banner
banner

הימורים, משחקים כביכול מניעים אתטרום, ערך טרון גבוה יותר

נראה כי altcoins טרון ואת’ריום יכולות להודות כל אחת למהמרים ולגיימרים על העליות המשמעותיות ששתי הרשתות רואות במספר המשתמשים הפעילים היומיים הפותחים ארנקים בשתי הפלטפורמות בהתאמה. זאת על פי דיווח של חברת ניתוח הבלוקצ’יין DappRadar.

מספר המשתמשים הפעילים היומיים שיוזמים עסקאות בארנקים ייחודיים המחוברים לרשת את’ריום עולה השנה ב -82% לעומת המקרה שהיה לפני שנה. לעומת זאת, טרון רואה גידול משמעותי במספר הארנקים הייחודיים הפעילים עם יותר מ -33% אקשן על הבלוקצ’יין שלה.

עם צמיחה כה פנטסטית בקרב שני פרויקטים ששניהם מציגים את חלקם ביישומים מבוזרים הקשורים לנישות ההימורים והמשחקים, אולי נראה שזה טבעי עבור חלקם ש- EOS, פלטפורמה הכוללת גם יישומים רבים בשתי הקטגוריות ויכולה להקל על עסקאות בהרבה שיעור מהיר יותר מרשת את’ריום, יגדל באותה מהירות. עם זאת, דו”ח DappRadar מציע אחרת.

מדוע EOS יורד ב 61% בארנקים פעילים

בניגוד למתחרותיה המופיעות באותו דו”ח, מספר הארנקים הייחודיים ברשת EOS אכן יורד ב -61%. שנת 2019 התחילה עם המפץ, אך טיפת האסימונים הלא יעילה להפליא של אסימונים המכונים EIDOS אחראית לעומס רשת משמעותי שהתרחש בפלטפורמת EOS במהלך שלושת-ארבעת החודשים האחרונים של השנה שעברה..

מספר חוזי ה- EOS שעובדו ביום צנח 43% בפרק זמן קצר. הסיבה לכך היא שהמשתמשים הבינו שהם יכולים לבצע שליחה אוטומטית של אסימוני EOS לחוזה EIDOS ברשת ולהפיק רווח מהיר, אך ככל שיותר ויותר אנשים החלו לעשות זאת, כל משאבי הרשתות החלו ללכת לקראת עסקאות הקשורות לאוויר הנשימה..

זה למעשה מעלה את עלות ביצוע החוזים ברשת אלפי פעמים, כך שהרשת האטה ומספר לא מבוטל של אנשים מפסיקים להשתמש בכל זה יחד מתוך תסכול. Airdrop למעשה יצר אפקט דומה לזה שקורה כאשר האקרים או שחקנים זדוניים ברשת בלוקצ’יין מנסים להפעיל את מה שמכונה מתקפת DDOS. זה כאשר אנשים נכנסים לרשת ומספאם אותה כדי להאט הכל, מה שגורם לאנשים לאבד כסף, את שפיותם או את שניהם.

אתגרים לפני שלושת הפרויקטים

השימוש בארנק הפעיל ברשת EOS ממשיך לרדת ככל ש 2020 צפויה קדימה. מיותר לציין שיש הרבה עבודה כדי שהרשת תחזור לאמון של כמה מהמשתמשים הנאמנים ביותר שלה. עם זאת, רק בגלל שאת’ריום וטרון נמצאים בעלייה, זה לא אומר שגם הם לא מתמודדים עם אתגרים משמעותיים.

המציאות היא שרוב הצמיחה של שתי הרשתות קשורה לענף סיכון גבוה / תגמול גבוה, הימורים. בעוד שבבתי קזינו מרכזיים מסורתיים כמעט יש רישיון להדפיס כסף והם יכולים לסמוך על הקופה שלהם כדי להמשיך בבניית מפעלים גדולים של לבנים ומלטות, מצב דואר זבל דומה ברשת טרון או את’ריום יניב תוצאות דומות..

מה שחשוב גם לציין הוא שהצמיחה של טרון במיוחד תלויה בהימורים ובמשחקים. קטגוריית ההימורים וסיכון גבוה לשימוש בפלטפורמה אחראית לכך ש -83% מכלל המשתמשים מעבירים אסימונים של Tron זה לזה. זה מעולה להימורים כמקרה שימוש, אך באופן אידיאלי רשת רוצה כי בסיס המשתמשים שלה יהיה מגוון, בדיוק כמו כל עסק או השקעה מוצקים אחרים..

שם נוצר את’ריום. הפלטפורמה ראתה עלייה של 163% בקטגוריית המשחקים והשווקים שלה. הלהיט הגדול ביותר בינואר היה המשחק המכונה Brave Frontier Heroes, בו מתגוררים למעלה מ -1,200 ארנקים פעילים מדי יום. משחק ההימורים PoolTogether גם הכפיל את בסיס המשתמשים שלו בחודש שעבר.

מה הבא לשלישייה ידידותית להימורים?

אין הרבה מה שכל פרויקט אלטקוין אחר יכול לעשות כדי להפיל את את’ריום מהמוטב שלו כקריפטוגרף השני הכי יקר בעולם. זה פשוט מכיוון ש- ETH הוא האלטקוין המקורי והרשת קולעת משתמשים ממגוון קטגוריות שונות באופן שבו רשתות חסימות צעירות ומתפתחות לא יוכלו להגיע אליו די הרבה זמן, ולו רק בגלל חוסר הכרה במותג..

ובכל זאת, שלושתם צריכים להיות מסוגלים להוכיח את אותם הדברים בהקשר של הימורים ומשחקים. שהם יכולים לשרת משתמשים במהירות, לאפשר לכולם לשחק הוגן, וכמובן לתת לכל מהמר וגיימר הזדמנות לזכות בגדול.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me