, אם התביעה תידחה, יתקיים החלקה. 

למרות שבטווח הקצר, שאר החברים אינם נהנים מתביעה מוצלחת אחת, אך לטווח הארוך, זה אינטרס של בסיס החברות עבור הדדי שמשלם תביעות לגיטימיות. ללא התרחשות כזו, האמון במערכת יישחק. לכן, יהיה קשה ללקוחות חדשים או לספקי הון להשתתף בעתיד.  

 • הערכת תביעות

Nexus Mutual אינה מאשרת או דוחה תביעות כמו חברות ביטוח מסורתיות. בפלטפורמה של נקסוס, מחליטים אותה באמצעות תהליך ההצבעה של החברים. חברים משמשים כשומרי תביעות על ידי הצבעה על תביעות שהגישו חברים אחרים בפלטפורמה. להליך הצבעה של חברים זה יש שיקול דעת מוחלט אם לשלם תביעה או לא, ודעתם סופית. למרות שאין אפשרות להסלים תביעה לפיקוח כלשהו, ​​היא באה עם היתרון של גמישות. החברים יכולים להחליט לשלם תביעות לפי בחירתם, וזה כולל על ידי יישום חיובי של שיקול הדעת שלהם. עם זאת, זה עשוי לכלול תשלום תביעה שעלולה להידחות על פי תנאים קפדניים, אך קיים הפסד אמיתי. 

לשם כך, לעבודה, חייב להיות תמריץ לאנשים להצביע על טענות וגם, מניעה חזקה להפגת פעילויות מרמה. כדי להשיג זאת, מחולק הפרס לאותם מעריכי התביעות שמצביעים בתוצאה הקונצנזוס ומעניש את האנשים שמצביעים נגדם.. 

עכשיו, זמן ההערכה!!!

 • תפיסת הפרויקט & טכנולוגיית גיבוי

Nexus Mutual שואפת לחולל מהפכה בענף הביטוח בכוח מעבר לתאגידים חזרה לאנשים. כל אחד יכול להיות חבר ולהשתתף מכיוון שהדדי הוא בבעלות מלאה של חברי הקהילה ההדדית Nexus. החברים תורמים Ether (ETH) לבריכה בתמורה לאסימון הילידים של Nexus (NXM). Nexus Mutual פורסת מערכות חוזה חכמות מורכבות Ethereum Mainnet

 • הסכום הנעול הכולל, הדומיננטיות בשוק והדינמיקה

Nexus Mutual הפך לפרויקט האחרון שבוצע על ידי Ethereum שעולה על רשת Lightning לפי נפח כולל נעול. נכון למועד כתיבת פוסט זה, Nexus Mutual נעלה נכסים בשווי של 9.6 מיליון דולר לפחות ואילו רשת ברק נעלה 9.5 מיליון דולר..

ערך נעול הדדי של Nexusמָקוֹר: Defipulse.com

הפרויקט שולט בענף ועבר כיסוי פעיל של 74 מיליון דולר. נכון לעכשיו, Nexus Mutual מכסה עבור 206,763 ETH; המהווה כ 1% מסך שוק Defi. 

 • בדיקת רקע משפטי של החברה

Nexus Mutual הוקמה כחברה מוגבלת על ידי ערבות בבריטניה, והם אושרו על ידי הרשות להתנהלות פיננסית (בנק אנגליה) להשתמש במילה המוגנת “הדדית” על שמם. כחבר בקהילה זו, כל משתמש הופך לבעל חלק במשותף, עם זכויות חברות המיוצגות על ידי אסימוני NXM.

 • הביטחון 

נקסוס הדדית בשותפות עם מעבדות בלוקצ’יין סומיות כשותף לביקורת אבטחה. שותפות זו מאפשרת לנקסוס הפוטנציאלי להפיץ ביקורת על החוזים החכמים שלהם על ידי מעבדות בלוקצ’יין Somish. דוח הביקורת זמין כאן

החוזה החכם מאומת באתרסקאן. האישור של בנק אנגליה ואימותו באת’רסקאן מהווים מספיק ראיות כדי להראות שהפרויקט אינו הונאה והוא בטוח לחברים.. 

 • ספר לבן

ל- Nexus Mutual יש מסמך טכני טכני מפורט. אתה יכול לקרוא את זה כאן.

 • פרופיל הקבוצה

צוות Nexux הדדיצוות הדדי של נקסוס

יו קרפהחברה הוקמה על ידי יו קרפ, איש מקצוע בתחום הביטוח וחובב בלוקצ’יין מאז 2011.

רוקסנה דנילה – רוקסנה דנילה היא ה- CTO, ויש לה ניסיון של למעלה מחמש שנים בהובלה ובניית מוצרי תוכנה.

חברי הדירקטוריון כוללים ניקיטה ארורה, רייניס מלברדיס, גראם תורגוד, וניק מונוז-מקדונלד, קיילי פטרי הוא מנהל התקשורת וההתקשרות. מעל 22 שנות ניסיון בשירותים פיננסיים, סטיב בארקר; מייסד ומנכ”ל SwapForex משמש כיועץ הפרויקט. אוון ואן נס, מייסד WeekInEthereum.com, הוא גם יועץ. 

 • ExchangeListing

אסימון הילידים (NXM) נרכש באמצעות שלהם אתר רשמי. יתר על כן, שלה גרסה עטופה רשום בבורסות כמו Binance, Huobi, Uniswap, poloniex וכו. 

 • התחרות 

אין תחרות ידועה 

 • קבלה בקהילה 

לצוות העומד מאחורי Nexus Mutual יש קהילה עשירה מאוד וחסידות ברחבי המדיה. בין חסידיהם ברשתות החברתיות נמנים; 

טוויטר -13.4k,

מִברָק – 2105 חברים,

מַחֲלוֹקֶת – 5,864 חברים

וכן הלאה. 

היתרונות והחסרונות

היתרון המשמעותי של פרויקט זה הוא הגנה על אנשים מפני פגיעות בחוזים חכמים, ולחברים יש רווחים.

עם זאת, יש חסרון לפרויקט. ההנחיות המחמירות לחברים לגשת לתביעות עשויות למנוע ממישהו עם אובדן ממשי לגשת לתביעה. 

** דירוג ממוצע: 8/10

דירוג הדדי של נקסוס

חוות הדעת שלנו לגבי הפרויקט

לביטוח הדדי של נקסוס יש פוטנציאל לחולל מהפכה במרחב Defi על ידי ביטוח מפני סיכונים הקשורים לחוזים חכמים. למרות שיש מעט מכשולים כנגד הזרימה המלאה של ביטוח הדדי של נקסוס, העתיד ללא ספק בהיר. 

 שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

 • האם הנקסוס מבוקר באופן הדדי?

המייסדים ביצעו בדיקות פנימיות מקיפות וביקורות חיצוניות בכדי להבטיח כי אין אפשרות להיתקל בבאג בחוזה החכם של נקסוס.. 

 • האם נקסוס מבוזר? 

על פי הצוות, הפלטפורמה אינה מבוזרת לטובת המשתמשים במיוחד כסטארטאפ. עם זאת, הייתה להם תוכנית לביזור עם הזמן. 

 • האם אתה צריך לרכוש מראש את NXM כדי לקנות כיסוי?

לא, אתה יכול להשתמש ב- ETH, DIA לרכישת כיסוי. המערכת נועדה להמיר אוטומטית את ה- DIA או ETH עבור NXM כדי לאפשר רכישות כיסוי. 

 • כיצד לתמחר כיסוי חוזה חכם?

מחיר כיסוי חוזה חכם מונע מכמות ה- NXM שהונחתו על ידי מעריכי הסיכונים כנגד החוזה הספציפי.

 • האם יש אירוע של דור אסימונים? 

אין אירוע של יצירת אסימונים. 

 • כיצד לרכוש כיסוי חוזה חכם?

כיסוי הרכישה פשוט כמו חיבור ארנק MetalMask שלכם בממשק המשתמש של Nexus Mutual https://nexusmutual.io.

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים שמדרגים את פרויקטים של DeFi באופן משוחד לחלוטין.

רוצה ש- ICO שלך ייבדק על ידי Coingape? תודיע לנו

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me