banner
banner

חיזוי מחירים של ChainLink לשנת 2021: גידול גבוה יותר ככל שהביקוש לאורקלס עולה

ChainLink – סיכום תחזית

תחזית ChainLink: H1 2021

מחיר: $50 – 60 דולר

מנהלי מחירים: סנטימנט שוק הקריפטו Covid-19, מצב מקלט בטוח, תוכניות גירוי

תחזית ChainLink: שנה אחת

מחיר: 100 דולר – 120 דולר

מניעי מחירים: התאוששות כלכלית, פוסט COVID-19, מצב מקלט בטוח

תחזית ChainLink: 3 שנים

מחיר: 200 דולר – 300 דולר

מניע מחירים: מדיניות מוניטרית מהודקת יותר, מצב מקלט בטוח, התאוששות כלכלית

Chainlink התחילה את החיים לפני שנתיים, בתחילת 2019; והפך לשורי ברגע שהוצג לציבור. בסוף השנה שעברה המחיר עלה מעל ל -4.50 דולר. מרבית הרווחים הללו אבדו לאחר המעקב הדובי שבא בעקבותיו, אך הקונים המשיכו לנסות את ההפוך, והשיגו שיאים גבוהים בכל פעם, ונראה שהם ניצחו בקרב; כאשר LINK / USD עבר מעל 35 $. הממוצעים הנעים עשו עבודה נהדרת במתן תמיכה והעלאת המחיר גבוה יותר, אך הסיבה העיקרית לזינוק היא העובדה שהסוחרים פנו למטבעות קריפטוגרפיים, שפעלו כמקלט בטוח. מאז אמצע 2020. הנסיגה בשבוע האחרון של פברואר, הייתה עדיין קטנה יותר מאשר ברוב הקריפטות והקונים כבר חוזרים לשליטה שוב. 

חוסר הוודאות הכלכלי והפוליטי שהביא וירוס העטרה לכל רחבי העולם, הפך את זה למסוכן לקנות כל דבר בשווקים הפיננסיים, מלבד מטבעות קריפטוגרפיים, שהיו גואה לחלוטין, והקישור אינו יוצא מן הכלל. ChainLink מרוויחה גם מהעובדה שיש לה מונופול ברשת אורקל, כמו את’ריום, והרשת גדלה באופן אקספוננציאלי בשנתיים האחרונות, מכיוון שגם הביקוש לתשלומים ועסקאות דיגיטליות גדל באופן אקספוננציאלי. עם היסודות השוריים לחלוטין והתמונה הטכנית לא מראה סימני נסיגה לאחר הזינוק האחרון, ChainLink חייב לטפס עוד למעלה, עד 50 דולר בתחילה, ואז מעל 100 דולר..    

 

נוֹכְחִי קישור / דולר מחיר: $

שינויים אחרונים במחיר פלדיום

פרק זמן שינוי ($) שינוי %
חודש 1 +10.30 +46.4%
3 חודשים +19.10 +143.6%
6 חודשים +16.10 +98.2%
1 שנה +28.20 +641%
2 שנים +31.50 +3000%

 

גורמים המשפיעים על ChainLink

ChainLink היא רשת צמתים מבוזרת, והיחידה שיש לה מונופול בתחום זה, שנוסדה על ידי סרגיי נזרוב, שעזרה לה למשוך עניין עצום בחודשים האחרונים. יותר מ -415 פרויקטים של הצפנה משתמשים בטכנולוגיית ChainLink בצורה כזו או אחרת. הוא עלה ב 100, לעומת 315, בנובמבר אשתקד, והמספר יגדל עוד יותר. שווי השוק צומח במהירות ועומד כיום על 13.807 מיליארד דולר, מאמצע פברואר 2021.

הרשת מתרגמת נתונים ומידע ממקורות / הזמנות מחוץ לבלוקצ’יין לחוזים חכמים on-blockchain באמצעות אורקלים, והשימוש ברשת גדל במהירות. האלטקוין החדש יחסית, שהוא רק בן שנתיים, הפך לשורי ביותר מאז תחילת 2021, כאשר עלה מ -1 דולר לכמעט 35 דולר. המגמה נותרת שורית במספר גורמים, כגון התחושה החיובית עבור מטבעות קריפטוגרפיים כ שוק המקלט הבטוח החדש, ועבור ChainLink, כספקית רשת אורקל. חוסר היציבות הכלכלית וחוסר הוודאות שומרים על ביקוש גבוה יותר לקריפטוסים, אשר גדל עוד יותר עבור ChainLink, כך שהכל נראה שורי.

תרשים חי של ChainLink

חיזוי מחיר של ChainLink לחמש השנים הבאות

ה- ChainLink היא רשת אורקל מבוזרת שנבנתה על את’ריום, אשר עלתה לאוויר בשעה טובה במאי 2019, לאחר שהירידה הגדולה בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים של שנת 2018 הסתיימה. עם התרחבות החוזים החכמים של DeFi, הביקוש ל- LINK / USD גדל גם הוא, והוא צפוי להמשיך בכך ככל שיכולות ופונקציות האורקל יגדלו. ChainLink מאומצת על ידי חברות שונות, כך שהפעילות ברשת ChainLink גדלה וצוות ChainLink מתכנן להציג כמה התפתחויות חדשות ומעניינות, כמו גם כמה שותפויות חדשות עם אחרים   

פעילות ChainLink גדלה

ChainLink הוא בעצם כמו גשר בין חוזים חכמים שיוצאים מהאוראקלות ויישומים מחוץ לרשת, במטרה להעניק גישה למשאבים מחוץ לרשת, כמו ממשקי API ברשת, הזנות נתונים וכו ‘עם מספר גדל והולך של חסימות שאינן תואמות, ממשקי API ומערכי נתונים, הצורך בתקשורת טובה יותר בין עולמי המימון מחוץ לשרשרת גובר. LINK נמצאת בחוד החנית בפתרון נושא זה באמצעות הצעת רשת אורקל מבוזרת של מפעילי צומת. זה הגדיל את הפעילות ב- ChainLink, מכיוון שנתוני Glassnode מראים עלייה מתמדת במספר הכתובות החדשות שנוצרות, וכתובות פסיביות שהופכות לפעילות. זה מראה שמשקיעים חדשים נכנסים לשוק ChainLink הקריפטו, כאשר המחיר ממשיך לעלות, מה שמניע את המומנטום השורי עוד יותר..

מדד מעניין נוסף שהודגש על ידי סנטימנט מספק גם אינדיקטור נתונים מעניין. זה מראה שימוש הולך וגובר ב- ATH האחרון, שהוקם על רקע תפוצת האסימונים המוגברת. מספר האסימונים הרדומים המסתובבים גדל גם הוא, וכך גם רמת פעילות הכתובות הייחודית שהייתה בת קיימא.

פעילות ההתפתחות של Github ו- Google Trends מציגות גם מגמה שורית בפעילות עבור אסימון LINK בחצי השנה האחרונה, והיא ממשיכה להחמיר את הקצב, מה שמסביר בחלקו את הראלי השורי האחרון ב- LINK / USD, כפעילות ב- LINK- אורקלים מריצים גדל מאוד במערכת הפיננסית DeFi. כן, היא הפכה למערכת עכשיו, והיא עשויה להפוך למערכת העיקרית בקרוב יחסית. דבר נוסף ששמר על המומנטום השורי של ChainLink, על פי נתוני הרשת של Glassnode, הוא היצע האחוזים LINK בחוזים חכמים, שהגיע ל- ATH של 55.950%. עם המדדים האמורים, יש לנו הטיה שורית ב- LINK.  

בקרוב עבור ChainLink

מפתח רשת האורקל המבוזרת, ChainLink, שונה הן מהרשתות המבוזרות והן מהריכוזיות, הודיעה כי היא משתפת פעולה עם מפעיל צומת חשוב הממוקם באיחוד האירופי.  קישור וולקן קיבל מענק על מנת לשלב את ChainLink ברשת SKALE. SKALE הוא “Ethereum” מבוזר באופן מלא “Layer-2 proof-of-stake” (PoS). לדבריהם, SKALE מציע את כל היתרונות של ביזור ומהירות עסקאות, מבלי לפגוע באבטחה בפלטפורמות הבלוקצ’יין.

ChainLink פרסם פוסט בבלוג בנושא זה:

“אנו שמחים לבשר כי Vulcan Link, מפעילת צומת ChainLink מבוססת האיחוד האירופי וחברת פיתוח וייעוץ Web3, נבחרה כמקבלת מענק קהילתי לשילוב ChainLink ברשת SKALE. כרשת אורקל של בלוקצ’ין-אגנוסטית, ChainLink תתמוך ברשת SKALE בכך שתאפשר למפתחים שלהן לבנות יישומי חוזה חכמים מתקדמים יותר, תוך שימוש בנתוני ממשק API ונתוני עולם אמיתיים הנגישים באמצעות ChainLink Oracles. “

ChainLink מעיף את הפרדיגמה של גוגל ושל צוותי פיתוח אחרים שכאלו, שבנו את הפלטפורמות והיישומים על גבי הפרוטוקולים שמפעילים את האינטרנט, ומחדלים את כל הערך. ChainLink לוכד את כל הערך בשכבת הפרוטוקול, בתוך האסימון עצמו, מכיוון שהוא בנוי על פרוטוקול בלוקצ’יין. מלבד זאת, ל- ChainLink אין תחרות אמיתית, שכן העבודה בבניית שטח זה החלה עוד לפני Ethereum, מה שאומר של- ChainLink יש יתרון להיות המוביל הראשון, בדומה לביטקוין ואת’רום עצמו. חלל האורקל נשלט על ידי ChainLink, שיש לו מונופול וירטואלי מוחלט.

ChainLink כאמצעי תשלום והשקעה

הסיבה העיקרית שבגללה הוצגו מטבעות קריפטוגרפיים הייתה שימוש בהם כאמצעי תשלום, והם זכו גם למעמד של השקעת נכסים, מכיוון שהם עובדים גם כיום כמקלט בטוח. שמות עיקריים מאמצים אסימונים של קישור כדי לאפשר תשלומים, כמו Deutsche Telekom AG, שהיא חברת הטלקומוניקציה הגדולה באירופה, מבחינת הכנסות. זה הופך אותם לספקי הנתונים השלישי בגודלם ב- Chainlink, המציעה את שירות האורקלים היחיד שעליו נשען השוק הפיננסי DeFi. כן, דויטשה טלקום סייעה בשקט במידה ניכרת עם התשתית במחסני ה- PoS, והיא החלה למעשה לשמור, להעמיד ולהשיג תגמולי קריפטו, מלבד מתן תמיכה בנתוני DeFi..

כידוע, האורקלים של ChainLink הם מערכת של הזנות נתונים. הם מעבירים את הנתונים לעולם הבלוקצ’יין של חוזים חכמים, שמוציאים את ההסתמכות על כל מקור מרכזי אחד. חברת T-Systems הודיעה כי היא עומדת להפעיל צומת ChainLink באוגוסט 2020, בזמן שעסקאות DeFi התפוצצו, מכיוון שחוסר הוודאות המוגבר הפך את המשקיעים לעבר מטבעות קריפטוגרפיים. היינו עדים לנסיעה מדהימה בתקופה זו, שנמשכת עדיין. לכן, שמות גדולים מאמצים את מערכת הצמתים של ChainLink, ומייסד אורקל, סרגיי נזרוב, אומר כי “זה רק עניין של זמן עד שחברות גדולות אחרות וחברות ארגוניות ילכו בעקבות הדוגמה של דויטשה טלקום.” הוא הוסיף כי “ChainLink מאפשר לצוותי התשתית המובילים כמו T-Systems לייצר רווחים מהתשתיות המופצות שלהם בעולם ובמומחיות אבטחה בכל הרשתות הרבות שכבר משרתות אורקלות של Chainlink.”

 מלבד אימוץ אמצעי לעסקה, ChainLink נחשב גם כנכס השקעה. אחד ממנהלי נכסי הקריפטו הגדולים בעולם, Grayscale, שמנהל כ- 26 מיליארד דולר בניהול נכסים על מגוון מוצרים מגוון, שילב עוד שש נאמנויות, כולל אלה שקשורות ל- ChainLink, שהוקמה לאחרונה על ידי חברת הנאמנות דלוור. חודשים. מייקל סוננשיין, מנכ”ל גרייסקייל השקעות, אומר כי “גווני אפור מחפשים תמיד הזדמנויות להציע מוצרים העונים על דרישות המשקיעים. מדי פעם, אנו מגישים הזמנות, אם כי הגשה אינה אומרת שנביא מוצר לשוק. גווני אפור מודיעים – וימשיכו לעשות זאת – כאשר מוצרים חדשים יהיו זמינים למשקיעים. ” אבל אנו יודעים שחלק מאותם מזומנים יזרמו לקישור, מה שיגרום לו להעריך עוד יותר.

ניתוח טכני – האם ממוצעים נעים ימשיכו לדחוף את LINK / USD למטה?

בתרשים היומי המגמה הייתה שורית עבור LINK / USD, כאשר הממוצעים הנעים דחפו את המחיר בתרשים ה- LINK / USD היומי, וסחטו אותו לראש טווח ביוני 2020. ואז הגיעה הפריצה, ששלחה את זה מטבע קריפטוגרפי זינק ביולי ובאוגוסט, אם כי הקונים ביטלו את זה מתחת ל -20 דולר, והמחיר נסוג נמוך יותר עד השבוע האחרון של ספטמבר, אז הם החליטו לחזור. אבל הטיפוס במהלך אוקטובר ונובמבר נראה חלש בהשוואה לקריפטוסים גדולים אחרים, שגרמו לרווחים מדהימים. המחיר נסוג נמוך יותר, אך הוא עדיין היה שורי, והיה בעלייה גבוהה יותר עד השבוע האחרון של דצמבר, כאשר ה- 200 SMA (סגול) השיג את המחיר ו- ChainLink זינק גבוה יותר והגיע קרוב ל 35 $ עד אמצע פברואר. 20 SMA (אפור) סיפק תמיכה איתנה בחודש האחרון, והעלה את המחיר גבוה יותר.

20 SMA לא הצליחו להדביק בפברואר

בתרשים השבועי, ממוצעים נעים גם הם עשו עבודה נהדרת במתן תמיכה. 100 SMA (ירוק) עשו זאת במרץ אשתקד לאחר התרסקות וירוס הכורון הראשוני, ואז 20 SMA (אפור) ו- 20 SMA נורמלי (סגול) החזיקו כתמיכה לפני הזינוק האחרון. עכשיו הם אפילו לא יכולים להדביק את המחיר. בעבר ראינו שלושה מהפכים לאחר המהלכים השוריים, אך הפעם זה נראה אחרת. 

 הזינוק נמשך ב- ChainLink

קצב קישור חי של ChainLink

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me