banner
banner

TRON שותפה אסטרטגית עם פרוטוקול הלהקה לטכנולוגיית אורקל הניתנת להרחבה ושילובים נרחבים

פרסומת פמקס

רשת TRON, אחת ממערכות ההפעלה הגדולות ביותר המבוססות על בלוקצ’יין בעולם, שיתפה פעולה אסטרטגית והשלמה אינטגרציה עם פרוטוקול Band כדי להביא אורקולות מבוזרות מאובטחות ומאומתות להעצמת מרחב היישומים הצומח במהירות שלה ב- DeFi ובביזור. שני הצוותים פותרים את נושא המדרגיות של בלוקצ’יין ואחדו כוחות להביא אורקלים עם תפוקה גבוהה, ניתנים להתאמה אישית ומבוזרת לכל מפתחי TRON, כמו גם DApps מובילים שונים במערכת האקולוגית של TRON. בנוסף ייווצר אסימון BAND TRC20 במיוחד עבור TRON DeFi DApps שישמש כנכס ביטחוני, מאגר ערך, אמצעי חליפין ועוד.!

כחלק מהשותפות האסטרטגית, קרן TRON כבר עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם פרוטוקול Band כדי לשלב ולאבטח את כל יישומי ה- TRON המכסים את DeFi הארגוני, הממשלתי, ההימורים, המשחקים, RNG ועוד המעבדים ערך של מיליוני דולרים ובמצטבר יש מאות אלפים. של משתמשים. שילוב ה- DApp הראשון של פרוטוקול הלהקה הוא עם JUST, המוביל בפרוטוקול stablecoin ב- TRON, להבטחת ביטחונות של מעל 30 מיליון דולר..

פרוטוקול Band גאה מאוד להיות פיתרון האורקל החיצוני הראשון שנבחר להשתלב ב- TRON.

יישום הגשר של רשת האורקלים המבוזרת של BandChain הושלם בסיוע מפתחי הליבה של TRON שהוסיפו רשמית גם את פרוטוקול Band לתיעוד המפתחים של TRON. התיעוד סיפק למפתחים מדריך מקיף כיצד למנף את הכלים לשאילתת הנתונים הקיימים כבר בחוזה הגשר של BandChain או ליצור אורקל מבוזר בהתאמה אישית עם פרמטרים מכוונים. עם שילוב זה, מפתחי TRON מוסמכים לבנות יישומים מבוזרים ומאובטחים ביותר הניתנים להרחבה ללא מגבלות של עלויות נתונים מוגזמות או בעיות עומס נפוצות באורקלים מבוססי בלוקצ’יין..

< תמונת מסך TK של תיעוד מפתחי TRON >

כדי להבטיח את הצלחת השילוב של Band Protocol עם TRON, שני הצוותים התחילו לעבוד עם היישומים המבוזרים המובילים במערכת האקולוגית של TRON. פירוש הדבר שזוגות המחירים הבאים זמינים לקריאה בחוזה החכם BandChain BTC / USD, ETH / USD, BNB / USD, BUSD / USD, BAND / USD, XAU / USD, XAG / USD, EUR / USD, CNY / USD, JPY / USD, GBP / USD ו- KRW / USD. הזנות מחיר הקריפטו של Band Protocol של העדכון מתעדכנות אוטומטית אחת לחמש דקות עם הזנות הסחורות ומטבע החוץ שמתעדכנות אחת לשעה.

מפתחי TRON אינם מוגבלים לסוגי הנתונים הנ”ל, ניתן ליצור כל סקריפט אורקל נוסף ללא הרשאה ולהתאים אישית ממקורות נתונים, משיטת צבירה, עדכונים ופרמטרי אבטחה כדי להתאים לכל דרישה מיישומים מבוזרים הבנויים על TRON.

“אנו באקסטזה לשפר את TRON עם מוצר האורקל היקר ביותר בשוק. שילוב זה מסמן עידן חדש של שותפים, פרוטוקולים ושירותים איכותיים הנודדים לבלוקצ’יין של TRON. העתיד של טכנולוגיית הבלוקצ’יין בהיר כאשר אנו מתחילים סדרה של שותפויות TRON DeFi. המערכת האקולוגית של TRON צומחת מהר מאי פעם והריצה ב- Band Protocol לאבטח את היישומים המובילים שלנו מסייעת לנו לזרז את האימוץ של DeFi ו- DApp ברחבי העולם. “

ג’סטין סאן, מנכ”ל BitTorrent ומייסד TRON.

הרשת הציבורית TRON נחשבת לאחת ממערכות הרשת הציבורית המאובטחות והיעילות ביותר בתעשיית הבלוקצ’יין ואמינה על ידי מערכת אקולוגית נרחבת של שותפים מרכזיים כמו סמסונג, אופרה, ארגונים ומשרדי ממשלה. הרשת המבוזרת מופעלת על ידי למעלה מ- 925 צמתים ייחודיים ופעילים בהם יצירה ואחסון נתונים אינם נשענים על אדם או ארגון מסוים.

“פרוטוקול הלהקה נרגש להיות פיתרון האורקל הראשון המשולב בבלוקצ’יין הציבורי TRON, פלטפורמה חלוצה לטכנולוגיית בלוקצ’יין ניתנת להרחבה ומערכת הפעלה מובילה בעולם לכמעט 1000 יישומים מבוזרים. עבודה צמודה עם צוות TRON לתמיכה ולהבאת טכנולוגיית אורקל מאובטחת, ניתנת להתאמה אישית ומבוזרת, תניע את הדור הבא של יישומים מדרגיים המניעים את הגל הבא של אימוץ הבלוקצ’יין. “

סוראוויס סרינאווקון, מנכ”ל & מייסד שותף של פרוטוקול הלהקה

השותפות האסטרטגית עם TRON היא תהליך מתמשך ושיתוף פעולה עמוק שיוארך לטווח הארוך. שתי הצוותים ימלאו תפקיד מרכזי ביצירת סטנדרט מאובטח לטיפול באורקלים ונתונים ביישומים מבוזרים כדי להבטיח את רמת האבטחה הגבוהה ביותר עם יכולת שימוש לקרב את הענף לאימוץ המוני..

הישאר מעודכן כשאנו מכריזים על התקדמות פיתוח ואינטגרציה עם TRON DApps בשבועות הקרובים!

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me