banner
banner

COTI ICO סקירה וניתוח מלא

סקירת ICO של COTI

היי חבר ‘ה,

בעקבות בקשות מהקוראים שלנו, בחרנו ב- COTI להיות ביקורת ה- ICO הבאה שלנו. בנוי על מבנה נתונים של DAG כמו IOTA, ה- ICO נראה מבטיח. בואו נצלול עמוק כדי לבחון מקרוב.

סקירה כללית

בענף התשלומים המקוון של ימינו יש מיליארדי אנשים המעורבים בהיקף עסקאות של יותר מטריליון דולר שצפוי עוד לצמוח בשנים הקרובות. אף שמערכות תשלום מקוונות מקוונות יכולות להציע מדרגיות ועסקאות מהירות יותר, הן גובות עמלות גבוהות. זה המקום בו המטבעות הדיגיטליים יכולים להציע אלטרנטיבה מדהימה על ידי הקלת אבטחה גבוהה יותר ועמלות נמוכות. עם זאת, הם עומדים בפני האתגר של מדרגיות ושיעור אימוץ נמוך. סקירת ה- ICO של ימינו היא של החברה המכוונת מכשולים אלה על ידי פיתוח רשת מבוזרת המשלבת את היתרונות של שתי המערכות..

הישאר מעודכן לסקירת ה- COTI ICO שלנו כדי לדעת כיצד היא מתכננת להשיג זאת!

תאריכים חשובים

 • מכירה מוקדמת של אסימון מתחילה: 4 ביוני
 • אסימון רשימת מכירה מוקדמת: 21 במאי עד 23 במאי
 • אספקה ​​מקסימלית: 2,000,000,000
 • אסימון למכירה: 600,000,000
 • כובע קשה: 30,000,000 דולר
 • מחיר: 1 COTI = 0.1 דולר
 • מקבל: ETH, BTC

COTI: מטבע דיגיטלי שנבנה לתשלומים

COTI (מטבע האינטרנט) היא רשת עסקאות תשלומים הנתמכת על ידי המטבע הדיגיטלי המקורי שלה. הוא משלב את מיטב התשלומים המסורתיים וטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לקבוע את הסטנדרט למערכת התשלומים.

זו יותר מסתם פלטפורמה או מטבע דיגיטלי, זו מערכת אקולוגית לתשלומים דיגיטליים הכוללת מודל קונצנזוס מבוסס DAG, מערכת גישור, המרת מטבע, מנוע ניקוד אמון וממשל מבוזר..

רשת תשלומים זו מאפשרת סחר גלובלי יעיל באמצעות פתרון התשלום המיידי, האמין והמחיר הנמוך שלה. אפשרות יתרון לסוחרים ולצרכנים כאחד, היא תאיץ עוד יותר את השווקים לפי דרישה ואת התשלומים הסלולריים ותאפשר אימוץ המוני של מטבעות דיגיטליים לתשלומים..

עכשיו, זמן ההערכה!!!

 • נייר לבן מפורט

ל- COTI נייר טכני טכני מפורט יחד עם שני מאמרים נוספים המתארים סקירה עסקית וכלכלה סמלית. הכניסה לאב-טיפוס, שהוא חלק בלתי נפרד מפרויקט, חסרה כאן. לצוות אין שום דבר גם ב- GitHub שלא מספק למשקיעים משהו קונקרטי לשים בו אמון.

הפרויקט כולל גם ארנק רב-מטבעי יחד עם שירותיו של חשבון multisig ו- escrow זול, אולם אין מידע לאן ילכו הכספים הראשוניים..

תקצוב קרנות ICO

הפרויקט נותן פירוט ברור של הכספים המקצים את החלק הגדול ביותר של הכספים, כלומר 30 אחוזים על R&ד. 15 אחוז מהכספים יועברו לשיווק בעוד שהם חוקיים & מחלקת הציות תקבל 15 אחוזים.

כדי לבסס שוק מתפקד עבור COTI, 7 אחוזים עוברים ליצרן השוק ואילו 8 אחוז יוקצו לשירותי סוחר כמו שירותי גידור. 7 אחוז מהכספים יכסו את ההוצאות התפעוליות ושבעה אחוזים נוספים יופרשו לקרן COTI ואילו 5 אחוז הנותרים מהכנסות המכירה יכוונו לאבטחת סייבר..

 • פרופיל הקבוצה

צוות של 21 אנשים, COTI בוודאי יודע שאנשים הם מה שנדרש כדי להצליח בפרויקט. ממדעי הנתונים, הנדסת מחקר, הנדסת תוכנה, פיננסים, משפטיים & ציות, פיתוח עסקי, שיווק לקהילה, חברתי & פעילות, פיתוח תוכנה ובלוקצ’יין, צוות COTI ניחן היטב בניסיון רב בתעשייה.

סקירת COTI ICO – צוות

שחף בר גפן – מנכ”ל, שחף הקים בעבר חברה לפרסום במדיה דיגיטלית ובעל תואר B.Sc בביוטק וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב יחד עם היותו קצין חיל האוויר הישראלי (רס”ן, עתודות).

ד”ר ניר הלואני – CTO, חדשנית בלמידת מכונה, AI ודחיסת נתונים, לניר ניסיון של למעלה מ- 19 שנים בצוותי מחקר ופיתוח מובילים. יש לו תואר במדעי המחשב ומתמטיקה ותואר דוקטור. במתמטיקה שימושית.

עידן לקריץ – מומחה לבלוקצ’יין, עידן נמצא בתחום הבלוקצ’יין מאז 2013 עם ניסיון מקצועי כרו”ח ב- PwC ו- E&י.

סקירת COTI ICO – פרטים

 • מודל עסקי

בתחילה יונפקו אסימוני ERC20 עם תיעוד רשמי של אסימונים שנמכרו. לאחר השקת ה- Mainnet שלה, אסימני ERC20 יומרו לאסימון COTI. כמו כן, היה צפוי כי אסימוני ERC20 יירשמו בבורסה אחת גדולה לפחות לפני סוף ספטמבר 2018.

המטבע המקורי של ה- COTI ינהל את הרשת ואת האינטראקציות בין סוחרים, מתווכים, צרכנים ומפעילי צומת. ניתן להשתמש במטבע זה למטרות שונות:

למרות שרשת COTI תומכת במטבעות דיגיטליים כמו גם בפיאט, COTI מציעה דמי עסקה נמוכים עד אפס. לצורך גישור, צריך שיהיו מטבעות COTI ומפעילי צומת יתרומנו גם במטבע מקומי ויהיה צורך בהמשך כדי לאמת כל פעילות בצומת. יתר על כן, את כל העמלות ניתן לשלם רק באמצעות מטבעות COTI וכספי גלגול סוחרים נקובים גם במטבעות אלה.

 • טכנולוגיית גיבוי

ספר החשבונות המבוזר של COTI מבוסס על מבנה נתוני גרף אסיקלי מכוון (DAG), בדומה ל- IOTA. מבנה זה יאפשר ל- COTI לבצע מעל 10,000 עסקאות בשנייה.

הפרויקט עוקב אחר צעדי הלקוח שלך יחד עם סטנדרטים נגד הלבנת הון.

באשר לאזורים המוגבלים, COTI אינה מאפשרת למספר לא מבוטל של מדינות להשתתף ב- ICO זה. הרפובליקה העממית של סין, אפגניסטן, בוסניה והרצגובינה, הרפובליקה המרכז אפריקאית, קובה, הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, הרפובליקה העממית הדמוקרטית של קוריאה, אריתריאה, אתיופיה, גינאה-ביסאו, איראן, עירק, ישראל, לוב, לבנון, סומליה, דרום סודן , סודן, סוריה, אוגנדה, ארצות הברית של אמריקה, ונואטו ותימן כאמור בדף השאלות הנפוצות שלה.

לפרויקט שישה תומכים ויועצים מלבד הצוות הראשי הכולל את ד”ר מאט מקברדי, סטיבן היילברון, אבי חסד, סטס אוסקין, סבסטיאן סטופוראק ואופיר גרטנר שהם המומחים בתחום ההשקעות והבלוקצ’יין..

 • גמישות במכירה בקריפטו

COTI רשומה בגיברלטר אשר כיוונה להסדיר את הקידום, המכירה וההפצה של אסימון דיגיטלי. גיברלטר היא מדינה ידידותית לקריפטו הפועלת למתן מידע הולם ומאוזן למשקיעים שקונים אסימונים.

הפצת אסימון: מתוך סך שני מיליארד ה- COTI אסימונים, 30 אחוז ישמשו הן למכירות אסימונים ציבוריים והן פרטיים, כלומר 600 מיליון. 440,000,000 (22%) אסימוני COTI יזכו למילואים לפיתוח ויציבות המערכת האקולוגית.

הצוות יוקצה ל -15 אחוז מהאסימונים כפיצוי על מעורבות מוקדמת שינעלו למשך 6 חודשים ואז ישוחרר באופן רבעוני רבעוני..

13 אחוז מהאסימונים ילכו לתכנית התמריצים של סוחרים, שותפים, משתמשים ומאמתים לאימוץ מוקדם שאין לה תקופת נעילה. תומכים, שותפים ויועצים מקבלים 10 אחוז מהאסימונים בעוד 10 אחוזים אחרים יוקצו למתן אמצעי נזילות.

בִּטָחוֹן: באשר לאבטחת החלפת המטבע שלה, הבורסה מיישמת ארכיטקטורת אבטחה רב שכבתית המגבילה את וקטורי ההתקפה ואת הכניסות לתקיפה. כל התנועה בבורסת COTI מוצפנת מקצה לקצה באמצעות Transport Layer Security (TLS) 1.2 (תוך שימוש במקשי SHA256) וכל הנתונים במנוחה מאובטחים באמצעות הצפנת AES-256

 • קבלה בקהילה

הצוות עוקב אחר גישה תקשורתית רחבה יותר בכך שהוא זמין במספר פלטפורמות כמו טוויטר עם 12.4k עוקבים, פייסבוק, Youtube עם 742 מנויים, מעל 2k עוקבים בלינקדאין וכ 29,000 חברים בטלגרם. הם נמצאים גם ב- Steemit, Medium, Reddit, Bitcointalk, Bountyox ו- GitHub.

 • מפת דרכים

שלב הפרויקט

רשת אלפא שתבוצע על ידי 10 צמתים תושק ברבעון השלישי של השנה. מפת הדרכים של הפרויקט מדברת גם על ציון דרך אחר שלה, רשת המבחן של שירותי COTI צפויה ברבעון הרביעי של 2018 ואילו ה- Mainnet יגיע במהלך הרבעון השני של 2019.

סקירת COTI ICO – דירוגים

דירוג ממוצע: 8.2 / 10

הערה למשקיעים

COTI מכוונת לתעשיית התשלומים המקוונת שיש לה פוטנציאל גדול. על ידי מתן פיתרון יסודי המציע יתרונות כמו ביזור, אבטחה, עמלות נמוכות ומדרגיות יחד עם שכבת אמון נוספת והחלפת מטבע מקומי. כל זה וצוות דינמי עם גיברלטר ידידותית להצפנה כמדינתם הרשומה, ל- COTI יש הרבה פוטנציאלים.

הנושא הדוחק ביותר הוא אי זמינותו של אב הטיפוס שגרסת האלפא שלו לא תפורסם רק לאחר ה- ICO.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת פרמטרים שהם בעצם KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

 • ספר לבן – זמינות קוד או אב טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
 • פרופיל הקבוצה – הכוח והמוניטין של הקבוצה
 • מודל עסקי – הבעיה נפתרה, המטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
 • חוסן מכירה בקריפטו – התאגדות, חלוקת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
 • קבלה בקהילה – בְּהִירוּת & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאילת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמות וכדאיות שלנו סקירת ICO תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית..

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים שמדרגים את פרויקטים של ICO באופן משוחד לחלוטין.

רוצה ש- ICO שלך ייבדק על ידי Coingape? תודיע לנו

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט של ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me