banner
banner

העניין המוסדי המתפרץ על התפרים, ביטקוין ואלטקוינים מגלגלים את השטיח האדום

פרסומת פמקס

העניין המוסדי עולה כאשר מורגן קריק דיגיטל, בקקט, מעבדת איקוניק, ביטרקס ומטבע-בייס מריצות בין היתר את השטיח האדום עבור המשקיעים המוסדיים עם הביטקוין הממוקד שלהם. & הצעות קריפטו. בינתיים, מחקר דלויט נותן לנו תובנה לגבי העניין של העסק בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

העניין המוסדי עולה

האמונה כי האינטרס של המשקיעים המוסדיים מביא את מחיר הביטקוין לשיאים החדשים. לאור העובדה שהמשקיעים הללו יביאו סכום כסף עצום, ההיבט מחזיק באמינות. עם זאת, מספר חובבי קריפטו מאמינים כי כניסתם של משקיעים מוסדיים תוביל עוד יותר לכמות עצומה של מניפולציות במחירים, שכן כסף משמעותי יישאב ויושלך..

עם זאת, העניין המוסדי הגיע לשיאו וגדל כל הזמן. בהדרגה הם נכנסים לשוק הקריפטו, אם כי בקצב איטי, תוך שהם עובדים על התוכניות הגדולות שלהם מאחורי הדלתות הסגורות..

על פי מחקר שנערך לאחרונה על ידי דלויט, 84% מהעסקים טוענים כי פתרונות מבוססי בלוקצ’יין טובים יותר מהטכנולוגיות המקובלות. עם זאת, 39% מציינים סוגיות רגולטוריות ו -28% חוסר הבנה של החסמים ביישום טכנולוגיה זו.

שמות גדולים עושים את דרכם לקריפטו

בעבר דיווחו חברות כמו Circle, Coinbase, Binance ו- LedgerX על העלייה המשמעותית בעניין המוסדי..

יתר על כן, שמות כמו גולדמן זאקס, Northern Trust ובקרוב בנק אוף אמריקה נכנסו לקריפטו דרך מסלול משמורת. עם זאת, מספר שמות גדולים בשוק הקריפטו מגלגלים את השטיח האדום עבור המשקיעים המוסדיים.

הכל התחיל עם Coinbase והכנסתו של מוצרי ושירותי פרימיום המיועדים אך ורק למשקיעים מוסדיים. ועכשיו אחרים מוכנים להניע אותו קדימה.

ראשית, ביטרקס, בורסת קריפטו מבוססת ארה”ב הביאה מספר גורמים כמו סחר בפיאט, תוכניות הרחבה ופתיחת שירותיה למשקיעים מוסדיים..

קרא גם: אנטי-דולר במלוא עוצמתו, בעוד שביטקוין צובר יותר ויותר מתיחות בכל רחבי העולם

בקקט, העסקה הגדולה או תעודת סל על סטרואידים

קבוצת האם הבינלאומית הגדולה ביותר בניו יורק ICE הציגה את Bakkt, פלטפורמת נכסים דיגיטלית שתצא לאור בנובמבר. קלי לופלר, המנכ”לית הצהירה במפורש:

“Bakkt נועד לשמש כמדרגה מתכווננת להשתתפות מוסדיים, סוחרים וצרכנים בנכסים דיגיטליים על ידי קידום יעילות, אבטחה ותועלת גדולים יותר.”

עם עתידיים בגיבוי פיזי, כפי שהבטיחה החברה, פלטפורמה זו תאפשר למשקיעים המוסדיים לקנות ביטקוין באמצעות תשתית השוק המוסדר שלה. יתר על כן, היא הזכירה בפוסט שלה “שוק מתפתח – הצורך בהיווצרות מחירים מהימנה”, לא יתאפשר מינוף או מרווח, אלא כל חוזי הביטקוין של בקקט ימומנו מראש או יבוטחו..

מורגן קריק מברך על השקעה מוסדית בביטקוין

בשותפות עם Bitwise ניהול נכסים, מורגן קריק דיגיטל השיקה קרן אינדקס דיגיטלי. הקרן תציע חשיפה לקריפטו למשקיעים מוכרים, פנסיונרים ואנשים עשירים כאמור על ידי אנתוני פומפליאנו, השותף של מורגן קריק דיגיטל:

“אנו מוכנים לחלוטין ומרגישים שבנינו משהו שמשקיעים מוסדיים ימצאו אטרקטיביים ללא קשר לסווג הנכסים. בין אם הם ניירות ערך או לא. “

תיק הקרן כולל את הגדול מבין עשרת הנכסים הדיגיטליים, כלומר. Bitcoin (70%), Ethereum (15%), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), EOS, Monero (XMR), Dash, Ethereum Classic (ETC), Zcash ו- OmiseGo (OMG). אבל זה לא כולל את אדווה וכוכבים כפי שהוא גילה:

“אם יש מפלגה מרכזית שמחזיקה 30% או יותר מהיצע, אנו מונעים אותם מהמדד. כי אנחנו חושבים שמכניס הרבה סיכונים נוספים שאולי לא היו שם אם זו הייתה רשת מבוזרת יותר. ”

מעבדה Iconiq מייצרת ICOs & נגישים לקריפטו

כמו כן, חברת Iconiq Holding הגרמנית משיקה סדרה של קרנות מדד נכסים דיגיטליים שלפי שותפתה המנהלת, מקסימיליאן לאוטנשלוגר תביא הון חדש לשוק הקריפטו:

“מטרת Iconiq היא להנגיש ICO והשקעות קריפטו למשקיעים מוסדיים, משרדים משפחתיים ומשקיעים קמעונאיים. רק באמצעות רכבים מוסדרים כאלה נוכל לפתוח את הדלתות עבור טריליוני ההון משווקים מוסדיים בכניסה לקריפטו. ”

מוסדות עושים את דרכם בקריפטו מזה זמן מה שהתחיל לכלול אפילו את השמות הגדולים. עם זאת, אלא אם כן יגיע בהירות רגולטורית, הוא לא יגיע לפוטנציאל ששוק הקריפטו מחפש, לפחות עדיין לא!

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me