banner
banner

ביטקוין עומד להחליף מטבע פיאט | הנה איך זה יהיה אפשרי

ביטקוין

במשך תקופה ארוכה למדי זה היה מקובל בקרב חלק מהמשקיעים שנחשבו להשקיע חלק מאחזקותיהם בזהב או בסחורות יקרות אחרות. נכון במידה מסוימת שכן זהב הוא אפשרות טובה להציל את התיקים שלך מאינפלציה וירידות בשוק המניות. ומה שמעניין לשים לב הוא שאותו רעיון עולה על ביטקוין.

זה בכלל לא בסדר להשקיע בביטקוין יחס של אחזקותיך שכן אתה משקיע בזהב מאמין שזה סחורה יקרת ערך. הדבר שיש לקחת בחשבון הוא הסכום שאתה צריך להשקיע בביטקוין בזמן שאתה משקיע בזהב וחושב שזה נכס בטוח למדי.

ביטקוין הוא גם תנודתי בטבע כמו זהב

ביטקויןמקור: TheIndependent

המשבר הכלכלי עקב מגיפה פרץ את החשש מפני אינפלציה עצומה בקרב חלק מהמשקיעים. בנקים מרכזיים רבים, כולל הפדרל ריזרב האמריקני ובנק קנדה, החלו להכניס יותר כסף במחזור כדי לשמור על הפעילות הכלכלית בקצב שלה. נראה שזהו אותו מצב משבר כלכלי כפי שנראה במהלך המשבר הפיננסי העולמי של 2007-08.

וברור כי העומס הזה של כסף יביא לאינפלציה רבה יותר כפי שחששו רבים מהמשקיעים. כך שבמצב זה, המשקיעים המודאגים מעליית האינפלציה מסתמכים על זהב כגידור נגדו. אמנם אנו רואים שהבנקים המרכזיים יכולים להתקדם בכדי להגדיל את סכום הכסף וכתוצאה מכך כמות מוגבלת של זהב זמינה בעולם. נסה את Bitcoin Prime למידע נוסף.

האם הביטקוין יכול להילחם באינפלציה?

לא ניתן היה לנפח ביטקוין מכיוון שאתה צריך לכרות אותו כדי לקבל מטבעות נוספים. זהו אסימון דיגיטלי שתוכנן במיוחד כאלטרנטיבה למטבעות לאומיים אינפלציוניים. כמו כן, יש לו מכסה מקסימלית של 21 מיליון מטבעות. ישנם גם כמה מטבעות חדשים אך הם נוצרים רק כפרס ל”כורים “. כורים אלה משתמשים בכוח המחשוב שלהם כדי להקליט ולאמת עסקאות קריפטו. 88 אחוזים מכמות הביטקוין כולה נוקשו עד כה.

אך במקרה של זהב אנו רואים כי אין בכך שימוש רב בעולם האמיתי. זה יכול לשמש לייצור עיצובים של תכשיטים, לקישוטים או כאספנות. אמנם אנו יכולים להשתמש בביטקוין כדי לשלם עבור מספר סחורות ושירותים למוכר משתמשים בקריפטו. שני שני הנכסים הללו ראויים לשיטות תשלום אם תקבלו עבורם קונים מוכנים.

כהשקעה, ישנם אנשים רבים שקונים ביטקוין כמו זהב שלא דואגים לביצועי שוק המניות. זהב הוא נכס מרומם ובדרך כלל נחשב כמצרף בטוח, אך עדיין הוא מושפע בתקופות של סערת שוק. גם הזהב וגם הביטקוין הם נכסים הפכפכים ומשמשים גם כגדר מפני אינפלציה.

תיק אופטימלי לכלול לפחות 6% ב ‘TC

מחקר שנערך על ידי כלכלן ייל, עלה ציווינסקי, ודוח של Bitcoinist מגלה כי עליכם להחזיק רק 6% BTC בתיק העבודות שלכם בכדי לקבל בנייה מיטבית. וגם אם אתה סוחר קריפטו מנוסה, עליך לשמור על הקצאת BTC לפחות של 4%. המחקר מראה גם כי המנוסים ביותר סוחרי קריפטו להעז להשקיע רק 1% מנכסיהם במרחב זה.

תשואה פוטנציאלית גבוהה יותר?

מטבע מוצפןמקור: IG

ציווינסקי, איש קריטי, הצהיר בדו”ח זה כי נכון שמטבעות קריפטוגרפיים הינם תנודתיים אך הם עדיין נחשבים כנכס בעל תשואה פוטנציאלית גבוהה יותר. מחקר זה כיסה רק ביטקוין, אתריום ואדווה.

דרגן בוסקוביץ ‘מאוניברסיטת אריזונה גם העביר את אותה דעה. הוא סבור כי המשקיעים המוסדיים מתעניינים במיוחד בהשקעה בנכס חדש זה מכיוון שהם רואים בכך הזדמנות השקעה מוערכת; זה יעודד משקיעים בודדים. זה יעזור גם בפיתוח עניין של בעלי חנויות קטנות וצרכנים להתחיל לסחור במטבע קריפטוגרפי. מצד שני, המחקר של ציווינסקי מתנגד לחתן נובל רוברט שילר, שכינה את ביטקוין כניסוי כושל “דוגמה נוספת להתנהגות אנושית מטורפת.”

הבנת סיכון

אז אתה יכול להשקיע קצת בביטקוין בהתחלה..המומחים אומרים שעליך לעשות מחקר מעמיק ושיעורי בית לפני שאתה צולל להשקעות גדולות יותר. האם להבין לעומק את טכנולוגיית הבלוקצ’יין הבסיסית ואת אופי הנכסים הדיגיטליים. אם אתה משקיע בלי דעת, היית מוציא לא השקעה.

המשקיעים הרציניים מתכננים להשקיע בקריפטו צריך לגשת אליו במנטליות ארוכת טווח וגם צריך להיות מוכן להתמודד עם זמנים קשים ותנודיים שעשויים להביא לך אפשרות של 100% הפסד מאותו מטבע דיגיטלי.

תמונה מוצגת: DanielsTrading

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me