banner
banner

סקירת Bybit: האם Bybit Safe & Legit בשנת 2021

הוקמה בשנת 2018 ורשומה באיי הבתולה הבריטיים, Bybit היא פלטפורמת מסחר עתידית של מטבעות קריפטו.

למעשה עתיד החלפות תמידי הוא המוצר היחיד שלהם!

בעוד שביביט מאפשרת החלפה בין ארבעת המטבעות שהם תומכים בפלטפורמה שלהם, הם אינם מאפשרים למשתמשים שלהם לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים בשיטות תשלום פיאט.

ההתמקדות הצרה הזו בחוזים עתידיים להחלפה מתאימה עובדת היטב עבור Bybit, אולם הם רואים עלייה מתמדת בהיקף המסחר שלהם בשנה האחרונה. המתחרים העיקריים של בייביט הם פלטפורמות נגזרות קריפטו אחרות כמו FTX ו- Bitmex.

מקצוענים מביט

 • שום KYC לא הופך את ההרשמה לבריזה, קל מאוד להתחיל לסחור ב- Bybit.
 • שלא כמו כמה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים לביביט יש אפליקציה סלולרית, מה שמקל על סחר בהרחק מהמחשב.
 • Bybit הוא אחד מקומץ הבורסות היחיד המציע חוזים עתידיים להחלפה מתמדת למטבעות כמו XRP ו- EOS.
 • ב- Bybit ניתן לסחור במינוף גבוה במיוחד, במיוחד במוצרי ביטקוין.
 • עמלות מסחר נמוכות, כולל הנחה ליצרן השוק.
 • קרן הביטוח Bybit מבטיחה כי הפסדים לא יצטרכו להתרועע ברחבי המערכת האקולוגית Bybit.
 • סוגי הזמנות מרובים הופכים את Bybit למתאימה לסוחרים ומשקיעים מתקדמים.

חסרונות Bybit

 • אפשר לבצע סחר בארבעה מטבעות רק בביביט והבורסה לא הודיעה על כוונתם לתמוך יותר.
 • הביביט חסום לאזרחי ארה”ב.
 • קשה לוודא שסטטיסטיקת הנפח של Bybit אכן מדויקת ולכן קשה לדעת בוודאות כמה מסחר אכן קורה בפלטפורמה..
 • Bybit אינו תומך ברכישות של מטבעות קריפטוגרפיים.

חברת בייביט

למרות שביביט רשום באיי הבתולה הבריטיים המטה שלהם נמצא בסינגפור. יש להם גם משרדים בהונג קונג ובטאיוואן.

בעוד קהל הלקוחות שלהם הוא אסייתי בעיקרו, Bybit פונה גם לשוק המטבעות האירופי. מנכ”ל Bybit הוא בן ג’ואו והחברה מעודדת את המשתמשים שלהם לפנות אליו בטוויטר.

המסחר ב- Bybit קל מכיוון שיש להם ממשק ממשק משתמש נהדר, כמו גם תצוגת מסחר מקיפה. ההרשמה היא פשוטה ונמשכת רק כמה דקות. כדי להתחיל בבדיקה זו נעסוק באחת מהשאלות שנשאלות הכי הרבה אודות Bybit…

האם Bybit לגיט?

מכיוון שסוחרים רבים של מטבעות קריפטוגרפיים מעולם לא שמעו על Bybit, נורמלי לשאול האם Bybit בטוח?

התשובה היא כן, Bybit מאוד לגיטימי. הם מעולם לא נפרצו וביביט נוקטת מספר אמצעי זהירות כדי להבטיח אבטחת מסחר אופטימלית בפלטפורמה שלהם.

לדוגמה, יש להם מדיניות המחייבת כי ניתן למשוך מטבעות קריפטוגרפיים רק שלוש פעמים ביום. זה מונע מהאקר לקבל גישה לחשבון ולנקז אותו מיידית. בכך שהוא מאפשר רק משיכות כמה פעמים ביום זה נותן לאדם עם חשבון בחשבון זמן לנעול אותו כך שלא ניתן לבצע משיכות. ל- Bitmex יש תכונה דומה, אולם הם מאפשרים משיכות רק פעם אחת ביום.

Bybit גם מקפיד מאוד על האופן שבו הם מאחסנים את המטבע הקריפטוגרפי שלהם. למשל, כאשר משתמשים מפקידים כספים ב- Bybit הקריפטו נשלח ישירות לארנק אחסון קר. היתרון של ארנק אחסון קר הוא שקשה יותר לפריצה אקספוננציאלית מאשר א "ארנק חם." לרוב כאשר כספים נגנבים מחליפין, הם נגנבים מהכספים הארנק החם של הבורסה.

האם אזרחי ארה”ב יכולים להשתמש בביביט?

לרוע המזל אזרחים אמריקאים אינם יכולים להשתמש בביביט. זאת בשל חוסר הבהירות הרגולטורית בארצות הברית והחשש להיתבע על ידי אחד הרגולטורים האמריקאים כמו ה- SEC..

האיסור על אמריקאים נאכף על ידי איסור גיאוגרפי של כתובת IP. כלומר, כל כתובת IP אמריקאית נחסמת אוטומטית משימוש במרכזיה. חלק מהמשתמשים היוזמים הבינו שאפשר לעקוף את האיסור הזה באמצעות VPN. למרות שזה אפשרי זה גם מסוכן.

אם ביביט יגלה שחשבון הוא אמריקאי וגישה לבורסה באמצעות VPN, הם עשויים להקפיא את החשבון והסוחר לא יוכל להשיג את כספו..

תמיכה בינלאומית

Bybit גאה בבסיס המשתמשים הבינלאומי שלהם וכרגע הם רשומים יותר מ 100,000 משתמשים בפלטפורמה שלהם. כדי לפנות לאותו קהל בינלאומי ניתן לגשת לביביט בשפות הבאות: אנגלית, סינית, סינית מסורתית, קוריאנית ויפנית.

מכיוון שמשרדיה הראשיים של Bybit נמצאים באסיה, הגיוני שקהל הלקוחות שלהם הוא במידה רבה אסיאתי. למרבה הצער, לא רק האמריקנים אינם יכולים לגשת לביביט.

KYC ב- Bybit ובמדינות שאסור להשתמש בבורסה

לביביט אין מדיניות KYC, הם אוכפים את האיסור הגיאוגרפי שלהם על ידי בדיקת כתובות ה- IP של המשתמשים שלהם. מלבד אמריקאים יש כמה מדינות אחרות שנחסמות משימוש בביביט.

אזרחי קוויבק (קנדה), סינגפור, קובה, חצי האי קרים, סבסטופול, איראן, סוריה, צפון קוריאה וסודן אינם יכולים להשתמש בחילוף.

אילו שירותים bybit מציעים?

כאמור, ביביט שונה מחילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בכך שהמוצר היחיד שלהם הוא עתיד החלפות תמידי.

למוצר עתידי מסורתי יש תאריך תפוגה. בתאריך זה החוזה נסגר וכל הפרש במחיר משולם. למוצר עתידי להחלפה מתמיד, לעומת זאת, אין תאריך תפוגה, כך שסוחר יכול להחזיק אותו כל עוד הוא רוצה..

נכון לעכשיו Bybit מציעה מוצר עתידי להחלפה מתמיד בארבעה מטבעות שונים: ביטקוין, EOS, Ether ו- Ripple XRP. אמנם זה מספר מצומצם מאוד של אפשרויות מסחר, אך מוצרים מסחרים אלה הם די קשים למצוא ולא בפלטפורמות מסחר רבות אחרות.

מסחר בשוליים

עוד אחד מהמאפיינים המעניינים של בייביט הוא המסחר הממונף שלהם. Bybit מציעה עסקאות מינוף גבוהות, עד מינוף פי 100 בחוזים עתידיים להחלפת Bitcoin.

עם המינוף הרב הזה רק 1 דולר יורד חושף סוחר לתנודתיות של ביטקוין ב 100 דולר. זו דרך קלה להרוויח כסף במהירות, ודרך קלה עוד יותר להפסיד כסף במהירות. אפילו השינוי הקטן ביותר במחיר יכול למחוק את עמדת הסוחר כאשר הם משתמשים במינוף פי 100.

עם זאת עבור הסוחר המנוסה, כי מינוף רב עשוי להיות בדיוק מה שהם מחפשים. מידע נוסף אודות מסחר בשוליים ב- Bybit הוא זמין פה.

מגבלות מסחר בשוליים

למרות שביביט מציעה מסחר מינוף גבוה מאוד יש מגבלות. לדוגמא, סחר המינוף היחיד הזמין פי 100 הוא לעתיד ההחלפה התמידי של ביטקוין, ולמסחר זה יש מגבלה מקסימלית של 150 BTC. כמות המינוף המקסימלית שניתן להשתמש בה עבור Ethereum היא פי 50 וכי למסחר יש מגבלה של 3,000 ETH.

אותה מגבלת מינוף 50x חל גם לעסקאות Ripple XRP ו- EOS. ככל הנראה מגבלה זו קיימת מכיוון שביביט סבור כי אלטקוינים אלה הם תנודתיים יותר מביטקוין ומינוף רב מדי פשוט יהיה מסוכן מדי..

קונים עם פיאט בביביט

נכון להיום Bybit אינו מקבל פיקדונות פיאט מכל סוג שהוא. ללא כרטיסי חיוב, העברות בנקאיות או העברות בנקאיות. יש אנשים ששאלו איך לקנות בביביט, אבל זה לא אפשרי. הדרך היחידה לסחור בביביט היא לשלוח מטבע קריפטו לפלטפורמת המסחר.

זו הסיבה שהדרך הטובה ביותר לסחור בביביט היא לרכוש קריפטו בבורסה כמו Coinbase או Kraken ואז לשלוח אותה לבורסת Bybit..

הדבר היחיד הטוב בייביט הוא שהם מקבלים פיקדונות בכל המטבעות שהם סוחרים בהם, BTC, ETH, XRP ו- EOS. זה שונה מ- Bitmex שמקבלת רק פיקדונות BTC למרות שהם סוחרים במספר מטבעות שונים בפלטפורמה שלהם.

מדוע בייביט מיוחד?

Bybit היא בהחלט לא חילופי המטבעות הממוצעים שלך ויש כמה תכונות שמבדילות אותם מפלטפורמות אחרות. הראשונה בתכונות אלה קשורה לאופן ביצוע העסקאות.

מנוע התאמת Bybit

מנוע תואם הוא אחד מאותם דברים שרוב הסוחרים לא חושבים עליהם עד שהוא מתחיל להשתבש. למרבה המזל הסבירות שהמנוע של בייביט ייכשל אי פעם נמוכה מאוד. מערכת המסחר Bybit נועדה לטפל במעלה 100,000 עסקאות בשנייה, וזה מספיק בכדי לטפל אפילו בתנועה האינטנסיבית ביותר. ביביט טוען גם כי עסקאות מבוצעות תוך עשרה מיקרו-שניות כדי למנוע החלקה.

טכנולוגיה מעולה זו מביאה זמן פעולה נהדר וביביט טוענים כי זמינות ההחלפה שלהם כרגע היא 99.99%. במידה ומשהו ישתבש, או שהמנוע התואם יבצע פעולות לא נכונות, Bybit מבטיח לשאת בעלות של כל שגיאה..

תכנית שותפים

לביביט יש תוכנית שותפים כדי לעודד את המשתמשים שלהם לגייס חברים ובני משפחה לפלטפורמה. כאשר סוחר מגייס מישהו אחר לפלטפורמה הוא יקבל עד 30% מרווחי המסחר של אותו אדם.

יש אפילו תוכנית של שותפי משנה כך שכאשר מישהו נרשם לחבר, וחבר זה נרשם למישהו אחר, הסוחר המקורי מקבל 10% מדמי המסחר מהפניית החבר.

ביביט מבקשת להקל על גיוס אנשים וכן הם מבטיחים בונוס בסך 60 דולר למשתמשים חדשים, בתנאי שהם עומדים בתנאים מסוימים. במקרה זה, כדי לקבל את הבונוס על משתמש חדש להפקיד לפחות 6 ETH או 0.2 BTC לחשבונו. Bybit מציעה גם מספר בונוסים קטנים יותר. מידע נוסף על תוכנית הבונוסים שלהם הוא זמין פה.

עד היום ביביט שילמה יותר מ- 200 BTC בתגמולי עמלה, שממחישים כי תוכנית השותפים שלהם אינה מיועדת רק להצגה, אלא היא חלק חשוב מאסטרטגיית הגיוס של Bybit..

תחרויות מסחר

תכונה מעניינת נוספת שמייחדת את בייביט ממרכזיות אחרות הן התחרויות שהם מקיימים. Bybit מקים באופן קבוע תחרויות מסחר. משתמשים יכולים להצטרף לתחרויות אלה והדבר היחיד שעליהם לעשות כדי להעפיל הוא להחזיק יתרת חשבון מינימלית, בדרך כלל 0.05 BTC.

התחרויות הן אירועי צוות עם מנהיג מיועד. אם קבוצה זוכה, מנהיג הקבוצה מקבל בדרך כלל 30% מכספי הפרס ושאר הזכיות מתחלקות באופן שווה בין כולם בצוות. בהתאם לחוקי התחרות וכמה אנשים נכנסים אליה, סכום הפרסים עשוי להגיע עד 100 ביטקוין.

Bybit מארחת באופן קבוע את התחרויות הללו והן מהנות דרך מהנה עבור המשתמשים לזכות בכמה ביטקוין על ידי סחר טוב. למידע נוסף ניתן לעיין בדפי ההודעה על כמה תחרויות קודמות, כולל תחרות קטטה BTC וה תחרות מסחר ביפן.

סחר בביט

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון כאשר מסתכלים על מסחר Bybit הוא כמה נזילות יש לבורסה. על פי המדדים שלהם הם מסלקים כרגע נפח מסחר יומי של כ 500,000,000 $. קשה מאוד לדעת אם המספר הזה מדויק. היקף המסחר הזה אומר שהם פופולאריים יותר מבינאנס, הנחשבים בדרך כלל לבורסת הקריפטוגרפים הגדולה בעולם.

בנוסף לטענת נפח כה גבוה, CoinMarketCap לא מדווח על הנפח של בייביט מעט חשוד. ל- CMC יש נתוני נפח עבור מרבית הבורסות הגדולות וכדי שלא להירשם שם זה מוזר.

כל האמור, בין אם ביביט מסלקת 500,000,000 $ ליום ובין 50,000,000 $ ליום, זה כנראה לא משנה מעט לסוחר הקמעונאים הממוצע שקורא את הסקירה הזו של Bybit. כאשר נסחרים כמה מאות דולרים בכל פעם נזילות היא לעיתים נדירות בעיה. קביעת נזילות מדויקת מתחילה להיות חשובה רק ברגע שגודל המסחר מתחיל להיות משמעותי.

עמלות מסחר בביביט

לביביט לוח זמנים של דמי מסחר ייחודיים למדי. לוקח השוק משלם עמלה של 0.075% עבור המסחר ואילו יצרנית השוק מקבל הנחה של 0.025% עבור המסחר.

תוכנית זו של דמי מסחר מעודדת אנשים לקבוע עסקאות מוגבלות במקום לרסק את כפתור הקנייה או המכירה בשוק. זהו לוח עמלות מסחר שנראה לרוב בבורסות נגזרים. חילופי קריפטו לקריפטו לעיתים רחוקות משתמשים בסוג זה של לוח זמנים לדמי מסחר.

מבחינת עמלות Bybit בגין משיכות, מבחינה טכנית אין חילופי דברים. מה יש להם הוא "עמלת כורים." כלומר, עמלה שנועדה לשלם עבור עלות עסקה ברשת. עמלת הכורה היא כדלקמן: 0.0005 עבור BTC, 0.01 עבור ETH, 0.25 עבור Ripple XRP, 0.1 עבור EOS ו -5 עבור USDT.

מטבע הדברים דמי הכורה הללו גבוהים מעלויות העסקה הממוצעות עבור המטבעות בהתאמה, וביט מכניס את ההפרש בשמחה.

קרן ביטוח ביטיט

קרן הביטוח נועדה לכסות הפסד במקרה שסגירת תפקיד, "גרוע ממחיר פושט רגל." בפועל המשמעות של זה היא שאם סחר יורד מתחת לאפס לפני שניתן יהיה להורידו, קרן הביטוח תכסה את ההפסד הזה.

חלק מהבורסות משתמשות בתכנית הפסדים חברתית במקום בקרן ביטוח. זוהי תוכנית לפיה הפסד ממסחר נלקח מהרווחים של כל הסוחרים בבורסה. הפסדים חברתיים אינם פופולאריים ביותר, מסיבה טובה, ולכן טוב שבביט יש קרן ביטוח.

מידע נוסף על קרן הביטוח של ביטיט זמין באתר שלהם.

חוצה שוליים

מרווח צולב מאפשר לביביט להשתמש בכל יתרת הסוחר בארנקם על מנת למנוע פירוק. זה כלי מועיל שכן במצבים מסוימים זה יכול להיות ההבדל בין לחסל או לא. מידע נוסף על התפקוד המדויק של שוליים צולבים ניתן למצוא כאן.

סוגי הזמנות

כפי שכל בורסת נגזרים מקצועית צריכה להיות, לביביט יש מגוון רחב של סוגי הזמנות שונות. מטבע הדברים יש להם צו הגבלה וצו הפסד אך מעבר לכך יש להם כמה סוגי הזמנות מורכבים יותר.

הזמנה לאחר פרסום בלבד, למשל, תבצע הזמנה רק אם היא תעבור לספר ההזמנות כך שהסוחר יקבל הנחה. אם ההזמנה תדלג על פנקס ההזמנות ותסחר (בתשלום) כסדר שוק, אז היא לא תפורסם.

הזמנת סגור על ההדק נועדה לבצע לא משנה מה, גם אם אין מרווח מספיק למסחר. היא עושה זאת על ידי ביטול עסקאות אחרות בספרים, ופינוי מרווח נוסף למסחר חשוב יותר זה.

מידע נוסף על סוגי הזמנות אלה, כמו גם על אחרים, זמין באתר של Bybit.

האפליקציה לנייד

לאחרונה הוציאה Bybit חדש לגמרי אפליקציה לנייד גם לאנדרואיד וגם לאפל. האפליקציה תוכננה במיוחד כדי להציע כמעט אותו מספר תכונות כמו פלטפורמת ה- Bybit הרגילה.

באמצעות האפליקציה ניתן לסחור בכל אחד מארבעת מוצרי העתיד הצפנים שמציעה Bybit, וכן להחליף בין ארבעת המטבעות. ישנם כל כלי המסחר הסטנדרטיים באפליקציה בדיוק כמו הפלטפורמה, כולל הפסד הפסד ולקחת רווח מאופציית הכניסה.

אולי שתי התכונות הנוחות ביותר של האפליקציה הן כדלקמן. האחת היא היכולת לקבל התראות מחיר, מה שמקל על התעדכנות בפעולת המחיר האחרונה. השני הוא תמיכה מיידית של לקוחות ישירות מהאפליקציה. Bybit גאה להודיע ​​כי יש להם כעת תמיכה בלקוחות בשפות הבאות: אנגלית, סינית (מנדרינית וקנטונזית), יפנית, קוריאנית ורוסית.

אמנם לאפליקציות חדשות יש נטייה להתרסקות ולא תמיד עובדות כמובטח, עד כה הביקורות על אפליקציית Bybit טובים וסוחרים בהחלט מוצאים את זה מועיל.

שירות לקוחות

מלבד האפליקציה הסלולרית ניתן גם לקבל תמיכה בלקוחות מ- Bybit באמצעות כתובת הדוא”ל שלהם: [מוגן בדוא”ל] או על ידי יצירת קשר עם צוות תמיכת הלקוחות 24/7.

לפני הפנייה לצוות, עם זאת, זה עשוי להיות מועיל לבדוק את דף תמיכה של Bybit. כאן יש עשרות מאמרים על מגוון רחב של נושאים שונים, כך שאלו שיש לך שאלות הם כבר יענו כאן.

לבסוף, ישנה קבוצת צ’אט מסחרית של Bybit על מברק. יש להניח שמדובר יותר בצ’אט קבוצתי לא רשמי ולא באמת מיועד למטרות תמיכה, אולם סוחרים אחרים יוכלו לפתור בעיות קלות..

התחל לסחור ב- Bybit היום

החלטנו לכתוב את סקירת ה- Bybit הזו בגלל התעניינות גוברת של סוחרים בנגזרות קריפטו. עם חילופי כמו Coinbase ו Kraken שכבר מספקים שירותי חילופי מעולה בין קריפטו לקריפטו, נותר בידי הבורסות להציע מוצרי עתיד, במיוחד חוזים עתידיים להחלפה נצחית..

למרות שביביט אינו שם ביתי כמו Coinbase שהם פועלים כבר כמה שנים, מעולם לא נפרצו ויש להם רקורד בטיחותי מצוין. יש להם גם ספר הזמנות עמוק למדי אשר יכול לספק נזילות רבה לכל המשקיעים הקמעונאיים, למעט הגדולים ביותר.

אולי התכונה הטובה ביותר של בייביט היא שבמקום רק להציע מוצרי BTC / ETH עתידי הם יצרו גם XRP ו- EOS עתידיים. עבור כל מי שמעוניין לסחור בחוזים עתידיים עבור מטבעות אלה Bybit היא אופציה נהדרת. עם סוגי ההזמנות המרובים שלהם, קרן הביטוח ומנוע ההתאמה המעולה Bybit הם בהחלט פלטפורמת מסחר טובה לעבוד איתה אם אתה חדש בתחום המסחר או שיש לך כבר ניסיון של שנים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me