banner
banner

חיזוי מחיר של Ethereum (ETH) לשנת 2020: האם ה- ETH / USD ימשיך לעלות ברבעון הרביעי?

מטבעות קריפטו משמשים כגידור עמיד בפני אינפלציה, בשל אופיו המבוזר. ההשפעות הכלכליות של התפרצות נגיף העטרה שלחו את המשקיעים בחיפוש אחר נכסים שיכולים להציע מחסה במהלך התנודות בשוק המניות. הסיבה מאחורי הזינוק לאחרונה בקריפטוגרפי השני הפופולרי ביותר נבעה מחוסר הוודאות שנמשך בקשר לתוכניות ההקלות הכספיות חסרות התקדים של הפדרל ריזרב..

קרא את העדכון האחרון בכתובת תחזית מחיר אתריום 2021

 

המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו בעולם, את’ריום, רשם ביצועי מחיר נפץ בשלושת השבועות האחרונים, כאשר המטבע עלה מ- 232 דולר לשיא מקומי של 407 דולר..

מפתחי אתריום השיקו את רשת הבדיקות הסופית של ETH 2.0, המכונה Medalla, ב -4 באוגוסט. נכון לעכשיו, למעלה מ -20,000 מאמתים הצטרפו לרשת, ו -3,670 נמצאים במצב המתנה. הרשת אינה תומכת ב- ETH האמיתי; עם זאת, יותר מ 650,000 מטבעות בדיקה הופקדו למטרות הימור. 

מדלה לא תשתמש ב- ETH אמיתי, וגם לא תזכה בתגמולים ממש. הרשת מכוונת באופן בלעדי להכנת המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו, מבחינת היוון, למעבר למנגנון ההסכמה של הוכחת העניין.

יתר על כן, ביום חמישי, מנהל הנכסים במטבע הדיגיטלי, אפור, אמר כי המשרד הגיש פומבית הצהרת רישום לרשות ניירות ערך (SEC) בטופס 10, עבור נאמנות Ethereum של החברה..

 

נוֹכְחִי ETH / USD מחיר:  $

שינויים אחרונים במחיר האתריום

בתקופה האחרונה את’ריום הפך לאחד המטבעות המניבים את הביצועים הטובים ביותר, לאחר שחזר מ -90 דולר בחודש מרץ, ל -407 דולר באוגוסט. מוקדם יותר השבוע. לאחר עצרת חזקה במיוחד בשבועיים האחרונים, ה- ETH עלה, ורשם רווחים, אך הוא הדפיס שלט היפוך במפגשים המאוחרים, ואחריו התיקון הטכני, שעדיין נמשך. מיוני עד יולי, ה- ETH / USD הראה עלייה של 53.58%, ומתוכם הרווחים מרובים נרשמו בשבועיים האחרונים של יולי. בשבוע הראשון של אוגוסט ירדו מחירי ה- ETH / USD ב -2.16%. בתורו, זו מציבה את השאלה הבאה: מה צפויה להיות תחזית המחיר של את’ריום?

תחזית אתריום: רבעון 4 2020 תחזית אתריום: שנה אחת תחזית אתריום: 3 שנים
מחיר: 602 דולר

מנהלי מחירים: 38.2% פיבונאצ’י, הערעור מוגבל של מקלט בטוח בזהב, BTC (מתאם חיובי).

 

מחיר: 760 דולר

מחיר נהגים: 50% הרחבת פיבונאצ’י, התאוששות COVID19, קיצוצים בשיעור הפד

מחיר: 1,136 דולר

מחיר נהגים: 50 תמיכה ב- EMA, השלמת תבנית W 

תרשים חי של Ethereum

ETH / USD 

ETH / USD גורמים המשפיעים על מחירי האתרים

Ethereum (ETH / USD) הוא הנכס הדיגיטלי השני בגודלו, עם סכום של שווי שוק של 43.4 מיליארד דולר וסחר יומי של כ 11 מיליארד דולר. את העלייה במחירי ה- ETH / USD ניתן לייחס לפעילות הבלוקצ’יין המוגברת, שהובילה לעליית דמי העסקה של אתריום, לרמה הגבוהה ביותר מאז 2018. מאז, מחירי אתריום נותרו במסלול השורי, ולאחרונה , הם חצו את הרמה של 400 $, שהיא הגבוהה ביותר מאז אוגוסט 2018. בואו נדון בתחזיות את’ריום על פי מקורות שונים.

בשנה האחרונה את’ריום שרד לנוכח תחרות עזה. בעוד המעבר העממי הקשה דחף אותו למטה, בום DeFi חיזק את ה- ETH בתקופה מצערת. המעבר המיועד מאוד להוכחת יתד ו- Ethereum 2.0 מספקים תמיכה בשנת 2020.

להלן מספר גורמים שהוזכרו וישפיעו על מחיר Ethereum בעתיד.

  • הרווחים שהושגו מדמי עסקות של בלוקצ’יין של Ethereum
  • הפוטנציאל הגבוה לשימוש באת’ריום כבטוחה ביישומים פיננסיים במימון מבוזר (DeFi)
  • השימוש בו בערוצי תשלום רגילים, כמו נקודת מכירה וקניות מקוונות
  • אסימוני ה- ETH, החלפות מבוזרות ותוכניות תגמול 
  • המסחר הספקולטיבי של המטבע הקריפטוגרפי

מייסד Reddit, אלכסיס אוחניאן – 1,500 דולר

בתחום הקריפטו, דבריו של מייסד Reddit, אלכס אוהניאן, נושאים משקל רב. הוא מאוד אופטימי לגבי עתידם של BTC ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. הוא אומר שהוא הכי שורי לגבי את’ריום, פשוט בגלל שאנשים באמת בונים על זה. הוא צופה ששווי המטבע יעלה, ובסופו של דבר יגיע לרמה של 1,500 דולר. לפי הראיון שלו עם פורבס, הוא אוהב את אתריום מכיוון שמפתחים יוצרים פרויקטים בעולם האמיתי בבלוקצ’יין.

מנכ”ל קבוצת deVere, נייג’ל גרין 2,500 דולר

ראש קבוצת deVere, נייג’ל גרין, בטוח במיוחד כי מחיר ה- ETH יגיע ל -2,500 דולר בשנת 2020. הוא מבסס את התחזית שלו על שלושה יסודות: עליית הפופולריות והשימוש בחוזים חכמים והביקוש הגבוה יותר למטבעות דיגיטליים, והוא מאמין ש- DeFi יעלה את מחירי ה- ETH / USD.

אנליסט מקוון, בובי אולרי – עלייה של 700%

האנליסט המקוון, בובי אולרי, מאמין שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תשחק בקרוב תפקיד גדול בהרבה בסחר הבינלאומי ובכלכלה הכללית. לדבריו, ביטקוין ואת’ריום יחזיקו 25% בכל תעשיית הקריפטו. הוא צופה כי שווי השוק הכולל של שני המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים יגיע ל -4.5 טריליון דולר בשנת 2020. פירוש הדבר שכדי שהתחזית שלו תתממש, אתריום יצטרך לעלות ביותר מ -700% בסוף השנה..

מייסד ארק קפיטל, בריאן שוסטר 100,000 דולר

מייסד הפתרונות הראשי ב- Ark Capital LLC מציג תמונה נשגבת של את’ריום – הוא מאמין שהיא תגיע למחיר של 100,000 דולר למטבע. לדבריו, ETH ישמש בסופו של דבר כתחליף לזהב, כחנות ערך, וכי הוא יגיע לסכום עצום של 100,000 דולר למטבע. הוא גם אמר כי יכולות הפלטפורמה של את’ריום עשויות להביא בסופו של דבר להפיכתה למעין ארץ אם דיגיטלית לכל המטבעות העתידיים.

ניתוח פרקטלים – את’ריום עלול לעלות מעל 1,000 דולר

הסוחר / אנליסט, המכונה CryptoWolf, שיתף תרשים טוויטר המציג את פעולת מחיר המאקרו של את’ריום, מאז שיאי 2018 ועד עכשיו. התוצאות היו כמעט זהות לפעילות המחירים של ביטקוין, החל משיאי 2014 ועד תחילת ריצת השור 2016-17.

מה שמכונה “ניתוח פרקטלים” חזה כי את’ריום יתגבר על פני 1,000 דולר, ככל הנראה באמצע שנת 2021 או לקראת סוף אותה שנה. הסוחר שביצע את התחזית הזו הוא אותו אחד שחזה, ימים ספורים לאחר התרסקות מרץ, כי BTC עשוי לחזור חזרה לרמת טרום ההתרסקות. הוא גם ניבא את פריצת ה- ETH המתמשכת.

ביטקוין מול את’ריום

השבוע, מחירי האתריום ירדו ב -2.16%, על רקע התיקון ונטילת הרווח בשבועיים האחרונים, אז עלה את’ריום ב -64.21%, לשיא של 12 חודשים, מעל לרמה של 400 דולר. מצד שני, מחירי הביטקוין השבוע התאוששו לשיאם בשנת 2020, שהם 11,392 דולר. המתאם בין ביטקוין לאת’ריום עומד על 0.68, על פי דוח CoinPredictor. מתאם זה נאמד על בסיס תנודת המחירים של שני המטבעות הקריפטוגרפיים במאה הימים האחרונים.

עם זאת, הצוות ב- Skew אמר כי המתאם לטווח הקצר בין אתריום לביטקוין יורד בהדרגה. הירידה עשויה לסמן את סיום המתאם הגבוה של שלוש שנים בין BTC ו- ETH. המתאם של את’ריום עם ביטקוין ירד משמעותית בשנת 2017 ולפני המחזור השורי הקריפטופי.

על פי בלומברג, התחזית לאת’רום לא מרשימה. הם כינו את העצרת שלה כ”ספקולטיבית “, וקבעו, לעומת זאת, כי העלייה בביטקוין התבססה על קרקע מוצקה. הדו”ח הציע כי את’ריום עומדת בפני תחרות רבה מצד פלטפורמות קריפטו דומות וכ -6,000 מטבעות סחירות. בלומברג נותרה שורית בעקביות בנוגע לביטקוין, וקבעה כי תכונותיו הדומות לזהב והגידול בביקוש המוסדי גרמו לעלייה במחיריו..

הם ייחסו את ההערכה של אתר להצלחת שטח ה- DeFi, כמו בפלטפורמות חוזה חכמות אחרות; התחרות רק תהיה קשה יותר. העניין הוא שכשמדובר בעולם המשקיעים המקצועי, אין לאתר נקודת מכירה ברורה, כמו ההיצע המוגבל של ביטקוין..

ביום שישי, דירוג וייס הדיח את ביטקוין והציב את את’ריום כקריפטוגרף המוביל. חברת הדירוג עדכנה את דירוג הנכסים הדיגיטליים הכוללים שלה, בהתבסס על גורמים הכוללים אימוץ, טכנולוגיה, תנופת שוק וסיכון השקעה. וייס הציב את את’ריום במקום הראשון, ואחריו הביטקוין (BTC), Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ו- Stellar (XLM).

דולר אמריקאי ואתריום

העלייה באת’ריום יכולה להיות קשורה גם לדולר האמריקאי המתנפח, שנוצר על ידי החשש לקריסת כלכלת ארה”ב. שוק המניות המחומם יתר על המידה וכישלונה של ממשלת ארה”ב להסכים על חבילת גירוי של COVID-19, דחקו בסוחרים להשקיע יותר בבטיחותם של נכסים קשים, כמו זהב, או מטבעות קריפטוגרפיים כמו Ethereum ו- Bitcoin.. 

סוף סוף יתכן שהאת’רום יהיה מוכן לסנטימנט שורי נוסף, שכן היזם של האת’רום, ההדסון ג’יימסון, מצפה שהגידול במספר המאמתים יחדש. הוא מעודד הייפ רב סביב ההשקה הקרובה של ETH 2.0.

 

ניתוח טכני – האם אנו יכולים לצפות לתיקון דובי באת’ריום – ETH / USD?

אם כבר מדברים על הצד הטכני של השוק, את’רום נסחרת בהטיה שורית איתנה, לאחר שנסקה לרמה של 422 דולר. במסגרת הזמן החודשית, האת’ריום הפר את רמת ההתנגדות הכפולה העליונה של 300 דולר, והוא חוצה גם את רמת פיבונאצ’י של 23.6% של 400 דולר. נר הבולע האחרון שוריר במסגרת הזמן החודשית מרמז על סיכויים חזקים. של קנייה נוספת באת’ריום.

במבט על התחזית לטווח הארוך עבור את’ריום, צמד הקריפטו השני הנסחר ביותר נראה שורי. בצד הגבוה יותר, Ethereum עשוי למצוא את ההתנגדות הבאה שלה בסביבות 602 $, מה שמסמן 38.2% פיבונאצ’י, ואילו מוצלב שורי של 602 $ יכול להוביל את מחיר Ethereum לכיוון 761.50 $. מעל זה, 911.46 $ עשוי לעבוד כהתנגדות הבאה.

ETH / USD בולינג בולפי, RSI ו- MACD – הכל מציעים קנייה

בתרשים החודשי, ממוצע נע אקספוננציאלי של 50 תקופות מעיד על הטיה שורית חזקה, אך יחד עם זאת, הוא מציע גם סיכויים מוצקים לתיקון דובי, מכיוון שערכו נשאר ברמה רחוקה ממחיר השוק הנוכחי של 265 דולר.

ETH / USD פיברונצ’י אטרקציה 

לגבי תחזית מחירי את’ריום באמצע שנת 2021, אנו יכולים לצפות שמחירי את’ריום יירדו ל -600 דולר, בעקבות תיקון דובי, במיוחד לאחר השלמת 50% פיבונאצ’י. מיד לאחר בדיקת רמת התמיכה של 600 $, מחיר ה- ETH / USD יכול לנסוק עוד יותר, עד 1,142 $ בשנים הבאות. תמיכה תחתונה משולשת של בולטים אחרונה בשווי 87 דולר, וסדרה של נרות דוג’י מעל לרמה זו תומכים בהטיה השוורית ב- ETH / USD..

ETH / USD – תחזית לשלוש שנים – הטיה שורית שולטת

בעדכון זה חקרנו הרבה תחזיות וחוות דעת עוצרות נשימה של כמה מומחים מפורסמים במרחב הקריפטו. לכל אחד מהם יש טיעון חזק בחנות, מה שהופך את זה למרתק עוד יותר להתבונן במה שעומד להירגע בסוף 2020. מי שרואה אירוע שורי משחק כרגע במשיכת משיכה עם מי שצופה התפתחות דובית. בואו נתחזק למחצית השנייה של השנה, נסתכל מקרוב על הצד הבסיסי של השוק, כדי לתפוס כל שינוי ברגשות אתריום.

בהצלחה! 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me