banner
banner

האם אתרי הימורים בביטקוין ימכרו אי פעם ישירות ביטקוין?

כלי חדשות הקריפטו ברחבי האינטרנט מדווחים על כך ייתכן ש- PayPal עומדת לבצע גיחה לקריפטוגרפיה בדרך גדולה. עם הערכות של 325 מיליון חשבונות PayPal פעילים ברחבי העולם, כל אימוץ רשמי של ענקית התשלומים יהווה צעד גדול קדימה עבור הביטקוין וכל שאר המטבעות הקריפטוגרפיים. זה עדיין לא רשמי, אבל זה גם לא סוד ש- PayPal שוכרת מפתחי בלוקצ’יין כלומר השימוש ב- PayPal כממוקם על מטבע הקריפטו (ובעלות PayPal לגבות עמלות על כך, וזה מה שהחברה עושה הכי טוב) לא בא בחשבון..

מהלך כה גדול באמת יפתח את שערי ההצפה ככל האפשרויות לאימוץ מואץ של מטבעות קריפטוגרפיים באופן סופי. איך זה משפיע על הביטקוין בכל הנוגע לזירת ההימורים?

ובכן, באופן טבעי אתרי הימורים מרוויחים כסף בכך שהם נותנים לבית יתרון על פני המהמר, אך הם יכולים גם להרוויח כסף בגביית עמלות. מכיוון שמפעילי הימורים משתמשים בקריפטו כדי לנסות להימנע מהתמודדות עם ספקי תשלומים של צד שלישי כמו PayPal, זה עשוי להיות הגיוני שמפעילים אלה ימכרו גם ביטקוין ישירות..

האם אתרי הימורים יצטרפו בסופו של דבר ל- PayPal ויציעו למהמרים רמפה לקריפטו מבלי שיהיה עליהם להשתמש בסוחר צד ג ‘.?

כיצד אתרי הימורים יכולים להציע ביטקוין באופן ישיר

כמו בכל מהלך גדול שמגביר את אימוץ הקריפטו, עולם ההימורים יזדקק לדומינו גדול כדי ליפול כדי שהמהמרים הקשים יתייחסו אליו ברצינות. אז התקווה תהיה שמפעיל הימורים מרכזי כמו בובדה עשוי להיות הדומינו הראשון הזה.

Bovada היה בעבר בבעלותו של מיליארדר קנדי ​​בשם קלווין אייר, שבמקרה גם הוא אזרח אנטיגואה, מדינה קריבית המספקת למפעילי הימורים סביבה רגולטורית נוחה. לאיירה יש כיסים מספיק עמוקים כדי לשכור מפתחי בלוקצ’יין וליצור בורסה משלו. הוא גם בקיא מספיק בכדי לקדם את מעלות המטבעות הקריפטוגרפיים. אייר הוא מעריץ גדול של Bitcoin SV, וחברת המדיה שלו מנהלת גם אתר קריפטוגרפי ראוי לציון.

אם הוא היה רוצה, אייר יכול פשוט לבנות בורסת קריפטו, למצוא כמה אנשים עשירים שיספקו נזילות לבורסה הזו ולשכור מפתחים שינהלו אותה מנקודת מבט ביטחונית. זה יהיה טבעי שהוא יציע שירות אמר לחברה שלו לשעבר בובאדה. כמובן שההנהלה של Bovada תוכל להעסיק בקלות ספק שירותי צד שלישי בספק הביטקוין כמו BitPay או Coinbase כדי פשוט לשלב יכולות ארנק ישירות בפלטפורמה של Bovada. למעשה זה יהיה מעבר ממש קל עבור מותג גדול ופופולרי כמו Bovada לאפשר למהמרים לרכוש ביטקוין ישירות באתר Bovada..

שימוש בבלוקצ’יין כדי לספק ביטקוין ישירות באתרי הימורים

מלבד הצורך לשכור מפתחים או לאמץ באופן ישיר שותפות עם חילופי קריפטו, אפשרות למפעילי הימורים קטנים יותר היא פשוט להשתמש בפרויקטים של בלוקצ’יין המוקדשים להציע שירותי סוחר באופן מבוזר בהנחה גדולה בהשוואה לויזה, מאסטרקארד או אפילו PayPal..

פרויקט אחד כזה נקרא Flexa. Flexa משתמשת ברשת מבוזרת ובמודל ידידותי לביטחונות המסדיר תשלומים בפחות משנייה אחת. הרשת שלה מבטיחה אפס סיכון בכל הנוגע להונאה והחזר חיוב. זה גם מאפשר למשתמשים להוציא מטבעות קריפטוגרפיים בעוד שמקבל התשלומים הללו (במקרה זה מפעילי הימורים) יכול לבחור לקבל תשלום במטבעות קריפטו או מטבעות לאומיים מסורתיים. זה הופך את זה ליעיל, רווחי ובטוח לקבל קריפטוגרפיה מבלי להזמין יזמים, לבנות בורסה או לעשות עסקים עם ספקי תשלום יקרים יותר של צד שלישי כמו Paypal..

אם זה כל כך קל, מדוע מפעילי הימורים לא מוכרים ישירות ביטקוין?

המציאות היא שאפילו עבור מפעיל הימורים גדול כמו קזינו ביטקוין ביטקוין, שכבר מקבל מטבעות קריפטוגרפיים להימורים, שוק המהמרים הרעבים לקנות ביטקוין ישירות ממפעיל הוא כנראה עדיין די קטן. אם PayPal אכן תאשר מעבר גדול לרכישה ומכירה של ביטקוין בשנה הבאה, כל עסק שמשתמש בפייפאל או במעבדי תשלום אחרים של צד שלישי כמו ויזה או מאסטרקארד יצטרך לשקול לעשות את אותו הדבר..

תעשיית ההימורים המקוונת שכבר מתגלה כידידותית לקריפטו תהיה ככל הנראה אחת הענפים הראשונים שיבואו בעקבותיה ברגע ש- PayPal יוכיח כי העיסקה בעסקאות קריפטו והצעה על רמפה ישירה היא רווחית. הדבר המצחיק הוא ש- PayPal עושה צעד גדול יכול בסופו של דבר ללמד אנשים לא להשתמש ב- PayPal ובשירותים דומים, אך אותה סכנה לא קיימת בעולם ההימורים מכיוון שאתרי ההימורים בסופו של דבר הופכים את מרבית הרווח שלהם בזכות יתרון הבית, ולא כל כך הרבה בגלל עמלות הקשורות לתשלום.

חפש שהציע הזדמנויות ישירות לקנייה ומכירה של ביטקוין להיות הימור נהדר עבור מפעילי הימורים בעתיד. זה רק עניין של זמן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me