banner
banner

פיצוץ מחיר הביטקוין מגדיר את הקריפטו כמקור לרווחים גבוהים יותר בתוך אי וודאות בשוק העולמי.

שוק המטבעות הקריפטוגרפיים עבר פריחה לא צפויה במהלך החודשים האחרונים, למרות שמקרי וירוס הכורון החזירו בקצב הולך וגובר ברחבי העולם. מאז תחילת השנה עלה מחירם של ETH ו- BTC, המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר, ב -200% וב -65% בהתאמה, מה שגם דחף את דמי העסקה ברשת לגמרי לשיא כל הזמנים. ה שווי שוק משני המטבעות הקריפטוגרפיים הגיעו לגובה השמיים בשנת 2020, ומספר הפעילים ביטקוין ו את’ריום כתובות הפכו להיות השנייה בגובהה לאחר התפוצצות המחירים של דצמבר 2017.

מטבעות קריפטוגרפיים כמקלט בטוח

ההסבר העומד מאחורי ביצועי מחירים יוצאי דופן אלה מסתתר במספר גורמים מגדירים בו זמנית. האחד הוא דאגה הולכת וגוברת סביב COVID-19 והשפעתו המקרו-כלכלית על הכלכלה העולמית, המעניקה תועלת של ספק אם ההתאוששות המלאה תתקיים סוף סוף לפני חקירת החיסון והפצתו בקרב הציבור. אם ניקח בחשבון היעדר צעדים סופיים עד כה, הדבר עשוי לספק הסבר מדוע חלק גדול מהאוכלוסיה העביר את נכסיהם לקריפטו במקום לפיאט קונבנציונאלי. וגם ה מחקר של JPMorgan מדגיש כי מטבעות קריפטוגרפיים חולקים משיכה רחבה הרבה יותר בקרב אלפי שנים, שמעדיפים לאחסן את נכסיהם בקריפטו לקדנציה הקרובה של כלכלה עולמית תנודתית יותר ויותר, בניגוד לבייבי בום, שמגלים נטייה ברורה לרכישת זהב.

שנית, התשובה שמאחורי עליית המחירים של הנכסים הדיגיטליים נעוצה בהיצע אסימונים. במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, שמפאת מחסורם ראוי להתייחסות ל’זהב דיגיטלי ‘, כבר עמד בראש רשימת הקריפטו-מחירים שמחירם זולג בשל אופיים המוגבל מאוד של אסימונים במחזור – הוא נבלם רק בגיל 21 מִילִיוֹן. עוד יותר מגורה על ידי עמדה רגולטורית ידידותית של הרשויות, כולל האישור האחרון של א שטר מטבע קריפטוגרפי ברוסיה תומכת בשחרור האסימונים של החברות ושמות קריפטוגרפי כרכוש חייב, ביטקוין מכוון את גלגליו לאימוץ עולמי רחב עוד יותר..

גם מטבעות חשמל עומדים בפני גל גובר של התעניינות. מאחר ש- Tether משמש בעיקר סוחרים רבים כאחסון מתווך בהפסקות קצרות בין עסקאות, התפוצה המורכבת שלו ברשת הגיעה 10.3 מיליארד. חוץ מזה, יותר ויותר ארגונים בעלי שם עולמי מטפחים עניין בהנפקת האסימונים שלהם. אחת הדוגמאות הבולטות לכך היא גולדמן זאקס, שרק לפני כמה חודשים מתח עליו ביקורת ביטקוין על אופיו הספקולטיבי, אך מאוחר יותר הצהיר על שחרור אפשרי מהאסימון של הבנק עצמו. אחרי סבב שיחות ארוך, מטבע JPM צפוי מדי להתקיים בקרוב.

שוק הקריפטו הופך למאגר של רווחים אדירים לסוחרים

בראותו את העלייה בפופולריות של קריפטו וקריפטונומיה, מגמה זו כבר נתנה דחיפה לחברות החדשות להאיץ את מעמדן בשוק הקריפטו. מכיוון שחלק מה חילופי דברים שכבר התבססו היטב בסביבה זו, אין זה נדיר שחברות חדשות יצטרפו למעגל כדי לקדם את התכונות של פונקציונליות מתקדמת. במיוחד זה רלוונטי לגבי מסחר בשוליים, שכבר הועתק בהצלחה רבה לאחר שוק מט”ח. בהיותו פיתרון חדשני בתחום הקריפטו, הוא משולב כיום על ידי לא יותר מ -30 פלטפורמות מסחר, מתוכן רק Bitmex, Bybit, FTX, Bitfinex ו- Deribit קרובים מספיק לרעיון של סחר מרווח מלא. מָסוֹף.

התוספת הרלוונטית ביותר לרשימה זו היא WhiteBIT – הבורסה שהתמקדה במסחר של צמדי מטבעות נזילות גבוהים, כמו יורו (EUR), רובל רוסי (RUB), לירה טורקית (TL) והריבנה אוקראיני (UAH) כנגד נכסי מטבעות המטבעות הטרנדיים ביותר. מה שמייחד אותו במיוחד הוא המינוף של עד x25, שמקורו במאגר של יותר מ -180,000 משתתפים. בהופעה הפומבית הראשונה בשנת 2018, הפלטפורמה כבר נעקרה בחוזקה לשוק והוכיחה את עצמה כמנגנון אמין העמיד בפני התקפות האקרים, בעיקר בשל תכונה של ארנק קר..

בסך הכל, ככל ששוק הקריפטוגרפים גדל, הוא הופך לקצה חדש לפיתוח טכנולוגי פיננסי ודיגיטלי. סביר להניח שהיא תמשיך להתקדם לעתיד עד שתגיע בהדרגה לאותה רמה כמו שוק המט”ח ובסופו של דבר להפיל אותו. זו הסיבה שפלטפורמות המסחר בקריפטו עשויות להפוך לפיס טעים עבור סוחרים המעוניינים להגדיל כבר עכשיו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me