banner
banner

מתווכי מטבעות קריפטוגרפיים שאתה יכול לסמוך עליהם

אם אתה מעוניין להשקיע בנכסי מטבעות קריפטו בפעם הראשונה, הדרך הקלה והבטוחה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מתווך מטבעות קריפטו. מתווך קריפטוגרפי מקל על תהליך הרכישה של מטבעות קריפטוגרפיים על ידי מתן מקום מאובטח ואמין באמצעותו ניתן לעשות זאת.

בשוק ישנם רבים לבחירה, אך יש הבדל גדול מבחינת רמות האבטחה שהם מציעים ואפשרויות המסחר שהם מעניקים למשתמשים שלהם. בדף זה נדון ברוקרים המאובטחים ביותר בעסקי המטבעות קריפטוגרפיים, כך שתדע באילו מהם להשתמש.

מדוע בטיחות חשובה כשמדובר בברוקרים?

בדומה לבנק, אתה תמיד צריך לחפש את המתווך הביטקוין הבטוח ביותר שאתה יכול. הסיבה לכך היא, שבדומה לבנק, מתווך מטבעות קריפטו יטפל בנכסים שיכולים להיות מוערכים במאות ואף אלפים. ככזה, הדבר האחרון שאתה רוצה לחוות הוא להיכנס למתווך הקריפטוגרפי שלך יום אחד כדי ללמוד כי כל הנכסים שלך נגנבו..

למרבה הצער, היו כמה דוגמאות לכך שקרה רק ב -12 החודשים האחרונים בלבד. במקרים מסוימים הוחלפו הנכסים. אצל אחרים, הסוחרים שלהם הפסידו סכומים משמעותיים. אפילו אצל המתווכים המאובטחים ביותר זה עדיין יכול לקרות אך הסבירות שזה יקרה פוחתת הרבה יותר. העצה הטובה ביותר שנוכל לתת לך היא להשתמש בארנק מטבעות קריפטוגרפי מכיוון שאלה הרבה יותר הוכחות אבטחה באופן מלא. עם זאת, למצוא אחד מתווכי הביטקוין הבטוחים ביותר הוא לפחות התחלה טובה.

חמשת המתווכים המובטחים המובטחים ביותר

לכן, השאלה היא מהם המתווכים המאובטחים ביותר של מטבעות קריפטו? ובכן, בחלק זה ריכזנו עבורכם את הרשימה שלדעתנו יש את אמצעי האבטחה והרשומות הטובים ביותר בעסק.

eToro

eToro הוא ככל הנראה המותג המוכר ביותר בעסקי תיווך בקריפטו. במקור התמחה ב CFD- ביטקוין, הפלטפורמה הרחיבה את פעילותה רבות ומציעה מגוון דרכים סחר בנכסי מטבעות קריפטו.

אתה יכול לקרוא תמצית סקירת eToro כאן ב- Cryptimi.

חלק מהסיבה שהם הגיעו לאיפה שהם נמצאים היא באמצעות אמצעי האבטחה המחמירים שהפכו אותם לפלטפורמה מנוסה ומהימנה לשימוש הסוחרים. השימוש בחומות אש והצפנת נתונים היא אחת הדרכים בהן הם מבצעים זאת, בעוד אימות דו-פקטורי (“2FA”) מציע אבטחת חגורות וסד בחשבונות. יתר על כן, הם מוסדרים על ידי רשויות פיננסיות מהשורה הראשונה והם שם מכובד בעסק.

מְנַת הַמִשׂכָּל אוֹפְּצִיָה

IQ Option הם מתווכים זוכים מרובי פרסים וזוכים לנחשב לאחד המתווכים המאובטחים ביותר בשוק. בנוסף למתן נוהל KYC קפדני בעת ההעלאה, ומאפשרים לך להפוך את חשבונך לפרטי ככל שתרצה, הם מספקים לסוחרים בקביעות מדריכים לגבי כל מיני דברים – כולל אבטחה. גם הם מציעים אימות דו-גורמי בין הגדרות אבטחה אחרות של חשבונות המבטיחים כי המידע האישי שלך והנכסים שלך לעולם אינם נפגעים. 40,000,000 משתמשים רשומים יכולים להעיד על מהימנותם המובטחת על ידי CySEC (רשות ניירות ערך בקפריסין) ו- FSA (רשות השירותים הפיננסיים של סיישל) המסדירים אותם ומעניקים להם רישיון..

פלוס 500

חברה זו בבריטניה מציעה לסוחרים בחירה של מעל 2000 מכשירים פיננסיים. מדובר במשרד המתמחה בתחום CFD- ביטקוין והם הורשו לעשות זאת בזכות רישיון שהוענק על ידי הרגולטור הפיננסי הבריטי (FCA). הם חושפים את כל פרטיהם הכספיים והינם חברה הנסחרת בבורסה בלונדון. ככזה, כל מה שקורה מאחורי הקלעים בפלטפורמה שלהם הוא ידיעה ציבורית, כך שניתן להבטיח ששום דבר לא נעים קורה.

בהתאם לכללי כספי הלקוחות של הרשות להתנהלות פיננסית, כל כספי המשתמשים מוחזקים בנפרד מהפירמות כך שכספיך תמיד מוגנים, ללא קשר למה שקורה למתווך עצמו. הודות לכך, הם השיגו את אחד הדירוגים הגבוהים ביותר על ידי משתמשים הן ב- Google Play והן ב- Apple App Store.

XTB

XTB מציעה ארבעה רישיונות, FCA (בריטניה), CySec (קפריסין), KNF (פולין), IFSC (בליז), ויש לה משרדים ברחבי העולם. זו הערובה הראשונה שלהם לביטחון מכיוון שהם מנוטרים היטב ויש להם גוף פיזי שאליו ניתן לרדוף אחריו. הם גם משתמשים בחיבור SSL מאובטח ויש להם אישור מפורסם מצד מאדס מיקלסון כדי להוסיף עוד אמינות למותג שלהם..

Coinmama

Coinmama הם אחד המתווכים הוותיקים ביותר בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים בעסק והעובדה שהם עמדו במבחן הזמן היא האינדיקציה הראשונה שהם אמינים מכיוון שאלפי משתמשים כבר ניסו ומהימנים עליהם. למרות שהם מציעים אימות מסלול מהיר שלוקח מספר דקות להשלים, זה מבטיח הגנה מפני הונאות ושומר על החשבון שלך בטוח. הם מבטיחים את תקני האבטחה והפרטיות הגבוהים ביותר וזה בדיוק מה שאתה מקבל מהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me