banner
banner

חיזוי מחיר של Teos לשנת 2021: המשך התבנית כלפי מעלה

Tezos – סיכום התחזית

תחזית Tezos: H1 2021

מחיר: 5 $ – 6 $

נהגי מחירים: סנטימנט שוק הקריפטו, הערותיו של אילון מאסק על הקריפטות, שדרוג EDO

תחזית Teos: שנה אחת   

מחיר: 10 $ – 15 $

מנהלי מחירים: שדרוגים של Tezos, התאוששות הכלכלה העולמית, Tezos Upgrades

תחזית Tezos: 3 שנים   

מחיר: 50 $ – 100 $

מניע מחירים: סנטימנט שוק הקריפטו, אימוץ DeFi על ידי Tezos, שדרוגים, פוליטיקה גלובלית

 

נראה כי Tezos (XTZ) הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים החלשים ביותר כרגע, לאחר שצבר רק כ -300% מערכו בטווח הנורמלי של 1.80 $ במהלך 6-7 החודשים האחרונים, בעוד שמטבעות דיגיטליים אחרים השיגו עלייה מסיבית. למרות שזה עדיין מרשים עבור Tezos, מכיוון שבתחזית לטווח הארוך האחרון לאלטקוין זה בחודש נובמבר, הקונים עדיין לא נמצאו בשום מקום, למרות ששוק הקריפטו זינק גבוה יותר. אבל סוף סוף זה התחיל להדביק את שאר החבורה, וזינק מעל 5.50 $ עד אמצע פברואר.

עם זאת, כעת היא נסחרת בסכום של פחות מ -2 דולר, מה שמעיד על חולשה בקריפטוגרפי זה. קריפטוסים אחרים החזיקו בעקשנות ברוב הרווחים האחרונים, וחבורה מהם ממשיכה לייצר חדשים, כולל [[ביטקוין]], שנשבר מעל 50,000 דולר ב -15 בפברואר, כאשר אילון מאסק וטסלה העניקו לו יד גדולה. בעוד שטזוס החזיר כבר כמעט 40% מהערך. לטזוס היסטוריה של התהפכות לאחר מהלכים שוריים חזקים, והחזרת רוב הרווחים הקודמים, והנסיגה הנוכחית לא מקדמת שום אמון בקרב הרוכשים, והיא אף עשויה להפחיד אותם. אך אלו זמנים שונים בשוק הקריפטו, שעשויים לשנות את ההרגל עבור Tezos, כך שנראה בשבועות הבאים אם Tezos יחזיק ברווחים שלו או יחזור לאחור, כמו שהיה בהזדמנויות קודמות.       

 

נוֹכְחִי XTZ / USD מחיר: $

 

שינויים אחרונים במחיר טזוס

פרק זמן שינוי ($) שינוי %
חודש 1 +0.37 +9.3%
3 חודשים +1.05 +46.7%
6 חודשים -0.15 -4.4%
1 שנה +0.40 +13.7%
2 שנים +2.70 +450%

גורמים המשפיעים על טזו 

Teos הוא עוד מטבע קריפטוגרפי חדש יחסית, והוא מדורג במקום ה 23 לפי שווי שוק, בסביבות 4.408 מיליארד דולר, וזה דרך ארוכה לעומת 1.550 מיליארד דולר בנובמבר 2020, בזמן התחזית הקודמת שלנו לטווח הארוך. אם כי, כאמור, הערכה זו בשווי השוק קטנה מהעלייה בשווי השוק של קריפטוסים אחרים. Teos התחיל את חייו בשנת 2018, שלא הייתה התקופה הטובה ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים, עם שוק המטבעות הדיגיטליים בעיצומה של התרסקות, לאחר הזינוק בסוף 2017. כתוצאה מכך הוא עקב אחרי הקריפטו הראשי בכמה הראשונים חודשים מחייו, ואיבד יותר מ -90% מערכו עד דצמבר של אותה שנה.

ואז טזוס חזר לחיים בשנת 2019, כאשר השימוש בו גדל ושוק המטבעות הקריפטוגרפיים החל להתעורר מחדש, ובאוגוסט 2020 הוא הגיע ל -4.38 דולר. היא לא נהנתה מהזינוק בשוק המטבעות הדיגיטליים ברבעון הרביעי של שנת 2020, בעוד שביטקוין וקריפטוסים אחרים זינקו גבוה יותר, מה שהעלה שאלות. אבל זה הצטרף לזינוק בקריפטו, החל מינואר ובמיוחד בפברואר השנה, למרות כמה ניסיונות כושלים בעבר. שדרוג ה- Teos החדש, EDO, שיפר את השירות והפיתוח של יישומים, במיוחד אלה הקשורים ל- DeFi, שעזרו להעלות את המחיר במחצית פברואר. אך כאמור לעיל, היא החזירה את מרבית הרווחים הללו, שכן שאר שוק הקריפטו נסוג גם הוא.

תרשים חי של טזוס

חיזוי מחיר של Teos לחמש השנים הבאות

כפי שקורה בכל שאר המטבעות הקריפטוגרפיים כעת, לאחר שהם רכשו מעמד של מקלט בטוח, טזוס מושפע גם מהסנטימנט בשוק הקריפטו. עם זאת, בחודשים האחרונים היא צנחה מאחורי האלטקוינים הגדולים האחרים, שהתנשאו גבוה יותר, בעוד ש- XTZ / USD חזר לאחור בשבוע השלישי של פברואר 2021, ונסחר בסביבות 3.40 דולר לשולי 5.40 דולר. מלבד זאת, היסודות שמאחורי הרשת הם מעט בהירים יותר, מכיוון שטזוס שותף עם בנקים מסוימים באירופה, ומטרתו להפוך לבלוקצ’יין הנבחר של בנק מרכזי באירופה. אבל נצטרך לחכות ולראות איך זה הולך, מכיוון שהתגובה של השווקים לחדשות לא הייתה אופטימית מדי, והיא לא הייתה אופטימית מדי לגבי טזוס באופן כללי.  

האבולוציה של טזוס

פרויקט Tezos החל בשנת 2014, אז ארתור ברייטמן ו קתלין ברייטמן שחרר את נייר ה- Tezos, שנקרא “נייר העמדה”. יחד הם הקימו חברת סטארטאפים בשם Dynamic Ledger Solutions, שנוצרה כדי לכתוב את הקוד שיעמוד בבסיס פרוטוקול Tezos. זה לקח שלוש שנים, עד 2017, כאשר קרן טקסוס גייסה 232 מיליון דולר בגיוס כספים. אחד המשקיעים העיקריים ב- ICO של Teos היה המיליארדר טים דרייפר.

רשת Teos משתמשת במנגנון הוכחה של הימור (POS), אותו אימצה את’ריום לאחרונה, מכיוון שהוא פשוט יותר לשימוש מאשר הוכחת העבודה (PoW), ודורש פחות אנרגיה. רשת Teos היא רשת חוזה ויישומים חכמים מבוזרת. יש לו שכבת ממשל ברשת, על מנת לאפשר שדרוגים יעילים ברשת ולספק קהילת בעלי עניין שקופה. זה מבצע שדרוגים אוטומטיים, שעוברים תהליך הצבעה כדי להתקבל על ידי הקהילה. ממש לאחרונה היא ביצעה את השדרוג האחרון, שמוסבר להלן.    

עדכונים אחרונים לטזוס

בעקבות הסעיף הקודם, רשת Teos מבצעת מעת לעת שדרוגים אוטומטיים, המאפשרת את תיקונה. זה עובר תהליך המתבצע על ידי ביצוע פעולות לבלוקצ’יין המאוחסן, על מנת להגיש הצעות (שינויים בקוד המיועד) ולהצביע על שינויים אלה. אם ההצעות מקבלות מספיק קולות, הן מתקבלות. לאחר מכן הפרוטוקול מעדכן את עצמו בשינויי הקוד החדשים, המשולבים אוטומטית.

הדרך בה פועל פרוטוקול העדכון של Tezos היא שהמשתתפים יכולים להסתבך עם הממשל של הרשת באמצעות תהליך ה”אפייה “, שם הם למעשה מעריצים 8,000 XTZ. זה יוצר תמריץ כלכלי לפעול ביושר. משתתפים אלה מכונים אופים, ומשימתם היא להצביע על הצעות לשינויים בקוד הבלוקצ’יין, בהליך של ארבעה שלבים, שנמשך כ- 23 יום..  

שם השדרוג אישור הבוחר תיאור
אַתוּנָה מאי -19 מגבלת גז מוגברת לבלוק; הוריד את גודל הגליל מ -10,000 ꜩ ל 8,000 ꜩ.
בבל 2.0-2.1 19 באוקטובר גרסה חזקה יותר של (אמי +) אלגוריתם הקונצנזוס של הבלוקצ’יין; זה הקל על פיתוח חוזים חכמים; עידן את תהליך המשלחת.
קרתגו 2.0 מרץ 20 הגדיל את מגבלת הגז לחסימה ותפעול; שפר את הדיוק והחוסן של הנוסחה המשמשת לחישוב אפייה ותמיכה בתגמולים; תוקנו בעיות קטנות שונות.
דלפי 20 בספטמבר עלויות גז משופרות. הפחתת עלויות האחסון בפקטור 4 כדי לשקף שיפורים בשכבת האחסון הבסיסית.
אדו 20 בפברואר שדרוג זה מוסיף שתיל, כרטיסים, “תקופת אימוץ” חדשה לתהליך השדרוג, BLS12-381 כדי לאפשר שמירה על פרטיות חוזים חכמים וכרטיסים להרשאות מקומיות, תיקוני באגים קלים, וכמה שיפורים בביצועים ובצריכת הגז.

אימוץ טזוס

הביקוש לטזוס נותר נמוך עד ינואר 2021, מכיוון שמטבעות DeFi התרחבו יותר, אך, כאמור לעיל, חלו התפתחויות במגזר זה, עם שדרוג ה- EDO, שיהפוך אותו לאטרקטיבי יותר לעסקאות. Teos אומץ או חתם על הסכמי שיתוף פעולה עם מוסדות שונים. בשנה שעברה, בנק דה פראנס הודיע ​​כי בנק ההשקעות הצרפתי סוסייטה ג’נרל כמו גם ארגונים אחרים, יעבדו על פרויקט לקיום התנחלויות בין בנקאיות באירופה, באמצעות מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי, מה שעשוי להפוך את רשת טזוס לפופולרית בצרפת. זה יכול להיות חדשות גדולות אם זה יתממש, למרות שהתגובה הייתה מינימלית, כפי שראינו אז, מה שמרמז על כך שהסוחרים אינם אופטימיים במיוחד לגביו, אם כי עדיין מוקדם לשפוט.   

אחד ממפתחי הנכסים המובילים בבריטניה, אליאנס הודיעה לאחרונה כי היא הולכת לסמל נדל”ן בבריטניה בשווי של 500 מיליון ליש”ט. היא עושה זאת עבור פרויקט האבטחה הדיגיטלית הראשון שלה, ריבר פלאזה במרכז מנצ’סטר, יחד עם tZero ובוטיק הייעוץ לניירות ערך דיגיטלי מגלודון..

ריט BZ, שהוא פרויקט מבוסס ברזיל המגובה על ידי בנק ההשקעות הגדול ביותר באמריקה הלטינית, BTG Pactual, מציע למשקיעים זרים גישה לשוק הנדל”ן ההולך וגדל באמצעות אסימון אבטחה בשם Reit BZ (RBZ). אסימונים של RBZ מגובים בנכסי נדל”ן במצוקה, בעיקר במדינות סאו פאולו וריו דה ז’ניירו. Tezos משמש כבלוקצ’יין המוגדר כברירת מחדל עבור אסימון האבטחה של RBZ.  

ארנק הצפנה המוביל BRD מאפשר הצעה ראשונה בהצעה עם הוספת טזו. אחד הארנקים הבטוחים ביותר של מטבעות קריפטוגרפים, שאמון על ידי כ -7.5 מיליון משתמשים ועם נכסים דיגיטליים בשווי של יותר מ -20 מיליארד דולר בהגנה, הודיע ​​על תמיכה בהימור עם שילוב הבלוקצ’יין של Tezos. Travala.com, שהיא אחת מפלטפורמות ההזמנות הנסיעות העיקריות ידידותיות לקריפטוגרפיים, המגובה על ידי Binance, שותפה לאחרונה גם עם Tezos Commons. זאת במטרה לשלב את ספר החשבונות הצפוני המשנה את עצמו Tezos, המאפשר למשתמשים להזמין יותר מ -3,000,000 מוצרי נסיעות ברחבי העולם, כגון מלונות, טיסות, סיורים ופעילויות ב- Travala.com, עם אסימון Teos המקורי (XTZ)..

ניתוח טכני – מרבית הרווחים אבדו שוב

טזוס היה תנודתי לאורך חייו הקצרים, והוא ממשיך להיות כך לאחר הזינוק האחרון וההיפוך נחלש בעוד כשבוע. אבל זה שורי בטווח הארוך בכל זאת כפי שמראים התרשימים, אם כי כמעט לא שורי כמו שאר האלטקוינים. ראינו כמה עצרות פרועות בטזוס, ואחריהן משיכות דומות למטה. המטבע הדיגיטלי הזה התחיל את חייו בתקופה רעה של מטבעות קריפטוגרפיים, בסוף יוני 2018, כאשר שוק הקריפטו עשה את הירידה הגדולה, לאחר הזינוק האדיר בסוף 2017. זה התחיל בסביבות 4 דולר וטיפס ל -4.38 דולר, אבל ואז הוא החל לדעוך, והוא ירד ל -3.325 דולר עד דצמבר של אותה שנה, שם הוא נשאר במשך כמה חודשים, ויצר כמה פמוטים קטנים של דוג’י, שהם אותות היפוך שוריים לאחר הירידה. המחיר התהפך גבוה יותר בתחילת 2019, ומאז הוא נמצא במגמה שורית.

 טזוס החזיר את מרבית הרווחים בפברואר

20 SMA (אפור) נשבר בינואר 2020, והוא הפך לתמיכה באופן מיידי. זה התקיים בפעם השנייה בחודש מרץ, אז פרץ וירוס העטרה, שגרם לצלילה נמוכה יותר בשוק הקריפטו, בגלל חוסר הוודאות, אך מאוחר יותר התברר שחוסר הוודאות העולמי חיובי למטבעות דיגיטליים, וה- XTZ / USD טיפס ל 4.33 דולר עד אוגוסט. אך טזוס לא עקב אחר שאר השוק בחודשים הבאים, והמחיר התהפך ונפל ל -20 SMA שוב בתרשים החודשי. 20 ה- SMA התקיימו שוב, מה שמרמז כי ממוצע נע זה הוא התמיכה האולטימטיבית ב- Tezos, מה שהופך אותו למקום טוב לקנות מכיוון שהמחיר נסוג שוב למטה, לאחר הקפיצה של אותו ממוצע נע קודם לכן..  

 האם טזוס ייסוג חזרה אל קו המגמה?

בתרשים השבועי אנו רואים כי ה- 50 SMA (צהוב) הפך לתמיכה כאשר המחיר זז מעליו. ממוצע נע זה היה אינדיקטור התמיכה האולטימטיבי עבור Tezos במסגרת זמן זו עד אוקטובר 2020, אז הוא נשבר, אך 100 SMA (ירוק) תפס את מקומו. Teos הקפיץ את הממוצע הנע הזה בסוף דצמבר והתנשא גבוה יותר בפברואר. אך הוא מתהפך ככל שאנו הולכים לקראת סוף החודש, מה שאומר שהדפוס של מהלכים שוריים חזקים, ואחריו היפוך דובי גדול, נמשך. 20 SMA החזיקו בתחילה את הירידה בתרשים השבועי, שעמדה על סביב $ 3, אז בואו נראה אם ​​הירידה תסתיים כעת, או אם היא תמשיך בהמשך לקו המגמה העולה ב- 1.80 $, שם גם 100 SMA עומד כרגע.   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me