banner
banner

יחסי ציבור: 100x מסחר מינוף ביטקוין: פלטפורמת PrimeXBT הוצגה!

PrimeXBT, פלטפורמת מסחר קריפטוגרפית חדשה מהדור הרביעי המביאה את ערכת הכלים החזקה ביותר לפונקציונליות לסוחרים בשוק, משיקה בשבוע הבא לרשימת המתנה מואצת של מעל 125,000 מאמצים מוקדמים.

החל מהשקת PrimeXBT בפברואר 4, בתחילה יהיו 5 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים עם הנזילות הגבוהה ביותר המסופקת למשתמשים: BTC / USD, ETH / USD, XRP / USD, LTC / USD ו- EOS / USD. והכי חשוב, מינוף (או מרווח) פי 100 יסופק על כל הנכסים הדיגיטליים הזמינים מהיום הראשון.

עם הזמן יתווספו זוגות נוספים, אך על ידי התחלה עם מספר מצומצם של המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולאריים ביותר בהם בעיות כגון ‘משאבות וזריקות’ ו’51- התקפות ‘מתמתנות.

פלטפורמת המסחר של Cryptocurrency Primexbt עם מינוף 100x

9 סיבות לסחור בפלטפורמת PrimeXBT

בעוד שרבים מהפלטפורמות המחברות בין סוחרים לנכסי קריפטו מורכבות ממערכת כלים צרה בלבד, PrimeXBT משלבת מגוון רחב של תכונות וסוגי הזמנות המאפשרים למשתמשים מתחילים ומנוסים לבצע אסטרטגיות מסחר מתקדמות בקלות יחסית. פלטפורמת PrimeXBT מציבה רף גבוה לתעשייה והנה הסיבות שבגללן כדאי לשקול לפתוח את חשבון המסחר האישי שלך.

 • מינוף פי 100 לביטקוין, את’ריום, ליטקוין ואחרים

מינוף הוא מאפיין מרכזי של פלטפורמת מסחר PrimeXBT ויכול להיות כלי רב עוצמה עבור סוחר. כל אחד יכול להשתמש בו כדי לנצל תנועות מחירים קטנות יחסית וכדי לגרום להון לצמוח מהר יותר.

PrimeXBT מציע את יחסי המינוף הגבוהים ביותר (עד 100x) בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, ומספק למשתמשים הזדמנויות להגדיל באופן ניכר את הרווחיות של אסטרטגיות מסחר מוצלחות ולסחור בהיקפים גדולים משמעותית מהאפשר ללא מינוף כזה..

 • מכירה קצרה של נכסי קריפטו

בכל שווקי הדובים ובתקופות של ירידת מחירים, פלטפורמות מסחר שאינן מספקות את היכולת לקצר נכסים מסוימים (למשל ביטקוין) מונעות ממשתמשים להרוויח בתקופות אלה..

PrimeXBT מספק את המנגנונים הנדרשים לסוחרים לקצר נגד מטבעות קריפטוגרפיים ולהרוויח מירידות במחיר וכן מעלייה.

 • נזילות מצטברת של 12 ספקים

החלקה וחוסר היכולת ליצור פוזיציות אפקטיביות בגלל היקפים נמוכים יותר מופחתים על ידי שילוב הנזילות מ -12 בורסות מובילות אחרות. זה מספק את היכולת לבצע במדויק אסטרטגיות מסחר תוך השגת מחירי כניסה אידיאליים לשוק ומבטיח שניתן לבצע עסקאות בכל גודל ב- PrimeXBT..

 • סוגי הזמנות מרובים

PrimeXBT מספק 5 סוגים של הזמנות העומדות לרשות המשתמשים: הזמנות Market, Limit, Stop, OCO והגנה. צווי הגנה מתאימים במיוחד למתחילים וממוקמים לבצע אם המחיר נע ממצב קיים, ומגן למעשה מפני הפסדים פוטנציאליים..

 • אמצעי אבטחה מתוחכמים

חשיפת סיסמאות קריפטוגרפית, אחסון קר בנכסים, הגנת DDOS ואימות דו-גורמי מגיעים כסטנדרט בכל חשבונות המסחר של PrimeXBT, ומבטיחים כי פרוטוקולי אבטחה מובילים בשוק קיימים לכל המשתמשים..

פריים XBT מיישם הגנה נוספת על כספי הלקוחות בצורת הליך מאולץ לרשימת ההיתרים למשיכת כתובות.

הליך זה מתבצע על מנת להבטיח את הפיקדון שלך. אם התוקפים יצליחו איכשהו להשיג את שם המשתמש והסיסמה מחשבונך האישי ב- Prime XBT, הם לא יוכלו למשוך כספים לכתובת BTC שלא אישרת..

 • ללא KYC – רישום פשוט בדקה אחת

הנטל של אישור KYC מוסר ב- PrimeXBT, ומאפשר יצירת חשבון מזורז ואנונימי. רישום ומסחר דורשים אימות של כתובת אימייל בלבד, מה שמאפשר מסחר אנושי אנונימי באמת.

על ידי הסרת דרישות KYC וייעול תהליך רישום החשבון, PrimeXBT מאפשר לסוחרים מפוזרים ברחבי העולם מרחבי העולם להקים חשבון בקלות ולהתחיל לגשת לשווקי מטבעות קריפטוגרפיים..

 • גישה לנייד עבור iOS ו- Android

ניתן לנהל את המסחר תוך כדי תנועה עם אפליקציות מובייל iOS ו- Android של PrimeXBT. התחבר לחשבון המסחר שלך באמצעות אפליקציית PrimeXBT, כדי לפתוח ולסגור עמדות, לנהל פיקדונות ומשיכות מהטלפון שלך – בכל מקום ובכל זמן.

 • מימון באמצעות כרטיס אשראי או מטבעות מטבעות אחרים

PrimeXBT יישמה שילוב הכרחי, המאפשר לכל המשתמשים לקנות ביטקוין בכרטיס האשראי או להחליף כל מטבע מטבע אחר ולהפקיד אותו ישירות לכתובת הביטקוין שלהם ב- PrimeXBT..

 • תשלומים גבוהים עד פי 10 עם תוכנית הפניות של PrimeXBT

על ידי הרשמה לתוכנית ההפניות, משתמשים יכולים ליהנות משיעורי התשלום הגבוהים ביותר עבור הפניות והרשמות בענף. PrimeXBT מספקת מערכת הפניות מרובת רמות המאפשרת למשתמשים להרוויח משמעותית יותר מתוכניות הפניה אחרות של מטבעות קריפטוגרפיים.

הרשמה, מימון ומסחר

תהליך ההרשמה, מימון חשבון המסחר והתחלת המסחר ב- PrimeXBT לא יכול היה להיות קל יותר. מחשבה ותכנון נרחבים נכנסו לממשק המשתמש של הפלטפורמה, במטרה לספק מערכת עוצמתית אך פשוטה לייעול ולביצוע אסטרטגיות מסחר מוצלחות מבוססות קריפטו..

הרשמה:

תהליך הרישום של PrimeXBT תוכנן להתייעל, ודורש רק אימות של כתובת דוא”ל על מנת להפקיד ולהתחיל לסחור..

לא נדרש אימות KYC על מנת להשתמש ב- PrimeXBT, ופרטים אישיים כגון שם, כתובת ומספרי טלפון מוסרים גם הם מתהליך הרישום כדי להבטיח אנונימיות ולהקל על הפשטות בעת ההרשמה..

לאחר שסופקה כתובת דוא”ל, ספק סיסמה לחשבון והסכים לתנאי השירות. לאחר אימות כתובת הדוא”ל, משתמשים יכולים לגשת לחשבונם ולממן את חשבונם למסחר.

מימון:

בתוך לוח המחוונים של החשבון, ניתן לראות בבירור את החלק ‘הפקדות’ משמאל לדף. פעם בקטע הפקדות, כתובת מימון ביטקוין המוקצית אוטומטית תופיע בחשבונך.

 

הן כתובת ארנק הפיקדון לביטקוין והן קוד QR המייצג ארנק זה ניתן למצוא בסעיף הפקדות, וברגע שהופקדה וסולקה בבלוקצ’יין של הביטקוין, הדבר יבוא לידי ביטוי בחשבונך..

אין עמלות על פיקדונות שבוצעו ל- PrimeXBT, אם כי יש סכום פיקדון מינימלי של 0.001 BTC.

אם ברצונך להשתמש בשיטות הפקדה אחרות במקום לבצע הפקדה ישירה בביטקוין, ניתן למצוא את יישומון התשלום בכרטיסייה ‘הפקדות חלופיות’ בקטע הפקדות..

מִסְחָר

יש תהליך בן 3 שלבים כדי להיות מסוגל לבצע עסקאות ב- PrimeXBT:

 1. בצע הפקדה לחשבונך על מנת לממן את העסקאות שלך.

 2. ברגע שחשבונך ממומן באמצעות ביטקוין, העבר אותו לחשבון המסחר שלך.
 3. התחל לסחור בלחיצה על הכרטיסייה ‘סחר’ בלוח המחוונים של החשבון.

סיכום החשבון נמצא בפינה השמאלית העליונה של לוח המחוונים ומספק מידע חשוב כמו יתרות, הון עצמי, רווח והפסד שלא מומשו, מרווח בשימוש, מרווח זמין ואחוז שוליים זמין..

ניתן להציב סחר מ- א) ווידג’ט רשימת הצפייה, ב) ווידג’ט תרשים ו- c) ווידג’ט לוח המחוונים..

לאחר ביצוע עסקאות, ניתן להשתמש בווידג’ט הפוזיציות בקלות למעקב אחר כל העמדות הנוכחיות ולשינוין. ניתן להתאים את ההזמנה גם בתוך יישומון ההזמנות, ומאפשר להחליף הזמנה אחת לאחרת.

יום ההשקה של PrimeXBT: 4 בפברואר

לאחר חודשים של פיתוח והכנה, PrimeXBT מוכנה לחולל מהפכה באופן שבו סוחרים הממוקדים במטבעות קריפטוגרפיים עוסקים בשווקים.  

בציפייה רבה, רשימת ההמתנה לקבלת גישה ראשונה לפלטפורמה עלתה ליותר מ -125,000 משתמשים מרחבי העולם וממשיכה לגדול בכל יום לקראת יום ההשקה.  

אם ברצונך להיות חלק מאירוע ההשקה של PrimeXBT ולהצטרף לרשימת ההמתנה, ניתן למצוא את ההרשמה בכתובת https://PrimeXBT.com/comingsoon.  לקבלת מידע נוסף אודות PrimeXBT והתכונות החזקות הזמינות בפלטפורמה, בדוק https://PrimeXBT.com.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me