banner
banner

כיצד לסחור באת’ריום (את’ר) – מדריך למתחילים

 את’ריום (את’ר), מטבע הקריפטו השני בגודלו בעולם, גדל באופן אקספוננציאלי. בין אם אתה סוחר ותיק ובין אם אתה מתחיל לשוק ההון, מסחר באתריום מציע מגוון יתרונות והזדמנויות. קרא את המדריך השימושי הזה כדי ללמוד כיצד לסחור באתריום, כיצד הוא הומצא, מתאמים ומה משפיע על מחירו.

כדי להתחיל לנצל את הפוטנציאל של קריפטוגרפיה חזקה זו, התחל את מסע המסחר שלך באת’רום עוד היום!

מקור המטבעות הקריפטיים בקצרה

הביטקוין, המטבע המבוזר הראשון, נוצר על ידי אדם אנונימי (או אנשים) המשתמש בשם בדוי Satoshi Nakamoto. סאטושי כרה גם את ‘בלוק הג’נסיס’ של ביטקוין בינואר 2009.

הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הגדול בעולם ושווי השוק שלו התרחב מאוד. לדוגמא, ב- 6 באוקטובר 2019 שווי השוק שלה עמד על יותר מ 144 מיליארד דולר.

המצאת האת’ריום

בחור צעיר חדשני בשם ויטאליק בוטרין, באמצעות שאיפתו להפוך את האינטרנט לחלוטין, המציא פלטפורמת קריפטו עליה מפתחים יכולים לבנות כל סוג של יישום מבוזר..

לאחר הבנה מעמיקה של הביטקוין, ויטליק הציע כי הוא זקוק לשפת סקריפטים לפיתוח אפליקציות. כאשר איש לא התעניין בהצעתו, המשיך בעבודתו בפרויקט החדש והעוצמתי שלו.

בשנת 2013 פרסם ויטליק מאמר לבן המתאר את הפלטפורמה הדינמית החדשה הזו אותה כינה Ethereum. על החידוש המדהים שלו הוא זכה בתואר עמית תיאל 2014 וקיבל פרס של 100,000 דולר.

לאחר מכן, הצעיר נשר מאוניברסיטת ווטרלו כדי להמשיך בשאיפת האת’ריום שלו. בעזרת מפתחים ומייסדים אחרים, הפרויקט עבר במהירות לנהיגה מוגזמת.

עם מכירת קהל מוצלחת מאוד ביולי 2014, הם גייסו יותר מ -18 מיליון דולר על ידי מכירת Ether, אסימוני את’ריום שהיו בעצם מניות הפרויקט..

כיצד לסחור באיתר 1

ביטקוין ואתר, המטבעות הווירטואליים הגדולים בעולם.

אתר משמש גם לתשלום עבור עסקאות ושירותי חישוב ברשת את’ריום.

שנה לאחר מכן, המהדורה הראשונה שלהם שנקראה Frontier הושקה ב- 30 ביולי 2015. כעת הייתה זמינה פלטפורמה חדשה בה מפתחים יוכלו ליצור אפליקציות מבוזרות וחוזים חכמים משלהם..

את’ר הוא המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו בעולם ובשלב מסוים בשנת 2017 היה לו שווי שוק של כמעט 38 מיליארד דולר, אם כי נכון לאוקטובר 2019 שווי השוק עומד על 18 מיליארד דולר. המכשיר הפיננסי המעניין הזה צמח בקצב לא יאומן!

תרשים שבועי של אתר – חלק ממחיר הפעולה של שלוש השנים האחרונות

Ethereum הוא גם תנודתי מאוד, כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים. בשנת 2017, המחיר התחיל לטפס גבוה יותר ואז ברבעון השני של אותה שנה החל “הבהלה לזהב” של אותה שנה. מטבעות קריפטו הפכו להיות הדבר המגניב ביותר להשקיע באותה שנה עבור הציבור הרחב, ולאלטקוינים הייתה שנה מכובדת, כאשר הביטקוין הגיע קרוב ל -20,000 דולר.. 

עם התקדמות 2017 המשיכו המשקיעים לספק את התיאבון למסחר באתריום. עד 31 בדצמבר, מחיר האתר עלה ליותר מ- 725.00 דולר והגיע ל- 1370 דולר. התשואות השנתיות האסטרונומיות לשנת 2017 נמדדו מעל 4800%!

כיצד לסחור באת’ריום

הצעד הראשון ללמוד כיצד לסחור באת’ריום הוא אבטחת שירותי תיווך מוכשר. מומלץ מאוד לסחור באיתר עם מתווכי מט”ח אמינים ומבוססים.

מתווך אחד כזה הוא eToro. eToro אינה מציעה מינוף על אתר אך ישנם ברוקרים אחרים המציעים מינוף, כמובן. חלק מהחברות הללו מציעות מינוף של 33X.

חלק מהמתווכים מציעים מגוון אפשרויות מסחר באת’רום. זוגות הכלולים בדרך כלל הם ETH / USD (אתר / דולר אמריקאי), ETH / BTC (אתר / ביטקוין), ETH / EUR (אתר / אירו), ETH / CAD (אתר / דולר קנדי) ו- ETH / GBP (אתר / בריטי לִירָה).

בגלל התנודתיות של האתר, הסוחרים לא צריכים לסחור בו במינוף רב. מינוף אפס הוא הבטוח ביותר, כמובן. בגלל הצמיחה המסיבית במחיר האתר, ‘קנה והחזק’ הייתה אסטרטגיה מצוינת. ‘קניית מטבלים’ עבדה גם כן טוב מאוד, אם כי סוחרים היו מפספסים מספר הזדמנויות נהדרות אם רק היו משתמשים בגישה זו (לפחות במסגרת הזמן היומית).

* אם ברצונך ללמוד עוד על סחר בביטקוין, עקוב אחר קישור זה למאמר המוקדש במיוחד ל: כיצד לסחור בביטקוין – מדריך למתחילים.

יסודות המסחר באת’ריום: מה מזיז את מחיר האת’ר?

מכיוון שאתר הוא עדיין מטבע קריפטוגרפי צעיר למדי, מחירו מושפע במידה רבה מאירועים הקשורים להתפתחותו.

כפי שצוין קודם, אתר הוא אסימון ערך המשמש לתשלום עבור עסקאות ושירותי חישוב ברשת את’ריום. כתוצאה מכך, הרחבת ה- Ethereum blockchain ושירותים קשורים ישפיעו כמובן על ערך ומחיר האתר.

גורם חיצוני חשוב באמת שמשפיע על מחיר האתר הוא מחיר האח הגדול שלו, הביטקוין. כאשר כסף זורם לביטקוין, אתר ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים נהנים ממנו בדרך כלל. ערך הביטקוין הוא גורם תורם לתנודתיות הטבועה במסחר אתרי. כאשר לחץ על הביטקוין, כל סוג הנכסים של קריפטוגרפיה מושפע.

הסיבה למתאם זה היא מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים שייכים לאותו מגזר שוק, כביכול. כאשר מחיר הביטקוין עולה, התפיסה הכללית של השוק היא ששוק הקריפטו הוא ‘בריא’ וגם אפשרות השקעה בת קיימא.

מכיוון שאתר הוא הקריפטוגרפי השני בגודלו, אין זה מפתיע שהוא מושפע מאוד ממחיר הביטקוין ומהסנטימנט. כאשר מבינים כיצד לסחור באתר, יש לכבד את ההשפעה שיש לביטקוין על פעולת המחיר.

הגיע הזמן לסלגל בכמה רווחים

האם זה סוג הפריצה הדרוש לך בקריירת המסחר שלך? בקר בדף האותות שלנו עוד היום ונסה את החינם שלנו או אותות מסחר פרמיה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me