banner
banner

תשלומי הקריפטו קרוב יותר למיינסטרים כ- PayPal נפתח בדלתות

אימוץ מטבעות קריפטוגרפיים בשווקים הפיננסיים המרכזיים הולך ומתגבר. כמה ארגונים מקוונים ומחוצה לה אימצו כעת את הכוח המפריע של שוק הקריפטוגרפים על ידי קבלת ביטקוין, אתריום, אדווה וליטקוין בין היתר כאמצעי תשלום. ברוח ההפרעה, כמה סטארטאפים ביקשו להשיק מטבעות קריפטוגרפיים משלהם.

אפילו בנקים מסורתיים כמו JPMorgan Chase, Goldman Sachs, כמו גם ענקיות טכנולוגיה בראשות פייסבוק החליטו להשיק מטבעות קריפטוגרפיים משלהם. ככאלה, במספר פלטפורמות המקבלות תשלומי קריפטו יש כעת עשרות מטבעות קריפטו המפורטים בפלטפורמות שלהם כאמצעי תשלום מקובלים. זה, על פי מומחי אבטחה פיננסית, יוצר איומי אבטחה פוטנציאליים.

הצורך בארנקי הצפנה

זה עורר צורך שאינו יודע שובע בפתרונות מאובטחים לאחסון והעברת נכסי מטבעות קריפטוגרפיים. ענקיות טכנולוגיה שונות בהובלת פייפאל, אפל, סמסונג וגוגל הצליחו לעצב ארנקים ניידים חסינים בפני שוטים, אותם צרכנים רבים אימצו בתחושת ביטחון ניכרת. עם זאת, המומחיות שלהם אינה מכסה מטבעות קריפטוגרפיים וזה משאיר פער גדול לסטארט-אפים קריפטו משבשים.

זה הביא לעלייה מהירה במספר ארנקי הצפנה שהושקו כאשר כל אחד מהם מעוניין להציע את התכונות הטובות ביותר במחיר סביר מבלי להתפשר על פרוטוקולי אבטחה..

אחד השחקנים הבולטים בפלח משכנע זה בשוק הקריפטו הוא Coin.Space, ארנק קריפטוגרפי מודרני שהוקם על ידי ג’ונתן ספיינגר בשנת 2015. היוצר של הארנק החדשני הזה הוא מומחה טכני עמוק באבטחה, קריפטוגרפיה, ניידות, מחשוב ענן וטכנולוגיות נלוות. הארנק מעוצב עם דגש מיוחד על משקיעים מתחילים של מטבעות קריפטו ואנשים ללא חשבון בנק.

ארנק המטבעות מחפש למלא פער בתעשייה הבנקאית שנוצלה על ידי הופעת פתרונות פיננסיים מבוזרים. בבנקאות מסורתית, אנשים רבים נותרים מחוץ למערכת מכיוון שהם אינם עומדים בדרישות שונות של הלקוח שלך (KYC) שהבנקים המרכזיים הציבו. זה מקשה על הבנק כסף משמעותי במערכת הפיננסית הרגילה.

עם זאת, עם הופעתם של מטבעות קריפטוגרפיים, אנשים יכולים כעת להמיר את מטבעות הפיאט שלהם על ידי השקעה בביטקוין, אדווה או מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים אחרים. לאחר מכן הם יכולים לאחסן נכסים אלה בארנק הצפנה ולראות את הערך גדל, לעיתים, יותר משיעור ההפקדה הממוצע שמציעים הבנקים המסורתיים..

התנגדות היא חסרת תועלת

כמה מוסדות פיננסיים הבחינו בביקוש שאינו יודע שובע לארנקים של מטבעות קריפטו וכעת הם משיקים גרסאות משלהם כדי לנסות לתבוע נתח ממרחב השוק הצומח במהירות. ארה”ב מאסטרקארד ובנק אוף אמריקה הם כמה מהחברות הבולטות שביצעו את הצעד הזה. ביפן הצטרפה גם תור הבנקאות הפיננסית העולמית ראקוטן לתור של משיקים ארנק מטבעות קריפטו.

עם זאת, פייפאל הייתה עד כה החלק החסר במסע לקראת הזרם המרכזי של ארנקי הצפנה. ענקית התשלומים המקוונת מתגאה במאות מיליוני משתמשים מקוונים, מה שהופך אותה לרכב האידיאלי להגברת אימוץ ארנק הקריפטו. כמה אנשים שמבצעים תשלומים מקוונים מעדיפים להשתמש ב- PayPal בגלל חומות האש המקוונות שלה בהשוואה לשימוש בכרטיס אשראי. ככזה, כאשר ענקית התשלומים המקוונת אמרה בחודש שעבר כי היא עובדת על הבאת יכולות מטבעות קריפטו לפלטפורמה שלה, כמה פרסומי תקשורת הציגו סיפורים מול הרעיון כצעד חשוב לקראת הזרמת תשלומי קריפטו למיינסטרים.

החברה הולכת בעקבות ענקית הטכנולוגיה העממית אלפבית בע”מ, שהודיעה גם מוקדם יותר השנה כי ארנק התשלומים שלה בגוגל יתחיל לקבל תשלומי מטבע קריפטוגרפי..

דרך קדימה

לארנקי הקריפטו פוטנציאל עצום בשוק הקריפטו. הם אינם רק תת-קבוצה אלא שחקן מפתח במה שמתגלה כאחד הכוחות המשבשים ביותר של חדשנות מאז תחילת המילניום. ארנקי קריפטו מקושרים בפלטפורמות מקוונות להלוואות קריפטו, פלטפורמות להחלפת מטבעות קריפטו, פלטפורמות מסחר מסוג CFD קריפטו, פלטפורמות העברת כספים בינלאומיות ואפילו מערכות נקודת מכירה (POS).

הם הופכים פופולריים יותר בשוק מכיוון שאנשים בוחרים יותר ויותר להעביר כסף בצורה של מטבעות קריפטו ולא פיאט. הם גם בוחרים להשתמש במערכות תשלום קריפטו בגלל עמלות נמוכות בהשוואה לשירותי העברת כספים מסורתיים. חברות שהתנגדו בתחילה לפיתוי לאמץ קריפטו מתחילות כעת לגלות עניין. חלקם כמו PayPal, ללא ספק הולכים למלא תפקיד מכריע בלקיחת תשלומי המיקרו-סטריפט.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me