banner
banner

Peerful Peerful Exchange הוא עכשיו שוק ה- P2P הגדול ביותר בהודו!

ככל שאימוץ מטבעות קריפטוגרפיים גדל בין מדינות מתפתחות, הצורך בחילופי עמיתים לעמית מתגלה יותר על מנת להקל על קנייה ומכירה של ביטקוין, את’ריום וליטקוין וכו ‘. Paxful, אחת מחילופי הקריפטו הגדולים בעולם של P2P, מטרתה לספק את השירותים הטובים ביותר למשתמשים במטרה להגביר את אימוץ הקריפטו במדינות מתפתחות בעולם באמריקה הלטינית, אפריקה ואסיה..

Paxful היא בורסת ביטוח-ביטים של עמיתים למובילים, שהושקה בשנת 2014 כ- EasyBitz, ומאפשרת למשתמשים לקנות ולמכור BTC באמצעות אמצעי תשלום שונים כולל העברות בנקאיות והעברות בנקאיות, Paypal, Venmo, MPESA, כרטיסי מתנה של אפל וכו ‘..

חילופי קריפטו מפוארים במדינות מתפתחות

נכסי מטבעות קריפטוגרפיים הופכים לנכסים הנכונים עבור מספר משקיעים, כנכסי מקום מפלט בטוח או כנכס פיזור בתיק שלהם. יתרה מכך, משקיעים במדינות מתפתחות רוכשים ביטקוין (BTC) ונכסים דומים כדי להפחית את עלות משלוח הכספים לחו”ל וכגידור על מטבעות היפר-אינפלציה ברחבי העולם..

בורסות הצפנה של P2P בהובלת Paxful, ואחת ממתחרותיה LocalBitcoins, מתמקדות בעיקר בעולם המפותח המאפשר לאזרחים שאינם בנקים לקנות ולמכור BTC בקלות וביעילות מעמיתים מקומיים. במיוחד בהודו רואים צמיחה מסיבית בקריפטו וריבית בבלוקצ’יין, שכן סך היקף השבועי הנסחר ב- Paxful הגיע לשיא של כל הזמנים בשבוע שעבר..

צמיחה של אימוץ מטבעות קריפטו בהודו

הצמיחה הכוללת של מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות בלוקצ’יין בהודו לא הייתה אלא מדהימה מההיבטים הרגולציה, הטכנולוגית והשוק.

עוד בשנת 2018, בנק הבנק המרכזי הגדול ביותר של הדמוקרטיה הגדולה בעולם, בנק המילואים של הודו (RBI), הנהיג איסור גורף על מטבעות קריפטו עם עונשים דרקוניים שנקבעו. החוקים הקשים שנקבעו על רכישות קריפטו באמצעות חיוב בנקאי או כרטיסי אשראי והעברות בנקאיות מגדירים משתמשים רבים בהודו כלפי חילופי P2P.

למרות שבית המשפט העליון בהודו קבע את המהלך כבלתי חוקתי והגברת האיסור על ה- RBI, שפתח את המדינה לעליית הבורסות המרכזיות בשוקי הביטקוין, בורסות P2P ממשיכות לשגשג במדינה.

סה”כ הכרכים השבועיים הנסחרים ב- Paxful בשנת 2020 עד כה.

Paxful מובילה כיום את החיוב שהשלימה מעל 18.81 מיליון דולר בעסקאות BTC בפלטפורמה מאז תחילת 2020.

Paxful קבעה שיא בשיעור הנפחים השבועיים הנסחרים בהודו

על פי תרשימים שסופקו על ידי UsefulTulips.org, Paxful היא כיום בורסת העמיתים הגדולה ביותר בין עמיתים לעמיתים בהודו לאחר עלייה מגדרית בשנת 2020. רק בתשעת החודשים האחרונים, בורסת P2P גדלה מנתח שוק חד ספרתי למובילה בתחרות המתחרה הדומיננטית, LocalBitcoins. , ומובילי שוק אחרים בהודו.

הודו היא השוק השני בגודלו של Bitcoin P2P באזור אסיה / האוקיאנוס השקט, ורק נגרר אחרי סין, שכן חדירת השוק המהירה של Paxful למדינה מציבה אותה בדרך לאתגר את סין..

ביטקוין מקומי לעומת צמיחה מפחידה מאז 2015

ב -21 השבועות הראשונים של 2020 רשמה הבורסה לפחות מיליון דולר בהיקפים שבועיים 34 אחוז מהמקרים. מאז תחילת חודש מאי, נפחי הביטקוין השבועיים הנסחרים עלו לכדור הארץ והציבו שלושה שיאים רצופים בכל הזמנים – השבוע שהסתיים במאי, 17 – ורשמו סך של 1.521 מיליון דולר (ATH).

הבורסה מציעה למשתמשים דרך מהירה להחליף את הרופי ההודי שלהם לביטקוין ולהיפך על ידי חיבור קונים ומוכרים שונים בשוק נזיל. אז איך תוכלו להצטרף לתנועת Paxful ולרכוש ולמכור בקלות BTC ל- INR?

כיצד לקנות ולמכור BTC ב- Paxful

אם אין לך חשבון ב- Paxful, תצטרך “ליצור חשבון” ואז להתחבר לחשבונך. פעל לפי ההוראות שלהלן.

  1. לך לפקיד אתר Paxful.
  2. בחר “קנה ביטקוין” או “למכור ביטקוין” על הכפתורים המופיעים בכרטיסייה העליונה.

  1. בחר באפשרות “רופי הודי” וחפש את ההצעות הטובות ביותר ואפשרויות התשלום המסופקות על ידי המשתמשים בדף המתקבל.

הערה: זכור לבדוק היטב את המוניטין של המוכר או הקונה לפני תחילת המסחר, בדוק היטב כל פרט וודא שהספק שלך זמין.

  1. בחר את ההצעה המועדפת עליך והגדר את הסכום שתרצה לרכוש.
  2. אם אתה מרוצה מהתנאים המסופקים, לחץ על הלחצן “מסכים לתנאים וקנה ביטקוין עכשיו”.
  3. הדף המתקבל יספק תיבת צ’אט בין הקונה למוכר כדי לשתף פרטים.
  4. לאחר ששלחת תשלום לחץ על כפתור “בתשלום” לקבלת ביטקוין.

עם זאת, הבורסה מציבה מגבלה על הנפחים שאתה יכול לסחור אם לא מאומתים. אמת את הדוא”ל והזיהוי שלך כדי להגדיל את מגבלות המסחר.

סיכום

הצמיחה של פאקספול בקהילת הקריפטו ההודית ומאות אפשרויות התשלום שלה מציעה לבורסה יתרון תחרותי פרוע על פני התחרות שלה. תכונות הקנייה והמכירה המהירות והזולות שהופכות את Paxful לבורסת P2P האידיאלית לקבלת חתיכת ביטקוין בהודו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me