banner
banner

חוזק הדולר האמריקני מונע מעבר לדקות FOMC, EUR / USD נסחף נמוך יותר ו- USD / JPY גבוה יותר

נראה כאילו הפופולריות של הגרינבק גוברת מדי יום. במהלך עשרת ימי המסחר האחרונים הדולר האמריקני תופס דרך תמידית מול עמיתיו המובילים. היום ה- USD / JPY פרסם יום די מרשים וכעת הוא לוחץ על שיא התנופה שנוצר ב -2 בספטמבר. עיין בתרשים הבא:

 

תרשים יומי USD / JPY

ב -12 ימי המסחר האחרונים צמד זה צבר כבר יותר מ -400 פיפס. מה שאנחנו רואים כאן, הוא היווצרות של שיאים גבוהים ושפל גבוהים יותר – מאפיינים של מגמת עלייה. למרות שאיננו יכולים לומר שהזוג נמצא עדיין במגמת עלייה, איננו יכולים לשלול את הקפיצה החזקה שראינו בשער החליפין לאחרונה. הממוצע הנע של 200 יום נמצא במרחק של כ -360 פיפס בלבד, ויש רמת התנגדות גדולה בסביבות 107.494 שנמצאת רק קצת יותר מ -300 פיפס. אם הצמד ימשיך לסחור גבוה יותר ויצליח לכבוש את הרמות הללו, יכול מאוד להיות שמגמת עלייה תיכנס לשחק.

 

כרגע המהלך השורי החזק ב- USD / JPY מורחב למדי, ואם ברצונך להיכנס למיקומים ארוכים בצמד זה יכול להיות שנבון לחכות להופעה חוזרת תחילה. לרדוף אחרי מהלכים חזקים כאלה זה בדרך כלל דרך קלה להפסיד כסף. כניסה לעסקאות בהחלפות מחירים מאפשרת לך להשתמש בתחנות הדוקות יותר ולהכות קל יותר ביעדים גדולים יותר. עיין בדוגמאות הבאות בתרשים בן ארבע שעות:

 

תרשים USD / JPY 4 שעות

 

EUR / USD

 

אני אוהב את המכירה הנחושה שראינו על הצמד הזה בימים האחרונים מאז שפרצה את הממוצע הנע ל -200 יום. במהלך השבועות האחרונים פעולת המחיר ביורו / דולר הייתה מטלטלת וללא כיוון ברור. נראה כי הצמד עדיין יכול להיסחר מעט בימים הקרובים, במיוחד אם נקבל מעקב אחר המומנטום השורי הנוכחי בדולר האמריקני. כרגע הצמד למכור למדי, ואם אתה מסתכל על המרחק הגדול בין ה- 20-EMA למחיר השוק הנוכחי, זה מאשר את מצבו הגדול של זוג זה כרגע. בתנאים רגילים, עדיף להמתין למתכונת כלשהי, אף על פי פרק זמן גדול כמו תרשים יומי. בואו נסתכל על תרשים יומי של EUR / USD:

 

תרשים EUR / USD יומי

 

הצמד פרץ את קרקעית המשולש הזה כיום, ושפל הנר של הברקזיט עשוי להיות רמת העניין הבאה. אני כן חושב שנוכל לקבל החלפה ביום או יומיים שלאחר מכן שעשויים להציע הגדרות טובות לקיצור הזוג. למרות שאולי לא נקבל החלפה ל- 20-EMA בתרשים יומי בקרוב, צריך להיות מספר נסיגות לכיוון ממוצעים נעים בתרשימים קטנים יותר. זה נותן לנו את האפשרות למצוא עסקאות נוספות, מכיוון שדרוג ל 20 EMA בתרשים יומי לא קורה כל הזמן, אבל זה קורה לעתים קרובות בתרשים לפי שעות. סוחרים יכולים גם לסחור עם הפסדי עצירה קטנים יותר מבחינת מרחק הצנרת. בואו נסתכל על טבלת שעות של EUR / USD:

 

 תרשים לשעה EUR / USD

 

כאן תוכלו לראות כיצד ה- 20-EMA הציעה לאחרונה התנגדות רבה למחיר, ואם תסתכלו על שני העיגולים האדומים בתרשים, ברור שהערכים הללו שנלקחו ב- 20-EMA, או מעט מתחתיו (עבור סוחרים שנסחרו באסטרטגיות מסוג אישור), היו רשומות באיכות גבוהה. אולי יהיו לנו אותו סוג של הזדמנויות להחליף חסרונות מהטבלת השעות בקרוב. אני עדיין מעדיף לראות איזושהי דירוג במפה היומית לפני שאתחיל לחפש הזדמנויות חדשות בטווחי הזמן הקטנים יותר כמו למשל בתרשים לפי שעה.

 

USD / CAD

 

המחיר עדיין נתמך על ידי ממוצע נע אקספוננציאלי ל 20 יום והוא עדיין נקי מהממוצע הנע ל 200 יום. ההטיה שלי בזוג זה עדיין שורית, ואני מחפש לקנות מטבלים. הנה תרשים יומי של הזוג הזה:    

 

תרשים USD / CAD יומי

 

וטבלת שעות:

תרשים לשעה USD / CAD

 

כאן תוכלו לראות שהממוצעים הנעים האקספוננציאליים בתרשים זה מיושרים שוב, מה שמעיד על תנופה שורית ראויה שחזרה לשוק. ניתן לסחור בחסרונות לכל אחד מממוצעים נעים אקספוננציאליים אלה, תלוי בצורת הפמוטים הנוצרים על המסך. זכור שזה עוזר מאוד כאשר הממוצעים הנעים האקספוננציאליים מיושרים כולם, מכיוון שהדבר נותן לך את האישור שאתה סוחר לכיוון המומנטום בשוק השכיח..

לוח השנה הכלכלי של מחר

מחר הוא יום קליל מאוד מבחינת הנתונים הכלכליים. האירוע החשוב ביותר הוא ככל הנראה מלאי הנפט הגולמי האמריקני בשעה 15:00. זה יכול להשפיע על USD / CAD בגלל המתאם הגבוה של הדולר הקנדי למחירי הנפט הגולמי. 

שיהיה לך יום מסחר נהדר!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me