banner
banner

כיצד לרכוש מזומנים בביטקוין (BCH): היכן ניתן לרכוש מזומנים בביטקוין בשנת 2021?

ציין עורך דין Bitcoin Cash מארק דה מסל סיכם את הצעת הערך של המטבע יפה כשהוא אמר משהו בסגנון (אנו מנסחים מחדש); "זו עשויה להיות ההזדמנות האחרונה של כולם להחזיק ביטקוין שלם. אם החמצת את הביטקוין בשנת 2013 או 2014, זו ההזדמנות השנייה שלך."

אבל אם כבר יש ביטקוין, למה אנחנו צריכים מזומנים של ביטקוין? למי שמכיר את הטכנולוגיה כדאי לדלג לסעיף הבא. אחרת, הנה סקירה קצרה של מזומנים בביטקוין.

מה זה מזומן ביטקוין (BCH)?

הבעיה בביטקוין היא שיש בו חסימות קטנות.

בלוק קטן לא יכול להחזיק עסקאות רבות מאוד, באותה צורה בה להמרה עם שני מושבים לא יכולה להכיל אנשים רבים. התוצאה היא שביטקוין איטי ועסקאות יכול להיות יקר.

הזן מזומן של ביטקוין. ל- BCH יש גדול גודל בלוק, זה כמו מיניוואן להמרה של ביטקוין. אותם בלוקים גדולים מאפשרים עסקאות רבות יותר והם מפחיתים את העמלות, מה שהופך את BCH למתאים יותר לרכישות יומיומיות.

באופן טבעי יש חסרונות לבלוקים הגדולים יותר בבלוקצ’יין BCH, כמו ירידה בביזור. זה גרם לפיצול בקהילת הביטקוין. תומכי מזומנים בביטקוין ובביטקוין מציגים טיעונים טובים, אך מכיוון שאתה קורא מאמר זה נניח שאתה מאמין שלביטקוין מזומן יש את הפיתרון הטוב ביותר.

לאור האמונה הזו, אתה בטח תוהה כיצד להשקיע בביטקוין מזומן? החדשות הטובות הן שזה קל להפליא. בואו נגלה איך.

המקום הטוב ביותר לקנות מזומן ביטקוין

כיצד אוכל לקנות מזומן של ביטקוין? ללא ספק המקום הטוב ביותר לעשות זאת הוא Coinbase. יש לכך כמה סיבות.

  1. בִּטָחוֹן – בניגוד לרבים מהחלופות האחרות שטוסות בלילה במערכת האקולוגית של הצפנה, Coinbase לוקח את האבטחה ברצינות. הם מאחסנים את הרוב המכריע של המטבעות שלהם באחסון קר ומעודדים בכבדות את המשתמשים שלהם ליישם מאמת גוגל כדי לשמור על אבטחת חשבונותיהם.
  2. * שיא מסלול * – Coinbase מעולם לא נפרץ או איבד סכום משמעותי של כספי משתמשים. יש להם רקורד מצוין לשמירה על ביטחון הביטקוין של המשתמשים שלהם.
  3. * קל לרכוש ביטקוין במזומן * – עם Coinbase לקנות מזומנים ביטקוין זה קל. ניתן להשתמש בהעברה בנקאית, העברה בנקאית או כרטיס חיוב. אפשר גם להפוך את ביטקוין למזומן ולהפקיד פיאט בחזרה לחשבון הבנק שלך.

יתרון נוסף ברכישת מזומנים בביטקוין ב- Coinbase הוא שילובם עם Coinbase Pro. זה בחינם להעביר מזומנים של ביטקוין בין Coinbase ל- Coinbase Pro. ברגע שהביטקוין שלך נמצא ב- Coinbase Pro, ניתן לסחור אותו במגוון נכסים שונים, כמו XRP, Ethereum או Stellar.

אחד החסרונות ברכישת מזומנים של ביטקוין ב- Coinbase הוא שהם כבר לא תומך רכישות בכרטיסי אשראי, רק כרטיס חיוב. עם זאת, ישנן אפשרויות אחרות. אם ברצונך לדעת היכן לקנות BCH עם כרטיס אשראי, אנא עיין בסעיף הבא.

כיצד להשיג מזומן ביטקוין בכרטיס אשראי

בעבר ניתן היה להשתמש בכרטיס אשראי כאמצעי תשלום עבור מזומן ביטקוין ב- Coinbase, אולם עבור לקוחות אמריקאים זה לפחות כבר לא אופציה.

חברות כרטיסי אשראי רבות סברו כי רכישת ביטקוין בכרטיס אשראי נופלת לאותה קטגוריה כמו הימורים, או לקראת מקדמה במזומן, והם דחפו את חילופי הקריפטו לאסור את הנוהג. עמדה כזו כלפי מטבעות קריפטוגרפיה נפוצה עד היום, כפי שמעידים כרטיס האשראי של אפל מדיניות בנושא ביטקוין.

עם זאת, עדיין ניתן להשתמש בכרטיס אשראי כתשלום עבור ביטקוין במזומן BCH. עבור חובבי קריפטו החיים מחוץ לארה”ב אנו ממליצים נרשמים ב- Binance. הם הבורסה הפופולארית ביותר ברחבי העולם (לפי נפח מסחר) ומיליוני אנשים סומכים עליהם על כל צרכי המטבע הקריפטוגרפי שלהם.

איך קונים ביטקוין מזומן על בינאנס

  1. * צור חשבון * – תזדקק לכתובת דוא”ל תקפה.
  2. השלם את אימות KYC – זה לא נחוץ אם כל מה שאתה מתכנן לעשות זה לסחור במטבעות ולהשאיר אותם בארנק Binance שלך. עם זאת, אם אתה רוצה לקנות BCH עם כרטיס כתשלום, עליך להגיש מידע אישי כמו הוכחת כתובתך ופרטים אחרים כדי לאמת את זהותך..
  3. קנה BCH – היכנס לחשבון Binance שלך ​​וחפש לכיוון הצד השמאלי העליון את פריט התפריט שנקרא "פיאט." גלול מעל זה ולחץ על "קנו ביטקוין." התהליך יתחיל, זה כל כך פשוט!

לאחר שקנית את ה- BCH עומדות בפניך שתי אפשרויות. אתה יכול לשמור את זה בבורסה בארנק Binance או שאתה יכול למשוך את המטבעות לארנק שלך. אנו ממליצים שתמשוך את המטבעות לארנק שלך שאתה שולט בו.

חילופים נפרצים לעיתים קרובות, סבל בינאנס הפסד של 40 מיליון דולר בשנת 2019, ותמיד עדיף להיות בטוח מאשר להצטער. ברגע שנשלח קריפטו לא ניתן לבטל את העסקה.

Binance מציע גם אפליקציה לנייד המציע הרבה מאותה פונקציונליות כמו האתר שלהם.

כיצד לקנות מזומן ביטקוין ללקוחות אמריקאים

למרבה הצער, אמריקאים לא יכולים להשתמש בביננס לרכישת ביטקוין. כמה אמריקאים חכמים אוהבים להשתמש ב- VPN כדי לגשת לאתר וזה יכול לעבוד למסחר, אולם מכיוון ש- KYC חובה על כל רכישת כרטיסים, VPN אינו פותר את האיסור העולמי של בינאנס לאמריקנים..

יש חלוקה אמריקאית של בינאנס, אולם הם רק תמיכה רכישת כרטיסי חיוב כאמצעי תשלום. אז עם כל המגבלות הללו, איך קונים מזומן ביטקוין עם כרטיס באמריקה? ישנן מספר שיטות אך אחת הקלות ביותר היא להשתמש בארנק Atomic.

ארנק אטומי הוא ארנק קריפטו רב-תכליתי (זמין לשולחן העבודה או כאפליקציה) התומך במספר מטבעות כולל BTC, BCH, ETH ורבים אחרים. בנוסף לשמש כארנק משמור, הם גם מאפשרים למשתמשים שלהם לעשות זאת לקנות מזומן ביטקוין בכרטיס אשראי. זה נעשה באמצעות אינטגרציה עם סימפלקס והעמלות הנובעות מכך נמוכות עד 2%..

כדי להתחיל פשוט הורד את Atomic, צור ארנק חדש ואז לחץ "קנה קריפטו" בצד שמאל. יש KYC חובה לכל הרכישות, עם זאת, זה סטנדרטי לכל רכישת מזומן של ביטקוין שנעשית בכרטיס. אם ברצונך להימנע לחלוטין מ- KYC, קיימת אפשרות קנייה סופית אחת עבור מזומן ביטקוין ששווה לשקול.

כיצד לרכוש ביטקוין מזומן באופן מקומי

בעבר ביטקוין מקומי הייתה הדרך היחידה לרכוש ביטקוין באופן אישי, או לפדות ביטקוין ללא שימוש בבורסה. בין אם באמצעות העברה בנקאית ובין אם במזומן ביד, הביטקוין המקומי איפשר לרכוש BCH ממוכר מקומי תמורת עמלות נמוכות יחסית.

היתרון הברור ביותר הוא אנונימיות. עם ביטקוין מקומי ה- BCH עובר בין שני אנשים, ולא חילופי מרכזיים שיש בהם את פרטי הזהות שלך. כמו כן, הביטקוין המקומי הוא נהדר עבור אלה החיים במדינות בהן מעטות הבורסות, אך בכל זאת רוצים לקנות מזומן של ביטקוין.

לאור ההצלחה של ביטקוין מקומי, אתרים ומרכזיות אחרות המציעות אותו סוג שירות החלו לצוץ.

LocalBitcoinCash, למשל, אתר אחר עם עמלות נמוכות המאפשר למשתמשים בו לקנות מזומנים של ביטקוין באופן אישי. אתרים כמו אלה מועילים גם משום שאפשר לפדות ביטקוין כשרוצים למכור אותו. אין חילופי דברים, רק עסקה מקומית.

הודעת אזהרה אחת. כשאתה מסתכל על הרישומים באתרי BCH המקומיים ושואל היכן אוכל לקנות מזומן של ביטקוין, זכור שחלק מהמוכרים עשויים להיות רמאים. קנה רק BCH או Bitcoins במזומן עם מוכרים וקונים אמינים שיש להם משוב טוב מעסקאות קודמות.

סיכום

אחד הדברים הנהדרים במערכת האקולוגית של קריפטוגרפים הוא שיש כל כך הרבה מטבעות שונים לבחירה. מ- Ripple ל- Monero ועד Cash Cash, המשקיע בפרספקטיבה יכול כמעט בוודאות למצוא פרויקט בלוקצ’יין שתואם את האתוס שלהם.

בעוד שמזומן של ביטקוין לא יכול להיות פופולרי באותה מידה כמו אחיו הגדול, ל- BCH יש הרבה מה שקורה בזה. רוג’ר ור הוא מנהיג גלוי ונלהב בעליל שיש לו אינטרס אישי להפוך את BCH למוצלחת ככל האפשר.

יתר על כן, בהתחשב בקרוב המשפחה קִפּאוֹן של רשת הברקים, חסימות גדולות יכולות להוכיח את היותן פיתרון המידה הטוב ביותר, מה שאומר שמזומן של ביטקוין ניצח במלחמת קנה המידה.

איך זה מסתיים בסופו של דבר זה עדיין בגדר תעלומה, אולם אם אתה מעוניין להשקיע במזומן של ביטקוין ורוצה לדעת כיצד לקנות BCH, אנו מקווים שהמדריך הזה היה שימושי. למזומנים של ביטקוין, כמו למטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים, יש סיכוי להעריך באופן מאסיבי בעתיד. עכשיו זה זמן נהדר להשקיע ב- BCH מכיוון שקשה להרוויח כסף בקנייה ליד הדף.

רק זכור, בכל פעם שאתה קונה מטבע קריפטוגרפי, בין אם זה מזומן של ביטקוין או מטבע אחר, חשוב לאחסן אותו בבטחה. קנו ספר ספרים או ארנק חומרה של טרזור ​​ואחסנו שם את המטבעות שלכם כך שלא ניתן יהיה לפרוץ אותם. אם יש לך BCH אתה בהחלט לא רוצה לאבד את זה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me