banner
banner

עריכה: עד כמה יכול מחיר הביטקוין (BTC) לעלות בשנת 2021?

פרסומת פמקס

מחיר הביטקוין הגיע לשיא בכל הזמנים אתמול, כאשר מחירו זינק מעל 48 אלף דולר בעקבות רכישת הביטקוין של טסלה בסך 1.5 מיליארד דולר. עליית המחירים ב -20% גרמה גם למחיר הביטקוין לרשום נר מחיר של 8,800 דולר 24 שעות ביממה. נר מחיר הממותה נראה משמעותי עוד יותר אם ניקח בחשבון את העובדה רק לפני שנה, מחיר הביטקוין ירד ל -4,000 דולר בחודש מרץ.

מקס קייזר מנבא 65 אלף דולר לטווח קצר עבור BTC

כאשר מחיר הביטקוין מתקרב ל -50 אלף דולר, עם הון מוסדי גדול יותר שצפוי לזרום בשוק, השאלה לגבי מחיר המחירים הצפוי של ביטקוין החלה לצוץ שוב. תומכי ביטקוין כמו מקס קייזר מאמינים כי 65,000 $ יהיו צמרת טווח קצר וצפו כי מחיר המטבע הקריפטוגרפי העליון יעלה על 200,000 $ עד סוף השנה..

טווח קצר במשחק של 65,000 $

220,000 $ בשנת 2021 במשחק # ביטקוין pic.twitter.com/DXY5mmJZgX

– מקס קייזר (@maxkeiser) 8 בפברואר 2021

תחזיות מחירים אלו רק לפני שנה היו מושלכות בגלל היותן אבסורדיות אך כיום זה נראה מאוד אפשרי. עונת שוורים זו לא רק עוררה עניין מוסדי אלא גם שברה תפיסות מוטעות רבות סביב מטבע הקריפטו. מחיר הביטקוין נשאר מעל 30 אלף דולר יותר ממה שהחזיק בשיאיו הקודמים, מה שמרמז שהוא הבשיל כנכס לאורך השנים ואחת הסיבות העיקריות לכך שמוסדות משתמשים בו כגידור האוצר.

המחסור של ביטקוין, גורם מניע מאחורי עלייתו

מחיר העלייה של ביטקוין בוודאות הפך אותו למרכז כל הכותרות בעונת השוורים, עם זאת, אנשים כמו PlanB, האנליסט הפופולרי של Stock-to-flow, מאמינים שההיצע הקבוע של BTC יחד עם העובדה שהוא מקיים את עצמו זה מה שהופך אותו ליותר. אדיר כחנות ערך. מודל המניות לזרם של PlanB מודד את ערך הנכסים על בסיס מחסור, ביטקוין יושב כיום מאחורי זהב ברשימה.

תרשים הזרימה של המניה לערך הוא גם אחד המודלים שנבדקו בכבדות, שכן ספקנים רבים סבורים כי התרשים מודד רק את צד ההיצע של הנכס. עם זאת, עונת שור זו הוכיחה את מלאי הזרימה די מדויקת עם התחזית שלה ומודל המחירים שלה מציע כי מחיר הביטקוין יעלה 100 אלף דולר בסוף השנה..

# ביטקוין מסלול המחירים לאחר חציית 2020 הוא בין מסלולי 2012-2016. הוספתי יעדי מודל S2F ($ 100K) ו- S2FX ($ 288K). היעדים הם מחירים ממוצעים, מחיר BTC בפועל יתנודד סביב היעדים. אם שוק השוורים של שנת 2021 עוקב אחר שנת 2017 אז 100 אלף דולר זה יהיה, אם נעקוב אחרי 2013 .. 288 אלף דולר&# 128640; pic.twitter.com/RdRP7VUqqF

– PlanB (@ 100 טריליון דולר) 5 בפברואר 2021

מודל המניות לזרם מנבא מחיר של 100 אלף דולר בסוף שנת 2021 אם הביטקוין עוקב אחר מגמות המחירים לשנת 2017 ויעד מחיר של 288 אלף דולר אם השור הנוכחי מחקה את שנת 2013. המדדים ברשת ועליית המחירים היציבה מצביעים על ריצת השוורים המתמשכת עוקבת אחר מגמות 2013 יותר משנת 2017,

הפופולריות העולה של ביטקוין כנכס רזרבה באוצר

ריצות השוורים הקודמות בוצעו על ידי שחקנים קמעונאיים, אחת הסיבות העיקריות שבגללן ריצות השוורים הללו איבדו קיטור לאחר פרץ מחיר קצר שנמשך בין מספר ימים לשבועות. עם זאת, ריצת השוורים הנוכחית מיוחסת במידה רבה לענקים המוסדיים שרובם לא לקחו ביטקוין רק לפני כמה שנים. עכשיו אותם מוסדות לא קונים רק ביטקוין באגרים ושווי מיליארדים, אלא גם משתמשים בו כרזרבה לאוצר במקום להחזיק ולמכור..

MicroStrategy הייתה בין המוסדות הראשונים שהמירו חלק מכספי המזומנים שלהם לביטקוין והחלה לרכוש ביטקוין כבר באוגוסט אשתקד, כאשר מחיר הביטקוין נסחר רק מעל 10 אלף דולר. MicroStrategy השקיעה עד כה כמעט 1.57 מיליארד דולר בביטקוין וקנתה את שני המטבלים האחרונים במחיר של 29 אלף דולר ושל 31 אלף דולר. ההשקעה שלהם כבר הוכפלה כמעט מאז שהחברה מבקשת לחנך מוסדות אחרים לגבי היתרונות של אחזקת ביטקוין. ‘

כפי שהתאגידים מאמצים # ביטקוין כנכס עתודה לאוצר במאזן שלהם, הם מחליפים נכס שאינו בעל ביצועים עם הנכס בעל הביצועים הטובים ביותר, תוך בחירה בשיעור תנודתי על פני פחת יציב. אסטרטגיית ביטקוין זו מועילה לכל בעלי המניות בטווח הארוך. https://t.co/F0xxZ83jNx

– מייקל סיילור (@michael_saylor) 9 בפברואר 2021

אל MicroStrategy מצטרף כעת טסלה שביצעה את רכישת הביטקוין הגדולה ביותר בשווי של 1.5 מיליארד דולר לפני כמה ימים, שכן רבים כבר שיערו אותו מאז אילון מאסק שינה את ביו הטוויטר שלו לביטקוין. לא רק טסלה ומיקרו-סטרגטי הוסיפו ביטקוין למאזן של החברה שלהן, כאשר על פי הדיווחים כמעט 15 חברות הנסחרות בבורסה מחזיקות כעת ביטקוין..

ביטקוין הצליח לתפוס חלק נכבד משוק הזהב מכיוון שמנהלי קרנות גידור מסורתיים רבים ומשקיעי וול סטריט חתכו את חשיפתם לזהב להשקעה בביטקוין..

יש לנו היפוך של 180 מעלות בקורלציה לזהב.

נקודה ירוקה היא הרכישה הראשונה של MicroStrategy של ביטקוין. pic.twitter.com/gTglGcavOg

– ווילי וו (@woonomic) 9 בפברואר 2021

אנליסטים שונים הציעו יעדי מחיר שונים למחיר הביטקוין בטווח הקצר והארוך, ויעד מחיר של 100 אלף דולר בסוף השנה נראה כי מדובר באמונה נפוצה..

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me