banner
banner

3 הבוטים המסחריים המובילים בביטקוין

אם אתה כבר לא מכיר את המושג מסחר-בוטים של קריפטו, הרשו לי לפרט על מטרתם הכללית וזרימת העבודה. ביטקוין מסחר בבוטים משמשים להשתלטות (רוב) על עומס העבודה של סוחרים בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים. מכיוון שיש הרבה בוטים למסחר שונים, יש הרבה מאוד יישומים שונים של טכניקות להשגת המטרה של מכונת כסף אוטומטית. 

חלק מהתוכניות משתלטות על המסחר לחלוטין והמשתמש פשוט בוחר זוג שמשמש לאחר מכן לסחר על ידי האלגוריתם הקבוע של התוכנית. אחרים מאפשרים כמה שינויים נוספים עבור סוחרים מנוסים יותר שיש להם רעיונות ואסטרטגיות משלהם, שאותם הם רוצים לבצע אוטומציה. 

  לפני שכתבתי מאמר זה, המשכתי ובדקתי כמה מהרובוטים העיקריים המסחר בביטקוין בשוק (Haasbot, Gunbot, & ProfitTrailer). אני מאמין שיש איזה סוג של בטנה כסף שמשותף לכולם. אם אתה חושב שרכישת אחד מהבוטים האלה פירושה שאתה תהיה מסוגל לעשות כלום ורק לפדות רווחים, אתה טועה.  

תוכניות אלה זקוקות להגדרות טובות ולעדכן באופן קבוע כדי לוודא שהן פועלות כמו שאתה רוצה במצב השוק הנוכחי. האם זה אומר ששימוש בבוט לא שווה את זה? בהחלט לא. כמו שאמרתי קודם, זה יעזור לסוחר לבצע אוטומטיות את העסקאות שלו, להוסיף כמה תכונות למסחר שכמעט בלתי אפשריות באופן ידני וייתן לו את ההזדמנות לנהל את המסחר באופן פסיבי מבלי שיצטרך לצפות בתרשימים לאורך כל היום.. 

 תמהיל מושלם? 

 אם אתה סוחר קבוע עם ידע לגבי אופן התנהלות השוק או בכוונה ללמוד אותו, תוכניות אלה יכולות להיות משהו בשבילך. יש לראות בבוטים למסחר בביטקוין הרחבה זמנית של עצמך. כפי שאתה אולי יודע, השוק לעולם לא ישן. אתה לעומת זאת, כבן אנוש, צריך לישון, לאכול, לעסוק באירועים חברתיים וכו ‘. כמעט בלתי אפשרי להיות זמין 24/7 לנצל את ההזדמנות לה חיכית. תוכניות אלה עוזרות בכך שאתה מוודא שלא תפספס את ההזדמנויות האלה.

עם זאת, זה הולך רחוק יותר מאשר רק קנייה או מכירה, בוטים הצפנה האלה עוזרים גם בקריאת השוק וכו ‘. אני מזמין אותך לקרוא את המשך המאמר כדי ללמוד קצת יותר על הרובוטים השונים ולבדוק אילו אחד הכי מתאים לך מכיוון שהם שונים לגמרי. 

בוטים למסחר בביטקוין שונים:

  האסבוט 

 בואו נתחיל עם בוט המסחר הראשון שלנו: האסבוט. פלטפורמה זו קיימת כבר זמן רב ויש לה קהילה נהדרת של לקוחות מרוצים (פורום & מברק צ’ט). לבוט יש מספר רב של אסטרטגיות, אותות מסחר ואינדיקטורים להתאמה אישית של המסחר שלך (להקות בולינגר, פיבונאצ’י, ענני איצ’ימוקו & הרבה יותר). הם לא רק מציעים אסטרטגיות ואותות מסחר אלא גם ‘ביטוחים’! אפשרויות אלה, שלעולם לא ניתן יהיה לממש באופן ידני, יכולות לעזור לסוחר רבות. זה יכול למנוע ממך לאבד יותר מדי בעסקאות או לקנות גבוה מדי למשל. לא אכנס יותר לפרטים, אני מזמין אתכם לבדוק את התכונות השונות בקישור שמתחת למאמר.  

בוט המסחר בביטקוין Haasonline

כפי שאמרתי קודם, האסבוט מציע מגוון אסטרטגיות ואינדיקטורים שיכולים לפנות לסוחרים מנוסים יותר.  

האם זה אומר שאתה לא יכול להשתמש בהאסבוט כמתחיל? בהחלט לא. למרות שלל ההגדרות, Haasbot מציע מגוון של ‘אסטרטגיות’ שניתן להשתמש בהם על ידי סוחרים פחות מנוסים. 

זה רגיל שלמשתמשים יש שאלות לגבי אסטרטגיות המסחר שלהם או שגיאות אפשריות, לכן חשוב שיהיה שירות לקוחות מעולה כאשר תבחר בבוט המסחר שלך. Haasbot נותן למשתמשיה את האפשרות להגיש כרטיס תמיכה ויש לו קהילה פעילה ברשתות החברתיות במקרה של בעיות. לבעיות הנפוצות יותר, יש וויקי ושאלות נפוצות שנמצאות באתר האינטרנט שלהן. 

למרבה הצער, בניגוד לבוטים אחרים המסחר בביטקוין, על משתמשי האסבוט לשלם מנוי על מנת להמשיך להשתמש בתוכנית. בידיעה שהמנוי די יקר, זהו החיסרון העיקרי של תוכנית המסחר. (המחירים נעים בין 0.04 BTC ל- 0.11 BTC למשך 3 חודשים או 0.12 BTC ל- 0.3 BTC למשך שנה) 

 אקדח 

 לאחר סינון הפונקציות המרובות של בוטים המסחר השונים בביטקוין, אני מציג את המועדף האישי שלי: אקדח.  

כסוחר נלהב יותר הייתי זקוק לתוכנית שנתנה לי כמה שיותר חופש בהגדרות. Gunbot נותן למשתמשים אפשרות להתאים את המסחר שלהם לרמה שאף בוט מסחר אחר לא יכול לספק. כמעט כל האסטרטגיות והאותות בהם משתמשים סוחרים ידניים על בסיס יומי ניתן למצוא ב- Gunbot ומשמשים לסחר אוטומטי. מאפיין חיובי נוסף לגבי Gunbot הוא שמדובר בתשלום חד פעמי, אין צורך לחדש כל חודש (שלם פעם אחת וקבל את כל העדכונים העתידיים בחינם)!  

בוט מסחר בביטקוין Gunbot

רציתי שהבוט ייתן לי כמה שיותר חופש באסטרטגיית המסחר שלי, מה שאומר גם שאני לא רוצה להיות מוגבלת בבחירת המטבעות שלי. התוכנית תומכת בבורסות הגדולות, כך שתוכלו לסחור כמעט בכל מטבע שתרצו (ניתן להשיג גם ביטמקס עם מסחר בשוליים!) ונותנת אפשרות לסחור בבורסות מרובות בו זמנית..  

הממשק הוא ידידותי למשתמש, כך שכולם יכולים בקלות לתלות את זה. כמו האסבוט, Gunbot מתאים לסוחרים מנוסים יותר וגם למתחילים; אסטרטגיות מסוימות ניתנות להגדרה גבוהה בעוד שאחרות קלות יותר לשימוש. התוכנית מגיעה עם טונות של אסטרטגיות הניתנות להגדרה גבוהה וכוללת סוגים שונים של ביטוחים לייעול המסחר שלך, המוסברים באתר.. 

יתרון מרכזי של Gunbot הוא מטבע Gunthy, תכונה שאף פלטפורמת מסחר אחרת אינה מציעה. זה מוסיף ערך רב יותר לרישיון שלך, הרשה לי לפרט: מטבע Gunthy הוא אסימון המוצע למשתמשים בעת רכישת Gunbot, מספר האסימונים שנשלחים לקונה נגזרים מסוג הרישיון שאתה רוכש. למה זה חשוב? תאר לעצמך שהמסחר לא מתאים לך ורוצה למכור את רישיון Gunbot שלך, זה אפשרי עם אסימונים של Gunthy! זה נתן לי הרבה ביטחון לפני שקניתי את הבוט, ידעתי שאוכל למכור אותו אם זה לא יהיה כמו שציפיתי. 

אחת הסיבות שבחרתי ב- Gunbot כתוכנית המסחר שלי היא התמיכה המצטיינת שהם מציעים. אם יש לך בעיה כלשהי בהתקנת הבוט, בבחירת אסטרטגיית מסחר או כל סוג של שאלה, הם יעזרו לך מיד. יש גם קהילה ענקית של סוחרים ומשתמשי Gunbot שמשתפת את ההגדרות שלהם ועוזרת זו לזו בפלטפורמות מדיה חברתית, וזה יתרון גדול.. 

מה לגבי המחיר? כאמור קודם, Gunbot דורש תשלום חד פעמי. ישנם 4 רישיונות שונים הזמינים, החל מ -0.04 BTC ועד 0.3 BTC.  

הפיצ’ר האחרון עליו אני רוצה לעבור בקצרה הוא BitRage. BitRage הוא בוט שניתן לקנות רק על ידי בעלי Gunbot, הוא אינו כלול בקניית Gunbot. הוא סורק אלטקוינים שונים באותה בורסה ומחפש מצבים רווחיים כתוצאה מיחסי מחיר שונים. לא ארחיב יותר בפרטים אודות BitRage אך ברצוני לציין שזה יתרון גדול שיש גישה לתוכנה מסוג זה.  

 קריפטוהופר 

 בוט המסחר השלישי והאחרון עליו אדבר במאמר זה הוא ‘Cryptohopper’. פלטפורמת המסחר יצאה לשוק בשנת 2017 וידעה הצלחה אדירה מאז. הוא פועל כפתרון מבוסס אינטרנט קל לשימוש ומוערך מאוד על ידי המשתמשים בו. כמו הרובוטים האחרים, Cryptohopper כולל מספר רב של אינדיקטורים ומסחרים המסייעים לפשט את תהליך המסחר. למרבה הצער, אין הרבה מידע זמין על האסטרטגיות השונות בהן Cryptohoppers יכולים להשתמש. עם זאת, קראתי המון מאמרים בנושא וגיליתי שהוא כולל כמה תכונות מעניינות למתחילים, וזו הסיבה שבחרתי לפרסם על הבוט הזה. ניתן למצוא ‘שוק Cryptohopper’, שבו בעלי הבוט יכולים לקנות אותות מסחר ואפילו למצוא כאלה בחינם. מלבד השוק, מתחילים יכולים להשתמש ב’מסחר במראות ‘כדי להשתמש באותן הגדרות כמו סוחרים אחרים.  

בוט מסחר בביטקוין Cryptohopper

הסיבות העיקריות לכך שפלטפורמת המסחר הזו אינה הבוט המוטל שלי היא היעדר מידע באתר והתמחור. ישנם 3 מנויים שונים, הנעים בין $ 19 ל $ 99 לחודש. בידיעה ששתי המנויים הראשונים מגבילים אותך מאוד בבחירת המטבעות והטריגרים שלך, אצטרך להשיג את הגדול ביותר ב- $ 99 לחודש, וזאת השקעה גדולה.. 

סיכום 

במהלך החיפוש אחר בוט המסחר ‘הטוב ביותר’ השוויתי את היתרונות של תוכניות אלה. לשם המחשה, הכנתי טבלת השוואה בין שלושת הרובוטים בטבלה למטה.    

בוטים שונים למסחר בביטקוין

לאחר השוואה בין 3 הרובוטים השונים למסחר בביטקוין, כעת אוכל להציג בפניך את המועדף האישי שלי: Gunbot. לדעתי, זה בוט המסחר השלם ביותר במחיר הטוב ביותר. כמובן שלכל אחד יש דרך משלו למסחר והעדפות משלו ותמיד עשויים לנסות חלופות חדשות של בוט מסחר כמו טריאליות.

תוכל למצוא את הקישורים של 3 הרובוטים המסחריים בביטקוין בהמשך: 

https://www.haasonline.com 

https://www.cryptodailytrading.com/ 

https://www.cryptohopper.com 

זהו פוסט בתשלום. בצע מחקר משלך הקשור לחברה המקודמת או לכל אחת משלוחותיה או שירותיה המוזכרים בהודעה לעיתונות. Coingape.com אינה נושאת באחריות כלשהי לנזק או לאובדן שלך.

 

 

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me