banner
banner

Crypterium מניע את תוכנית תגמולי CRPT לחגיגת יום השנה השלישי

Crypterium מעלה את הריבית השנתית לחשבונות CRPT לחיסכון ל- 21% במטרה לתגמל משתמשים חדשים. הסטארט-אפ מציין את יום השנה השלישי לפרויקט בסגנון מפואר עם קידום מוגבל שנועד להביא לשגשוג לכל הלקוחות החדשים. כל הלקוחות החדשים יכולים כעת להרוויח 21% APY בפיקדונות CRPT

Crypterium, אחד הפתרונות הבנקאיים הצפוניים הצומחים ביותר, הודיע ​​על תחילתה של תוכנית תגמול CRPT שנמשכה חודש, והיא חוגגת יום השנה השלישי לפרויקט. החל מה- 29 בדצמבר 2020, Crypterium מציע כעת למשתמשים חדשים תשואה שנתית של 21% על כל הכספים שהופקדו בחשבון החיסכון של הפלטפורמה. Crypterim מאמין כי תוכנית זו מציעה למשתמשים הזדמנות לחזות וליהנות מיכולת התשואה הגבוהה של מטבע קריפטוגרפי, אם כי ללא צורך מועט או ללא צורך לקחת סיכונים מיותרים.. 

לפי המידע שפורסם, משתמשים המעוניינים צריכים רק לפתוח חשבון חיסכון ולהפקיד CRPT כדי שיהיה להם סיכוי ליהנות מ- APY גבוה, שעל פי Crypterium הוא כפול משיעור השוק הרגיל. יתרה מכך, קידום זה חושף את המשקיעים לשירותי אבטחה מתקדמים, שכן חשבון החיסכון של הפלטפורמה מגיע עם ארכיטקטורת אבטחה בת 3 שכבות, ביטוח המופעל על ידי BitGo והגנה נגד הונאה. בהודעה נכתב:

“שמור על אסימוני CRPT בחשבון החיסכון שלך והרוויח 21% מדי שנה שזה גבוה פי שניים משיעור השוק הממוצע. אסטרטגיה בסיכון נמוך המסייעת להגביר את רווחי הריבית רק על ידי פתיחת חשבון חיסכון CRPT, המוגן באמצעות אבטחה בת 3 שכבות, פרוטוקול נגד הונאה ומבוטח על ידי BitGo. “

כל פיקדונות ה- CRPT יוגבלו בסכום של 2000 CRPT למשתמש. פעילות זו תקפה עד 11 בינואר 2021, או עד להגעה לסכום ההפקדה הכולל של 8,400,000 CRPT. עם זאת, הדבר גורם למשתתפים המעוניינים לממן את חשבונותיהם ב- CRPT לפני פקיעת ההצעה ולהשאיר כספים בפלטפורמה למשך שנה..

Crypterium מסתכל אחורה על ה- ICP המצליח של CRPT

עברו כבר שלוש שנים מאז הקמת Crypterium מכירת המונים של ICO למימון משימתה לפתח אמצעים קיימא להקמת נכסים דיגיטליים לשימוש יומיומי. בהתאם למטרתו, Crypterium תכנן את CRPT כאסימון שירות התואם למגוון רחב של מוצרי B2B ו- B2C. חשוב לציין כי ל- CRPT תפקיד חיוני במערך הכלכלי של המערכת האקולוגית Crypterium, גם כאשר הפונקציונליות שלה ממשיכה להתרחב. תוך כדי ניצול מאניה של ICO לשנת 2017, Crypterium הפיקו CRPT באמצעות קמפיין מכירת המונים אמור היה להתקיים בין 31 באוקטובר 2017 ל -6 בינואר 2018, והצליח לגייס 51.6 מיליון דולר – למרות שהגבול הקשיח היה 47 מיליון דולר..

לאחר השלמת ה- ICP של CRPT, Crypterium העסיקה חברת נאמנות כדי להבטיח את השקיפות בתהליך המימון. כמו כן, היא קיבלה את שירותיה של קבוצת בלוקצ’יין חוק, חברה משפטית באמריקה, כדי לוודא שמסע הפרסום של ICO עומד בדרישות החקיקה. כפי שהובטח במהלך קמפיין ה- ICO שלה, Crypterium פיתחה חבילה של מוצרי בנקאות קריפטו העומדים לרשות 45 מיליון סוחרים ברחבי העולם, הודות לשותפויות עם רשתות תשלום מסורתיות מבוססות כמו ויזה..

Crypterium פורח בשנת 2020 למרות הפעלת המחירים הגרועה של CRPT

על פי הדיווחים, המערכת האקולוגית Crypterium מתגאה במעל 350,000 משתמשים רשומים. למרות שזה כשלעצמו משמע כי Crypterium הוא מיזם עסקי בריא, הוא אינו משתקף בביצועי המחירים של CRPT, שאמור לעגן את כלכלת הפלטפורמה הנובעת. על פי נתוני Coingecko, למרות ששוק הקריפטו שגשג בעיקר בשנת 2020, CRPT ירד ב -30% ב -12 החודשים האחרונים..

בעודו מציין את החריגה הזו, הסביר Crypterium כי למרות הניהול הגרוע של CRPT, למערכת האקולוגית הייתה שנה עמוסה וחיובית מאוד. המשרד הציג 15 מוצרים חדשים. ביניהם הוא כרטיס ויזה וירטואלי Crypterium, התואם ל- Apple Pay. כמו כן, היא שדרגה את שירותי הארנק שלה על ידי הורדת גבולות, הוספת תמיכה בנכסים דיגיטליים נוספים והציגה כלי חיזוי AI. בזכות ההצלחה של מוצרים אלה, הפלטפורמה עיבדה עסקאות בשווי של יותר ממאה מיליון אירו בשנת 2020 בלבד. כצפוי, Crypterium מקווה לנצל את ההתפתחויות הללו כדי לצמוח במהירות המהירה בשנת 2021:

“כיום משתמשים בקריפטריום בלמעלה מ -170 מדינות, המובילות את חברות הסטארט-אפ הקריפטו העולמיות ביותר בעולם. מאז ההשקה בשנת 2018, יותר מ -350,000 לקוחות נרשמו במערכת האקולוגית Crypterium. בשנים הקרובות אנו מתכננים למשוך יותר מחמישה מיליון משתמשים ברחבי העולם. על ידי עקיבה עקבית של הכיוון האסטרטגי כפתרון פינטק כולל לניהול חלק של נכסים דיגיטליים, הגדלנו מאוד את הכנסותינו והשלמנו במלואן פיתוח מוצרי ליבה בשנת 2020 והתקדמנו לפעילות עסקית רחבת היקף ולהגיע לרווח תפעולי בשנת 2021. ”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me