banner
banner

סקירת Crypto.com | דמי חליפין, אבטחה, יתרונות וחסרונות

סקירה של crypto.com

בסקירה של Crypto.com של היום, נבחן כמה מהתכונות, העמלות, היתרונות והחסרונות של הבורסה הזו והפרויקטים הסמוכים לה..

סקירה כללית של Crypto.com

crypto.comCrypto.com ידוע בעבר בשם מונקו נוסד בשנת 2016 על מנת להביא מטבעות קריפטוגרפיים למיינסטרים.

Crypto.com צברה פופולריות עם פרויקט ה- MCO שלה, ששוחרר ב- ICO בשנת 2017. הפרויקט נועד ליצור כרטיס אשראי קריפטו שיוביל לאימוץ המוני. האפליקציה הסלולרית כוללת מגוון של תכונות שימושיות, כמו גם פונקציית בורסה ומסחר. פונקציות אחרות של הפלטפורמה כוללות אפשרויות ההימור המאפשרות למשתמשים לפתוח הטבות כגון תגמולי ריבית, cashback והנחות.

בשנת 2019 הרחיבה Crypto.com את רשימת המוצרים שלה על ידי הוספת חילופי מטבעות.

מטבעות נתמכים ומדינות זמינות

בורסת Crypto.com תומכת כיום ב -17 אסימונים, כולל BTC, LTC, ETH, XRP, USDT, CRO, MCO, EOS, XLM, USDC, ATOM, LINK, XTZ, BCH, VET, ICX ו- ADA. אנו רואים שהמספר הזה ימשיך לגדול.

אמנם ישנם רק 44 זוגות שוק ורק עם סחר נקודתי עד כה, אך חלק מהתכונות הייחודיות שלו מבליטות אותו. לפלטפורמה שני אסימונים מקוריים, MCO ו- CRO. MCO משמש להימור כדי לפתוח יתרונות מדורגים ולשדרג כרטיסי אשראי עם ערכות תכונות גבוהות יותר. CRO מעצימה את בורסת Crypto.com, והם משמשים בעיקר להסדרת מטבע מתווכת על פני נכסים שונים. אתה יכול להמר על CRO כדי להשתתף באירועי הסינדיקט שלהם, אותם נסקור בחלק הבא.

הבורסה של crypto.com

לגישה לבורסה תושבים מבריטניה, גרמניה, צרפת, ספרד, איטליה, הולנד, שוויץ, רומניה, שוודיה, בלגיה, אוסטריה, פינלנד, פולין, דנמרק, נורבגיה, פורטוגל, צ’כיה, סלובניה, קרואטיה, בולגריה, אירלנד. , ליטא, לטביה, הונגריה, סלובקיה, יוון, אסטוניה, קפריסין, מלטה, לוקסמבורג ואיסלנד.

כרטיסי ה- MCO זמינים כעת בשווקים בארה”ב, קנדה, אירופה ואסיה, מה שהופך אותו לאחד מכרטיסי הצפנה הזמינים ביותר בעולם..

תאימות מערכת

הבורסה של Crypto.com נגישה הן משולחן העבודה והן מהנייד, ותגלה שיש להם בעצם אתר רספונסיבי לנייד. האפליקציה הניידת Crypto.com שלהם מאפשרת למשתמשים להפקיד ולמשוך כספים מהבורסה. האפליקציה כוללת גם תכונות כמו להרוויח קריפטו, אשראי קריפטו, פונקציות למעקב אחר מטבעות ועוד. (זה יוסבר בהמשך סקירת Crypto.com שלנו).

ממשק משתמש וניסיון

הממשק של המרכזיה והאפליקציה הסלולרית מעוצב מלוטש ונעים, והתרשימים והנתונים מרובדים כך שניתן יהיה להבין אותם בקלות. התרשימים כוללים עשרות אינדיקטורים, ואתה יכול לבחור להציג את ביצועי המטבע בהתבסס על מסגרות זמן שונות.

מסך המסחר

כיצד לרשום חשבון Exchange Crypto.com כמשתמש חדש

בסקירת Crypto.com שלנו נראה לך כיצד להירשם לחשבון בבורסה:

 • לך ל crypto.com/exchange ולחץ על כפתור “הרשמה” (בפינה הימנית העליונה);
 • ספק את הפרטים האישיים הנדרשים ופעל לפי ההוראות שעל המסך;
 • לחץ על כפתור “צור חשבון”;
 • תקבל קישור אישור בדוא”ל הרשום שלך המכיל סיסמה חד פעמית (OTP);
 • אשר את הרשמתך;
 • הקלד את ה- OTP באתר;
 • צור את הסיסמה שלך לחשבון ההחלפה שלך;
 • לחץ על “שלח”.
 • אמת את מספר הטלפון שלך. בחר את אזור החיוג של המדינה שלך מהתפריט הנפתח והזן את מספר הטלפון שלך;
 • תקבל קוד אימות SMS;
 • הזן את הקוד בשדה;
 • לחץ על “שלח”.
 • יהיה עליך לאמת את זהותך על מנת לפתוח תכונות אחרות.

בונוס של 2% על פיקדונות קריפטו למשתמשים חדשים

משתמשים חדשים * העומדים בשני התנאים זכאים לבונוס ההפקדה של 2%.

1. נרשם לחשבון Exchange Crypto.com לאחר 11 במאי 2020 00:00:00 UTC;

2. אימות החשבון הושלם לרמה מתקדמת.

משתמשי אפליקציית Crypto.com קיימים שנרשמו לחשבון Crypto.com Exchange לאחר 11 במאי 2020 00:00:00 UTC נחשבים למשתמש חדש. כל ההפקדות הישירות ברשת * שבוצעו לכתובת ארנק החליפין שלך ב- Crypto.com תוך 30 יום ממועד יצירת החשבון החדש יקבלו בונוס של 2% מערך ההפקדה ב- CRO, עד לכל היותר 5,000 CRO.

תכונות מוצר אחרות

להלן כמה יתרונות נוספים שמציעים Crypto.com למשתמשי ההחלפה שלהם.

סִינדִיקָט

האם אי פעם דמיינת שאתה יכול לקנות ביטקוין ב 50% הנחה? סינדיקט Crypto.com כאן כדי לאפשר זאת. הסינדיקט היא פלטפורמת הגיוס של Crypto.com לפרויקטים של קריפטו לרשימת המטבעות או האסימונים בבורסת Crypto.com. מחזיקי מטבעות Crypto.com (CRO) יקבלו הקצאת אסימון עדיפות לאירועי מכירת הנחות אלה אם הם מחזיקים לפחות 10,000 ב Exchange Crypto.com. בסוף חודש זה תהיה מכירה של 50% הנחה על BTC.

תוכל לברר פרטים נוספים על האירועים המוצלחים שלהם באמצעות דף האירועים Syndicate שלהם: https://crypto.com/exchange/syndicate.

הימור CRO

CRO Staking מאפשר למשתמשים להרוויח 20% לשנה (בתשלום יומי) אם הם מעריצים מינימום של 10,000 CRO למשך 6 חודשים לפחות. הריבית היומית מחושבת כ:

ריבית יומית = הסכום העיקרי (במטבע מבוזר) x (אפריל / 365)

לדוגמא, אם היית מוכן 10,000 CRO למשך 180 יום, היית מקבל 5.47945205 CRO כל יום כריבית. למידע נוסף על יתרונות ההימור של CRO, בקר באתר Crypto.com.

יתד CRO בבורסת Crypto.com

הימור רך

Soft Staking מאפשר למשתמשים להרוויח תגמולים על ידי החזקת יתרת קריפטו בארנק החליפין שלהם, כולל כל האסימונים הנתמכים בפלטפורמה. שיעורי הריבית תלויים ברמת ההימור שלך ב- CRO. תוכל למצוא מידע נוסף במאמר crypto.com.

גיבור הכותרתאפליקציית Crypto.com

ה אפליקציית Crypto.com מציע תכונות מורחבות יותר מהבורסה. מהאפליקציה תוכלו לקנות, למכור, לאחסן ולעקוב אחר קריפטוסים. יתרון נוסף הוא שמאפליקציה תוכלו להפקיד 7 מטבעות פיאט (כולל דולר, JPY ו- EUR) באמצעותם תוכלו לקנות או למכור 53 נכסי קריפטו שונים. אתה יכול לעקוב אחר למעלה מ- 200 מטבעות קריפטוגרפיים ולפקח על מדדים שונים. תוכלו ליהנות מקריפטו הקנייה שלהם עם קידום עמלת כרטיסי אשראי בשיעור 0% עד סוף יוני. הורד אותו מ iOS ו דְמוּי אָדָם עכשיו כדי לא לפספס את ההטבה הזו.

בעלי כרטיסי ויזה של MCO יכולים להוציא את יתרות הכרטיסים שלהם מאפליקציית Crypto.com.

מלבד אפליקציית Crypto.com, ארנק Crypto.com הוא אפליקציה נוספת שתוכל להוריד מ- Crypto.com, זוהי אפליקציית הארנק שאינה משמורת אשר יכולה לאפשר לך שליטה מלאה במפתח ההצפנה והמפתח הפרטי שלך, אם ברצונך לאחסן את הקריפטו שלך בצורה המאובטחת ביותר, אתה יכול להוריד אותו מ- iOS ואנדרואיד.

כרטיסי אשרת MCO

כרטיסי אשרת MCO היו המוצר העיקרי שהניע את חברת Crypto.com לפופולריות המונית, מה שמאפשר למשתמשים להוציא מטבעות קריפטוגרפיים בכל מקום בו מקבלים VISA.

ישנם חמישה שכבות שונות של כרטיסי ויזה MCO, החל מכרטיס MCO כחול בחצות ועד לכרטיס Obsidian Black המפואר..

כרטיס כחול של חצות – זמין בחינם ללא דרישות הימור, שמגיע עם הנחה של 1% ללא הגבלה.

כרטיס רובי פלדה – יתד 50 MCO למשך 6 חודשים (כ -250 $ במחירים שוטפים), כרטיס מתכת עם 2% בחזרה על כל הרכישות, והנחה של 100% על מנוי Spotify Premium..

שכבות רויאל אינדיגו או ג’ייד גרין – התחזק 500 MCO למשך 6 חודשים, יש לך גישה ללא הגבלה לטרקלין שדה התעופה, הנחה של 100% במנוי Netflix ו- Spotify שלך, ו- 3% בחזרה על כל הרכישות.

כרטיסי זהב לבן ורדים קפואים– נתח 5,000 MCO, תקבל 4% בחזרה על כל הרכישות, הנחה של 100% בספוטיפיי, נטפליקס ואמזון פריים. אתה נהנה גם מגישה פרטית של Crypto.com, הנחה של 10% ב- Expedia וריבית בונוס.

אובסידיאן שחור – החזק 50,000 MCO, תקבל 5% בחזרה על כל הרכישות, הנחה של 100% ב- Spotify, Netflix ו- Amazon Prime, Crypto.com גישה פרטית, 10% Airbnb והנחה ב- Expedia, ריבית בונוס ושותפות Jet פרטית..

Crypto.com פרטי

להרוויח קריפטו

משתמשים יכולים להפקיד ולהפקיד את המטבע הקריפטוגרפי שלהם באמצעות Crypto.com פלטפורמה ולקבל עד 8% p.a. ריבית בתמורה. פיקדונות Stablecoin מקבלים ריבית גבוהה יותר ממטבעות רגילים, כמו Ethereum ו- Bitcoin.

ההפקדות ל- CRO הן בשיעור הגבוה ביותר: עד 18% בשנה אם למשתמש יש סכום של 500 מיליון נוספים. אסימונים של MCO הם בעלי שיעור ההימורים הגבוה ביותר.

שלם Crypto.com

שלם Crypto.com מאפשר למשתמשים לשלם באמצעות קריפטו ולקבל cashback ב- CRO כאשר הם מבצעים רכישות. ה- cashback נקרא Pay Rewards.

אם אתה שולח CRO בתוך אפליקציית Crypto.com או קונה כרטיסי מתנה באמצעות CRO, אתה יכול לקבל תגמולים מסוימים.

כמו כן, יש חשבון סוחר המאפשר שילוב של SDK בתשלום עם שורת קוד אחת או דרך WooCommerce Payment Gateway כדי לאפשר לעסק שלהם לקבל עסקאות קריפטו מקוונות..

עמלות Crypto.com

לבורסת Crypto.com מבנה שכר טרחה שהוא תחרותי למדי בשוק, והנמוך ביותר הוא 0% דמי מסחר אם יש לך נתח גדול על CRO האסימון המקורי שלהם. דמי היצרן / הלוקח מתחילים ב -0.2% משווי הסחר, והעמלות יורדו אם תימלא יותר אסימוני CRO ותגדיל את נפח המסחר שלך. CRO תפיק גם החזר ROI של 20% על הסכום שהימרת כאמור לעיל. ניתן למצוא פרטים על מבנה העמלות שלהם עמוד.

שכבת סחר בדרגה 30D (דולר) דמי מבצע / לוקחים דמי הנחה בשיעור 20% הנחה
VIP1 0 $ – 50000 $ 0.20% / 0.20% 0.160% / 0.160%
VIP2 50001 דולר – 250000 דולר 0.16% / 0.18% 0.128% / 0.144%
VIP3 250001 דולר – 1000000 דולר 0.12% / 0.16% 0.096% / 0.128%
VIP4 1000001 $ – 2500000 $ 0.10% / 0.14% 0.080% / 0.112%
VIP5 2500001 $ – 10000000 $ 0.08% / 0.12% 0.064% / 0.096%
VIP6 $ 10000001 ומעלה 0.04% / 0.10% 0.032% / 0.080%

שליחת קריפטו בין בעלי Crypto.com אינה כרוכה בתשלום כלשהו.

שיטות תשלום

הבורסה תומכת רק בפיקדונות ובמשיכות מטבעות קריפטו מאפליקציית Crypto.com או מארנק חיצוני. בעוד שאפליקציית Crypto.com מאפשרת למשתמשים לקנות קריפטו באמצעות פיאט, חיוב או כרטיס אשראי, או קריפטו.

מאפייני אבטחה

הבדיקה שלנו ב- Crypto.com לא תהיה שלמה מבלי לבדוק את תכונות האבטחה שלה. לפלטפורמה מספר אישורי אבטחה, כולל Consortium Certification Currency, ISO / IEC 27001: 2013 ו- PCI: DSS. הם גם מקבלים את הסמכת ISO / IEC 27701: 2019 ביוני 2020 כהרחבה של ISO / IEC 27001: 2013.

בבורסה טוענים כי כל כספם נשמר בארנקים קרים.

Crypto.com הבטיחה פוליסת ביטוח ישיר בסך 100 מיליון דולר בהובלת Arch Underwriting בסינדיקט של לויד 2012. הפוליסה החדשה מביאה את סך הביטוח הקריפטוגרפי של Crypto.com ל -360 מיליון דולר, כולל כיסוי ישיר ועקיף באמצעות אפוטרופוסים. זהו גם הכיסוי הגדול ביותר שקיבלה Crypto.com עבור נכסי האחסון הקרים שלה על השותף המשמורן Ledger Vault.

היישום והחלפה הסלולרית שלהם כוללים 2FA באמצעות ביומטריה או אפליקציית המאמת של גוגל. אך גם אם התרחשה הפרה, ההאקר לא יוכל לשלוח את הכספים, מכיוון שהכתובת צריכה להיות מוכנה על ידך.

שירות לקוחות

הפלטפורמה כוללת תמיכה בצ’אט בשידור חי 24/7 לכל לקוחותיה, ללא קשר אם הם משתמשים באפליקציה, בבורסה או בכרטיס. היו כמה תלונות בנוגע לזמני התגובה, אך יש להם זמן להגדיל את הצוות שלהם כדי לעמוד בדרישות בסיס המשתמשים ההולך וגדל שלהם.

מוניטין של Crypto.com

כרטיס ה- MCO זכה לביקורות חיוביות מהקהילה, והאפליקציה והחלפה עדיין לא קיבלו תלונות. לא היו פריצות או דליפות אבטחה, אך חילופי הדברים עדיין די חדשים.

סקירת Crypto.com: פסק דין

Crypto.com הוא פרויקט רב-תכליתי המציע מגוון רחב של מוצרים, החל מכרטיסי ויזה קריפטו עם הטבות וכלה בשירותי חילופי פיאט ניידים..

תמונה מוצגת: coincodex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me