banner
banner

סקירת הברבורים של המועדון: אפליקציה יפה לרכישה, אחסון והוצאת קריפטו

נכון לעכשיו, הקריפטו די פופולרי ברחבי העולם. מבתי קפה בארה”ב ועד מסעדות יפניות, אוניברסיטאות ברזילאיות ועד קניונים ברחבי העולם, יש הרבה מקומות להעביר את הקריפטו שלך. 

בעזרת קלאב סוואן, הוצאות הביטקוין שלך ושאר מטבעות קריפטוגרפיים זה הרבה יותר נוח. Club Swan מקל על הגישה לקופות שלך מהר יותר עם תהליך הרשמה של 5 דקות או פחות, ארנקי מטבע מרובים, קריפטו למזומן בדקות וכרטיס תשלום מקובל ברחבי העולם. 

Contents

סקירה כללית על ברבור המועדון

ברבור מועדון הינה ספקית שירותי חברות אורח חיים חדשנית המציעה חשבונות ידידותיים לקריפטו, הנחות נסיעות והטבות חברות אחרות שמטרתן להעלות את איכותם של החברים ומצבם הכלכלי. 

clubswan

הם מספקים תקני שירות איכותיים לחבריהם בכל רחבי העולם. הפלטפורמה הופכת את השירותים הפיננסיים ואת החיים להרבה יותר נוחים. Club Swan מציע גם שירותי קונסיירז ’24/7, שירותי קניות גלובליים, נסיעות מוזלות ותומך בארנקי קריפטו.

תמיכת לקוחות 24/7 

לחברים יש גישה לצוות עוזרים שפועל מסביב לשעון כדי לתמוך בהם בבירורים ובצרכים שלהם. סוכני תמיכת הלקוחות שלהם זמינים במספר שפות. ניתן לגשת לצוות בקלות דרך אפליקציית Android או iOS או דרך פורטל החברים הקל לניווט שלהם.  

הצוות זמין לתמיכה בבקשת החבר וכן לתמיכה בכל שאלה הנוגעת לפלטפורמה ולתהליכים. עם מומחה בכל הנושאים, מובטחים לחברים לקבל את תעריפי הנסיעות והנוחות הטובים ביותר, תמיכה בקניות ומשלוחים ועוד. 

 על רמפות

ברבור מועדון חברות מאפשרת לך לנהל שמונה מטבעות קריפטוגרפיים, ביניהם BTC, ETH, LTC, BCH ועוד, הכל בחשבון אחד. תוכל להמיר במהירות וביעילות את הקריפטו שלך לפיאט או לפורמטים אחרים של קריפטו בצעדים פשוטים. 

זה מאפשר המרה של הצפנה לפיאט, הצפנה לקריפטו, ופיאט לקריפטו. עם יותר ממיליארד דולר לחיסול חבריהם, קל לקנות, למכור או להחליף את כל המטבעות הקריפטוגרפיים. מה שמייחד אותה ממתחרותיה הוא כרטיס התשלום שמקל על התשלומים ברחבי העולם.

כרטיס פיזי

חברים מקבלים כרטיס תשלום שתוכלו להשלים עם פיאט לבחירתכם. היופי בתכונה זו הוא שהחברים מבינים את פעולת הכרטיס בהשוואה לקריפטו המסחרי, הכולל כתובות מוצפנות ארוכות, שעשויות להתגלות מעט מורכבות ומאיימות.. 

השימוש בכרטיס פיזי המאפשר לך להשלים את ארנק הצפנה ולהתמזג תוך מספר דקות ללא גישור על הפער בין הצפנה לפיאט. לחברים תהיה גישה לנכסים הפיננסיים שלהם בכל מקום ובכל מקום עם הגמישות לבצע רכישות באינטרנט או בחנויות המקבלות תשלומי כרטיסים. כרטיס התשלום נמסר תוך מספר ימים עבור חברים זכאים.

סידורי נסיעה

קלאב סוואן היא פלטפורמת חברות גלובלית לאורח החיים ומציעה לחבריה אפשרות לטייל בעולם. עם הטבות נסיעה בלעדיות, תוכלו לקבל עד 40% הנחה על הזמנת נסיעות באמצעות כרטיס חבר של Club Swan. 

באמצעות Club Swan, חברים יכולים לחסוך סכום של עד 500 דולר בטיול יחיד, כולל תשלום במלון, טיסה והובלה. תוכלו להזמין את המלון ישירות דרך צוות התמיכה הווירטואלית של Club Swan 24/7 בכדי להבטיח את המחירים הטובים ביותר. 

חבר יכול גם לבחור לעבוד עם צוות התמיכה בנסיעות לקבלת מבצעים נהדרים על נכסי יוקרה ונוחות בסיטונאות. תן למומחה תומך הלקוחות המהימן לטפל עבורכם בכל פרט ופרט וחסכו את הכסף הנוסף.

עמלות & בונוסים

ברבור מועדון יש תוכנית הפניות אטרקטיבית מאוד המאפשרת לחבריה לקבל עמלות ובונוסים עבור הפניות שהם מבצעים. אתה מקבל עמלה להפניית משפחה, חבר או כל איש קשר ברשת שלך שהופך בהצלחה לחבר. 

העמלה משולמת תוך 14 יום לאחר שהפנייתך השלימה את הדרישות להפעלת חברותן והעמלה נשלחת ישירות לחשבונך..

תמיכה וסיוע בקניות

תכונה זו מאפשרת לחברים לפרט את הסחורה או השירותים שהם רוצים ולשלם עבורם ישירות מחשבון Club Swan שלהם. יש צוות שירכוש את הפריט ונשלח לכל יעד ברחבי העולם. כצוות המסור הם עומדים, ולשירותכם אף בקשה אינה קטנה או גדולה מכדי שצוות התמיכה יוכל לטפל בה.

בִּטָחוֹן

מכיוון שקרנות הן נושא רגיש למדי שיכול לעורר רגשות גבוהים, מועדון הברבור שקל את אבטחת הכספים שלך. נהל בקלות את הכספים שלך במספר מטבעות פיאט בחשבון מאובטח. 

חברים יכולים להשתמש בחשבון Club Swan שלהם כדי לבצע תשלומים אלקטרוניים מאובטחים לעסקים, חברים ואנשי קשר. כדי לשפר את האבטחה, נכסי החברים מצטברים בחשבון אמין ומאובטח. אתה יכול להשתמש בכסף בארנק כדי לשלם עבור שירותים באפליקציה המאובטחת.

חֲבֵרוּת

מועדון הברבור מונה חברים בלמעלה מ -80 מדינות, וישנן ארבע רמות חברות המאפשרות לחברים לבחור את הפיתרון הטוב ביותר המתאים להם. לכל רמת חברות יש מערכת יתרונות ייחודית משלה. 

להלן רמות החברות:

∙ סטרטר

∙ פרמייר 

∙ VIP

∙ יו”ר

הטבת שירות פיננסי

עם חברות זו, יש גישה לכרטיס תשלום מקובל בעולם המונפק בדולר ארה”ב, ליש”ט או יורו, הניתן לטעינה מדי יום ותומך במשיכות כספומט יומיות, אם כי עם מגבלה יומית מקסימלית.. 

רמת חברות זו מאפשרת לך לבצע תשלומים ברחבי העולם בעזרת התמיכה הגלובלית 24/7 לצוות הפועל במספר שפות. כרטיסי תשלום נשלחים על ידי DHL.   

ארנקי קריפטו

האפליקציה תומכת במספר מטבעות קריפטוגרפיים, כולל BTC, ETH, BCH ו- XRP.

חיסול

חברים יכולים לחסל באופן מיידי את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם לפיאט ולהיפך בתשלום פירוק סביר.

הטבות אישיות ואורח חיים

רמת חברות זו מאפשרת לך ליהנות מההטבות הבאות:

∙ קניות אישיות

∙ סעודות VIP

∙ רכישת מוצרי יוקרה

∙ גישה לאירוע

∙ סיוע רב שפות

∙ מסיבות פרטיות 

∙ צוות קונסיירז ’24/7

∙ תמיכה במוקד טלפון ייעודי

הטבות נסיעה בלעדיות

לחברים מובטחת תעריפים נמוכים עם הנחות נסיעה של עד 40%. יתרונות נגישים אחרים תחת רמת חברות זו הם:

∙ השכרת רכב אקזוטי

∙ מומחה לטיולים קבוצתיים

∙ יאכטה פרטית ותעופה, וכן

∙ הסעה משדה התעופה ברכב שחור

להסיק

קלאב סוואן הוא חברות ידידותית לקריפטו שנועדה לפתור את האתגר העיקרי של קריפטו: שימושיות בחיים האמיתיים. זה פותר את הבעיה באמצעות תוכנית חברות בה אתה מפקיד את הקריפטו שלך ומקבל את הכסף שאתה יכול להשתמש בו כדי לקנות, להזמין טיסות או לקנות כמעט כל דבר אחר.. 

הצהרות אחריות: 
בכפוף לתנאים. לְבַקֵר www.clubswan.com למידע נוסף על דרישות הזכאות. 
∙       שירותי כסף אלקטרוני וכרטיסים ניתנים אך ורק על ידי Nvayo Limited, הרשומה באנגליה (מס ‘06035209) עם כתובת רשומה ברחוב קינג וויליאם 1, לונדון EC4N 7AF, בריטניה. Nvayo Limited מורשה על ידי ה- FCA על פי תקנות הכסף האלקטרוני לשנת 2011 (מס ‘900005). Nvayo מוגבלת אינה תומכת בשום מטבע קריפטו או פעילויות נכסי קריפטו. נכסים דיגיטליים שהתקבלו ביחס לעסקאות מטבעות קריפטוגרפיים לא יישמרו במסגרת תקנות הכסף האלקטרוני של בריטניה לשנת 2011.
∙       מוצרי ושירותי סגנון חיים וקריפטוגרפים ניתנים על ידי AU Card Limited, הרשומה באנגליה (מס ‘09037718), עם כתובת רשומה ברחוב קינג וויליאם 1, לונדון EC4N 7AF, בריטניה. שירות נציב תלונות הציבור או תוכנית הפיצויים לשירותים פיננסיים אינם חלים על פעילויות ההצפנה שמבוצעת על ידי AU Card Limited (dba Club Swan).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me