banner
banner

ראיון בלעדי עם ג’ק ג’ה, מנכ”ל סייברווין [CVT]

ג’ק ג ‘מנכ”ל CyberVein מנהל כללי ב- CyberVein שם אנו עובדים על יצירת מאגרי מידע מחוברים המשתרעים על פני העולם. מייסד ההפעלה הביתית החכמה על ידי מאיץ החומרה של HAX בשנת 2016 ובוגרי התואר השני של האימפריאל קולג ‘בלונדון. השקיעו זמן רב בנסיעות לכנסים והסבירו את היתרונות של DAG על פני בלוקצ’יין וכיצד היא פועלת ברשת CyberVein, כך שתמיד תהיה אפשרות להזדמנויות דיון בריא ופתוח על הטכנולוגיה. https://cdn.coingape.com/wp-content/uploads/2020/05/01143934/jack_ge.png

בראיון בלעדי עם ג’ק ג’י, המנכ”ל של סייברווין, אנו דנים בפיתוח, תכנון, טוקנוטיקה קריפטו, ויתרונות השימוש ברשת לניהול יעיל של מסדי נתונים. אנו דנים גם בנושאים חדשים כמו הוכחת תרומה, עתיד פרויקט הסייברווין & הרבה יותר. אז בואו נתחיל.

שאלה 1. האם תוכל להציג בקצרה את CyberVein לקוראים שלנו וכיצד אתה תורם למערכת האקולוגית של הצפנה?

Cybervein מומנה על ידי CV Technology, ארגון ללא מטרות רווח שהוקם בסינגפור בשנת 2017.

אנחנו לא בדיוק פרויקט בלוקצ’יין אחד, או לומר כך פרויקט רשת ציבורית. אנחנו פיתרון ביג דאטה שמורכב משלושה מוצרים נפרדים הממוקדים לבעיות בתעשיית הביג דאטה,

  • מסד נתונים מבוזר של PISR לניהול נתונים
  • שרשרת אחסון DAG לאבטחה המתמקדת באחסון ובגיבוי
  • פלטפורמת למידה מאוחדת למונטיזציה של נתונים

אנחנו למעשה שונים לגמרי מטבעות קריפטוגרפיים, שמניעים ביצועים, מדרגיות, אבטחה או ביזור. אנו מעדיפים להתמקד ביישומים בעולם האמיתי בגלל,

אינך יכול לחסל את הגורם האנושי מהמשוואה, אנו מתמקדים בשורשים של אי-משתנות ועמידה בטכנולוגיות הנוכחיות שהם – נתונים.

שאלה 2. האם תוכל לתדרך את הקוראים על התכנון האדריכלי וכיצד הוא טוב יותר מפלטפורמות ניהול אחרות של DB?

הסיבה שאנו בונים פלטפורמת ביג דאטה המורכבת משלושה מוצרים היא שהדאגה הולכת וגוברת בנוגע לפרטיות נתונים, אבטחה ומונטיזציה. למעשה היה לנו אירוע בסין, לפני כמה חודשים שבו מתכנת מחק רק כמה שורות קוד והם הפסידו נתונים של מיליוני דולרים. ואגב, לא עלינו על זה, גוגל העלתה את הרעיון המקורי.

זה רק בעצם בסיס נתונים מאובטח יותר, כאשר אחסון פרטי מתפתח כל הזמן מ- Federated Learning וגיבוי ברשת DAG. למידה מאוחדת מספקת סביבה בטוחה ותואמת למונטיזציה של נתונים. שינוי זרימת העבודה של למידת מכונה מכיוון שאיסוף נתונים מרכזי מביא הרבה בעיות.

יש לנו את מסד הנתונים המבוזר של PISR שמבטיח שכל הנתונים קובעים את כל הפעולות המתאימות במיוחד לעסקים עצמם. רשת DAG מספקת גיבוי על בלוקצ’יין ציבורי.

מצב מסד הנתונים נרשם בקונסורציום, אך הגיבוי מאוחסן ברשת DAG והוא מושמר.

הוא מופץ וזרימת העבודה שונה. אבל, בלמידה מאוחדת, יש לנו מודלים שהוכשרו בפועל בטרמינל המקומי שלך. 

הבלוקצ’יין שלנו אינו ביצועים מהשורה הראשונה מכיוון ששרתים מרכזיים משמשים לאחסון ראשי. עם זאת, על ידי התפשרות על כך, שיפרנו את האבטחה וההרחבה. יתר על כן, המודל שלנו מציע פתרון מלא לעסקים קיימים.  

שאלה 3. האם תוכל לספר לנו עוד על מנגנון העבודה של Cybervein? כיצד עובדת הוכחת תרומה?

ג’ק ג’ה – הוכחת תרומה דומה להוכחת אחסון. יתר על כן, אחסון ה- DAG הציבורי הוא אופציונלי. מסד הנתונים ממוקם בואו נניח שרת החברה עצמו, אך מה שמצורף אליו תוכלו לבחור להשתמש ברשת DAG. מסד הנתונים ישתקף ויגובה ברשת DAG.

אם הייתי הופך לתורם, הייתי מתוגמל על כך. ועל כל נתונים שמוציאים ללימוד מאוחד, אשכרה גם על כך.

ברשת שלנו מדובר רק על 1 ו 0 וקבצים מגורדים. זה מבטל את עקב אכילס מבחינה ביטחונית על ידי הסרת התמריץ להתקפות. 

ש 5. ל- Cybervein יש שימוש במקרה גם במחקר ברפואה. איך זה יכול לתרום למצב כפי שיש לנו כרגע?

ג’ק ג’ה – בתעשייה הרפואית הצלחנו לבדוק את שלושת המוצרים לחלוטין כפלטפורמת ביג דאטה. לא פיתחנו את Cybervein לבד. הייתה לנו מעבדה עם אוניברסיטת ג’ג’יאנג בסין בה פיתחנו את קוד המקור. 

אחד הדברים הראשונים שבדקנו היה עם המכון הרפואי באוניברסיטה לביצוע בדיקת נתונים גדולים. זה בעצם כמו לאסוף את כל הנתונים יחד בלי בעיות התלונות שלהם. בואו נגיד למגפה זו, נתקלנו בבעיות רבות. יש לנו מערכת קוד QR זו, שבה אנשים מעיר אחת יכולים לסרוק את הקוד ולהוכיח שהם בטוחים בעיר. נסעתי לעיר אחרת והייתי צריך לעשות 14 יום של הסגר. מאגרי מידע מתיישבים זה עם זה.

בעיקרון, הקריבנו מעט את הביצועים כדי להרוויח אבטחה ומדרגיות.

שאלה 6. שמנו לב כי CVT הוא בין המטבעות המניבים ביותר בשנת 2020 עד כה. איך אתה משקף את זה? מה לדעתך התאים לך השנה?

בעיקר, אני חושב כי ה- R&מעבדת D סיימה את המאגר המבוזר. עשינו הסכמה של PoC וסיימנו את ניהול הנתונים לצורך למידה מאוחדת. יש לנו את הבלוקצ’יין שמתנהג כמו מכונת זמן המאחסנת את מצבי הנתונים והפעולות של בסיס הנתונים. 

יש לנו גם את תמיכת בסיס הנתונים לעסק כדי ליצור רשתות צד ואסימונים משלהם. בדקנו את הפלטפורמה שלנו עם חברת פירות ים וחברת כרטיסים, שם הצליחו ליצור אסימונים משלהם כדי לנהל את עסקיהם ולהגשים את יעדיהם.

CVTUSDתרשים מחיר CVT / USDT ב- Okex (TradingView)

פיתחנו גם ניהול חשבונות, SDK, API ומציעים גם חוזים חכמים מבוססי סולידיות. יתר על כן, דפדפן הבלוקצ’יין שלנו מציע גישה ליישומים מבוזרים, אשר יכולים לשמש כתוסף בלוקצ’יין גם בכרום.

ש 7. איך המונטיזציה של נתונים עובדת בסייברווין?

ג’ק ג’ה – נכון לעכשיו, אנו נמצאים בפיתוח של רשת DAG שתשתלב עם בסיס הנתונים המופץ שלנו. יש לנו את ה- PoC שהבין, יש מערכת הצבעה לכל בעל אסימון יוכל לבחור תורם ברשת והם יזכו לתגמול. אני חושב שהטוקנומים שבדקנו עד כה עובדים די טוב.

יש לנו ספק נתונים שעליו לשלם עבור האחסון עבור תורמי האחסון, ורוכש נתונים שמשלם אסימונים לספק הנתונים ולאחסון מכיוון שהם לוקחים נתונים מבוא נגיד בית חולים לפיתוח רפואי.

ספק הנתונים משלם גם עבור המודל, אם יש לו עסקה עסקית. אנחנו בדרך להגדיר הפצת אסימונים. כמו כן, כל ההכנסות שאנו מרוויחים מ- Cybervein יילקחו מאותן עסקאות ברשת וכל האסימונים יישרפו.

כך האמריקנים הגבירו את נאסד”ק שלהם וכך גם נעשה. בכוונתנו לשמור על איזון מורכב בין מחיר סמלי לפיתוח טכנולוגי.

ש 8. כיצד הצוות שלך מתמודד עם נעילת וירוס הכורון, והאם הוא משפיע על מפת הדרכים שלך?

ג’ק ג’ה – יש לנו כמה מיקומים שונים ברחבי העולם. נכון לעכשיו, בשנג’ן, סין יש לנו את צוות ניהול הליבה, אך צוות הפיתוח המוביל שלנו נמצא במעבדה של אוניברסיטת ג’ג’יאנג. 

עבודתם של שני הצוותים הושפעה מוקדם יותר השנה עקב התפשטות המגיפה, אך רפיון, מברק וזום היו ידידינו. למעשה, זה חסך לנו זמן בנסיעה היומית שלנו והכל עובד די טוב. עם זאת, צוות השיווק הושפע עמוקות.

אלמלא המגפה, הייתה לנו תוכנית ענקית להאקתון עצום. למרות שדברים אלה לא נעשו, הצלחנו די טוב ברשת.

המפגש וההקתון העולמי בארה”ב, בריטניה, הודו, טורקיה, שוויץ ויפן נדחו. נראה שהמגפה הולכת ומשתלטת ברחבי העולם, ונקווה שנעבור שוב למהלך.

שאלה 9. מה הלאה לסייברווין?

ג’ק ג’ה – בתחילת 2019 נסענו לדובאי לתחרות פיתוח להחלפת נתונים לבניית הבלוקצ’יין עבור דובאי החכמה. עם זאת, בשל השלמת כל הדגם שלנו, הגענו למקום השני במירוץ. 

שנה קדימה, Cybervein יכול כעת לתמוך במודלים מתקדמים של AI (בינה מלאכותית) ו- IoT (Internet of Things), לצד מתן פתרונות לניהול מסדי נתונים לחברות. 

עם סיום המגיפה נעבוד עם דובאי אקספו בכדי לספק ‘פיתרון כרטיסים’. אני חושב שזה ‘ענק באחת התערוכות המפוארות והגדולות בעולם. צוות השיווק מכוון להכרה רחבה ולשותפויות בחודשים הקרובים. 

אתה יכול לתפוס את ג’ק וצוות סייברווין בשידור חי אצלם ערוץ יוטיוב בפרק הבא של Crypto over Beer בו הם דנים במגוון נושאים בפיתוח Blockchain. 

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me