banner
banner

Coinmama

Contents

מבוא: מהי CoinMama?

CoinMama היא בורסת מטבעות קריפטוגרפיה המותאמת למתחילי קריפטו. היא מציעה שירותי תיווך בלבד: קנייה ומכירה של עשרה מטבעות קריפטוגרפיים. לא תמצא ארנק, תרשימי פורטפוליו, או כל תכונה מורכבת ב- CoinMama. למרות שהיא מציעה דרך מהירה וקלה לרכישת קריפטו בכרטיס האשראי או החיוב שלך, ל- CoinMama יש גם עמלות נכבדות, ככל הנראה הגבוהות בשוק..

מסך הבית של coinmama.com דף הבית של Coinmama

חשוב על CoinMama כחנות מסחר אלקטרוני לקריפטו ולא הרבה יותר. היתרון העיקרי בשימוש ב- CoinMama טמון בזמינותו ומהירותו העולמית. החסרונות כוללים מחסור בתכונות כגון ארנק ו- בעיות פרטיות.

קנו מטבעות ב- Coinmama

CoinMama: יתרונות וחסרונות

יתרונות:

שלוש ידיים אוחזות זו בזו

ידידותי למתחילים. אם יש חילופי חילופי מטבעות קריפטו שיכולים להשתמש בהם כדי לקנות את המטבע הראשון שלהם, זה CoinMama. הם ייעלו את תהליך הקנייה, הסבירו אותו בפירוט, ו- CoinMama שולח לך מטבעות במהירות.

כדור הארץ עם ביטקוין

קניית קריפטו זמינה ברחבי העולם. בניגוד לבורסות אחרות, CoinMama עוזרת לך לקנות קריפטו ביותר מ -180 מדינות, אפילו עם כרטיס חיוב.

אדם ביוגה עומד עם נורה כראש

מדריכים קלים להבנה. אחת המטרות שמייסדי CoinMama הצליחו להשיג היא לחנך את העולם לגבי הקריפטו. והם מצליחים היטב בעניין זה. תמצא תשובה לכל שאלה שיש לך בבסיס הידע שלהם.

יד מחזיקה שלושה אנשים

צוות תמיכה מועיל. בעוד של- CoinMama אין תמיכת לקוחות צ’אט או טלפון טלפוני, תמיכת הדוא”ל שלהם למשתמשים מאומתים היא מהירה ואמינה.

חסרונות:

סמל תרשים

עמלות גבוהות. העמלות המשולבות של CoinMama על קניית קריפטו באמצעות כרטיס אשראי הן 10.9%. שימוש בהעברה בנקאית אכן מוריד את העמלות ל -5%.

יד לוחצת על כפתור

פַּשְׁטוּת. משתמשי קריפטו מתקדמים יגלו במהירות כי CoinMama מציע מעט תמורת עמלות גבוהות.

שלט ביטקוין ומכירה

מכירת קריפטוגרפיה מוגבלת לביטקוין ללקוחות ב -37 מדינות SEPA באירופה.

יתרונות

 • ידידותי למתחילים
 • קניית קריפטו זמינה ברחבי העולם
 • מדריכים קלים להבנה
 • צוות תמיכה מועיל

חסרונות

 • עמלות גבוהות
 • אין תכונות מסחר מתקדמות
 • אירופאים רבים יכולים למכור רק ביטקוין

יתרונות

חסרונות

 • ידידותי למתחילים
 • עמלות גבוהות
 • קניית קריפטו זמינה ברחבי העולם
 • אין תכונות מסחר מתקדמות
 • מדריכים קלים להבנה
 • אירופאים רבים יכולים למכור רק ביטקוין
 • צוות תמיכה מועיל

מה חושבים המשתמשים על Coinmama

עם ציון Trustpilot 4.5 CoinMama היא חביבת הלקוחות.

אדם שכותב על הלוח

מה שמשתמשים משבחים:

 • אפשרויות תשלום נהדרות
 • אמינות
 • עסקאות מהירות וקלות
 • צוות תמיכה מדהים (צעקו לאיבן – אחד מגיבורי האושר של CoinMama)

איזה משתמש לא אוהב:

 • תהליך אימות קפדני
 • עמלות גבוהות יותר
 • מדינות מסוימות מורשות לקנות ולא למכור

בסך הכל, למרות העמלות הגבוהות, אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו – מקום מגיב, מהיר, ראוי לשבירה לקנות ולמכור קריפטו עם צוות תמיכה שדואג לך ומקשיב לך.

הרקע של CoinMama

CoinMama נוסדה בשנת 2013 בישראל. נכון לאחרונה, CoinMama פועלת בסלובקיה. CoinMama מצהירה שהיא משרתת כיום מעל 1,900,000 משתמשים ב 188 מדינות. הם מספקים דרך מהירה ל קנו ביטקוין עם כרטיס אשראי / חיוב, או עם חשבון הבנק שלך. אתה יכול גם לקנות מטבעות קריפטוגרפיים נוספים, כולל ETH, XRP ו- LTC.

האם CoinMama בטוח?

איכסון עם איור ארנק הטלפון

Coinmama לא מספק לך ארנק לכל מטבע קריפטוגרפי. הוא לא אוגר או משקיע כספי לקוחות. בדרך זו CoinMama מגנה על עצמה מפני היותה מרכז התקפה. המשמעות היא גם כי באחריותך לאבטח את הארנק המתארח בעצמך.

טבלת השוואה

טבלה זו משווה את Coinmama לבורסות פופולריות אחרות.

השוואה

לוגו של Etoro

אטורו

 • התחל לסחור מהר; גבולות גבוהים
 • דרך קלה למצטרפים חדשים לקבל ביטקוין
 • ההון שלך נמצא בסיכון

קנה עכשיו

אנו לא מקדמים, מאשרים או מרוויחים עמלות ממסחר בניירות ערך מכל סוג שהוא, כולל CFD, אולם, eToro דורש כי אנו מספקים לך את ההיתר הבא: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בשל למינוף. 62% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

לוגו Coinmama

Coinmama

 • עובד כמעט בכל המדינות
 • המגבלות הגבוהות ביותר לרכישת ביטקוינים באמצעות כרטיס אשראי
 • מתווך אמין ואמין

קנה עכשיו לוגו של קראקן

קראקן

 • נזילות גדולה ועמלות נמוכות
 • תומך ברוב המדינות
 • חילופי אמון, החלו בשנת 2011

קנה עכשיו

שירותי CoinMama

תכנית שותפים

גרף מידע על תוכנית השותפים

CoinMama מציעה תוכנית שותפים פתוחה. תוכל למצוא אותו בכרטיסייה “כלי שיווק” בחשבונך. אתה יכול להרוויח 15% מהעמלה של CoinMama על כל רכישות ההפניה שלך. אין מגבלות לכמה אנשים אתה יכול להפנות ל- CoinMama. אבל יש מלכוד. אתה יכול לפדות רק לאחר 3 הזמנות מוצלחות שביצעו לפחות 3 אנשים שונים שהפנית.

תוכנית נאמנות של Coinmama בעמלות מופחתות

מתנות ושקיות קניות ליד כרטיס נאמנות

עמלות גבוהות הן חסרון מרכזי בשימוש ב- CoinMama. בתגובה, הם הציגו את נאמנות Coinmama בשנת 2019 כדי להציע שלוש רמות של חיסכון בתשלום. רמות הנאמנות של Coinmama הן:

קריפטו סקרן. מדובר במשתמשי Coinmama חדשים שמשלמים את העמלה המלאה (10.9%).

חובבי הקריפטו. השגת ושמירה על רמת נאמנות של נלהבים דורשת רכישה מצטברת של 5,000 דולר על פני 90 יום מתגלגל. התלהבות חוסכת לך 12.5% ​​בעמלות CoinMama. בנוסף, אתה נהנה מזמני תגובה מהירים יותר של תמיכת הלקוחות.

מאמינים בקריפטו. כדי להשיג ולשמור על מעמד המאמינים אתה זקוק לסכום רכישה מצטבר של 18,000 דולר על פני 90 יום מתגלגל. הוצאה של 50,000 דולר ומעלה גם מקנה לך רמה זו. המאמינים חוסכים 25% מדמי CoinMama ומקבלים תמיכת לקוחות VIP.

אינפוגרף רמות נאמנות של Coinmama

חיסכון הנאמנות מופיע כבונוס הצפנה בעת ביצוע הצ’ק-אאוט.

קופונים

איור קופון הנחה

לאחר ההרשמה הבחנתי מיד בקישור קופונים בפרופיל שלי. לא נרשמו מבצעים פעילים בעת שנרשמתי, אך גוגל מהיר נתן לי קוד לרכישה של 5% הנחה על הרכישה הראשונה. עם זאת, לא היה שום שדה להזין את הקופון כך שהוא לא עובד או פשוט לחץ על פיתיון.

שיטות תשלום ואגרות נתמכות

אתה יכול לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ב- CoinMama בכל כרטיס מאסטרקארד או אשרת חיוב או אשראי. אתה יכול גם להשתמש בהעברה בנקאית רגילה לרכישת קריפטו. CoinMama אינה מקבלת אמריקן אקספרס, Discover Card או Paypal.

צילום מסך של אמצעי תשלום של Coinmamas מָקוֹר – Coinmama

שיטת ההעברה הבנקאית זמינה באמצעות העברת SEPA באירופה והעברת SWIFT בכל מקום אחר. אם לא אכפת לך לחכות, CoinMama מקבל הזמנות העברה בנקאיות של עד 12,000 דולר ליום עסקים.

אגרות CoinMama

יישום נייד עם קונספט העברת כסף

המחירים הרשומים ב- CoinMama נשענים על ממוצע TradeBlock XBX + 2%. בנוסף לכך יש עמלת עמלה של CoinMama (3.90%) על עסקאות קנייה ועמלה של 0.9% על עסקאות מכירה.

עסקאות כרטיסים בשיעור הצפנה נעול ומסירה מיידית, כרוכות בתשלום נוסף של 5.00% מומנטום.

בסך הכל, כל העמלות מסתכמות ב עמלה של 10.9% ברכישת כרטיסים.

הזמנות בהעברה בנקאית (SWIFT, SEPA ותשלומים מהירים יותר) אינן כרוכות בתשלום מומנטום, ואינן כרוכות בתשלום נוסף אם הרכישה שלך עולה על 1,000 דולר..

בעוד CoinMama נותן קוד סוחר למנפיק הכרטיס בעת תביעת התשלומים שלך, הם מחליטים אם להחיל עמלת מקדמה. CoinMama ממליץ לך ליצור קשר עם הבנק שלך ולערער על עמלה זו.

אם אתה משתמש בחשבון שאינו מטבעות הנתמכים כברירת מחדל, אתה יכול להתמודד עם עמלת שער החליפין למטבע המקומי שלך וממנו.

תמונת מסך של מדור דמי coinmama.com מָקוֹר – Coinmama

אין הזמנות העברה בנקאית (SWIFT, SEPA ותשלומים מהירים יותר – בריטניה). אם אתה גר מחוץ לאירופה או לבריטניה, אתה יכול לקנות קריפטו דרך א העברה בנקאית של SWIFT. בהזמנות מעל 1000 דולר אין דמי עיבוד נוספים. זכור כאן כי הזמנות העברה בנקאית מתחת ל -1,000 דולר גובות דמי עיבוד של 20 ליש”ט. הבנק שלך עשוי גם לגבות עמלה נוספת, הפעם בגין התחלת ההעברה.

מדינות נתמכות

מפת העולם

Coinmama תומך בכל המדינות, המדינות והשטחים שלא מופיעים בהמשך. אם אינך רואה את מדינת מולדתך או מדינתך בטבלה שלהלן, אתה זכאי לקנות ולמכור ב- Coinmama.

אזורים מוגבלים

מדינות מוגבלות קובה קרים איראן ישראל לבנון צפון קוריאה שטחים פלסטיניים דרום סודן סודאן סוריה
מדינות ארה”ב הוסבו מחדש פלורידה הוואי ניו מקסיקו אורגון ורמונט הוואי
שטחים אמריקאים מוגבלים סמואה האמריקאית גואם איי מריאנה הצפוניים פורטו ריקו איים הבתולים הקטנים בארה”ב

מטבעות נתמכים על CoinMama:

צנצנות עם מטבעות ומטבעות קריפטו

 1. ביטקוין (BTC)
 2. מזומן ביטקוין (BCH)
 3. אתריום (ETH)
 4. Ethereum Classic (ETC)
 5. קרדנו ADA
 6. ליטקוין (LTC)
 7. Qtum (QTUM)
 8. אדווה (XRP)
 9. Teos (XTZ)
 10. Eos (EOS)

מגבלות ונזילות

תפיסת ניתוח שוק המניות

מגבלות העסקה של Coinmama מגבלות מתגלגלות. פירוש הדבר שהם חלים על כל תקופה נתונה של 24 שעות או 30 יום. מגבלות העסקה מתאפסות על בסיס ההוצאות שלך ולא על פי הראשון בחודש. תוכל לבדוק את המגבלות שלך על ידי כניסה לחשבונך ובחירת “מגבלות”.

מגבלות CoinMama סופרות את כל העסקאות שלך – הן קנייה והן מכירה – יחד.

רמה 1 (מגבלת עסקת חשבון: $ 15,000 דולר) יומי: כרטיס (קנה בלבד): 5,000 $ / 5 הזמנות העברה בנקאית (קנייה & למכור): 12,000 $ יַרחוֹן: כרטיס (קנייה בלבד): 15,000 $ / 20 הזמנות מגבלת העברה בנקאית (קנייה & למכור): 15,000 $ / 50 הזמנות
רמה 2 (מגבלת עסקת חשבון: $ 50,000 דולר) יומי: כרטיס (קנה בלבד): 5 הזמנות / 5,000 $ העברה בנקאית (קנייה & למכור): 10 הזמנות / 30,000 $ יַרחוֹן: כרטיס (קנה בלבד): 30 הזמנות / $ 30,000 העברה בנקאית (קנייה &למכור): 50 הזמנות / 50,000 $
רמה 3 (מגבלת עסקת חשבון: $ 1,000,000 דולר) יומי: כרטיס (קנייה בלבד): 5 הזמנות / 7,500 דולר מגבלת העברה בנקאית (קנייה & למכור): 10 הזמנות / 30,000 $ יַרחוֹן: כרטיס (קנה בלבד): 30 הזמנות / 40,000 $ העברה בנקאית (קנייה &למכור): 50 הזמנות / 100,000 $

כדי לעלות לרמות 2 & 3, תחילה עליך להוציא 7,500 דולר או שווה ערך בקריפטו עם CoinMama. יהיה עליך גם לבצע אימות נוסף על ידי מתן:

 • תעודה מזהה תקפה נוספת שהונפקה על ידי הממשלה
 • חשבון שירות או
 • הצהרת בנק מששת החודשים האחרונים

אתה מעלה מסמכים אלה באמצעות טופס האימות בחשבון CoinMama שלך.

טקסט VIP עם כתר

דרגה 4 שמורה לרוכשי כרטיסים גבוהים. אם אתה אחד מהם, צור קשר עם CoinMama בכתובת [email protected]. הם ילוו אותך בדרישות האימות וה- KYC הדרושות.

ממשק משתמש

באותו זמן, ל- CoinMama יש רק ממשק אינטרנט. אין אפליקציית CoinMama, כך שתצטרך להשתמש בדפדפן נייד בטלפון שלך כדי לגשת לאתר.

טלפון נייד עם טקסט 'ללא יישום Coinmama' על המסך

האפשרויות החשובות ביותר שאתה צריך – קנה, מכר & חשבון – הם בולטים. אין הרבה יותר מה שמטריד את התצוגה הזו. תזדקק לתוספת אפליקציית ארנק במחשב שלך כדי להשתמש באתר.

זמן הפקדה

ב- CoinMama אין פיקדונות ישירים או חשבונות אשראי / בנק צמודים. אתה רוכש מטבעות ישירות מ- CoinMama. דבר אחד שיש לזכור הוא שיש לך 30 דקות לפני שתבצע הזמנה ותאשר את כתובת הארנק שלך. אחרת, ההזמנה שלך מבוטלת.

השוואה

לוגו של Etoro

אטורו

 • התחל לסחור מהר; גבולות גבוהים
 • דרך קלה למצטרפים חדשים לקבל ביטקוין
 • ההון שלך נמצא בסיכון

קנה עכשיו

אנו לא מקדמים, מאשרים או מרוויחים עמלות ממסחר בניירות ערך מכל סוג שהוא, כולל CFD, אולם, eToro דורשת ממך לספק לך את ההיתר הבא: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בשל למינוף. 62% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

לוגו Coinmama

Coinmama

 • עובד כמעט בכל המדינות
 • המגבלות הגבוהות ביותר לרכישת ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי
 • מתווך אמין ואמין

קנה עכשיו לוגו של קראקן

קראקן

 • נזילות גדולה ועמלות נמוכות
 • תומך ברוב המדינות
 • חילופי אמון, החלו בשנת 2011

קנה עכשיו

כמה מהר CoinMama שולח את המטבעות שלך?

אורות מהירות

באמצעות כרטיס:

 • ברגע שתאשר את כתובת הארנק המקבלת שלך, המטבעות שלך יגיעו תוך 10-20 דקות.

באמצעות העברה בנקאית:

 • אֵירוֹפָּה. העברות בנקאיות של SEPA נמשכות כ- 24 שעות. אם התשלום שלך לא יגיע ל- CoinMama תוך שבעה ימים, הוא יפוג והמטבעות לא יישלחו.
 • שאר העולם. העברות בנקאיות של SWIFT נמשכות 2-3 ימי עסקים.

שירות לקוחות

אדם שמדבר עם צ'אט בוט

ל- CoinMama אין צ’אט חי או תמיכה טלפונית. יש רק צ’אט בוט & תמיכת דוא”ל.

תמיכה באימות חשבונות פועלת 24/7, בעוד שתוכל להשיג:

 • שירות לקוחות: ימים א’-ה ‘9: 00-18: 00 GMT + 3
 • פניות עסקיות: ראשון-חמישי 9: 00-18: 00 GMT + 3

בִּטָחוֹן

צילום מסך בטוויטר

ב -15 בפברואר 2019 רשימה של 450,000 מיילים וסיסמאות חשיפה של משתמשי CoinMama שנרשמו עד 5 באוגוסט 2017 פורסמו ברישום אינטרנט כהה.

אף על פי שאיש לא יכול היה לגנוב את המטבע הקריפטוגרפי של המשתמשים, חשיפת הנתונים האישיים הייתה בלתי נמנעת. CoinMama, באותו זמן, הניע את המשתמשים שלהם לשנות סיסמאות, 2FA או אמצעי אבטחה דומה עדיין יש להציג.

פְּרָטִיוּת

מושג אחסון נתונים

CoinMama אינה מחזיקה נתוני לקוחות בשרתי החליפין, אך זה לבד אינו מבטיח את פרטיותכם. מאז CoinMama מורשה על ידי FinCEN ו- IMPA, יש לו נהלי Know Your Customer (KYC) והלבנת הון (AML). אינך יכול לסחור בשום סכום ערך ללא מסירת הנתונים האישיים שלך, i. מאמת את חשבונך.

לוח עם רמה אחת

דרושה KYC רמה 1 כדי להתחיל לקנות או למכור קריפטו. כפי שתראה עוד רגע, תצטרך לספק דוא”ל, שם מלא, תאריך לידה, מספר טלפון, מדינה, כתובת, תעודת זהות / רישיון נהיגה / דרכון ותמונת סלפי עם תעודת זהות.

לוח עם רמות שתיים ושלוש

רמות KYC 2 & דרושים 3 למגבלות הוצאה גבוהות יותר. במקרים אלה תצטרך להגיש תעודה מזהה תקפה נוספת, הוכחת מגורים ואישור מקור הכספים.

האם Coinmama תמחק את הנתונים האישיים שלך אם תבקש זאת?

הדרכה של CoinMama: כיצד לקנות ביטקוין ב- CoinMama

צור אינפוגרפיקה של חשבון מטבעות

צור חשבון

שלב 1: הירשם

הירשם ב- CoinMama

שלב 2: אשר את כתובת הדוא”ל שלך

לחץ על קישור האישור

אימות חשבון

אימות המשתמש בימינו לוקח מספר שעות. במהלך חציית הביטקוין של מאי נדרשו פחות מ 24 שעות לאמת את חשבוני.

שלב 3: הזן את המידע האישי שלך

אמת פרטים אישיים ב- CoinMama

שלב 4: העלה את המסמכים שלך

אימות CoinMama, העלה את המסמכים שלך

שלב 5: המתן לאימות

מחכה לאישור

שלב 6: מוכן לחנות!

קבלת פנים לאחר אימות

חשבון מימון & משיכת כספים

ב- CoinMama אתה מוסיף את אמצעי התשלום שלך בכל פעם שאתה קונה או מוכר. אין אפשרות לממן את חשבונך באמצעות מטבע קריפטוגרפי.

סכום העסקה המינימלי להזמנות לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים ב- CoinMama הוא 50 דולר. למכירת מטבע קריפטוגרפי, הסכום הקטן ביותר שתוכלו למכור הוא ה- BTC או שווי קריפטו אחר בסך 50 דולר.

קונה מטבעות על Coinmama

שלב 1: בחר ערך מוגדר מראש, או הזן סכום מותאם אישית

קנו קריפטו ב- CoinMama

שלב 2: הזן את כתובת הארנק שלך

הזן את כתובת הארנק שלך

שלב 3: בחר את אמצעי התשלום שלך

בחר אמצעי תשלום

שלב 4: קנה באמצעות כרטיס בנק או העברה בנקאית

קנה עם כרטיס

שלב 4 א: קבל תוסף SEPA

תוסף SEPA

שלב 4 א: הוראות העברה בנקאית של SEPA

הוראות SEPA

שלב 4b: אשר את כתובת הארנק שלך

אשר את הארנק שלך

מכירת מטבעות ב- CoinMama

שלב 1: בחר את הסכום למכור

למכור ביטקוין

שלב 2: בחר את שיטת התשלום שלך

בחר בשיטת תשלום

שלב 3: הזן את פרטי הבנק שלך

הזן את פרטי הבנק שלך (SWIFT)

הונאות CoinMama נפוצות להימנע

סַרְסוּר & הונאות ניהול חשבונות

קופץ להזדמנות לכל החיים

התרחיש האופייני כולל מתווך שמעולם לא היית בקשר איתו מגיע אליך עם “הזדמנות לכל החיים”. כמו כן, “הברוקרים” הללו מגיעים אליכם ומזכירים תשואה מובטחת של ההשקעה, או דורשים ממך לשלוח כספים למשוך את הרווחים שלך. CoinMama אינה מציעה שירות מסוג זה, כך שתוכלו לזהות את ההונאה אם ​​מישהו מציג את עצמו כ”מתווך CoinMama “.

CoinMama “הסוכן” יוצר איתך קשר

מאה אחוז קופץ לעסקים אמיתיים

קשורה באופן הדוק לסוג ההונאה הקודם, מישהו יוצר איתך קשר והתחזה ל”סוכן CoinMama “. CoinMama לא עושה תמיכה טלפונית, שיווק טלפוני או מכירות ישירות. אם מישהו שייצג את CoinMama פנה אליך בדרך זו, צור קשר עם CoinMama באמצעות הדוא”ל הרשמי, או הרשתות החברתיות.

הונאות סוחרים

קופץ בתשלום נכשל

ראשית, שלח תמיד את רכישות CoinMama שלך לארנק שלך, ולא לארנק של כל סוחר. הונאת סוחרים מתרחשת כאשר אתה משתמש בקריפטו כדי לקנות משהו מחנות מקוונת. במקרים של תרמית, הסוחר המזויף טוען שהם לא קיבלו תשלום. זה ניתן להפריך בקלות על ידי אישור Blockchain. כמו כן, תוכל להשתמש בכל חוקר בלוקצ’יין כדי לראות את עסקאות הארנק של הסוחר על ידי הזנת כתובת הארנק שלו.

הונאות אחרות

חלונות קופצים אחרים

חלק מההונאות משתרעות על פני CoinMama. אבל אם מישהו מגלה שיש לך חשבון CoinMama, הוא עשוי לחשוב עליך כטרף להונאה מהירה. תמיכה טכנית מזויפת הדורשת גישה ישירה למכשיר שלך יכולה לקבל כל מידע שאחסנת. הונאות היכרויות פשוטות יותר. האדם הנחמד בצד השני מבקש ממך לשלוח לו / לה את סימן האהבה הקטן בדמות BTC.

השוואה עם בורסות אחרות

CoinMama לעומת Binance

Coinmama לעומת Binance

בינאנס מיד מבקש ממך להפעיל אימות דו-גורמי. ניתן גם להגיש בקשת קנייה ב- Binance ללא אימות KYC קודם. בניגוד ל- CoinMama, Binance מציע לך לקנות מטבעות ממוכרים מקומיים ובאמצעות תשלום של צד שלישי (סימפלקס, Koinal …) לצד רכישות אשראי בנקאי. הן CoinMama והן Binance זמינים ברחבי העולם.

CoinMama לעומת CoinBase

Coinmama לעומת Coinbase

CoinMama מכסה הרבה יותר מדינות עולם מאשר CoinBase. למרות ש- CoinBase מציע תכונות מתקדמות יותר ודרכים להרוויח מטבעות בחינם, אלה שווים מעט אם אינך מצליח לגשת אליהם מארץ מגוריך..

CoinMama לעומת חותמת ביט

Coinmama לעומת Bitstamp

CoinMama ו- Bitstamp דורשים שתעבור את תהליך KYC לפני שתוכל לסחור. תהליך האימות זהה לזה של CoinMama. יתרון שיש ל- Bitstamp על פני CoinMama הוא נוכחות 2FA. עם זאת, דמי חותמת הסיביות של 5% נוסף על דמי המומנטום הופכים אותם לכמעט שווים מבחינת יקרות.

סיכום

בסך הכל, CoinMama היא דרך מאובטחת ומהירה לקנות קריפטו. התעריפים שלהם הם הגבוהים ביותר בשוק, לא משנה אם אתה משתמש בכרטיס בנק או בהעברה בנקאית. בצד החיובי, אתה יכול להחזיק את המטבעות בארנק תוך מספר דקות.

קנו מטבעות ב- Coinmama

פְּסַק דִין:

דירוג: 6.0 מתוך 10.

פסק דין סופי

הדירוג שלנו

6.0

בקר באתר

שאלות נפוצות

האם CoinMama FDIC מבוטח?

לא. מוצרי השקעה שאינם פיקדונות, כגון CoinMama אינם מבוטחים על ידי FDIC.

כיצד אוכל להוציא את כספי מ- CoinMama?

אתה בכלל לא יכול לשמור את ה- crpto שלך ב- CoinMama. הם לא מציעים שום סוג של ארנקים או שירותי פורטפוליו, אז אתה לא צריך לדאוג להוציא את הכסף שלך מ- Coinmama. עבור פיאט, אתה רק צריך להגיש בקשת משיכה ולמסור להם את פרטי הבנק שלך.

כמה זמן לוקח לסגת מהחלפה הזו?

ברגע ש- CoinMama מאשר את התשלום שלך, ואתה מאשר את כתובת הארנק שלך, המטבעות נשלחים לארנק שלך תוך 10 דקות. תוכל לראות אותם ברגע שהעסקה תאושר ב- Blockchain. בדרך כלל זה קורה תוך מספר דקות, אך יכול לקחת זמן רב יותר כאשר ה- Blockchain תפוס.

האם עלי לשמור את המטבעות שלי ב- CoinMama?

אתה לא יכול לשמור את המטבעות שלך ב- CoinMama. במקום זאת, אתה זקוק לארנק אירוח עצמי שתומך בקריפטו שרכשת. Coinmama אפילו לא תאפשר לך לסיים את הרכישה עד שתספק להם כתובת ארנק שתשלח אליה את המטבעות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me