banner
banner

התיקון הקל של XRP Price, אבל 3 אירועים מדברים על הצלחה מסחררת

פרסומת פמקס

מחיר ה- XRP נמצא כעת בתיקון קל ב 0.332 $ אך מספר התפתחויות דהיינו. התרחבות השוק מבחינת רישומי החליפין, ו- RippleNet מקשר בין חברות קטנות ובינוניות ותוך ניצחון קטן נוסף בתיק בבית המשפט מראה תמונה הולכת וגדלה.

מחיר XRP שחווה התנגדות ב -0.3400 דולר

המטבע הקריפטוגרפי השלישי בגודלו בעולם חווה כעת תיקון קטן בד בבד עם שוק הקריפטו כולו. עם התחלה טובה של השבוע, XRP זוכה לראות את $ 0.356 הולך לפריצה ענקית. אבל, השוורים לקחו מושב אחורי כאשר ביטקוין החליק מטה.

בזמן כתיבת שורות אלה, XRP החליפה ידיים במחיר של $ 0332 עם הפסד של 24 שעות של 0.52 אחוזים תוך כדי תנועה מתמדת מעלה ומטה כפי שמוצג בתרשים למטה.

XRPמקור: Tradingview.com

אתמול, XRP שברה את המגמה השורית מאחר שאיבדה את התמיכה במחיר של 0.3405 דולר. הן מ- USD והן מ- BTC, XRP מרגיש את הלחץ וכעת 0.3400 $ הפכו להתנגדות למה שהיה בעבר התמיכה.

קרא גם: תנועת לווייתן XRP: 2.3 מיליון דולר שווי ארנקים של XRP

אבל, התרחבות השוק של XRP עולה עם 2 רישומים חדשים

הבורסה האחרונה להוסיף תמיכה ב- XRP היא AlteumX. בורסה מקסיקנית, AlteumX הציגה 3 זוגות מסחר עבור XRP, כלומר. XRP / BTC, XRP / ETH ו- XRP / MXN.

רישום חדש! אַדְוָה XRP $ כבר רשום ב #AlteumX בורסות עם XRP / BTC XRP / ETH ו- XRP / MXN שווקים פתוחים למסחר

התחל לסחור https://t.co/PfwQsKsrt8 pic.twitter.com/3gpNJ5Q8kg

– אלטאום (@Alteum_Official) 30 באוגוסט 2018

XRP עושה את דרכה לשוק המקסיקני כפי שמגיב חובב XRP, למקסיקו יש כעת לפחות 3 חילופי חילופי זוגות XRP / MXN. Bitso, Volabit, Alteum. ”

יתר על כן, Coinfield, בורסה קנדית המונה XRP תתרחב לאירופה, אסיה & שווקים באמריקה הלטינית בספטמבר. זה ייעשה על ידי הוספת ארבע מטבעות פיאט חדשים, האירו (יורו), לירה שטרלינג (GBP), ין יפני (JPY), ו דירהם איחוד האמירויות הערביות (AED).

CoinField תציע זוגות פיאט נוספים במסגרת התרחבותה לאירופה, אסיה & אמריקה הלטינית. מלבד זוגות הפיאט הנוכחיים של CAD ו- USD, החל מחודש ספטמבר הם יציעו זוגות EUR, GBP, JPY ו- AED לכל המטבעות, כולל XRP $. #XRP קהילה #XRPthestandard https://t.co/vI7691QCMH

– ליאונידס (@ LeoHadjiloizou) 30 באוגוסט 2018

לאחרונה, חילופי Swaplab.cc הוסיפו גם את XRP המאפשר החלפת XRP עבור למעלה מ -50 מטבעות קריפטוגרפיים הזמינים בפלטפורמה שלה..

אַדְוָה XRP $ רשום כעת בתאריך @swaplab_cc חילופי מטבעות. אתה יכול להחליף XRP $ עם יותר מ- 50 מטבעות קריפטוגרפיים. רכישות ויזה / מאסטרקארד מגיעות באוקטובר @אַדְוָה @ Ripple_XRP1 @XRPtheone @XRPHODLER #xrp #אַדְוָה #swaplabcc #מטבע מוצפן #לְהַחלִיף pic.twitter.com/xC2bVuCHEP

– SWAPLAB.CC (@swaplab_cc) 28 באוגוסט 2018

קָטָן & חברות בינוניות המשתמשות ב- RippleNet, חברות גם בדרך

בסרטון YouTube האחרון של Ripple, “תשלומים ארגוניים קטנים ובינוניים באמצעות RippleNet”.

קהילת הקריפטו בוודאי מתרגשת כהערת Redditor אחת,

“הרבה קבוצות פיתוח של בלוקצ’יין רוצות שחברות כמו ריפל ידחפו את הרשת שלהן לחזית. אדווה הולכת לדחוף את כל הקריפטוסים לאימוץ המיינסטרים עם האופן שבו הם בונים מערכת אקולוגית עם XRP. “

חובב XRP שיתף גם סרטון שכותרתו בעבר, “Ripple יחבר בין חברות ל- RippleNet החל ברבעון השלישי של 2018.”

Ripple תחבר בקרוב חברות עם RippleNet!#אַדְוָהhttps://t.co/2ckAsWeYZ0

– C3 | Nik (@ C3_Nik) 30 באוגוסט 2018

ניצחון קטן נוסף בתיק בית המשפט

Ripple נתבע על ידי מספר גורמים הטוענים ש- XRP הוא אסימון ביטחוני ודורש פיצוי בגין הפסדם. רק בשבוע שעבר התביעה שהגיש המשקיע ריאן קופי נדחתה ואז נדחתה מרצון על ידי המשקיע.

על פי ההתפתחויות האחרונות, בית המשפט שדה על ידי המשקיע דייוויד אוקונר הוגדר כמשפט משפטי מורכב שיתואם עם הנותרים.

עם זאת, תיק אוקונר מוקצה כעת לשופטת מארי ויינר, שריפל עברה מלהתמודד עם פרשת זקינוב. זה עדיין נראה אם ​​אדווה שוב תפסל את השופט.

למרות ש- XRP קיבל מכה בגלל הגירוש מקרן מדד מורגן קריק, בסך הכל, XRP עושה הרבה התפתחויות בשוק..

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me