banner
banner

סקירת CoinSwitch: האם CoinSwitch בטוחה ומורשית בשנת 2021

CoinSwitch הוא צובר חילופי מטבעות קריפטו, בניגוד לבורסות המסורתיות שמייצרות נזילות משלהם, CoinSwitch למעשה לא מנהלת בורסה משלהם.

במקום זאת, יוצרי CoinSwitch הבחינו כי סוחרים זקוקים לדרך קלה מצא את המחיר הטוב ביותר ברחבי מרכזיות מרובות.

הפלטפורמה שלהם מתחברת למספר חילופי מטבעות קריפטוגרפיים בכדי למצוא את שער החליפין הטוב ביותר עבור לקוחותיהם ולהפוך אותו לסופר קל להמיר כל אסימון. לחץ כאן לצפייה בתעריפים הזמינים ב- CoinSwitch ביותר מ -300 מטבעות.

קוראי CoinFi מקבלים ביטקוין בשווי של 5 דולר בחינם כאשר הם סוחרים את הקריפטו הראשון שלהם בשווי 100 דולר באמצעות CoinSwitch. לחץ כאן לנצל את ההצעה הזו.

ישנם מספר יתרונות לסוג זה של פלטפורמה, שסקירת CoinSwitch זו תכסה לעומק:

קבל את שער החליפין הטוב ביותר ב- CoinSwitch

ראשית, מכיוון ש- CoinSwitch משווה מחירים באופן אוטומטי בין מספר בורסות, הם יכולים לקבל את שער החליפין הטוב ביותר.

הבדל של 1 או 2% במחיר לא יכול להיות חשוב כאשר אתה סוחר רק קריפטו בשווי 50 דולר. עם זאת, ככל שאתה סוחר יותר חשוב לקבל תעריף טוב.

במקום ללכת לבורסה אחת ולקבל כל מחיר שהם מצטטים, CoinSwitch תנתב את ההזמנה שלך לבורסה עם המחיר הטוב ביותר. אתה יכול לבדוק המחירים הנוכחיים ב- CoinSwitch כאן.

אין צורך בהרשמה

שנית, CoinSwitch אינה דורשת מהמשתמשים להירשם לפני שהם משתמשים בשירות שלהם, אם כי רישום חשבון יביא לך גישה למגוון רחב יותר של מרכזיות ומחיר טוב יותר..

זה הופך את CoinSwitch לאחת הדרכים המהירות ביותר לסחור בהצפנה. זה נכון במיוחד מכיוון שחלק מהבורסות הגדולות דורשות KYC ולעיתים השלמת האימות יכולה להימשך מספר ימים.

בקר כאן כדי לסחור בהצפנה ללא כל KYC.

היסטוריה קצרה

CoinSwitch הוקמה בשנת 2017 ו על פי CrunchBase יש להם בין 10 ל -50 עובדים.

אגרגטור חילופי המטבעות הוא מטה המטה שלה בנגלור, הודו והיא פונה בעיקר לקהל לקוחות אסייתי.

יש פחות תקנות מטבעות קריפטוגרפיים באסיה, מה שהופך אותה לסביבת שוק טובה לעומת כמה מדינות מערביות כמו בריטניה וארה”ב המחמירות יותר על מסחר בקריפטו..

יתרונות

  • CoinSwitch מציעה מספר מדהים של זוגות מסחר בפלטפורמה שלהם, ויש להם יותר מ -400 מטבעות זמינים למסחר.
  • ללא רישום פירושו שקל לבצע סחר מהיר. אין צורך להירשם או לעבור כל תהליך אימות KYC.
  • פריסה אינטואיטיבית הופכת את CoinSwitch לקלה מאוד לשימוש, גם עבור סוחרי מטבעות חדשים.
  • CoinSwitch תומכת ברכישות כרטיסי אשראי.
  • יש תוכנית הפניות משתלמת שעשויה להקל על קבלת בונוס ששולם בביטקוין.

חסרונות

  • CoinSwitch אינו זמין במדינות מסוימות, בעיקר בארצות הברית.
  • CoinSwitch היא בעיקר חילופי קריפטו לקריפטו ולא ניתן להפקיד פיאט באמצעות העברה בנקאית או העברה בנקאית..
  • לפעמים העמלות יכולות להיות גבוהות מהציטוט הראשון שכן CoinSwitch מחייבת את הסוחרים לשלם את דמי החליפין והרשת עבור כל עסקה. זה מודל אחר מאשר בורסה כמו צ’אנג’לי, בה כל העלויות כבר כלולות בהצעת דמי המסחר עבור עסקה.

אם CoinSwitch נראה מתאים לך, אם אתה בקר דרך קישור זה, קוראי CoinFi יקבלו בונוס של 5 דולר בביטקוין כאשר הם יחליפו את הקריפטו הראשון בשווי 100 דולר ארה”ב.

איך עובד CoinSwitch

ראשית סוחר הולך ל- CoinSwitch ואומר לפלטפורמה איזו סחר הם רוצים לבצע, למשל. סחר ביטקוין תמורת Ethereum, ואז הם אומרים ל- CoinSwitch כמה הם רוצים לסחור, למשל. 0.25 ביטקוין.

לאחר שהסוחר הזין מידע זה, CoinSwitch תספק לסוחר רשימת בורסות לביצוע המסחר ב-.

שימו לב כיצד מודל זה שונה מפלטפורמות אחרות כמו בצ’אנגלי. כאשר סוחר משתמש בשנג’לי, הפלטפורמה בוחרת אוטומטית את הבורסה עם השער הטוב ביותר ומבצעת שם את המסחר.

CoinSwitch מראה למשתמשים את שערי החליפין מכל המרכזיות ומאפשר למשתמש לבחור באיזה מרכזיה הוא רוצה להשתמש.

ברגע שסוחר יבחר את הבורסה בה הם רוצים להשתמש, CoinSwitch יספק כתובת פיקדון. על הסוחר לשלוח את מטבעותיהם לכתובת זו. הם גם יצטרכו לספק כתובת אחרת בה הם רוצים שיישלחו אליהם המטבעות שהוחלפו.

כאמור, ביצוע עסקאות אינו מחייב את הסוחר ליצור חשבון או לעבור אימות KYC.

סחר באמצעות CoinSwitch כאן כדי לקבל BTC בחינם בשווי 5 דולר.

פלטפורמת תשלום

תכונה אחת של CoinSwitch, שהיא ייחודית מאוד ומבדילה אותם מחילופי קריפטו אחרים, היא שהם מאפשרים לאנשים פרטיים או לעסקים לקבל מטבעות קריפטוגרפיים ואז לקבל תשלום בכל קריפטו אחר.

למשל, מכיוון ש- CoinSwitch מקבל יותר מ -400 מטבעות, הם מאפשרים למישהו לשלם חשבונית בכל אחד מאותם מטבעות..

לאחר ששולמה החשבונית ו- CoinSwitch תקבל את המטבע הם יחליפו אותו בכל קריפטו אחר ואז ישלחו אותו ישירות לעסק או לאדם שמשלמים לו..

זו תכונה טובה במיוחד עבור מי שמוכן לקבל קריפטו כתשלום אך רק מטבע מסוים, אומרים ביטקוין. בדרך זו CoinSwitch עושה את כל מלאכת החלפת המטבעות ומקלה על תהליך קבלת הקריפטו. יש לקוות כי מרכזיות נוספות לשים לב ולהתחיל להציע שירות עסקאות כמו זה.

CoinSwitch יש גם יצר מחשבון המאפשר לאנשים לראות כמה הם יכולים לחסוך על ידי קבלת קריפטו לעומת אמצעי תשלום מסורתיים יותר.

סחר באמצעות CoinSwitch כאן כדי לקבל BTC בחינם בשווי 5 דולר.

הגבלות מדינה

כמו כמעט כל בורסה אחרת CoinSwitch מגבילה מי יכול להשתמש בפלטפורמה שלהם. אזרחים מהמדינות הבאות אינם יכולים להשתמש ב- CoinSwitch.

קובה, איראן, צפון קוריאה, חצי האי קרים, סודן, סוריה, אפגניסטן, פקיסטן וארצות הברית של אמריקה (כולל כל שטחי ארה”ב כמו פורטו ריקו, סמואה האמריקנית, גואם, צפון מריאנה, ואיי הבתולה של ארה”ב סנט קרואה, סנט . ג’ון וסנט תומאס).

לפעמים סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים ממדינות מוגבלות משתמשים ב- VPN כדי לגשת לבורסה כמו CoinSwitch. זה יכול לעבוד, עם זאת, זה גם מסוכן. אם הבורסה מגלה כי סוחר ניגש לפלטפורמה ממדינה חסומה באמצעות VPN, הם עשויים להקפיא את כל כספים והסוחר לא יוכל לשחזר את ההצפנה שלהם..

קניית קריפטו בכרטיס אשראי

CoinSwitch מקל על רכישת קריפטו באמצעות חיוב או כרטיס אשראי.

למעשה, בניגוד לחלופות אחרות, המאפשרות רק לסוחרים לקנות אתריום או ביטקוין בכרטיס אשראי, CoinSwitch היא פלטפורמה המאפשרת למשתמשים שלהם לקנות יותר מ -100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים עם כרטיס. הם תומכים ברכישות הנקובות בדולר, JPY, RUB ו- EUR.

הרבה אנשים שואלים איך לקנות ב- CoinSwitch ואנחנו נעבור על זה עכשיו. ראוי לציין כי סכום העסקה המינימלי הוא 50 דולר והסכום המקסימלי הוא 10,000 דולר. יש גם מגבלה חודשית של 50,000 $.

הרכישה עצמה לא מנוקה על ידי CoinSwitch. במקום זאת הוא מטופל על ידי סימפלקס, חברת תשלומים אירופאית. זוהי התקנה נפוצה למדי, ובורסות רבות אחרות המאפשרות למשתמשים שלהם לקנות קריפטו בכרטיס אשראי משתמשים גם בסימפלקס.

לאחר בחירת קריפטוגרפיה שהם רוצים לקנות וכמה הם רוצים לרכוש, סוחר יצטרך לעבור הליך KYC.

זה נעשה על מנת להבטיח שמישהו לא מנסה לקנות קריפטו עם כרטיס אשראי גנוב. בניגוד ל- KYC בפלטפורמה מסורתית, לעומת זאת, CoinSwitch טוענת שתהליך האימות לוקח רק כמה דקות. לאחר אימות מזהה המשתמש, כרטיס האשראי שלו יחויב ואז המטבעות יישלחו לכתובת הארנק של הסוחר.

תלוי איזה קריפטו סוחר קונה (XRP מהיר, ביטקוין איטי), CoinSwitch טוען שתהליך הרכישה יכול להימשך בין עשר לשלושים דקות..

שער החליפין של CoinSwitch

שערי החליפין ב- CoinSwitch יכולים להשתנות בהתאם למקום בו הסוחר מחליט להחליף מטבעות. עמלות CoinSwitch יכולות להיות בין 0% ל -0.49% מערך המסחר הכולל.

שיעור זה אינו מספר את הסיפור המלא. נוסף על דמי הרשת של CoinSwitch, ייתכן שיהיה גם תשלום שגובה הבורסה עצמה וכן דמי רשת (כורה)..

בגלל CoinSwitch זה יש תוכנית תמחור אטומה יותר מאשר פלטפורמות סחר מטבעות אחרות כמו צ’אנגלי. עַל בצ’אנגלי התשלום מוסבר בצורה ברורה יותר וידוע מראש.

בקר ב- CoinSwitch כאן כדי לברר את השער הנוכחי על המטבע שברצונך לסחור בו.

גודל סחר מרבי

מלבד לבקש סקירה לגבי התעריפים הטובים ביותר ודמי הרשת, יש סוחרים שרוצים לדעת אם יש גודל סחר מרבי ב- CoinSwitch.?

התשובה היא שאין מגבלה על עסקאות קריפטו. משתמשים יכולים לסחור ככל שהם רוצים, כל עוד יש מספיק נזילות בבורסה. CoinSwitch אמנם מזהירה מפני עסקאות קטנות. הם ממליצים לסוחרים לוודא שגודל המסחר יספיק לכיסוי כל עמלות הבלוקצ’יין.

בדרך כלל זו לא בעיה, אולם לפעמים דמי חסימה יכולים להיות גבוהים.

לדוגמא, במהלך ביטקוין שנערך בשנת 2017 עמלות החסימה עלו על 50 דולר. לכן כאשר הוא סוחר במטבעות קריפטוגרפיים, על הסוחר לשקול תמיד את עמלות החסימה לפני יצירת עסקה.

האם CoinSwitch לגיט?

מכיוון שמדובר בבורסה חדשה יחסית, אנשים רבים רוצים לדעת: האם CoinSwitch בטוח?

התשובה היא כן מהדהד. CoinSwitch היא גם בטוחה וגם לגיטימית והיא אחת מהבורסות המובילות במערכת האקולוגית של קריפטו.

מה שהופך את CoinSwitch לבטוחים כל כך זה שהם חילופי חילוצים שאינם משמורת. בניגוד לבורסות ריכוזיות אחרות כמו Binance או Coinbase Pro, CoinSwitch אינה שומרת על כספי משתמשים. אין להם כתובת ארנק והם לא מאחסנים קריפטו בפלטפורמה שלהם.

בגלל זה אין מה שהאקר יגנוב. יש פלטפורמה כמו ל- Coinbase הצפנה בשווי מיליארדי דולרים וזה יעד אמיתי ואילו אין תמריץ חזק ללכת אחרי חילופי דברים כמו CoinSwitch.

החברה גם מתייחסת לבטיחות ברצינות והם יוצאים מגדרם בכדי לאמץ את שיטות האבטחה האחרונות. עם זאת, יש משהו שסוחרים צריכים לדאוג לו יותר מאשר פריצה.

עסקאות שגויות ותמיכת לקוחות

CoinSwitch מזהירה בבירור כי בעסקה שבה משתמש שולח כספים לכתובת שגויה אי אפשר לשחזר אותם לעולם.

לדוגמה, אם סוחר שולח בטעות ביטקוין לכתובת ביטקוין מזומן, הכספים אבודים לנצח. זאת בניגוד לבורסות אחרות שיכולות לפעמים להחזיר כספים.

לכן CoinSwitch ממליצה למשתמשים שלה להיות זהירים מאוד לאן הם שולחים את כספם כאשר הם מבצעים את המסחר שלהם.

בכל הבעיות האחרות יש ל- CoinSwitch תמיכת לקוחות מצוינת. הם מפרסמים את כתובת הדוא”ל שלהם – [מוגן בדוא”ל] – ממש באתר שלהם והם מעודדים משתמשים ליצור עמם קשר. CoinSwitch טוען כי הוא מגיב לרוב הדוא”ל תוך 15 דקות.

תוכנית ההפניות של CoinSwitch

אחת התכונות שמייחדות את CoinSwitch מבורסות אחרות למטבעות קריפטוגרפיים היא שיש להם תוכנית הפניות. התוכנית משתלמת בביטקוין מה שמקל מאוד על השימוש בה.

ראשית על סוחר להזין את כתובת הביטקוין שלו ואז CoinSwitch יספק להם קישור הפניה. עבור כל אדם שמלחץ על הקישור, ולאחר מכן ישלים עסקה בשווי 100 דולר לפחות, המפנה ירוויח 5 דולר. בנוסף החבר ירוויח גם 5 דולר, מה שהופך את זה לעסקה טובה לכל המעורבים.

גם לאחר 5 הדולרים הראשוניים, המפנה ימשיך לקבל נתח הכנסות של 25% כל עוד האדם האחר ימשיך להשתמש ב- CoinSwitch..

אזהרה אחת היא שהתשלום המינימלי עבור תוכנית ההפניות הוא 0.005 BTC, שווה לכ 40 $ נכון לפרסום.

למעשה, אם אתה הירשם ל- CoinSwitch דרך קישור זה כאן, אתה מרוויח 5 דולר בחינם כאשר אתה סוחר 100 דולר לפחות – זה אתה מרוויח מבונוס ההפניה שלנו.

סחר ב- CoinSwitch

בסקירה זו של CoinSwitch סקרנו את כל יסודות המסחר במטבעות קריפטוגרפיים ב- CoinSwitch. זה כולל את האופן שבו CoinSwitch עובד ומה הופך אותם לשונה מחילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

והכי חשוב, CoinSwitch אינו דורש מהמשתמשים ליצור חשבון כדי להשתמש בשירות שלהם. זה הופך אותם לבחירה מצוינת למסחר מיידי מכיוון שיצירת חשבון חדש עלולה לקחת זמן רב.

חשוב לזכור כי בשום בורסה אחת למטבעות קריפטוגרפיים לא יהיה השיעור הטוב ביותר 100% מהמקרים.

לכן זה חשוב לחנות מסביב. Changelly ו- ShapeShift מציעים שירות דומה ל- CoinSwitch וסוחרים עשויים לרצות לבדוק את שלושתם כדי לוודא שהם מקבלים את הצעת המחיר הטובה ביותר..

זכור, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא תמיד מסוכן מכיוון שהטכנולוגיה חדשה וכל כך הרבה יכול להשתבש. CoinSwitch, לעומת זאת, היא דרך בטוחה לסחור ויש להם רקורד מצוין של שירות לקוחות.

זה בהחלט הופך אותם לחילופי דברים טובים לעבוד איתם מכיוון שנראה שהם לוקחים כל עסקה ברצינות ומעריכים את לקוחותיהם.

אל תשכח אם אתה מבצע את המסחר הראשון שלך ב- CoinSwitch דרך קישור זה, תרוויח בונוס של 5 $ לאחר שתסחר קריפטו בשווי 100 $.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me