banner
banner

רשימת ברזי Dogecoin: הדרכים הטובות ביותר להרוויח קריפטו

ברז Dogecoin

ברז Dogecoin הוא הדרך הקלה ביותר להשיג DOGE בחינם. ישנם מספר בכל רחבי האינטרנט שכל אחד יכול להשתמש בו. חלקם דורשים ללחוץ על כפתור רק במרווחים, בעוד שאחרים מבקשים ממך לבצע מעט משימות. התגמולים המתקבלים מהם משתנים גם הם. במאמר זה נדון ברווחים המתגמלים ביותר מבין Dogecoin אלה שבהם תוכלו להשתמש בכדי להשיג מעט קריפטו בחינם..

Allcoins.pw ברז Dogecoin

Allcoins.pw הוא אחד הברזים המתגמלים ביותר. יש רשימה ארוכה של מטבעות קריפטוגרפיים, כולל Dogecoin, Bitcoin, Ethereum ו- Litecoin. אתה יכול לתבוע DOGE כל 6 דקות על ידי לחיצה על כפתור בלבד. בין הסיבובים תוכלו להרוויח יותר מטבעות על ידי משחקים, הצעות קירות או שימוש ברז האוטומטי.

ברז זה מציע גם עמלה נדיבה של 50% על רווחי ההפניה שלך. אתה יכול לשתף את קישורי ההפניה שלך עם חברים ולהזמין אותם לקבל תגמול. יתר על כן, אתה יכול להשתמש בברז כדי לכרות את Dogecoin אם אתה רוצה להרוויח עוד יותר. אתה יכול להוריד בקלות את ה- Command Miner ולתת לו לרוץ ברקע המחשב. זה ממוקש Dogecoin על טייס אוטומטי בזמן שאתה עושה דברים אחרים. זה בהחלט שווה לנסות אם אתם מחפשים להשיג כמות טובה של Dogecoin בחינם מברז עם תוספת מהנה.

ברז זבוב

זהו אחד ה- DOGE המדהימים ביותר ברזים. היא שילמה מעל מיליון דוגקוין מאז הקמתה. בעזרת הברז הזה של Dogecoin תוכלו לזכות ב- DOGE עד 200 דולר בכל שעה. לאחר ההרשמה, אתה יכול פשוט ללחוץ על הכפתור ולגלגל. אתה יכול להתגלגל אחרי כל שעה כדי להרוויח יותר. הם גם מפעילים תוכנית שותפים שמשלמת לך 20% מה- DOGE שהשותף שלך מרוויח. יש גם משחק הימור HI-LO שתוכל לשחק כדי להכפיל את DOGE שלך.

אתה יכול למשוך את Dogecoin שלך מתי שאתה רוצה, אך הברז משלם לך ריבית אם תשאיר אותו בארנק הברז שלך. התשלומים נשלחים אל fly-mart.com ומומרים לאסימונים במחירים הנוכחיים. אולי הדבר הכי מגניב בברז הזה הוא שאתה יכול להשתמש בו כדי לקחת הלוואות קריפטו באמצעות העברות בנקאיות מקומיות. זהו אחד הברזים הטובים ביותר ב- Dogecoin שתוכלו למצוא ברשת, אז כדאי לכם לנסות זאת.

FireFaucet

FireFaucet הוא מקום אחר להשיג Dogecoin בחינם. כמו Allcoins.pw, הוא מציע תגמולים במטבעות קריפטוגרפיים אחרים. דבר בולט בברז Dogecoin הזה הוא שאין מרווח זמן בין הסיבובים. זה אומר שאתה יכול להסתובב כמה פעמים שתרצה בלי שתצטרך לחכות אפילו שנייה. כמובן, זה מגדיל את פוטנציאל ההשתכרות שלך באופן משמעותי.

הברז משלם למשתמשים גם עמלה של 20% כאשר הם מפנים אנשים להשתמש בברז. הם זכאים לעמלה לכל החיים כל עוד הפניות ממשיכות להרוויח. ישנם מספר בונוסים ודרכים רבות אחרות לזכות יותר ב- Dogecoin. אלה כוללים תגמולים יומיים, הישגים יומיים ורמות. התשלום נשלח ישירות לארנק הפרטי שלך על פי דרישה כאשר מגיעים לסף. ישנם 9 מטבעות קריפטוגרפיים הנתמכים בסך הכל, כך שתוכל להרוויח כל קריפטו אחר שתרצה פרט ל- Dogecoin. נסה זאת כדי להרוויח DOGE ונכסים דיגיטליים אהובים אחרים.

ESFaucet

ESFaucet הוא עוד ברז Dogecoin מדהים. הצוות שעומד מאחוריו רוצה לשים קריפטו לידי כל מי שיש לו את הברז הזה. אין לכן פלא שהוא כל כך נדיב. בעזרתו תוכלו להרוויח דוגקוין כל חמש דקות. כמות הקריפטו שנוצרת מתרוקנת לאורך זמן, אך ישנן דרכים לפצות. אתה יכול להרוויח תוספת על ידי איסוף מטבעות ES אשר ניתנים לפדיון עבור Dogecoin או כל מטבע מטבע אחר הנתמך.

יש גם בונוסים יומיים לזכייה, בתוספת עמלה של 20%. עבור כל מי שמתייחס לברז עם הקישור שלך, אתה מרוויח 20% מהרווחים שלו. היבט מעניין באמת של הברז הזה הוא שיש לו אפליקציית אנדרואיד שתוכלו להוריד ולתבוע בחינם Dogecoin בדרכים. אפליקציית iOS עדיין מפותחת כדי שכולם יוכלו לגשת לנכסים נוספים באשר הם. אין תירוץ לא לקבל Dogecoin חינם עם ESFaucet.

ברזקריפטו

ברזקריפטו הוא הברז האחרון של Dogecoin שנשקול. זהו עוד ברז רב-קריפטו המעניק נכסים אחרים מלבד Dogecoin. ישנן מספר דרכים להרוויח בברז זה. אתה יכול פשוט לתבוע קריפטו בחינם כל 40 דקות, וזאת הדרך הקלה ביותר. כדי להגדיל את הרווחים שלך, תוכל לצפות במודעות, להשתתף בסקרים ובצעות חומות.

Faucetcrypto מציע גם עמלה בשיעור 25% כאשר אתם מפנים חברים לאתר. זו עוד דרך קלה להרוויח בצורה פסיבית יותר. כשאתה מרוויח מספיק, אתה יכול להגיש בקשה, והקריפטו שלך יישלח ישירות לארנק האישי שלך. ברזים זמינים אחרים כוללים ביטקוין, את’ריום, ביטקוין מזומן, ליטקוין ורבים אחרים. היכנס ל- Faucetcrypto והתחל להרוויח Dogecoin בחינם. יש כבר קרוב למיליון אנשים שמשתמשים בברז מדי יום, ואתה יכול להיות אחד מהם.

סיכום

אלה ברזי Dogecoin החמים ביותר שיש שם. Dogecoin הפך להיות מטבע חליפין מועדף, וכולם רוצים קצת, במיוחד בגלל שינויים במחיר DOGE בחודשים האחרונים. אתה יכול לנסות בכל אחד מהברזים האלה או אפילו לכולם להישפך לארנק שלך Dogecoin ושאר מטבעות קריפטוגרפיים. בהצלחה ושיהיה כיף לאסוף נכסי קריפטו לעתיד.

תמונה מוצגת: medium.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me